facebook
   zmiana czcionki: 
  +  
  domyślna  
  –  


Piłka Ręczna


II runda piłki ręcznej dziewcząt

Grupa D
Gospodarz: SP 33
Termin: 06.02.2020
Zespoły:
SP 33
SP 8
SP 35



Grupa E
Gospodarz: SP 92
Termin: 27.02.2020 
9:00 rozpoczęcie
9:30 pierwszy mecz
Zespoły:

SP 92
SP 81
ZSP-2


Utworzono: 2020-02-16 21:28

II runda piłki ręcznej chłopców

Grupa E
Gospodarz: SP 92
Termin; 25.02.2020
Rozpoczęcie: 9:00
Pierwszy mecz: 9:30
Zespoły:

SP 92
SP 12
SP 35
SP 18



Grupa F
Gospodarz: SP POZYTYWNA
Termin; 25.02.2020
Rozpoczęcie: 9:00
Pierwszy mecz: 9:30

Zespoły:
SP POZYTYWNA
ZSP-2
SP 81
SMS GEDANIA

Utworzono: 2020-02-13 14:30

Termin zgłoszeń zespółów szkolnych do rozgrywek

W zawodach mogą wziąć udział tylko zespoły szkolne, które zarejestrowane są w Systemie Rejestracji Szkół (srs.szs.pl) i dokonają obowiązkowego zgłoszenia (w srs.szs.pl) zespołu szkolnego do zawodów (szczebel miejsko/gminny) termin zgłoszenia zespołów  do 12.12.2019 r. do godz. 22:00

Po tym terminie NIE BĘDZIE MOŻLIWOŚCI DOPISANIA ZESPOŁU !!!

na dzień 12.12.2019 zgłosiły się następujące zespoły :

do rozgrywek dziewcząt; (11 zespołów)

SP 8, SP 18, SP 81, SP 33, SP 92, III STO, SP 12, SP 4, SP 35, ZS-P 2, SP 85


do rozgrywek chłopców; (16 zespołów)

SP 8, SP 18, SP 38, SP 81, DLS, SP 92, SP 12, SP 50, SP POZYTYWNA, III STO, SP 35, SMS GEDANIA, ZS-P 2, SP 4, SP 85, SP 19


 
Utworzono: 2019-11-19 11:05

Regulamin piłki ręcznej

Szkoły przystępujące do współzawodnictwa muszą obowiązkowo zarejestrować się przez system rejestracji szkół srs.szs.pl     nie później niż do 30 września 2019 r.

 

    I. Uczestnictwo
       - drużynę stanowią uczniowie szkoły rocznik 2005 – 2006
       - zespół liczy do 14 zawodników
   II. Przepisy gry
       - czas gry: 2 x 20 minut + 5 minut przerwy.
       - obowiązują rozmiary piłki:  nr 1 (50-52 cm) – dziewczęta; nr 2 ( 54-56)- chłopcy
       - przy większej liczbie spotkań dziennie zaleca się skracanie czasu gry.
       - dowolny system ustawienia obrony podczas całego meczu.
       - zmieniony jest przepis dotyczący zmian; zmiany zawodników możliwe są w dowolnym momencie     

         meczu, a nie tylko wtedy, gdy drużyna zmieniająca zawodnika jest w posiadaniu piłki
        - drużyna ma prawo wziąć 1-minutowy czas w każdej połowie meczu.
        - zakaz używania kleju.
   III. Punktacja

1. Za wyniki osiągnięte w poszczególnych zawodach przyznaje się:

   1)  3 pkt. – za zwycięstwo w regulaminowym czasie gry

   2)  2 pkt. - za zwycięstwo po rzutach karnych,

   3)  1 pkt. - za porażkę po rzutach karnych,

   4)  0 pkt. - za porażkę w regulaminowym czasie gry.

2. O kolejności zespołów decydują kolejno:

  1. Większa liczba zdobytych punktów,

  2. Jeżeli dwie lub więcej drużyn uzyska tę sama liczbę punktów:

     a. większa liczba punktów zdobytych w zawodach pomiędzy zainteresowanymi zespołami

     b. większa dodatnia różnica bramek z zawodów pomiędzy zainteresowanymi drużynami;

     c. większa liczba zdobytych bramek w zawodach pomiędzy zainteresowanymi drużynami;

     d. większa dodatnia (mniejsza ujemna) różnica bramek ze wszystkich meczów;

          e. większa liczba zdobytych bramek we wszystkich zawodach;    
          f. losowanie.

W meczach kończących się w podstawowym czasie gry remisem wynik zawodów zalicza się do tabeli (rzuty karne po regulaminowym czasie gry służą jedynie wyłonieniu zwycięzcy i nie są zaliczane do wyniku meczu oraz statystyk indywidualnych).

  
Utworzono: 2019-08-28 10:28

Wyniki runda I

Grupa A

Termin: 30.01.2020 9:00

SP 35 - Gospodarz

1miejsce SP 81 AWANS

2miejsce SP 35 AWANS 

3miejsce SP 38

4miejsce DLS


GRUPA B

Termin: 31.01.2020 9:00

ZSP 2 - Gospodarz

1miejsce ZSP-2 AWANS

2miejsce  SP18 AWANS 

3miejsce SP 33


Grupa C

Termin: 04.02.2020 9:00

Pozytywna SP - Gospodarz

1miejsce SP 12 AWANS

2miejsce POZYTYWNA AWANS 

3miejsce III STO

4miejsce SP 85


Grupa D

Termin: 11.02.2020 9:00

SP 92 - Gospodarz

1miejsce SP 92 AWANS

2miejsce SMS Gedania AWANS 

3miejsce SP 19


Utworzono: 2020-02-11 17:21

Runda I


 

Grupa A

Termin: 30.01.2020 9:00

SP 35 - Gospodarz

SP 81

DLS

SP 38

 

GRUPA B

Termin: 31.01.2020 9:00

ZSP 2 - Gospodarz

SP 8

SP 18

SP 4

SP 33

 

Grupa C

Termin: 04.02.2020 9:00

Pozytywna SP - Gospodarz

SP 85

III STO

SP 12

 

Grupa D

Termin: 11.02.2020 9:00

SP 92 - Gospodarz

SP 19

SP 50

SMS Gedania

Utworzono: 2020-01-09 13:49

Termin zgłoszeń zespółów szkolnych do rozgrywek
W zawodach mogą wziąć udział tylko zespoły szkolne, które zarejestrowane są w Systemie Rejestracji Szkół (srs.szs.pl) i dokonają obowiązkowego zgłoszenia (w srs.szs.pl) zespołu szkolnego do zawodów (szczebel miejsko/gminny) – termin zgłoszenia zespołów do 01.12.2019 r. do godz. 22:00
Utworzono: 2019-11-19 11:09

Wyniki I rundy

Grupa A
Termin: 28.01.2020
Rozpoczęcie: 9:00
SP 33 - Gospodarz


I miejsce SP 33 AWANS

II miejsce SP 81 AWANS

III miejsce III STO




Grupa B
Termin: 30.01.2020
Rozpoczęcie: 9:00
SP 92 - Gospodarz

I miejsce SP  92 AWANS

II miejsce SP 8 AWANS


Grupa C
Termin: 06.02.2020
Rozpoczęcie: 9:00
SP 35 - Gospodarz

I miejsce ZSP-2 AWANS

II miejsce SP 35 AWANS

III miejsce

IV miejsce

Utworzono: 2020-02-11 18:02

Runda I

Grupa A
Termin: 28.01.2020
Rozpoczęcie: 9:00
SP 33 - Gospodarz
SP 81
SP III STO


Grupa B
Termin: 30.01.2020
Rozpoczęcie: 9:00
SP 92 - Gospodarz
SP 4
SP 8
SP 85

Grupa C
Termin: 06.02.2020
Rozpoczęcie: 9:00
SP 35 - Gospodarz
SP 12
SP 18
ZSP 2
Utworzono: 2020-01-09 13:39

Termin zgłoszeń zespółów szkolnych do rozgrywek
W zawodach mogą wziąć udział tylko zespoły szkolne, które zarejestrowane są w Systemie Rejestracji Szkół (srs.szs.pl) i dokonają obowiązkowego zgłoszenia (w srs.szs.pl) zespołu szkolnego do zawodów (szczebel miejsko/gminny) – termin zgłoszenia zespołów do 01.12.2019 r. do godz. 22:00
Utworzono: 2019-11-19 11:10

 

Zobacz również

Wyszukaj

Zobacz galerię

logo GZSiSS
Gdański Zespół Schronisk i Sportu Szkolnego

Al. Grunwaldzka 244 , 80-314 Gdańsk
tel. 48 58 520 68 50
biuro@ssm.gda.pl

Szkolne Schronisko
Młodzieżowe w Gdańsku

Al. Grunwaldzka 244
80-314 Gdańsk
tel. 48 520 68 51
grunwaldzka@ssm.gda.pl

Filia SSM Wałowa

ul. Wałowa 21
80-858 Gdańsk
tel. 48 58 301 23 13
walowa@ssm.gda.pl

Filia SSM

ul. Kartuska 245B
80-125 Gdańsk
tel. 48 58 302 60 44
kartuska@ssm.gda.pl

Gdański Ośrodek Kultury Fizycznej

ul. Grunwaldzka 244
80-314 Gdańsk
tel. 48 58 520 68 50
biuro@ssm.gda.pl