facebook
   zmiana czcionki: 
  +  
  domyślna  
  –  


Badminton drużynowy


Wyniki klasyfikacji

Wyniki klasyfikacji dziewcząt:


1. Szkoła Podstawowa III STO

2. Szkoła Podstawowa nr 85

3. Szkoła Podstawowa nr 33


SP 85 - III STO 0:3

SP 33 - III STO 0 - 3

SP 33 - SP 85 2 - 3


Wyniki klasyfikacji chłopców:


1. Szkoła Podstawowa III STO

2. Szkoła Podstawowa nr 85


III STO - SP 85 3 - 0

Utworzono: 2019-10-14 09:11

Termin zgłoszenia do zawodów
UWAGA   !!!

Z uwagi na małą ilość zgłoszeń do Turnieju Igrzysk Młodzieży Szkolnej ulega zmianie termin przeprowadzenia  rozgrywek  Gdańskiej Olimpiady Młodzieży w Badmintona Drużynowego.
Planowany na dzień 10 października (czwartek) Turniej Igrzysk Dzieci odbędzie się razem z Turniejem Igrzysk Młodzieży Szkolnej w dniu 9 października br. (środa).

IGRZYSKA DZIECI  razem z    IGRZYSKAMI MŁODZIEŻY SZKOLNEJ 

TERMIN:     -      09.10.2019 (środa)     (dziewczęta i chłopcy)

godz. 9:00      -           weryfikacja zespołów

godz. 9:30      -           rozpoczęcie gier

MIEJSCE :         HALA KLUBU BADMINTONA „GARNIZON”  mapka dojazdu

ul. Juliusza Słowackiego 7 A; 80-257 Gd-Wrzeszcz

Każdy zespół szkolny przyjeżdża z własnym kompletem rakietek i lotek

Szkoły zarejestrowane w systemie rejestracji szkół (srs.szs.pl) zobowiązane są dokonać zgłoszenia zespołu szkolnego do zawodów (SRS 1/2 finału wojewódzkiego)  w terminie do 07.10.2019 r. do godz. 22:00

 

 

 


Utworzono: 2019-09-17 13:31

Regulamin drużynowego badmintona

Szkoły przystępujące do współzawodnictwa muszą obowiązkowo zarejestrować się przez system rejestracji szkół srs.szs.pl     nie później niż do 30 września 2019 r.

 

I.  Uczestnictwo

    1. W zawodach biorą udział drużyny dziewcząt i chłopców.

    2. Drużynę stanowią uczniowie jednej szkoły urodzeni w 2005 - 2006

        Zespół liczy:

   - 2 dziewczynki + 1 zawodniczka rezerwowa,

   - 2 chłopców + zawodnik rezerwowy,

   - obowiązuje ten sam skład przez cały turniej.

 

II. Sposób przeprowadzenia zawodów

     1. Kolejność gier:                I rzut                           II rzut                          III rzut

A – X                                                               A – Y

Gra podwójna

B – Y                                                               B – X

 

     2. Mecz rozgrywany jest do trzech wygranych punktów.

     3. Każda gra rozgrywana do dwóch wygranych setów. Sety rozgrywane do 11 pkt (bez prawa podwyższania)

     4. Zawodnik może być wymieniony w takcie meczu na rezerwowego, który gra na jego miejscu do końca

        spotkania.

     5. System wyłaniania mistrza uzależniony jest od liczby uczestniczących drużyn.

  
Utworzono: 2019-08-28 10:16

 

Zobacz również

Wyszukaj

Zobacz galerię

logo GZSiSS
Gdański Zespół Schronisk i Sportu Szkolnego

Al. Grunwaldzka 244 , 80-314 Gdańsk
tel. 48 58 520 68 50
biuro@ssm.gda.pl

Szkolne Schronisko
Młodzieżowe w Gdańsku

Al. Grunwaldzka 244
80-314 Gdańsk
tel. 48 520 68 51
grunwaldzka@ssm.gda.pl

Filia SSM Wałowa

ul. Wałowa 21
80-858 Gdańsk
tel. 48 58 301 23 13
walowa@ssm.gda.pl

Filia SSM

ul. Kartuska 245B
80-125 Gdańsk
tel. 48 58 302 60 44
kartuska@ssm.gda.pl

Gdański Ośrodek Kultury Fizycznej

ul. Grunwaldzka 244
80-314 Gdańsk
tel. 48 58 520 68 50
biuro@ssm.gda.pl