facebook
   zmiana czcionki: 
  +  
  domyślna  
  –  


Wioślarstwo Halowe


Mistrzostwa Gdańska w Wioślarstwie Halowym - Licealiada

Organizatorem zawodów w wioślarstwie halowym jest Gdański Zespół Schronisk i Sportu Szkolnego przy współpracy z Zespołem Szkół Ogólnokształcących nr 6 w Gdańsku.


Termin zgłoszenia zespołów upływa 20.04.2022 r. do godz. 20:00

 

W zawodach mogą wziąć udział tylko zespoły szkolne, które zarejestrowane są w Systemie Rejestracji Szkół https://srs.szs.pl i dokonają obowiązkowego zgłoszenia zespołu szkolnego do zawodów.

Zgłoszenie należy dokonać poprzez https://srs.szs.pl wybierając dyscyplinę: WIOŚLARSTWO HALOWE/w kalendarzu m-c marzec2022/Ranga zawodów: miejskie/gminne/.


Miejsce zawodów: Hala Sportowa przy Zespole Szkół Ogólnokształcących nr 6 w Gdańsku ul. Głęboka 11 (wejście od strony ulicy Siennickiej).


Terminarz zawodów i godziny rozpoczęcia:


22.04.2022 r.  Igrzyska Dzieci- kat. dziewcząt i chłopców (r. ur. 2011 i młodsi) - 10.00 - 11.00

22.04.2022 r.  Igrzyska Dzieci- kat. dziewcząt i chłopców (r. ur. 2009-2010) - 11.00 - 12.00

22.04.2022 r.  Igrzyska Młodzieży Szkolnej- kat. dziewcząt i chłopców (r. ur. 2007-2008) - 12.00 - 13.00

22.04.2022 r.  Licealiada - kat. dziewcząt i chłopców (r. ur. 2002 i młodsi) - 13.00 - 14.00


Weryfikacja zawodników i rozgrzewka 60 min. przed rozpoczęciem  każdego biegu. Przy większej ilości uczestników program może ulec zmianie.

Każda kategoria przeprowadzona będzie według następującego programu:

  1. weryfikacja zgłoszeń uczestników
  2. rozgrzewka
  3. zawody
  4. uroczyste wręczenie nagród po zakończeniu każdej kategorii.

 

Kontakt do koordynatorów dyscypliny:

Monika Myszk - tel. 502-091-951 - Główny koordynator

Patryk Pszczółkowski - tel. 514-281-991

Bartosz Pszczółkowski - tel. 513-342-554

Grzegorz Kwiatkowski - tel. 501-571-456

Utworzono: 2022-03-21 13:15

Klasyfikacja chłopców

 1000 m chłopców

 

1.     II Liceum Ogólnokształcące 147 pkt.

2.     V Liceum Ogólnokształcące 130 pkt.

3.     XIX Liceum Ogólnokształcące 129 pkt.

4.     VI Liceum Ogólnokształcące 12 pkt.

Utworzono: 2022-04-27 22:18

Klasyfikacja dziewcząt

 1000 m dziewcząt

 

  1. V Liceum Ogólnokształcące 154 pkt.
  2. XIX Liceum Ogólnokształcące 111 pkt.
  3. II Liceum Ogólnokształcące 105 pkt.
  4. VI Liceum Ogólnokształcące 23 pkt.
Utworzono: 2022-04-27 22:17

Regulamin dyscypliny

Licealiada (rocznik 2002 i młodsi) dystans 500 m. dziewcząt i chłopców

1. Uczestnictwo

  • w zawodach startują reprezentacje szkół ponadpodstawowych oddzielnie dziewczęta i chłopcy,
  • reprezentacja składa się z maksymalnie 6 uczennic/uczniów urodzonych w latach 2002 i młodszych
  • reprezentacja może składać się z mniejszej ilości uczennic/uczniów

2. Sposób przeprowadzenia zawodów

Każdy reprezentant wiosłuje na ergometrze dystans 500 metrów uzyskując czas przejazdu.

  • Wśród wszystkich uczestników ustala się klasyfikację indywidualną pierwszych 30 najlepszych wyników według uzyskanych czasów.
  • W przypadku uzyskania tego samego czasu o lepszym miejscu decyduje mniejsza masa ciała.
  • Pierwszych 30 uczniów zdobywa punkty dla szkoły:

1 miejsce - 40 punktów, 2 miejsce- 35 punktów, 3 miejsce -30 punktów,
4- miejsce 28 punktów, 5 miejsce- 26 punktów, 6 miejsce- 25 punktów,
7 miejsce- 24 punkty………………… 30 miejsce 1 punkt

Suma zdobytych punktów przez uczniów danej szkoły decyduje o miejscu w klasyfikacji szkoły     
Utworzono: 2022-04-05 15:08

 

Zobacz również

Wyszukaj

Zobacz galerię

logo GZSiSS
Gdański Zespół Schronisk i Sportu Szkolnego

Al. Grunwaldzka 244 , 80-314 Gdańsk
tel. 48 58 520 68 50
biuro@ssm.gda.pl

Szkolne Schronisko
Młodzieżowe w Gdańsku

Al. Grunwaldzka 244
80-314 Gdańsk
tel. 48 520 68 51
grunwaldzka@ssm.gda.pl

Filia SSM Wałowa

ul. Wałowa 21
80-858 Gdańsk
tel. 48 58 301 23 13
walowa@ssm.gda.pl

Filia SSM

ul. Kartuska 245B
80-125 Gdańsk
tel. 48 58 302 60 44
kartuska@ssm.gda.pl

Gdański Ośrodek Kultury Fizycznej

ul. Grunwaldzka 244
80-314 Gdańsk
tel. 48 58 520 68 50
biuro@ssm.gda.pl