facebook
   zmiana czcionki: 
  +  
  domyślna  
  –  


Pływanie Drużynowe


Mistrzostwa Gdańska w Pływaniu Druzynowym chłopców

W zawodach mogą wziąć udział tylko zespoły szkolne, które zarejestrowane są w Systemie Rejestracji Szkół (srs.szs.pl) i dokonają obowiązkowego zgłoszenia zespołu szkolnego do zawodów.

Zgłoszenie należy dokonać poprzez www.srs.szs.pl wybierając dyscyplinę: PŁYWANIE// w kalendarzu m-c luty 2020 // ranga zawodów: 1/2 wojewódzkich /

Termin zgłoszenia zespołów upływa 07.02.2020 r. do godz. 22:00

Wpisując w zgłoszeniu dane ucznia w rubryce "Dodatkowe informacje" należy podać jakim stylem popłynie wyścig indywidualny.

 Brak w dniu 07.02.2020 r. do godz. 22:00 w ZGŁOSZENIU pełnej listy zawodników z podaniem stylu (uwaga jak wyżej) wyklucza udział zespołu szkolnego w zawodach.

 DZIEWCZĘTA - 19 luty 2020 r. [ŚRODA]       (Igrzyska Dzieci oraz Igrzyska Młodzieży Szkolnej)

CHŁOPCY        - 26 luty 2020 r. [ŚRODA]       (Igrzyska Dzieci oraz Igrzyska Młodzieży Szkolnej)

 Zawody odbędą się na pływalni Gdańskiego Ośrodka Sportu Gdańsk-Chełm ul. Chałubińskiego 13

  PROGRAM MINUTOWY ZAWODÓW

 1.  IGRZYSKA DZIECI (roczniki 2007 i młodsi – IGRZYSKA DZIECI)

8:30 – 9:00 weryfikacja zgłoszeń - odprawa opiekunów zespołów szkolnych

9:00 – 9:30 - rozgrzewka

start sztafet 6x25 m (styl dowolny) - kolejności startów wg. ustaleń na odprawie

9:40 - 10:30 wyścigi indywidualne

25 m stylem motylkowym – 1 zawodnik

25 m stylem klasycznym    – 1 zawodnik

25 m stylem grzbietowym – 2 zawodników

25 m stylem dowolnym     – 2 zawodników

2.  IGRZYSKA Młodzieży Szkolnej (roczniki 2005-2006 -  IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ)

10:00 – 10:30 weryfikacja zgłoszeń - odprawa opiekunów zespołów szkolnych

10:40 - 11:10 rozgrzewka

11:20 - 12:30 wyścigi indywidualne

50 m stylem motylkowym – 1 zawodnik

50 m stylem klasycznym    – 1 zawodnik

50 m stylem grzbietowym – 2 zawodników

50 m stylem dowolnym     – 2 zawodników


12:40 - 13:00 zakończenie zawodów / dekoracja zwycięzców

 
Utworzono: 2020-02-03 14:52

Mistrzostwa Gdańska w Pływaniu Druzynowym dziewcząt

W zawodach mogą wziąć udział tylko zespoły szkolne, które zarejestrowane są w Systemie Rejestracji Szkół (srs.szs.pl) i dokonają obowiązkowego zgłoszenia zespołu szkolnego do zawodów.

Zgłoszenie należy dokonać poprzez www.srs.szs.pl wybierając dyscyplinę: PŁYWANIE// w kalendarzu m-c luty 2020 // ranga zawodów: 1/2 wojewódzkich /

Termin zgłoszenia zespołów upływa 07.02.2020 r. do godz. 22:00

Wpisując w zgłoszeniu dane ucznia w rubryce "Dodatkowe informacje" należy podać jakim stylem popłynie wyścig indywidualny.

 Brak w dniu 07.02.2020 r. do godz. 22:00 w ZGŁOSZENIU pełnej listy zawodników z podaniem stylu (uwaga jak wyżej) wyklucza udział zespołu szkolnego w zawodach.

 DZIEWCZĘTA - 19 luty 2020 r. [ŚRODA]       (Igrzyska Dzieci oraz Igrzyska Młodzieży Szkolnej)

CHŁOPCY        - 26 luty 2020 r. [ŚRODA]       (Igrzyska Dzieci oraz Igrzyska Młodzieży Szkolnej)

 Zawody odbędą się na pływalni Gdańskiego Ośrodka Sportu Gdańsk-Chełm ul. Chałubińskiego 13

  PROGRAM MINUTOWY ZAWODÓW

 1.  IGRZYSKA DZIECI (roczniki 2007 i młodsi – IGRZYSKA DZIECI)

8:30 – 9:00 weryfikacja zgłoszeń - odprawa opiekunów zespołów szkolnych

9:00 – 9:30 - rozgrzewka

start sztafet 6x25 m (styl dowolny) - kolejności startów wg. ustaleń na odprawie

9:40 - 10:30 wyścigi indywidualne

25 m stylem motylkowym – 1 zawodnik

25 m stylem klasycznym    – 1 zawodnik

25 m stylem grzbietowym – 2 zawodniczki

25 m stylem dowolnym     – 2 zawodniczki

2.  IGRZYSKA Młodzieży Szkolnej (roczniki 2005-2006 -  IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ)

10:00 – 10:30 weryfikacja zgłoszeń - odprawa opiekunów zespołów szkolnych

10:40 - 11:10 rozgrzewka

11:20 - 12:30 wyścigi indywidualne

50 m stylem motylkowym – 1 zawodnik

50 m stylem klasycznym    – 1 zawodnik

50 m stylem grzbietowym – 2 zawodniczki

50 m stylem dowolnym     – 2 zawodniczki


12:40 - 13:00 zakończenie zawodów / dekoracja zwycięzców

 
Utworzono: 2020-02-03 14:49

Regulamin pływania drużynowego

Szkoły przystępujące do współzawodnictwa muszą obowiązkowo zarejestrować się przez system rejestracji szkół srs.szs.pl     nie później niż do 30 września 2019 r.

 

I. Uczestnictwo

Reprezentacja składa się z 6 dziewcząt lub 6 chłopców, urodzonych w latach 2005- 2006.

Każdy uczestnik startuje w sztafecie i może tylko w 1 stylu indywidualnie.

Podczas zawodów w pływaniu sztafetowym odbędą się również zawody indywidualne:

50 metrów stylem motylkowym, grzbietowym, klasycznym i dowolnym.

II. Program zawodów

1. - Sztafeta 6×50 m stylem dowolnym dziewcząt

- Wyścigi indywidualne dziewcząt:

50 m stylem motylkowym    – 1 zawodniczka,

50 m stylem klasycznym      – 1 zawodniczka

50 m stylem grzbietowym    – 2 zawodniczki,

50 m stylem dowolnym       – 2 zawodniczki

2. - Sztafeta 6 x 50 m stylem dowolnym chłopców

 - Wyścigi indywidualne chłopców:

50 m stylem motylkowym     – 1 zawodnik,

50 m stylem klasycznym       – 1 zawodnik,

50 m stylem grzbietowym     – 2 zawodników,

50 m stylem dowolnym                    – 2 zawodników

III. Przepisy techniczne

  • zawody zostaną przeprowadzone zgodnie z przepisami PZP i FINA na pływalni 25-metrowej,
  • każdy zawodnik ma prawo startu w 1 konkurencji indywidualnej i w sztafecie,
  • szkoła może wystawić tylko jedną drużynę w każdej kategorii,
  • zawody przeprowadzone są seriami na czas, rozstawienie zawodników w poszczególnych seriach

                  nastąpi na zasadach ogólnych.

IV. Punktacja drużynowa

    Sklasyfikowane będą tylko zespoły, które wystawiły sztafetę.

    Punktację prowadzi się według zajętych miejsc w poszczególnych konkurencjach:

    - w indywidualnych: I m. – 12 pkt, II m. – 10 pkt, III m. – 19 pkt itd.,

    - w sztafecie: I m – 24 pkt, II m. – 20 pkt, III m. – 18 pkt itd.,

    - do punktacji drużynowej zaliczać się będzie 6 wyników indywidualnych i wynik sztafety,

Drużyna, która nie wystawiła zawodnika w danym wyścigu, nie zdobywa punktów za dany wyścig, jednak nie podlega dyskwalifikacji,

   - zawodnik zdyskwalifikowany w danym wyścigu nie zdobywa punktów,

   - w przypadku równej liczby punktów o kolejności decyduje miejsce sztafety, a dalej większa liczba

     zdobytych miejsc pierwszych, drugich itd.,

   - prowadzi się oddzielnie punktację dla dziewcząt i chłopców.

  
Utworzono: 2019-08-28 11:01

Wyniki Mistrzostw Gdańska w Pływaniu


 WYNIKI DRUŻYNOWE:

 

L.P.

SZKOŁA

SUMA

1.

SP 2

132

2.

III SSP STO

102

3.

SP 33

100

4.

ZS-P 2

98

5.

SP 84

82

6.

Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 6

74

 

MOTYLEK

Data








Miejsce

Wynik

Zawodnik

SZKOŁA

Liczba punktów

1

28,97

Kubiak Kuba

SP 2

17

2

36,50

Morawczyński Ignacy

III SSP STO

15

3

37,22

SABINIARZ PATRYK

SP 84

14

4

40,14

Dzwonkowski Tymoteusz

ZSO nr 6

13

5

42,96

Meller Jan

SP 33

12

6

45,47

Kreft Maksymilian

ZS-P 2

11

 

KLASYK

Data








Miejsce

Wynik

Zawodnik

SZKOŁA

Liczba punktów

1

35,12

Szpanowski Michał

SP 2

17

2

42,18

Tumialis Tymon

SP 33

15

3

46,28

Marciniak Eryk

III SSP STO

14

4

46,31

Zabrocki Jakub

ZS-P 2

13

5

48,06

HALMAN KACPER

SP 84

12

6

51,01

Garbacki Kuba

ZSO nr 6

11

 

GRZBIET

Data



 





Miejsce

Wynik

Zawodnik

SZKOŁA

Liczba punktów

1

31,13

Pierucki Radosław

SP 2

17

2

35,44

Horbaczewski Grzegorz

SP 2

15

3

39,80

Zakrzewski Adam

SP 33

14

4

39,88

Szydłowski Dawid

III SSP STO

13

5

40,13

Przybysz Paweł

ZS-P 2

12

6

40,41

Spich Arkadiusz

SP 33

11

7

43,09

Chojnacki Kevin

ZS-P 2

10

8

48,34

BARCZEWSKI WALENTY

SP 84

9

9

49,25

Horodecki Dominik

III SSP STO

8

10

54,53

Tomaszewicz Bartek

ZSO nr 6

7

11

55,44

Wojtyna Kacper

ZSO nr 6

6

12

56,25

MAKOWSKI FILIP

SP 84

5

 

 

DOWOLNY

Data








Miejsce

Wynik

Zawodnik

SZKOŁA

Liczba punktów

1

26,38

Pisański Michał

SP 2

17

2

28,53

Dowbor Dominik

SP 2

15

3

33,14

Sobotnicki Olaf

ZS-P 2

14

4

34,32

Jakobschy Mateusz

III SSP STO

13

5

34,41

Góreczny Michał

SP 33

12

6

34,76

Słaby Paweł

III SSP STO

11

7

35,44

DUDA MAREK

SP 84

10

8

35,75

Foppke Krzysztof

SP 33

9

9

36,38

Lewiński Igor

ZS-P 2

8

10

37,90

Grycuk Adam

ZSO nr 6

7

11

38,03

ADAMIEC PATRYK

SP 84

6

12

39,36

Kuty Mateusz

ZSO nr 6

5

 

sztafeta

Data








Miejsce

Wynik

TOR

szkoła

Liczba punktów

1

168,50

0

SP 2

34

2

217,98

0

ZS-P 2

30

3

226,49

0

III SSP STO

28

4

229,50

0

SP 33

27

5

256,72

0

SP 84

26

6

271,67

0

ZSO nr 6

25

 

  
Utworzono: 2020-02-27 14:05

Termin zgłoszeń zespółów szkolnych do zawodów - TERMIN - PŁYWANIE DRUŻYNOWE

W zawodach mogą wziąć udział tylko zespoły szkolne, które zarejestrowane są w Systemie Rejestracji Szkół (srs.szs.pl) i dokonają obowiązkowego zgłoszenia zespołu szkolnego do zawodów.

Zgłoszenie należy dokonać poprzez www.srs.szs.pl wybierając dyscyplinę: PŁYWANIE// w kalendarzu m-c luty 2020 // ranga zawodów: 1/2 wojewódzkich /

Termin zgłoszenia zespołów upływa 07.02.2020 r. do godz. 22:00

Wpisując w zgłoszeniu dane ucznia w rubryce "Dodatkowe informacje" należy podać jakim stylem popłynie wyścig indywidualny.

 Brak w dniu 07.02.2020 r. do godz. 22:00 w ZGŁOSZENIU pełnej listy zawodników z podaniem stylu (uwaga jak wyżej) wyklucza udział zespołu szkolnego w zawodach.

 DZIEWCZĘTA - 19 luty 2020 r. [ŚRODA]       (Igrzyska Dzieci oraz Igrzyska Młodzieży Szkolnej)

CHŁOPCY        - 26 luty 2020 r. [ŚRODA]       (Igrzyska Dzieci oraz Igrzyska Młodzieży Szkolnej)

 Zawody odbędą się na pływalni Gdańskiego Ośrodka Sportu Gdańsk-Chełm ul. Chałubińskiego 13

  PROGRAM MINUTOWY ZAWODÓW

 1.  IGRZYSKA DZIECI (roczniki 2007 i młodsi – IGRZYSKA DZIECI)

8:30 – 9:00 weryfikacja zgłoszeń - odprawa opiekunów zespołów szkolnych

9:00 – 9:30 - rozgrzewka

start sztafet 6x25 m (styl dowolny) - kolejności startów wg. ustaleń na odprawie

9:40 - 10:30 wyścigi indywidualne

25 m stylem motylkowym – 1 zawodnik

25 m stylem klasycznym    – 1 zawodnik

25 m stylem grzbietowym – 2 zawodnik

25 m stylem dowolnym     – 2 zawodnik

2.  IGRZYSKA Młodzieży Szkolnej (roczniki 2005-2006 -  IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ)

10:00 – 10:30 weryfikacja zgłoszeń - odprawa opiekunów zespołów szkolnych

10:40 - 11:10 rozgrzewka

11:20 - 12:30 wyścigi indywidualne

50 m stylem motylkowym – 1 zawodnik

50 m stylem klasycznym    – 1 zawodnik

50 m stylem grzbietowym – 2 zawodnik

50 m stylem dowolnym     – 2 zawodnik


12:40 - 13:00 zakończenie zawodów / dekoracja zwycięzców

 
Utworzono: 2019-12-06 12:47

Wyniki Mistrzostw Gdańska w Pływaniu


Wyniki drużynowe:

 

l.p.

SZKOŁA

SUMA

1.

SP 2

64

2.

Pozytywna

47

3.

ZS-P 2

40

4.

III STO

33

5.

SP 84

18

6.

SP 85

15

7.



8.



 

 

Styl motylkowy:

 

Miejsce

Wynik

Zawodnik

SZKOŁA

Liczba punktów

1

32,81

Martyna Duzowska

Pozytywna

7

2

42,35

Alicja Boryczko

SP 2

5

3

43,85

Maja Kosmowska

III STO

4

4

46,69

Hanna Kujawska

SP84

3

5

48,41

Aleksandra Trepczyk

SP 85

2

6

54,72

Iga Samek

ZS-P 2

1

 

 

Styl klasyczny:

 

Miejsce

Wynik

Zawodnik

SZKOŁA

Liczba punktów

1

41,43

Julia Chrzanowska

SP 2

7

2

46,09

Patrycja Cyman

Pozytywna

5

3

51,15

Marlena Rokicka

III STO

4

4

52,75

Julka Okła

SP 85

3

5

52,93

Antonina Ołowiak

SP 84

2

6

58,34

Julia Michałowska

ZS-P 2

1

 

 

Styl grzbietowy:

 

Miejsce

Wynik

Zawodnik

SZKOŁA

Liczba punktów

1

34,90

Iga Jurkowska

Pozytywna

12

2

38,07

Zofia Zasina

SP 2

10

3

38,41

Agata Tomczyk

SP 2

9

4

40,28

Lena Borczochowska

ZS-P 2

8

5

48,97

Weronika Danielak

ZS-P 2

7

6

52,18

Borzyszkowska Aleksandra

III STO

6

7

52,75

Małgorzata Benetkiewicz

SP 85

5

8

53,21

Martyna Krzykowska

Pozytywna

4

9

56,36

Agata Skakuj

SP 84

3

10

57,33

Nowak Alicja

III STO

2

1057,33 

Martyna Czerniawska 

SP 842

 

Styl dowolny:

 

Miejsce

Wynik

Zawodnik

SZKOŁA

Liczba punktów

1

32,81

Agata Łopacińska

SP 2

12

2

34,03

Zuzanna Bosko

ZS-P 2

10

3

34,88

Malwina Markowka

SP 2

9

4

35,69

Hanna Sowa

III STO

8

5

36,31

Nadia Rzepecka

Pozytywna

7

6

38,14

Daria Samek

ZS-P 2

6

7

38,18

Amelia Bujko

III STO

5

8

38,88

Natalia Świerczek

Pozytywna

4

9

44,04

Martyna Jarzymowska

SP 85

3

10

50,49

Antonina Reducha

SP 84

2

11

52,52

Weronika Helman

SP 84

1

 

Sztafeta:

 

Miejsce

Wynik

TOR

szkoła

Liczba punktów

1

209,56

2/2

SP 2

12

2

220,47

6/1

Pozytywna

8

3

231,91

2/1

ZS-P 2

6

4

240,32

1/1

III STO

4

5

278,03

5/1

SP 84

2

 

  
Utworzono: 2020-02-20 15:08

Termin zgłoszeń zespółów szkolnych do zawodów - TERMIN - PŁYWANIE DRUŻYNOWE

W zawodach mogą wziąć udział tylko zespoły szkolne, które zarejestrowane są w Systemie Rejestracji Szkół (srs.szs.pl) i dokonają obowiązkowego zgłoszenia zespołu szkolnego do zawodów.

Zgłoszenie należy dokonać poprzez www.srs.szs.pl wybierając dyscyplinę: PŁYWANIE// w kalendarzu m-c luty 2020 // ranga zawodów: 1/2 wojewódzkich /

Termin zgłoszenia zespołów upływa 07.02.2020 r. do godz. 22:00

Wpisując w zgłoszeniu dane ucznia w rubryce "Dodatkowe informacje" należy podać jakim stylem popłynie wyścig indywidualny.

 Brak w dniu 07.02.2020 r. do godz. 22:00 w ZGŁOSZENIU pełnej listy zawodników z podaniem stylu (uwaga jak wyżej) wyklucza udział zespołu szkolnego w zawodach.

 DZIEWCZĘTA - 19 luty 2020 r. [ŚRODA]       (Igrzyska Dzieci oraz Igrzyska Młodzieży Szkolnej)

CHŁOPCY        - 26 luty 2020 r. [ŚRODA]       (Igrzyska Dzieci oraz Igrzyska Młodzieży Szkolnej)

 Zawody odbędą się na pływalni Gdańskiego Ośrodka Sportu Gdańsk-Chełm ul. Chałubińskiego 13

  PROGRAM MINUTOWY ZAWODÓW

 1.  IGRZYSKA DZIECI (roczniki 2007 i młodsi – IGRZYSKA DZIECI)

8:30 – 9:00 weryfikacja zgłoszeń - odprawa opiekunów zespołów szkolnych

9:00 – 9:30 - rozgrzewka

start sztafet 6x25 m (styl dowolny) - kolejności startów wg. ustaleń na odprawie

9:40 - 10:30 wyścigi indywidualne

25 m stylem motylkowym – 1 zawodnik

25 m stylem klasycznym    – 1 zawodnik

25 m stylem grzbietowym – 2 zawodnik

25 m stylem dowolnym     – 2 zawodnik

2.  IGRZYSKA Młodzieży Szkolnej (roczniki 2005-2006 -  IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ)

10:00 – 10:30 weryfikacja zgłoszeń - odprawa opiekunów zespołów szkolnych

10:40 - 11:10 rozgrzewka

11:20 - 12:30 wyścigi indywidualne

50 m stylem motylkowym – 1 zawodnik

50 m stylem klasycznym    – 1 zawodnik

50 m stylem grzbietowym – 2 zawodnik

50 m stylem dowolnym     – 2 zawodnik


12:40 - 13:00 zakończenie zawodów / dekoracja zwycięzców

 
Utworzono: 2019-12-06 12:50

 

Zobacz również

Wyszukaj

Zobacz galerię

logo GZSiSS
Gdański Zespół Schronisk i Sportu Szkolnego

Al. Grunwaldzka 244 , 80-314 Gdańsk
tel. 48 58 520 68 50
biuro@ssm.gda.pl

Szkolne Schronisko
Młodzieżowe w Gdańsku

Al. Grunwaldzka 244
80-314 Gdańsk
tel. 48 520 68 51
grunwaldzka@ssm.gda.pl

Filia SSM Wałowa

ul. Wałowa 21
80-858 Gdańsk
tel. 48 58 301 23 13
walowa@ssm.gda.pl

Filia SSM

ul. Kartuska 245B
80-125 Gdańsk
tel. 48 58 302 60 44
kartuska@ssm.gda.pl

Gdański Ośrodek Kultury Fizycznej

ul. Grunwaldzka 244
80-314 Gdańsk
tel. 48 58 520 68 50
biuro@ssm.gda.pl