zmiana czcionki: 
  +  
  domyślna  
  –  


Termin

Kalendarz imprez

<<   |  kwiecień  |  maj  |  czerwiec  |  lipiec  |  sierpień  |   >>
poniedziałek
wtorek
środa
czwartek
piątek
sobota
niedziela

1

maj

tenis stołowy

godz. 08:00 - 12:00

piłka nożna

godz. 08:00 - 14:00

nauka pływania

godz. 08:00 - 10:30

2

maj

piłka nożna

godz. 08:00 - 12:00

3

maj

gry zespołowe

godz. 11:30 - 13:00

rekreacyjne ogólne

godz. 12:55 - 13:40

piłka nożna

godz. 13:45 - 15:15

4

maj

gry i zabawy

godz. 09:20 - 10:05

piłka nożna

godz. 13:20 - 15:35

gry zespołowe

godz. 14:00 - 16:00

5

maj

gimnastyka korekcyjna

godz. 09:50 - 11:30

gry i zabawy

godz. 11:10 - 11:55

szachy

godz. 11:45 - 12:45

6

maj

szachy

godz. 12:50 - 15:50

piłka nożna

godz. 13:00 - 16:00

piłka nożna

godz. 13:45 - 15:15

7

maj

gimnastyka korekcyjna

godz. 13:50 - 14:35

lekkoatletyka

godz. 13:50 - 15:20

sporty wodne dz./ch.

godz. 14:30 - 16:30

8

maj

tenis stołowy

godz. 08:00 - 12:00

piłka nożna

godz. 08:00 - 14:00

nauka pływania

godz. 08:00 - 10:30

9

maj

piłka nożna

godz. 08:00 - 12:00

10

maj

gry zespołowe

godz. 11:30 - 13:00

rekreacyjne ogólne

godz. 12:55 - 13:40

piłka nożna

godz. 13:45 - 15:15

11

maj

gry i zabawy

godz. 09:20 - 10:05

piłka nożna

godz. 13:20 - 15:35

gry zespołowe

godz. 14:00 - 16:00

12

maj

gimnastyka korekcyjna

godz. 09:50 - 11:30

gry i zabawy

godz. 11:10 - 11:55

szachy

godz. 11:45 - 12:45

13

maj

szachy

godz. 12:50 - 15:50

piłka nożna

godz. 13:00 - 16:00

piłka nożna

godz. 13:45 - 15:15

14

maj

gimnastyka korekcyjna

godz. 13:50 - 14:35

lekkoatletyka

godz. 13:50 - 15:20

sporty wodne dz./ch.

godz. 14:30 - 16:30

15

maj

tenis stołowy

godz. 08:00 - 12:00

piłka nożna

godz. 08:00 - 14:00

nauka pływania

godz. 08:00 - 10:30

16

maj

piłka nożna

godz. 08:00 - 12:00

17

maj

gry zespołowe

godz. 11:30 - 13:00

rekreacyjne ogólne

godz. 12:55 - 13:40

piłka nożna

godz. 13:45 - 15:15

18

maj

gry i zabawy

godz. 09:20 - 10:05

piłka nożna

godz. 13:20 - 15:35

gry zespołowe

godz. 14:00 - 16:00

19

maj

gimnastyka korekcyjna

godz. 09:50 - 11:30

gry i zabawy

godz. 11:10 - 11:55

szachy

godz. 11:45 - 12:45

20

maj

szachy

godz. 12:50 - 15:50

piłka nożna

godz. 13:00 - 16:00

piłka nożna

godz. 13:45 - 15:15

21

maj

gimnastyka korekcyjna

godz. 13:50 - 14:35

lekkoatletyka

godz. 13:50 - 15:20

sporty wodne dz./ch.

godz. 14:30 - 16:30

22

maj

tenis stołowy

godz. 08:00 - 12:00

piłka nożna

godz. 08:00 - 14:00

nauka pływania

godz. 08:00 - 10:30

23

maj

piłka nożna

godz. 08:00 - 12:00

24

maj

gry zespołowe

godz. 11:30 - 13:00

rekreacyjne ogólne

godz. 12:55 - 13:40

piłka nożna

godz. 13:45 - 15:15

25

maj

gry i zabawy

godz. 09:20 - 10:05

piłka nożna

godz. 13:20 - 15:35

gry zespołowe

godz. 14:00 - 16:00

26

maj

gimnastyka korekcyjna

godz. 09:50 - 11:30

gry i zabawy

godz. 11:10 - 11:55

szachy

godz. 11:45 - 12:45

27

maj

szachy

godz. 12:50 - 15:50

piłka nożna

godz. 13:00 - 16:00

piłka nożna

godz. 13:45 - 15:15

28

maj

gimnastyka korekcyjna

godz. 13:50 - 14:35

lekkoatletyka

godz. 13:50 - 15:20

sporty wodne dz./ch.

godz. 14:30 - 16:30

29

maj

tenis stołowy

godz. 08:00 - 12:00

piłka nożna

godz. 08:00 - 14:00

nauka pływania

godz. 08:00 - 10:30

30

maj

piłka nożna

godz. 08:00 - 12:00

31

maj

gry zespołowe

godz. 11:30 - 13:00

rekreacyjne ogólne

godz. 12:55 - 13:40

piłka nożna

godz. 13:45 - 15:15



logo GZSiSS
Gdański Zespół Schronisk i Sportu Szkolnego

Al. Grunwaldzka 244 , 80-314 Gdańsk
tel. 48 58 520 68 50
biuro@ssm.gda.pl

Szkolne Schronisko
Młodzieżowe w Gdańsku

Al. Grunwaldzka 244
80-314 Gdańsk
tel. 48 520 68 51
grunwaldzka@ssm.gda.pl

Filia SSM Wałowa

ul. Wałowa 21
80-858 Gdańsk
tel. 48 58 301 23 13
walowa@ssm.gda.pl

Filia SSM

ul. Kartuska 245B
80-125 Gdańsk
tel. 48 58 302 60 44
kartuska@ssm.gda.pl

Gdański Ośrodek Kultury Fizycznej

ul. Grunwaldzka 244
80-314 Gdańsk
tel. 48 58 520 68 50
biuro@ssm.gda.pl