Gdański Zespół Schronisk i Sportu Szkolnego
zajęcia prowadzone w okresie STYCZEŃ - CZERWIEC 2018

Kontakt: zajecia@ssm.gda.pl

Gdański Zespół Schronisk i Sportu Szkolnego
zajęcia prowadzone w okresie STYCZEŃ - CZERWIEC 2018


LP DZIELNICA PLACÓWKA RODZAJ ZAJĘĆ ROZKŁAD ZAJĘĆ
1 BRĘTOWO Szkoła Podstawowa nr 38, ul. Leśna Góra 2 piłka nożna dz./ch. sob. 9:30-11:00
sob. 11:00-15:00
2 BRZEŹNO ZSO nr 10 (Szk. Podst. nr 18, XXIII LO) ul. I. Krasickiego 10 cheerleaders dz. pon. 17:30-19:00, pt. 17:00-18:30
3 CHEŁM Szkoła Podstawowa nr 47, ul. Reformacka 18 zajęcia na basenie GOS przy ul. Chałubińskiego nauka pływania dz./ch. pt. 9:15-10:45
Szkoła Podstawowa nr 8, ul Dragana 2 gimnastyka kompensac. dz./ch. wt. i śr. 16:30-18:45
lekkoatletyka dz./ch. wt. i śr. 18:45-19:30
ORLIK wt. 17:00-22:00, czw. 18:00-21:00, pt. 18:00-22:00, sob. 16:00-20:00, niedz. 9:00-13:00
4 DOLNE MIASTO Szkoła Podstawowa nr 65, ul. Śluza 6 smocze łodzie dz./ch. wt. 16:15-17:45, czw. 16:15-17:45
piłka siatkowa chł./dz. pon.i czw. 13:35-15:05
turystyka dz./ch. sob. 9:00-12:00
turystyka dz./ch. sob. 9:00-12:00
5 KIEŁPINO GÓRNE Szkoła Podstawowa nr 84, ul. Otomińska 72 gry zespołowe dz./ch. wt. 17:00-18:30, śr. 14:00-15:30
zajęcia taneczne dz./ch. wt. i śr. 14:20-15:50
gry zespołowe dz./ch. pon. i śr. 14:20-15:50
6 MŁYNISKA Zespół Szkół Energetycznych, ul. Reja 25 nauka pływania dz./ch. pt. 14:45-19:15
pływanie korekcyjne dz./ch. pt. 14:15-19:30, sob. 13:15-14:45
Szkoła Podstawowa nr 69, ul. Zielony Trójkąt 1 gimnastyka korekcyjna dz./ch. czw. 12:30-14:00

turystyka dz./ch. wt. 7:15-8:00, śr. 13:45-16:45, sob. 10:00-12:15
7 MORENA Szkoła Podstawowa nr 2, ul. Marusarzówny 10 pływanie synchroniczne dz. wt.15:00-18:00, pt. 15:45-18:45, sob. 11:00-14:00 ostatnia sob.mies.
Szkoła Podstawowa nr 1, ul. P.Gojawiczyńskiej 10 gimnastyka korekcyjna dz./ch. pon. 8:50-9:35, wt. 9:45-10:30
gimnastyka kompensac. dz./ch. pon. 9:45-11:15, wt. 13:45-15:15
gry zespołowe dz./ch. śr.16:30-18:00, pt. 15:30-17:00
lekkoatletyka - dz./chł. wt. i czw. 15:30-18:00
8 NOWY PORT Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy nr 2, ul. Góreckiego 16 turystyka dz./ch. pon. 15:30-18:30, śr 11:00-13:15
Szkoła Podstawowa nr 55, ul. Wolności 6a piłka siatkowa chł. wt. i pt. 14:30-16:00
piłka siatkowa dz./ch. śr. i czw. 13:30-15:00
gry zespołowe dz./ch. pon. 13:30-15:00, czw. 15:16:30
ZSO nr 5, ul. Na Zaspę 31a piłka nożna ch., siłownia ch. wt. i śr. 15:30-17:00
ORLIK pon.-pt. 16:00-20:30, sob.-niedz. 11:00-14:00, 16:00-19:00
9 OLIWA Szkoła Podstawowa nr 35, ul. Wąsowicza 30 zajęcia na sali przy ul. Cystersów 13 piłka nożna chł. wt. i pt. 17:00-18:30
piłka nożna chł. pon. i czw. 17:00-19:00
tenis ziemny dz./ch. wt. 14:30-16:00, czw. 12:45-13:30, 14:30-16:00, sob. 10:00-12:15
piłka ręczna dz./ch. pon. 16:20-17:05, sob. 10:15-11:45
10 OLSZYNKA Szkoła Podstawowa nr 59, ul. Modra 2 piłka nożna dz./chł. pon. i śr. 17:00-18:30
smocze łodzie dz./ch. - od kwietnia zajęcia na Przystani Wioślarskiej przy ul. Siennickiej 5 pon. i czw. 18:00-19:30
11 ORUNIA Szkoła Podstawowa nr 16, ul. Ubocze 3 piłka nożna ch. wt. i czw. 17:00-19:30, sob. 8:00-12:00
Szkoła Podstawowa nr 19 ul. Emilii Hoene 6 piłka ręczna dz./ch. pon.17:00-17:45, czw. 15:30-16:15, pt. 12:30-14:00
rekreacyjne ogólne dz./ch. pon. 14:00-15:30, wt. 13:00-14:30
gimnastyka kompensac. dz./ch. pon i śr. 15:40-17:10
turystyka dz./ch. wt 15:30-17:00, sob. 9:30-14:00
koszykówka dz./ch. pon. 15:30-17:30, wt. 15:00-17:00
rekreacyjne ogólne dz./ch. śr. 15:40-17:10, sob. 10:15-14:00
rekreacyjne ogólne dz./ch. pon., wt., śr., czw. 16:00-17:30
turystyka dz./ch. wt. 15:30-17:00, sob. 9:.30-14:00
Szkoła Podstawowa nr 56, ul. Małomiejska 8a gry i zabawy zespołowe dz./ch. pon. 13:30-15:00, śr. 14:35-16:05
12 OSOWA Szkoła Podstawowa nr 81, ul. Siedleckiego 14 fitness wt. i pt. 16:30-18:30
ZSO nr 2, ul. Wodnika 57 koszykówka, gry i zabawy dz./ch. wt. i czw. 16:30-18:00
ORLIK pn. 16:30-17:30, 19:30-22:00, wt. 16:00-2:00, śr. 16:30-21:30, czw. 13:00-22:00, pt. 17:30-22:00, sob. 8:00-17:30
13 PRZERÓBKA Przystań Wioślarska ZSO nr 6, przy ul. Siennickiej 5 kajaki/smocze łodzie dz./ch. sob. 11:00-13:00
kajaki/smocze łodzie dz./ch. wt. 16:00-18:00
smocze łodzie dz./ch. pon. 17:30-19:45, wt. 18:00-19:30, czw. 18:00-19:30, pt. 17:30-19:45, sob. 13:00-16:00
wioślarstwo dz./chł. sob. 9:00-12:00
Zespół Szkół Ogólnokształących nr 6, ul. Głeboka 11 ORLIK pon.-czw. 16:00-22:00; sob.- niedz.11,00-17,40
Szkoła Podstawowa nr 61, ul. Sienna 26 gry zespołowe, siatkówka, nordic walking śr. 16:30-18:30 siatkówka, czw. 17:00-19:00 wycieczki rower.
14 PRZYMORZE Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 1, ul. Jagiellońska 14 pływanie korekcyjne dz./ch. sob. 8:00-11:00
nauka pływania dz./ch. czw. 19:45-20:45
pływanie korekcyjne dz./ch. pon. 17:00-17:45, pt. 19:15-20.45
Szkoła Podstawowa nr 44, ul. Jagiellońska 24 piłka ręczna dz./ch. pon. 15:20-17:35
gimnastyka korekcyjna dz./ch. wt. 12:55-14:30, śr. 13:45-14;30
Szkoła Podstawowa nr 80, ul. Opolska 9 gimnastyka kompensac. dz./ch. pon. 15:15-16:45, pt. 15:50-17;20
lekkoatletyka dz./ch. pon. 16:00-17:30, śr. 15:30-17:00, czw. 15:30-18:30, sob. 9:00-12:00
animacja czasu wolnego dz./ch. śr. 12:30-16:00, czw. 13:30-17:00
Szkoła Podstawowa nr 79, ul. Kołobrzeska 49 szachy dz./ch. wt. i pt. 14:30-16:00
Szkoła Podstawowa nr 60, ul. Chłopska 64 badminton dz./ch. wt. i czw. 13:00-15:00
Szkoła Podstawowa nr 46, ul. Arkońska 17 koszykówka, gry i zabawy dz./ch. pon. 14:30-16:00, wt., śr., czw. 15:30-17:00
Ogólnokształcące Szkoły Sportowe, ul. Kołobrzeska 77 ORLIK pon.-pt.16:00-22:00, sob.-niedz. 10:00-15:00
15 SIEDLCE Szkoła Podstawowa nr 58, ul. Skarpowa 3 zajęcia plastyczne dz./ch. śr. 14:30-16:30
Szkoła Podstawowa nr 14, ul. Kartuska 126a piłka ręczna dz./ch. śr. 15:00-17:00, czw. 17:30-19:30
16 SOBIESZEWO ZKPiP nr 1, ul. Tęczowa 6 piłka nożna dz./ch. pon. 16:30-18:30, czw. 17:00-19:00
Szkoła Podstawowa nr 28, ul. Tęczowa 1 piłka nożna ch. pon. i śr. 13:30-16:30
17 STOGI Szkoła Podstawowa nr 72, ul. Kłosowa 3 siłownia wt. 16:00-18:00, czw. 17:00-19:00
piłka nożna dz./chł. pon. i śr. 16:00-17:30
piłka siatkowa dz./chł. wt. 18:30-19:00, czw. 18:40-20:10
18 SUCHANINO Szkoła Podstawowa nr 42, ul. Czajkowskiego 1 nauka pływania dz.i ch. wt. 15:45-18:00
pływanie korekcyjne dz./ch. czw. 15:45-18:00
gimnastyka kompensac. dz./ch. pon. 16:00-17:30, śr. 16:00-19:00
pływanie kompensacyjne dz. pt. 17:00-17:45, 18:00-18:45
gimnastyka korekcyjna dz./ch. wt. i czw. 15:00-15:45, 18:15-19:00
pływanie korekcyjne dz./ch. wt. i czw. 15:45-18:00
Szkoła Podstawowa nr 43, ul. Beethovena 20 cheerleaders dz. pon. 15:00-16:30, czw. 17:00-18:30
cheerleaders dz. wt. 17:30-19:00
piłka nożna ch. wt. 12:45-14:15
pilka siatkowa dz./chł pt. 13:30-15:00
ORLIK pon.-pt. 17:00-21:00
19 ŚRÓDMIEŚCIE Szkoła Podstawowa Specjalna nr 26, ul. Karpia 1 turystyka dz./ch. śr. 8:00-10:15
Szkoła Podstawowa nr 67, ul. Żabi Kruk 5 piłka nożna dz./ch. pon. i czw. 17:00-19:00,
siłownia ch. pon. i czw. 15:15-16:45
piłka ręczna dz./ch. pon. 15:15-16:45, czw. 16:15-17:45
akrobatyka, zapasy dz./ch. wt.i czw. 15:30-17:00
20 ŚWIBNO Szkoła Podstawowa nr 88, ul. Boguckiego 44 smocze łodzie dz./ch. od kwietnia zajęcia na Przystani Wioślarskiej przy ul. Siennickiej 5 wt. i pt. 18:00-19:30
21 WRZESZCZ GOS, ul. Traugutta 29 lekkoatletyka dz./chł. pon. i czw. 15:30-17:45 sob. 10:-11:30
GOKF, Al. Grunwaldzka 244 cheerleaders dz. pon. 17:30-19:00, śr. 18:30-20:00
lekkoatletyka dz./chł. śr. 16:30-18:00, sob. 9:00-12:00
lekkoatletyka dz./chł. pon. 15:30-18:30, sob. 9:00-12:00
lekkoatletyka dz./chł. pon., śr., czw. 15:45-18:45, sob. 9:00-12:00
SSM, Al. Grunwaldzka 244 animacja czasu wolnego dz./ch. pon. 9:00-15:30, wt. 9:00-15:30
zajęcia turystyczne dz./ch. zajęcia po uzgodnieniu telefonicznym
zajęcia plastyczne dz./ch. pon. 8:30-14:30, wt. 9:00-15:00
X LO, ul. Kościuszki 8b cheerleaders dz. wt. i czw. 16:30-18:00
zajęcia taneczne latino solo dz. wt.i pt. 16:30-18:00
cheerleaders dz. wt. 15:30-17:00, czw. 16:30-18:00
ORLIK pn.-śr. 16:00-22:00, czw.-pt. 16:00-18:00
Państwowe Szkoły Budownictwa, Al. Grunwaldzka 238 piłka siatkowa dz. pt. 16:00-18:15
Szkoła Podstawowa nr 45, ul. Matki Polki 3A piłka siatkowa dz. zajęcia na ul. Traugutta 92 (dawne Gim 26) pon. i śr. 16:45-19:00
lekkoatletyka dz./chł. zajęcia na ul. Traugutta 92 (dawne Gim 26) pt. 15:00-16:30
ćwicz. gimnastyczno-usprawn. śr. 17:15-18:15
piłka nożna wt. i czw. 15:30-17:00, pt. 14:30-16:00
piłka siatkowa zajęcia na ul. Traugutta 92 (dawne Gim 26) śr. 14:30-16:00
pika nożna zajęcia na ul. Traugutta 92 (dawne Gim 26) pon. 14:30-16:00
pika nożna zajęcia na ul. Traugutta 92 (dawne Gim 26) wt. 15:30-17:00
Szkoła Podstawowa nr 17, ul. Czarnieckiego 2 lekkoatletyka dz./chł. wt. 16:00-17:30, czw. 16:30-18:00
zajęcia taneczne śr. 13:00-14:00
gimnastyka artystyczna pon. i wt. 13:30-14:15
Szkoła Podstawowa nr 27, ul. Srebrniki 10 ćwicz. gimnastyczno-usprawn. pon. 17:30-18:30
ścianka wspinaczkowa po. 16:15-17:15
piłka nożna pt. 16:00-17:30
Szkoła Podstawowa nr 49, Al. Legionów 11 turystyka dz./ch. wt. i pt. 14:30-16:00
Szkoła Podstawowa nr 52, ul. Kościuszki 111 piłka nożna dz./ch. pon. 19:00-21:00, czw. 14:30-16:30
22 ZASPA XV Liceum Ogólnokształcące, ul. Pilotów 7 nauka pływania dz./ch. wt. 17:00-18:30, sob. 8:00-8:45
pływanie korekcyjne dz./ch. wt. 18:30-20;00, czw. 16:15-20:00, sob. 8:45-9:30
nauka pływania dz./ch. czw. 16:15-17:45
pływanie korekcyjne dz./ch. wt. 17:00-20:00, czw. 17:45-20:00, sob. 8:00-9:30
Szkoła Podstawowa nr 92, ul. Startowa 9 piłka ręczna dz./ch. pon. 13:00-13:45, śr. 13:45-15:15, czw. 17:15-18:00
gimnastyka korekcyjna dz./ch. pon. 13:55-14:40, 15:35-17:05, śr. 14:40-16:55
pilka nożna pon. 16:00-17:30, pt. 16:00-17:30
piłka nożna pon. 18:30-20:00, śr. 18:00-19:30
piłka siatkowa wt. 16:30-18:30, pt. 18:00-20:00
ZSO nr 8, ul. Meissnera 9 badminton dz./ch. śr. 15:30-17:30, sob. 10:00-12:00
piłka siatkowa dz. pon. 14:30-16:00, wt. 15:30-17:45, czw. 14:30-17:00
23 ŻABIANKA Szkoła Podstawowa nr 89, ul. Szyprów 3 gimnastyka korekcyjna dz./ch. wt. i czw. 13:45-14:30
gimnastyka kompensac. dz./ch. wt. i czw. 14:30-16:00
zajęcia ogólnorozwojowe z akcentem na piłkę nożną wt. i pt. 17:15-19:15
Szkoła Podstawowa nr 77, ul.Orłowska 13 zajęcia na pływalni dla dz./ch. pt. 12:00-15:00
przy ul. Dąbrowszczaków 35
piłka siatkowa dz. wt. 13:40-15:10, śr. 14:40-16:10
gry zespołowe ch. pon. i wt. 13:30-15:00
ORLIK pon. 15:00-22:00, wt. 15:00-17:00, 19:00-22:00, śr. 17:00-22:00, czw. 15:00-22:00, pt. 15:00-22:00, sob. 12:00-15.00 (co 2-ga w miesiącu)
Zespół Szkół Sportowych i Ogólnokształcących, ul. Subisława 22 piłka nożna chł. śr. 17:15-20:30, pt. 17:00-19:45
śr. 17:15-20:30, pt. 17:00-19:45
ORLIK pn.-wt. 17:00-22:00, śr. 18:00-22:00, czw.-pt. 17:00-22:00, sob. 10:00-16:00, niedz. 10:00-15:00

ORGANIZATOR



GZSiSS - ŻYJ Z PASJĄ Koordynator Katarzyna Stryjek


GZSiSS - MÓJ SPORT Koordynator Krzysztof Skalski


SĄSIEDZKA SZKOŁA Koordynator Ewa Woźna

GZSiSS Dzielnicowe Centa Sportu Koordynator Jakub Jastrzębski

AKADEMIA MŁODYCH ORŁÓW Koordynator Tomasz Borkowski


RADA DZIELNICY BRĘTOWO Koordynator Tadeusz Leksycki


GZSiSS zajęcia pozaszkolne Nadzór pedagogiczny Maja Kuptel-Niska


GZSiSS zajęcia pozaszkolne, warsztaty





ORLIK Dyrektor Szkoły