zmiana czcionki: 
  +  
  domyślna  
  –  


Termin

Kalendarz imprez

<<   |  październik  |  listopad  |  grudzień  |  styczeń  |  luty  |   >>
poniedziałek
wtorek
środa
czwartek
piątek
sobota
niedziela
2022-11-1

1

listopad

gimnastyka korekcyjna

godz. 14:00 - 14:45

turystyka

godz. 14:00 - 19:00

piłka siatkowa

godz. 14:30 - 16:00

2022-11-2

2

listopad

animacja czasu wolnego, gry i zabawy

godz. 08:45 - 15:15

turystyka

godz. 09:00 - 14:00

szermierka

godz. 10:30 - 11:30

2022-11-3

3

listopad
Finał Unihokeja chłopców - Igrzyska DzieciFinał Unihokeja chłopców - Igrzyska Dzieci
Unihokej
2022-11-4

4

listopad

animacja czasu wolnego, gry i zabawy

godz. 09:30 - 14:30

gry zespołowe

godz. 11:30 - 13:00

piłka siatkowa

godz. 13:30 - 14:25

2022-11-5

5

listopad

rekreacyjne ogólne

godz. 08:00 - 11:45

turystyka

godz. 08:00 - 12:30

sporty wodne dz./ch.

godz. 08:00 - 08:45

2022-11-6

6

listopad
Gra terenowa na orientację - ZaspaGra terenowa na orientację - Zaspa
Projekt skierowany do dzieci i młodzieży
2022-11-7

7

listopad
Finał Mistrzostw Gdańska w Unihokeju Chłopców - Igrzyska Młodzieży SzkolnejFinał Mistrzostw Gdańska w Unihokeju Chłopców - Igrzyska Młodzieży Szkolnej
unihokej
SzachySzachy
Szachy są połączeniem etyki, twórczości intelektualnej, sportu i sztuki.
2022-11-8

8

listopad
Mistrzostwa Gdańska w Drużynowym Tenisie Stołowym - LicealiadaMistrzostwa Gdańska w Drużynowym Tenisie Stołowym - Licealiada
zapisy
2022-11-9

9

listopad
Mistrzostw Gdańska w Drużynowym Tenisie Stołowym - Igrzyska Młodzieży SzkolnejMistrzostw Gdańska w Drużynowym Tenisie Stołowym - Igrzyska Młodzieży Szkolnej
Tenis stołowy
Mistrzostwa Gdańska w Drużynowym Tenisie Stołowym - Igrzyska DzieciMistrzostwa Gdańska w Drużynowym Tenisie Stołowym - Igrzyska Dzieci
tenis stołowy
2022-11-10

10

listopad

turystyka

godz. 09:00 - 11:00

gimnastyka korekcyjna

godz. 10:45 - 11:30

gry zespołowe

godz. 12:35 - 14:05

2022-11-11

11

listopad
Impreza na Orientację - HarpuśImpreza na Orientację - Harpuś
Bieg na orientację
2022-11-12

12

listopad

rekreacyjne ogólne

godz. 08:00 - 11:45

turystyka

godz. 08:00 - 12:30

sporty wodne dz./ch.

godz. 08:00 - 08:45

2022-11-13

13

listopad

cheerleading

godz. 11:00 - 12:30

cheerleading

godz. 12:30 - 14:00

piłka nożna

godz. 16:00 - 22:00

2022-11-14

14

listopad

turystyka

godz. 09:00 - 16:00

gimnastyka korekcyjna

godz. 12:10 - 13:40

rekreacyjne ogólne

godz. 12:55 - 13:40

2022-11-15

15

listopad

gimnastyka korekcyjna

godz. 14:00 - 14:45

turystyka

godz. 14:00 - 19:00

piłka siatkowa

godz. 14:30 - 16:00

2022-11-16

16

listopad

animacja czasu wolnego, gry i zabawy

godz. 08:45 - 15:15

turystyka

godz. 09:00 - 14:00

szermierka

godz. 10:30 - 11:30

2022-11-17

17

listopad

turystyka

godz. 09:00 - 11:00

gimnastyka korekcyjna

godz. 10:45 - 11:30

gry zespołowe

godz. 12:35 - 14:05

2022-11-18

18

listopad

animacja czasu wolnego, gry i zabawy

godz. 09:30 - 14:30

gry zespołowe

godz. 11:30 - 13:00

piłka siatkowa

godz. 13:30 - 14:25

2022-11-19

19

listopad

rekreacyjne ogólne

godz. 08:00 - 11:45

turystyka

godz. 08:00 - 12:30

sporty wodne dz./ch.

godz. 08:00 - 08:45

2022-11-20

20

listopad
Gra terenowa na orientację - ŻabiankaGra terenowa na orientację - Żabianka
Impreza sportowo-rekreacyjna
2022-11-21

21

listopad

turystyka

godz. 09:00 - 16:00

gimnastyka korekcyjna

godz. 12:10 - 13:40

rekreacyjne ogólne

godz. 12:55 - 13:40

2022-11-22

22

listopad
Finał koszykówki 3x3 chłopców w ramach Igrzysk DzieciFinał koszykówki 3x3 chłopców w ramach Igrzysk Dzieci
kosz 3x3
2022-11-23

23

listopad

animacja czasu wolnego, gry i zabawy

godz. 08:45 - 15:15

turystyka

godz. 09:00 - 14:00

szermierka

godz. 10:30 - 11:30

2022-11-24

24

listopad
Pływanie drużynowe - zapisy do LicealiadyPływanie drużynowe - zapisy do Licealiady
rejestracja przez SRS
Pływanie drużynowe - zapisy do Igrzysk Młodzieży SzkolnejPływanie drużynowe - zapisy do Igrzysk Młodzieży Szkolnej
rejestracja przez SRS
Pływanie drużynowe - zapisy do Igrzysk DzieciPływanie drużynowe - zapisy do Igrzysk Dzieci
rejestracja przez SRS
2022-11-25

25

listopad

animacja czasu wolnego, gry i zabawy

godz. 09:30 - 14:30

gry zespołowe

godz. 11:30 - 13:00

piłka siatkowa

godz. 13:30 - 14:25

2022-11-26

26

listopad

rekreacyjne ogólne

godz. 08:00 - 11:45

turystyka

godz. 08:00 - 12:30

sporty wodne dz./ch.

godz. 08:00 - 08:45

2022-11-27

27

listopad
Zaproszenie na Halowe Mistrzostwa Gdańskich Szkół w LekkoatletyceZaproszenie na Halowe Mistrzostwa Gdańskich Szkół w Lekkoatletyce
Gdański Zespół Schronisk i Sportu Szkolnego zaprasza na "Halowe Mistrzostwa Gdańskich Szkół Podstawowych w Lekkoatletyce – 2022. Celem zawodów jest popularyzacja i upowszechnianie lekkoatletyki jako zdrowej i najprostszej formy aktywnego wypoczynku wśród dzieci i młodzieży
2022-11-28

28

listopad

turystyka

godz. 09:00 - 16:00

gimnastyka korekcyjna

godz. 12:10 - 13:40

rekreacyjne ogólne

godz. 12:55 - 13:40

2022-11-29

29

listopad

gimnastyka korekcyjna

godz. 14:00 - 14:45

turystyka

godz. 14:00 - 19:00

piłka siatkowa

godz. 14:30 - 16:00

2022-11-30

30

listopad

animacja czasu wolnego, gry i zabawy

godz. 08:45 - 15:15

turystyka

godz. 09:00 - 14:00

szermierka

godz. 10:30 - 11:30



logo GZSiSS
Gdański Zespół Schronisk i Sportu Szkolnego

Al. Grunwaldzka 244 , 80-314 Gdańsk
tel. 48 58 520 68 50
biuro@ssm.gda.pl

Szkolne Schronisko
Młodzieżowe w Gdańsku

Al. Grunwaldzka 244
80-314 Gdańsk
tel. 48 520 68 51
grunwaldzka@ssm.gda.pl

Filia SSM Wałowa

ul. Wałowa 21
80-858 Gdańsk
tel. 48 58 301 23 13
walowa@ssm.gda.pl

Filia SSM

ul. Kartuska 245B
80-125 Gdańsk
tel. 48 58 302 60 44
kartuska@ssm.gda.pl

Gdański Ośrodek Kultury Fizycznej

ul. Grunwaldzka 244
80-314 Gdańsk
tel. 48 58 520 68 50
biuro@ssm.gda.pl