facebook
   zmiana czcionki: 
  +  
  domyślna  
  –  


Piłka Nożna


Runda I

Do zawodów zgłosiło się 19 zespołów które zostały podzielone na 4 grupy

Mecze wszystkich grup zostaną rozegrane w dniu 18.10.2019 r. na obiekcie sportowym GOS przy ul. Grunwaldzka 244.  

Jeśli w danym momencie wszystkie drużyny grają mecz, wtedy jedną połowę sędziuje opiekun jednej drużyy a drugą połowę opiekun drugiej drużyny.

Start zawodów godzina 9.00

Grupa A

SMS Gedania; SP 18 ; ZSP 2; SP 2


I mce SMS Gedania - 9 pkt - awans do półfinału

II mce SP 2 - 6 pkt - awans do półfinału

III mce ZSP 2 - 3 pkt

IV mce SP 18 - 0 pkt


Grupa B

SP 85; OSM; DLS; SP 4


I mce DLS - 9 pkt - awans do półfinału

II mce SP 85 - 6 pkt - awans do półfinału

III mce OSM - 1 pkt

IV mce SP 4 - 1 pkt


Grupa C

SP 48; SP 29; SP 16;


I mce SP 48 - 6 pkt - awans do półfinału

II mce SP 16 - 3 pkt - awans do półfinału

III mce SP 29 - 0 pkt


Grupa D

SP 1; SP 8; SP 50; SP 59

I mce SP 8 - 7 pkt - awans do półfinału

II mce SP 50 - 6 pkt - awans do półfinału

III mce SP 59 - 3 pkt 

IV mce SP 1 - 1 pkt


PÓŁFINAŁ

Grupa E

SP 8, SMS GED, SP 85, SP 16


Grupa F

SP 48, DLS, SP 50, SP 2


W razie nieobecności któregoś z zespołów proszę o jak najszybsze poinformowanie koordynatora

Utworzono: 2019-10-04 09:43

Termin zgłoszenia do zawodów
W zawodach mogą wziąć udział tylko zespoły szkolne, które zarejestrowane są w Systemie Rejestracji Szkół (srs.szs.pl) i dokonają obowiązkowego zgłoszenia (w srs.szs.pl) zespołu szkolnego do rozgrywek piłki nożnej (szczebla - miejsko/gminnego) – termin zgłoszenia zespołów chłopięcych do 04.10.2019 r.
Utworzono: 2019-10-01 11:08

I Runda

Do zawodów zgłosiło się 19 zespołów które zostały podzielone na 4 grupy

Mecze zostaną rozegrane dnia 18.10.2019 na Obiekcie GOS ul. Grunwaldzka 244. W jednym dniu rozegrane zostaną dwie rundy.

W drugiej rundzie połączone zostaną grupy A-B oraz C-D z przepisanym wynikiem pomiędzy zespołami z danych grup.

Podczas zawodów mecze sędziują opiekunowie drużyn. 

Jeśli w danym momencie wszystkie drużyny grają mecz, wtedy jedną połowę sędziuje opiekun jednej drużyy a drugą połowę opiekun drugiej drużyny.

Start zawodów godzina 9.00

Grupa A

SMS Gedania; SP 18; OSM ( muzyczna); ZSP 2; SP 2

Grupa B

SP 85; SP 80; DLS; SP 39; SP 4

Grupa C

SP 48; SP 47; SP 29; SP 16; III STO

Grupa D

SP 1; SP 8; SP 50; SP 59


W razie nieobecności któregoś z zespołów proszę o jak najszybsze poinformowanie koordynatora

Utworzono: 2019-10-02 20:33

Runda I

 
Grupa AGOSPODARZ :  SSM2019-10-18 00:00
Klasyfikacja
1GedaniaNiepubliczna Szkoła Podstawowa Mistzrostwa Sportowego GKS Gedania 19229
2SP2Szkoła Podstawowa nr 26
3SP42Szkoła Podstawowa nr 423
4SP18Szkoła Podstawowa nr 180

GedaniaSP1811 : 0
GedaniaSP4215 : 1
GedaniaSP25 : 0
SP18SP421 : 3
SP18SP20 : 12
SP2SP425 : 0
 
Grupa BGOSPODARZ :  SSM2019-10-18 00:00
Klasyfikacja
1SP DE LA SALLESzkoła Podstawowa im. Św. Jana de La Salle9
2SP85Szkoła Podstawowa nr 856
3SP4Szkoła Podstawowa nr 41
4OSMOgólnokształcąca Szkoła Muzyczna I i II1

SP85OSM10 : 0
SP85SP DE LA SALLE2 : 5
SP85SP44 : 0
SP DE LA SALLEOSM5 : 1
OSMSP41 : 1
SP DE LA SALLESP47 : 0
 
Grupa CGOSPODARZ :  SSM2019-10-18 00:00
Klasyfikacja
1SP48Szkoła Podstawowa nr 486
2SP16Szkoła Podstawowa nr 163
3SP29Szkoła Podstawowa nr 29 Leonardo"0

SP48SP297 : 1
SP48SP162 : 1
SP29SP162 : 4
 
Grupa DGOSPODARZ :  SSM2019-10-18 00:00
Klasyfikacja
1SP8Szkoła Podstawowa nr 87
2SP50Szkoła Podstawowa nr 506
3SP59Szkoła Podstawowa nr 593
4SP1Szkoła Podstawowa nr 11

SP1SP81 : 1
SP1SP501 : 2
SP1SP590 : 1
SP8SP502 : 0
SP8SP597 : 1
SP50SP593 : 1

Regulamin piłki noznej

Szkoły przystępujące do współzawodnictwa muszą obowiązkowo zarejestrować się przez system rejestracji szkół srs.szs.pl     nie później niż do 30 września 2019 r.

 

I. Uczestnictwo

- drużynę stanowią uczniowie jednej szkoły podstawowej urodzeni w 2005 - 2006

- oddzielne zawody dla dziewcząt i chłopców - zespół liczy 12 zawodników w całym turnieju.

Gospodarz zawodów ma OBOWIĄZEK zapewnić: piłki do gry, znaczniki dla zespołów.

 

II. Przepisy gry

Zawody rozgrywane są zgodnie z niniejszym regulaminem.

Pozostałe zasady nie określone w regulaminie – zgodnie z przepisami PZPN.

1. Zespół składa się z 5 zawodników w polu + bramkarz,

2. Zawody powinny być rozgrywane na boisku o nawierzchni trawiastej o wymiarach szerokość 20 –32 m

długość 40 – 56 m, bramki: 5 x 2 m, dopuszcza się na niższych szczeblach bramki 3 x2 m.,

3. Czas gry: 2 x 10 - 20 minut + do 5 minut przerwa,

4. Obuwie: zgodne z wymogami obiektu sportowego, na którym odbywać się będzie turniej.

5. Piłka: rozmiar „5”,

6. Pole karne: prostokąt o wymiarach 7 x 15 m ( w przypadku o wymiarach boiska 20 x 40 m, pole bramkowe wyznacza półłuk o promieniu 6 m (pole jak w piłce ręcznej),

7. Bramkarz może chwytać piłkę rękami tylko w polu karnym,

8. Gra bez “spalonego”,

9. Zmiany hokejowe (błędy będą karane w następujący sposób: strata piłki lub rzut wolny pośredni)

10. Rzut karny z 7 m przy bramkach 3 x 2 m lub 9 m przy bramkach 5 x 2 m.

11. Rzut od bramki wybijany jest z tzw. „piątki” (czyli z piłki nieruchomo stojącej na ziemi w obrębie pola karnego). Piłka musi opuścić pole karne.

12. Rzut od bramki wybijany jest z „piątki” tylko w obrębie własnej połowy (piłka musi dotknąć podłoża na własnej połowie).

13. Bramkarz po chwycie piłki z akcji wprowadza piłkę do gry ręką lub nogą tylko w obrębie własnej połowy.

14. Za złe wprowadzenie przez bramkarza przyznaje się drużynie przeciwnej rzut wolny pośredni, wykonywany z linii środkowej boiska z miejsca jej przekroczenia. W tym przypadku nie obowiązuje przepis o „prawie korzyści”.

15. Rozpoczęcie i wznowienie gry ze środka boiska traktowane jest jako rzut wolny pośredni.

16. Piłka z rozpoczęcia/wznowienia gry może zostać zagrana do tyłu.

17. Podczas wykonywania stałych fragmentów gry zawodnicy drużyny przeciwnej musza znajdować się przynajmniej w odległości 5 m od piłki.

18. Stosowane są kary wychowawcze: 1min., 2min. i dyskwalifikacja (wykluczenie z gry- zawodnik ukarany opuszcza boisko na czas kary). Za wybitnie niesportowe zachowanie sędzia może od razu ukarać czerwoną kartką (usuniętego zawodnika nikt nie może zastąpić do końca spotkania).

 

III. Punktacja

Za wygrane spotkanie drużyna otrzymuje 3 punkty, za remis - 1 punkt, za przegrane 0 punktów.

O kolejności zespołów decydują kolejno:

1. większa liczba zdobytych punktów,

2. jeżeli dwie lub więcej drużyn uzyska tę samą liczbę punktów:

a. bezpośrednie spotkanie pomiędzy zainteresowanymi zespołami

b. korzystniejsza różnica między zdobytymi i utraconymi bramkami w spotkaniach tych drużyn,

c. lepsza różnica bramek w całym turnieju,

d. większa liczba zdobytych bramek w całym turnieju,

3. jeżeli powyższe punkty nie przyniosą rozstrzygnięcia należy przeprowadzić rzuty karne między zainteresowanymi zespołami.  W meczach, które muszą wyłonić zwycięzcę, w przypadku remisu, przeprowadza się dogrywkę trwająca 2 x 5 minut.

Następnie, jeśli dogrywka nie wyłoni wygranych należy przeprowadzić konkurs rzutów karnych po 5,

potem po razie do skutku.

  
Utworzono: 2019-08-28 10:30

 

Zobacz również

Wyszukaj

Zobacz galerię

logo GZSiSS
Gdański Zespół Schronisk i Sportu Szkolnego

Al. Grunwaldzka 244 , 80-314 Gdańsk
tel. 48 58 520 68 50
biuro@ssm.gda.pl

Szkolne Schronisko
Młodzieżowe w Gdańsku

Al. Grunwaldzka 244
80-314 Gdańsk
tel. 48 520 68 51
grunwaldzka@ssm.gda.pl

Filia SSM Wałowa

ul. Wałowa 21
80-858 Gdańsk
tel. 48 58 301 23 13
walowa@ssm.gda.pl

Filia SSM

ul. Kartuska 245B
80-125 Gdańsk
tel. 48 58 302 60 44
kartuska@ssm.gda.pl

Gdański Ośrodek Kultury Fizycznej

ul. Grunwaldzka 244
80-314 Gdańsk
tel. 48 58 520 68 50
biuro@ssm.gda.pl