zmiana czcionki: 
  +  
  domyślna  
  –  


Termin

Kalendarz imprez

<<   |  październik  |  listopad  |  grudzień  |  styczeń  |  luty  |   >>
poniedziałek
wtorek
środa
czwartek
piątek
sobota
niedziela

1

listopad

turystyka

godz. 08:50 - 12:10

gimnastyka korekcyjna

godz. 10:45 - 11:30

gry zespołowe

godz. 11:30 - 13:00

2

listopad

piłka nożna

godz. 08:00 - 08:45

sportowo - rekreacyjne

godz. 13:00 - 14:30

gimnastyka korekcyjna

godz. 13:00 - 13:45

3

listopad

szachy

godz. 07:30 - 09:05

szachy

godz. 10:55 - 12:30

lekkoatletyka dz. i ch.

godz. 11:45 - 12:30

4

listopad

gimnastyka korekcyjna

godz. 10:45 - 11:30

rekreacyjne ogólne

godz. 12:55 - 13:40

animacja czasu wolnego, gry i zabawy

godz. 13:45 - 14:45

5

listopad

pływanie korekcyjne

godz. 13:40 - 14:25

gry zespołowe

godz. 13:40 - 15:10

lekkoatletyka

godz. 14:10 - 16:25

6

listopad

gry i zabawy

godz. 07:30 - 10:30

szermierka

godz. 08:00 - 11:00

nauka pływania

godz. 08:00 - 08:45

7

listopad

piłka nożna

godz. 08:00 - 12:00

zajęcia ogólnorozwojowe

godz. 09:00 - 10:00

cheerleading

godz. 11:00 - 12:30

8

listopad

turystyka

godz. 08:50 - 12:10

gimnastyka korekcyjna

godz. 10:45 - 11:30

gry zespołowe

godz. 11:30 - 13:00

9

listopad

piłka nożna

godz. 08:00 - 08:45

sportowo - rekreacyjne

godz. 13:00 - 14:30

gimnastyka korekcyjna

godz. 13:00 - 13:45

10

listopad

szachy

godz. 07:30 - 09:05

szachy

godz. 10:55 - 12:30

lekkoatletyka dz. i ch.

godz. 11:45 - 12:30

11

listopad

gimnastyka korekcyjna

godz. 10:45 - 11:30

rekreacyjne ogólne

godz. 12:55 - 13:40

animacja czasu wolnego, gry i zabawy

godz. 13:45 - 14:45

12

listopad

pływanie korekcyjne

godz. 13:40 - 14:25

gry zespołowe

godz. 13:40 - 15:10

lekkoatletyka

godz. 14:10 - 16:25

13

listopad

gry i zabawy

godz. 07:30 - 10:30

szermierka

godz. 08:00 - 11:00

nauka pływania

godz. 08:00 - 08:45

14

listopad

piłka nożna

godz. 08:00 - 12:00

zajęcia ogólnorozwojowe

godz. 09:00 - 10:00

cheerleading

godz. 11:00 - 12:30

15

listopad

turystyka

godz. 08:50 - 12:10

gimnastyka korekcyjna

godz. 10:45 - 11:30

gry zespołowe

godz. 11:30 - 13:00

16

listopad

piłka nożna

godz. 08:00 - 08:45

sportowo - rekreacyjne

godz. 13:00 - 14:30

gimnastyka korekcyjna

godz. 13:00 - 13:45

17

listopad

szachy

godz. 07:30 - 09:05

szachy

godz. 10:55 - 12:30

lekkoatletyka dz. i ch.

godz. 11:45 - 12:30

18

listopad

gimnastyka korekcyjna

godz. 10:45 - 11:30

rekreacyjne ogólne

godz. 12:55 - 13:40

animacja czasu wolnego, gry i zabawy

godz. 13:45 - 14:45

19

listopad

pływanie korekcyjne

godz. 13:40 - 14:25

gry zespołowe

godz. 13:40 - 15:10

lekkoatletyka

godz. 14:10 - 16:25

20

listopad

gry i zabawy

godz. 07:30 - 10:30

szermierka

godz. 08:00 - 11:00

nauka pływania

godz. 08:00 - 08:45

21

listopad

piłka nożna

godz. 08:00 - 12:00

zajęcia ogólnorozwojowe

godz. 09:00 - 10:00

cheerleading

godz. 11:00 - 12:30

22

listopad

turystyka

godz. 08:50 - 12:10

gimnastyka korekcyjna

godz. 10:45 - 11:30

gry zespołowe

godz. 11:30 - 13:00

23

listopad

piłka nożna

godz. 08:00 - 08:45

sportowo - rekreacyjne

godz. 13:00 - 14:30

gimnastyka korekcyjna

godz. 13:00 - 13:45

24

listopad

szachy

godz. 07:30 - 09:05

szachy

godz. 10:55 - 12:30

lekkoatletyka dz. i ch.

godz. 11:45 - 12:30

25

listopad

gimnastyka korekcyjna

godz. 10:45 - 11:30

rekreacyjne ogólne

godz. 12:55 - 13:40

animacja czasu wolnego, gry i zabawy

godz. 13:45 - 14:45

26

listopad

pływanie korekcyjne

godz. 13:40 - 14:25

gry zespołowe

godz. 13:40 - 15:10

lekkoatletyka

godz. 14:10 - 16:25

27

listopad

gry i zabawy

godz. 07:30 - 10:30

szermierka

godz. 08:00 - 11:00

nauka pływania

godz. 08:00 - 08:45

28

listopad

piłka nożna

godz. 08:00 - 12:00

zajęcia ogólnorozwojowe

godz. 09:00 - 10:00

cheerleading

godz. 11:00 - 12:30

29

listopad

turystyka

godz. 08:50 - 12:10

gimnastyka korekcyjna

godz. 10:45 - 11:30

gry zespołowe

godz. 11:30 - 13:00

30

listopad

piłka nożna

godz. 08:00 - 08:45

sportowo - rekreacyjne

godz. 13:00 - 14:30

gimnastyka korekcyjna

godz. 13:00 - 13:45



logo GZSiSS
Gdański Zespół Schronisk i Sportu Szkolnego

Al. Grunwaldzka 244 , 80-314 Gdańsk
tel. 48 58 520 68 50
biuro@ssm.gda.pl

Szkolne Schronisko
Młodzieżowe w Gdańsku

Al. Grunwaldzka 244
80-314 Gdańsk
tel. 48 520 68 51
grunwaldzka@ssm.gda.pl

Filia SSM Wałowa

ul. Wałowa 21
80-858 Gdańsk
tel. 48 58 301 23 13
walowa@ssm.gda.pl

Filia SSM

ul. Kartuska 245B
80-125 Gdańsk
tel. 48 58 302 60 44
kartuska@ssm.gda.pl

Gdański Ośrodek Kultury Fizycznej

ul. Grunwaldzka 244
80-314 Gdańsk
tel. 48 58 520 68 50
biuro@ssm.gda.pl