facebook
   zmiana czcionki: 
  +  
  domyślna  
  –  


Tenis Stołowy Drużynowy

drużynowy tenis stołowy


Termin zgłoszenia zespołów szkolnych do zawodów upływa w dniu 08.11.2019 r. o godz. 22:00

W Turnieju Drużynowego Tenisa Stołowego mogą wziąć udział tylko zespoły szkolne, które zarejestrowane są w Systemie Rejestracji Szkół (srs.szs.pl) i dokonają obowiązkowego zgłoszenia (w srs.szs.pl) zespołu szkolnego (osobno dziewcząt i osobno chłopców) do zawodów szczebla - 1/2 finału wojewódzkiego.
Termin zgłoszenia zespołów szkolnych do zawodów upływa w dniu 08.11.2019 r. o godz. 22:00


TERMIN TURNIEJU :  22 LISTOPADA 2019 r. 

Weryfikacja zespołów:   godz. 9:30 - 10:00

rozpoczęcie turnieju:      godz. 10:00

MIEJSCE:  CENTRUM SZKOLENIA PZTS IM. ANDRZEJA GRUBBY - Gd-Zaspa ul. Meissnera 1

Wejście na halę gier obowiązkowo w obuwiu sportowym

 
Utworzono: 2019-10-23 08:50

Zgłoszenia do Turnieju Drużynowego Tenisa Stołowego
W Turnieju Drużynowego Tenisa Stołowego mogą wziąć udział tylko zespoły szkolne, które zarejestrowane są w Systemie Rejestracji Szkół (srs.szs.pl) i dokonają obowiązkowego zgłoszenia (w srs.szs.pl) zespołu szkolnego (osobno dziewcząt i osobno chłopców) do zawodów szczebla - 1/2 finału wojewódzkiego.
Termin zgłoszenia zespołów szkolnych do zawodów upływa w dniu 08.11.2019 r. o godz. 22:00

Termin i miejsce rozgrywek zostaną podane w późniejszym terminie.
 
Utworzono: 2019-10-18 13:01

Regulamin drużynowego tenisa stołowego

Szkoły przystępujące do współzawodnictwa muszą obowiązkowo zarejestrować się przez system rejestracji szkół srs.szs.pl     nie później niż do 30 września 2019 r.

 

  1. Uczestnictwo

  • W zawodach biorą udział drużyny dziewcząt i chłopców.
  • Drużynę stanowią uczniowie szkoły urodzeni w 2005 - 2006Zespół liczy:

           - 2 dziewczynki + 1 rezerwowa,

           - 2 chłopców + 1 rezerwowy,

  • obowiązuje ten sam skład przez cały turniej
  1. Sposób przeprowadzenia zawodów

  • Kolejność gier:I    rzut                            II rzut                                            III rzut

                                        A – X                                                                                A – Y

                                                                       Gra podwójna

                                        B – Y                                                                               B – X

  • Mecz rozgrywany jest do trzech wygranych punktów.
  • Gry rozgrywane są do trzech wygranych setów (set będzie wygrany przez zawodnika lub parę, którzy pierwsi zdobędą 11 punktów) oprócz stanu gdy obaj zawodnicy zdobędą 10 pkt, wtedy set będzie wygrany przez pierwszego zawodnika, który w trakcie gry uzyska prowadzenie 2 pkt.
  • Zawodnik rezerwowy może występować w danym meczu tylko w grze podwójnej, a w kolejnym meczu może być zawodnikiem podstawowym.
  • System wyłaniania mistrza uzależniony jest od liczby uczestniczących drużyn.
  
Utworzono: 2019-08-28 10:57

Klasyfikacja końcowa

1. Szkoła Podstawowa nr 5

2. Szkoła Podstawowa nr 50

3. Szkoła Podstawowa Gedanesis

4. Szkoła Podstawowa nr 18

5. Szkoła Podstawowa nr 33

6. Szkoła Podstawowa nr 1


Utworzono: 2019-10-23 09:03

Klasyfikacja końcowa

1. Szkoła Podstawowa nr 92

2. Szkoła Podstawowa nr 79

3. Społeczna Szkoła Podstawowa II STO

4. Szkoła Podstawowa nr 18

5. Szkoła Podstawowa nr 33

6. Szkoła Podstawowa nr 1

Utworzono: 2019-10-23 09:04

 

Zobacz również

Wyszukaj

Zobacz galerię

logo GZSiSS
Gdański Zespół Schronisk i Sportu Szkolnego

Al. Grunwaldzka 244 , 80-314 Gdańsk
tel. 48 58 520 68 50
biuro@ssm.gda.pl

Szkolne Schronisko
Młodzieżowe w Gdańsku

Al. Grunwaldzka 244
80-314 Gdańsk
tel. 48 520 68 51
grunwaldzka@ssm.gda.pl

Filia SSM Wałowa

ul. Wałowa 21
80-858 Gdańsk
tel. 48 58 301 23 13
walowa@ssm.gda.pl

Filia SSM

ul. Kartuska 245B
80-125 Gdańsk
tel. 48 58 302 60 44
kartuska@ssm.gda.pl

Gdański Ośrodek Kultury Fizycznej

ul. Grunwaldzka 244
80-314 Gdańsk
tel. 48 58 520 68 50
biuro@ssm.gda.pl