facebook
   zmiana czcionki: 
  +  
  domyślna  
  –  


Mini Piłka Ręczna


Finał piłki ręcznej chłopców - Igrzyska Dzieci

Dnia 16.03.2022  w Zespole Szkolno-przedszkolnym nr 5 odbędzie się finał piłki ręcznej chłopców w ramach igrzysk dzieci. Zbiórka zespołów godzina 8.30

Zawody zostaną podzielone na dwie rundy

W pierwszej rundzie zespoły zostaną podzielone na dwie grupy

Grupa 1

ZSP 5

SP 35

SP 89


Grupa 2 

SP 33

ZSP 2 

III STO


Do finału awansują po dwa najlepsze zespoły z grup.

Mecze Finałowe

mecz o III mce 

II mce gr A - II mce Gr B

mecz o I mce 

I mce gr A- I mce Gr B


Runda finałowa odbędzie się w tym samym dniu po zakończeniu I rundy


Utworzono: 2022-03-01 09:19

Piłka ręczna dziewcząt

Dnia 04.03.2022 (piątek) odbędzie się finał piłki ręcznej Dziewcząt w ramach rozgrywek Igrzyska Dzieci.

Miejsce zawodów: Szkoła Podstawowa nr 33 Gdańsk ul. Wodnika 57

Zbiórka zespołów godzina 9.00 

Zespoły zgłoszone do zawodów: SP 33, SP 48, SP 35, IIISTO, ZSP 5


W zawodach gramy systemem każdy z każdym.

Utworzono: 2022-02-11 09:08

Zapisy do rozgrywek dziewcząt i chłopców

Zapisy do rozgrywek mini piłki ręcznej dziewcząt oraz chłopców


Warunkiem udziału w zawodach jest zgłoszenie drużyny do dnia 22.01.2022 do godziny 23:59

Zgłoszenie należy dokonać poprzez system rejestracji szkół znajdujący się pod adresem internetowym https://srs.szs.pl wybierając dyscyplinę mini piłka ręczna

Szkoły które chciały by zorganizować zawody proszę o info mailowo k.skalskigokf@wp.pl

Utworzono: 2022-01-05 11:43

Wyniki Finału piłki ręcznej chłopców

Gr.A

SP 35 - SP 89    15 : 3

SP 92 - SP 35    17 : 12

SP 92 - SP 89    15 : 3


I mce SP 92

II mce SP 35

III mce SP 89


Gr. B

ZSP 2 - III STO    22 : 0

SP 33 - ZSP 2   16 : 5

III STO - SP 33   4 : 17


I mce SP 33

II mce ZSP 2

III mce III STO



FINAŁ

mecz o III mce

ZSP 2 - SP 35 17 : 4

mecz o I mce

SP 33 - SP 92  15 : 5


I mce SP 33

II mce SP 92

III mce ZSP 2

IV mce SP 35

V - VI mce SP 89/ III STO

Utworzono: 2022-03-21 05:54

mini piłka ręczna dziewcząt wyniki

1. SP 48 - ZSP 5  0 :14

2. SP 33 - SP 35  12 : 2

3. STO III - SP 48  1 : 7

4. ZSP 5 - SP 33   9 : 12

5. SP 35 - SP 48   14 : 2

6. STO III - ZSP 5  0 : 14

7. SP 33 - SP 48   25 : 2

8. ZSP5 - SP 35  5 : 4

9. STO III - SP 33 0 : 20

10. SP 35 - STO III   12 : 2



KLASYFIKACJA:

I MIEJSCE SP 33

II MIEJSCE ZSP 5

III MIEJSCE SP 35

IV MIEJSCE SP 48

V MIEJSCE STO III

Utworzono: 2022-03-07 09:20

Regulamin dyscypliny

Szkoły przystępujące do współzawodnictwa muszą się zarejestrować przez system rejestracji szkół srs.szs.pl  zgodnie z kalendarzami wojewódzkimi nie później niż do 30 września 2021 roku.

 

I. Uczestnictwo

       1.  Drużynę stanowią uczennice/ uczniowie jednej szkoły podstawowej urodzeni w 2009 i młodsi.

       2.  Zespół liczy maksymalnie 14 zawodniczek /zawodników.

       3. Gospodarz zawodów ma obowiązek zapewnić: piłki do gry, znaczniki dla zespołów. Na rozgrzewkę drużyny powinny    

            zgłaszać się z własnymi piłkami.

 

II. Przepisy gry

 

  1. Zawody rozgrywane są zgodnie z niniejszym regulaminem. Pozostałe zasady nie określone w regulaminie –

                zgodnie z przepisami ZPRP.

        2.     Należy grać na boisku o wymiarach długość od 32 do 40 m i szerokość od  16 do 20 m.

        3.     Na boisku może znajdować się łącznie z bramkarzem 7 zawodników,

        4.     Piłka: obowiązuje piłka rozmiar 1 (50-52 cm) -dziewczęta i chłopcy.

        5.    Czas gry 2 x 12 minut z 5min przerwą.

        6.    Dowolny system ustawienia obrony podczas całego meczu.

        7.    Zmiany zawodników możliwe są w dowolnym momencie meczu, a nie tylko wtedy, gdy drużyna zmieniająca

               zawodnika jest w posiadaniu piłki.

        8.    Czas wykluczenia zawodnika 1 min.

        9.    Obowiązuje kategoryczny zakaz używania środków klejących piłkę.

      10.    Drużyna ma prawo wziąć 1-minutowy czas w każdej połowie meczu.

      11.    Rzuty karne: W przypadku uzyskania remisu w meczu, zarządza się rzuty karne, które wykonuje 5 ustalonych przez

                trenera zawodników. W przypadku kolejnego remisu zawodnicy wykonują rzuty karne do skutku.

 

  1. Punktacja

  1. Za wyniki osiągnięte w poszczególnych zawodach przyznaje się:
  • 3 pkt. – za zwycięstwo w regulaminowym czasie gry
  • 2 pkt. - za zwycięstwo po rzutach karnych,
  • 1 pkt. - za porażkę po rzutach karnych,
  • 0 pkt. - za porażkę w regulaminowym czasie gry.

          2.    O kolejności drużyn w trakcie rozgrywek decydują kolejno:

                    a) większa liczba zdobytych punktów;

                    b) jeżeli dwie lub więcej drużyn uzyska tę samą liczbę punktów:

                        - większa liczba punktów zdobytych w meczach pomiędzy zainteresowanymi drużynami;

                        - większa dodatnia różnica bramek z meczów pomiędzy zainteresowanymi drużynami;

                        - większa liczba zdobytych bramek w meczach pomiędzy zainteresowanymi drużynami;

                        - większa dodatnia (mniejsza ujemna) różnica bramek ze wszystkich meczów;

                        - większa liczba zdobytych bramek we wszystkich meczach;

                        - losowanie.

   3.     W meczach kończących się w podstawowym czasie gry remisem wynik zawodów zalicza się do tabeli (rzuty karne

            po regulaminowym czasie gry służą jedynie wyłonieniu zwycięzcy i nie są zaliczane do wyniku meczu oraz statystyk

            indywidualnych).

  
Utworzono: 2021-09-01 08:09

 

Zobacz również

Wyszukaj

Zobacz galerię

logo GZSiSS
Gdański Zespół Schronisk i Sportu Szkolnego

Al. Grunwaldzka 244 , 80-314 Gdańsk
tel. 48 58 520 68 50
biuro@ssm.gda.pl

Szkolne Schronisko
Młodzieżowe w Gdańsku

Al. Grunwaldzka 244
80-314 Gdańsk
tel. 48 520 68 51
grunwaldzka@ssm.gda.pl

Filia SSM Wałowa

ul. Wałowa 21
80-858 Gdańsk
tel. 48 58 301 23 13
walowa@ssm.gda.pl

Filia SSM

ul. Kartuska 245B
80-125 Gdańsk
tel. 48 58 302 60 44
kartuska@ssm.gda.pl

Gdański Ośrodek Kultury Fizycznej

ul. Grunwaldzka 244
80-314 Gdańsk
tel. 48 58 520 68 50
biuro@ssm.gda.pl