zmiana czcionki: 
  +  
  domyślna  
  –  


Termin

Kalendarz imprez

<<   |  marzec  |  kwiecień  |  maj  |  czerwiec  |  lipiec  |   >>
poniedziałek
wtorek
środa
czwartek
piątek
sobota
niedziela

1

kwiecień

piłka nożna

godz. 13:45 - 15:15

piłka nożna

godz. 13:50 - 15:20

zajęcia ogólnorozwojowe

godz. 14:30 - 16:00

2

kwiecień

lekkoatletyka

godz. 13:50 - 15:20

gry zespołowe

godz. 15:30 - 17:00

trening siłowy

godz. 16:00 - 18:00

3

kwiecień

tenis stołowy

godz. 08:00 - 12:00

turystyka

godz. 09:00 - 13:00

wioślarstwo

godz. 09:00 - 12:00

4

kwiecień

piłka nożna

godz. 08:00 - 12:00

5

kwiecień

gry zespołowe

godz. 11:30 - 13:00

piłka nożna

godz. 13:45 - 15:15

piłka nożna

godz. 14:25 - 15:55

6

kwiecień

zajęcia ogólnorozwojowe

godz. 14:30 - 16:00

gry zespołowe

godz. 14:30 - 16:00

piłka nożna

godz. 15:30 - 17:30

7

kwiecień

lekkoatletyka

godz. 13:50 - 15:20

piłka nożna

godz. 14:30 - 18:30

gry zespołowe

godz. 15:30 - 17:00

8

kwiecień

piłka nożna

godz. 13:45 - 15:15

piłka nożna

godz. 13:50 - 15:20

zajęcia ogólnorozwojowe

godz. 14:30 - 16:00

9

kwiecień

lekkoatletyka

godz. 13:50 - 15:20

gry zespołowe

godz. 15:30 - 17:00

trening siłowy

godz. 16:00 - 18:00

10

kwiecień

tenis stołowy

godz. 08:00 - 12:00

turystyka

godz. 09:00 - 13:00

wioślarstwo

godz. 09:00 - 12:00

11

kwiecień

piłka nożna

godz. 08:00 - 12:00

12

kwiecień

gry zespołowe

godz. 11:30 - 13:00

piłka nożna

godz. 13:45 - 15:15

piłka nożna

godz. 14:25 - 15:55

13

kwiecień

zajęcia ogólnorozwojowe

godz. 14:30 - 16:00

gry zespołowe

godz. 14:30 - 16:00

piłka nożna

godz. 15:30 - 17:30

14

kwiecień

lekkoatletyka

godz. 13:50 - 15:20

piłka nożna

godz. 14:30 - 18:30

gry zespołowe

godz. 15:30 - 17:00

15

kwiecień

piłka nożna

godz. 13:45 - 15:15

piłka nożna

godz. 13:50 - 15:20

zajęcia ogólnorozwojowe

godz. 14:30 - 16:00

16

kwiecień

lekkoatletyka

godz. 13:50 - 15:20

gry zespołowe

godz. 15:30 - 17:00

trening siłowy

godz. 16:00 - 18:00

17

kwiecień

tenis stołowy

godz. 08:00 - 12:00

turystyka

godz. 09:00 - 13:00

wioślarstwo

godz. 09:00 - 12:00

18

kwiecień

piłka nożna

godz. 08:00 - 12:00

19

kwiecień

gry zespołowe

godz. 11:30 - 13:00

piłka nożna

godz. 13:45 - 15:15

piłka nożna

godz. 14:25 - 15:55

20

kwiecień

zajęcia ogólnorozwojowe

godz. 14:30 - 16:00

gry zespołowe

godz. 14:30 - 16:00

piłka nożna

godz. 15:30 - 17:30

21

kwiecień

lekkoatletyka

godz. 13:50 - 15:20

piłka nożna

godz. 14:30 - 18:30

gry zespołowe

godz. 15:30 - 17:00

22

kwiecień
Wiosenna edycja "Czwartków lekkoatletycznych"Wiosenna edycja "Czwartków lekkoatletycznych"
Już za miesiąc drugi etap eliminacji do „Ogólnopolskich Czwartków Lekkoatletycznych”. Do zakończenia pozostały jeszcze trzy rundy wiosennej edycji, a w czerwcu br. na najlepszych sportowców czeka ogólnopolski finał. Już dziś serdecznie zapraszamy do udziału!

23

kwiecień

lekkoatletyka

godz. 13:50 - 15:20

gry zespołowe

godz. 15:30 - 17:00

trening siłowy

godz. 16:00 - 18:00

24

kwiecień

tenis stołowy

godz. 08:00 - 12:00

turystyka

godz. 09:00 - 13:00

wioślarstwo

godz. 09:00 - 12:00

25

kwiecień

piłka nożna

godz. 08:00 - 12:00

26

kwiecień

gry zespołowe

godz. 11:30 - 13:00

piłka nożna

godz. 13:45 - 15:15

piłka nożna

godz. 14:25 - 15:55

27

kwiecień

zajęcia ogólnorozwojowe

godz. 14:30 - 16:00

gry zespołowe

godz. 14:30 - 16:00

piłka nożna

godz. 15:30 - 17:30

28

kwiecień

lekkoatletyka

godz. 13:50 - 15:20

piłka nożna

godz. 14:30 - 18:30

gry zespołowe

godz. 15:30 - 17:00

29

kwiecień

piłka nożna

godz. 13:45 - 15:15

piłka nożna

godz. 13:50 - 15:20

zajęcia ogólnorozwojowe

godz. 14:30 - 16:00

30

kwiecień

lekkoatletyka

godz. 13:50 - 15:20

gry zespołowe

godz. 15:30 - 17:00

trening siłowy

godz. 16:00 - 18:00



logo GZSiSS
Gdański Zespół Schronisk i Sportu Szkolnego

Al. Grunwaldzka 244 , 80-314 Gdańsk
tel. 48 58 520 68 50
biuro@ssm.gda.pl

Szkolne Schronisko
Młodzieżowe w Gdańsku

Al. Grunwaldzka 244
80-314 Gdańsk
tel. 48 520 68 51
grunwaldzka@ssm.gda.pl

Filia SSM Wałowa

ul. Wałowa 21
80-858 Gdańsk
tel. 48 58 301 23 13
walowa@ssm.gda.pl

Filia SSM

ul. Kartuska 245B
80-125 Gdańsk
tel. 48 58 302 60 44
kartuska@ssm.gda.pl

Gdański Ośrodek Kultury Fizycznej

ul. Grunwaldzka 244
80-314 Gdańsk
tel. 48 58 520 68 50
biuro@ssm.gda.pl