Gdański Zespół Schronisk i Sportu Szkolnego
Dzielnicowe Centra Sportu

Kontakt: dcs@ssm.gda.pl

Grafik na: lipiec | sierpień


LIPIEC 2018
LP DZIELNICA PLACÓWKA RODZAJ ZAJĘĆ ROZKŁAD ZAJĘĆ
1 BRĘTOWO Szkoła Podstawowa nr 38, ul. Leśna Góra 2 piłka nożna wt. i czw. 16:30-20:30, sob. 10:00-14:00, w dniach 2-21 i 31 lipca
2 DOLNE MIASTO Szkoła Podstawowa 65, ul. Śluza 6 kajakarstwo wt. i czw. 16:00-18:00
3 MORENA Szkoła Podstawowa nr 2, ul. Marusarzówny 10 piłka nożna pon., śr., pt. 16:30-20:30, w dniach 2-21 i 30 lipca
4 OLIWA Szkoła Podstawowa nr 23, ul. Opacka 7 piłka nożna pon. 16:00-18:00, wt. i czw. 10:00-12:00, 17:00-19:00, w dn. 1-15 lipca
Boisko FREGATA, ul. Cystersów 13 śr. i pt. 17:00-20:00, w dniach 1-15 lipca
5 ORUNIA Szkoła Podstawowa nr 16, ul. Ubocze 3 piłka nożna pon. 12:00-16:30, śr. 13:00-16:30, pt. 11:00-15:00, w dniach 2-20 lipca
Szkoła Podstawowa nr 19, ul. Hoene 6 piłka nożna wt., śr., czw., pt. 16:00-19:00, w dniach 9-29 lipca
koszykówka pon. 16:00-18:00, sob. 9:00-11:00, w dniach 9-29 lipca
6 OSOWA Szkoła Podstawowa nr 81, ul. Siedleckiego 14 fitness wt. i pt. 16:30-18:30
7 PRZERÓBKA Szkoła Podstawowa nr 61, ul. Sienna 26 wycieczki rowerowe, siatkówka śr. 18:30-20:30 siatkówka, czw. 17:00-20:00 wycieczki rower., 9-31 lipca
Przystań Wioslarska ZSO nr 6 przy ul. Siennickiej 5 kajaki/smocze łodzie czw. 9:00-13:00, w dniach 5 i 12 lipca
wt. 9:00-13:00, w dniach 3 i 10 lipca
8 PRZYMORZE Szkoła Podstawowa nr 60, ul. Chłopska 64 badminton wt. i czw. 15:00-17:00
9 SIEDLCE Szkoła Podstawowa nr 14, ul. Kartuska 126a piłka ręczna wt. i czw. 12:30-14:30
10 STOGI Szkoła Podstawowa nr 72, ul. Kłosowa 3 siłownia wt. i czw. 16:00-18:00
11 ŚRÓDMIEŚCIE Szkoła Podstawowa nr 67, ul. Żabi Kruk 5 piłka nożna pon., wt., śr., czw. 10:00-12:00 w dniach 2-14 lipca
12 WRZESZCZ Szkoła Podstawowa 45, ul. Matki Polki 3A piłka nożna wt., czw., sob. 17:30-20:30
Szkoła Podstawowa nr 52, ul. Kościuszki 111 piłka nożna pon., wt., śr., czw., pt. 17:00-20:00, w dniach 17-31 lipca
13 ZASPA Szkoła Podstawowa nr 92, ul. Startowa 9 piłka siatkowa pon., wt., śr., czw., pt. 18:00-20:00 w dniach 3-12 lipca
ZSO nr 8, ul. Meissnera 9 badminton śr. 15:30-17:30, sob. 10:00-12:00
14 ŻABIANKA Szkoła Podstawowa nr 89, ul. Szyprów 3 piłka nożna wt. i śr. 17:00-19:00



SIERPIEŃ 2018
LP DZIELNICA PLACÓWKA RODZAJ ZAJĘĆ ROZKŁAD ZAJĘĆ
1 BRĘTOWO Szkoła Podstawowa nr 38, ul. Leśna Góra 2 piłka nożna wt. i czw. 16:30-20:30, sob. 10:00-14:00, w dniach 1-18 sierpnia
2 DOLNE MIASTO Szkoła Podstawowa 65, ul. Śluza 6 kajakarstwo pon., wt. i czw. 16:00-18:00
3 MORENA Szkoła Podstawowa nr 2, ul. Marusarzówny 10 piłka nożna pon., śr., pt. 16:30-20:30, w dniach 1-18 sierpnia
4 OLIWA Szkoła Podstawowa nr 23, ul. Opacka 7 piłka nożna pon. 16:00-18:00, wt. i czw. 10:00-12:00, 17:00-19:00, w dn. 1-15 sierpnia
Boisko FREGATA, ul. Cystersów 13 śr. i pt. 17:00-20:00, w dniach 1-15 sierpnia
5 ORUNIA Szkoła Podstawowa nr 16, ul. Ubocze 3 zajęcia rekreacyjno-sportowe pon. 12:00-16:00, śr. 13:00-17:00, pt. 11:00-15:00, w dniach 1-29 sierpnia
Szkoła Podstawowa nr 19, ul. Hoene 6 piłka nożna wt., śr., czw., pt. 14:30-17:30, w dniach 6-26 sierpnia
koszykówka pon. 15:00-18:00, sob. 9:00-11:00, w dniach 6-26 sierpnia
6 OSOWA Szkoła Podstawowa nr 81, ul. Siedleckiego 14 fitness wt. i pt. 16:30-18:30
7 PRZERÓBKA Szkoła Podstawowa nr 61, ul. Sienna 26 wycieczki rowerowe, siatkówka śr. 18:30-20:30 siatkówka, czw. 17:00-20:00 wycieczki rower., 13-31 sierpnia
Przystań Wioslarska ZSO nr 6 przy ul. Siennickiej 5 kajaki/smocze łodzie czw. 9:00-13:00, w dniach 2 i 9 sierpnia
wt. 9:00-13:00, w dniach 7 i 14 sierpnia
8 ŚRÓDMIEŚCIE Szkoła Podstawowa nr 67, ul. Żabi Kruk 5 piłka nożna pon., wt., śr., czw. 10:00-12:00 w dniach 20-31 sierpnia
9 WRZESZCZ Szkoła Podstawowa 45, ul. Matki Polki 3A piłka nożna wt., czw., sob. 17:30-20:30
Szkoła Podstawowa nr 52, ul. Kościuszki 111 piłka nożna pon., wt., śr., czw., pt. 17:00-20:00, w dniach 1-17 sierpnia
10 ZASPA Szkoła Podstawowa nr 92, ul. Startowa 9 piłka siatkowa pon., wt., śr., czw., pt. 18:00-20:00 w dniach 21-30 sierpnia
11 ŻABIANKA Szkoła Podstawowa nr 89, ul. Szyprów 3 zajęcia ogólnorozwojowe z akcentem na piłkę nożną wt. i śr. 17:00-19:00