facebook
   zmiana czcionki: 
  +  
  domyślna  
  –  


Mini Piłka Ręczna


Finał Mistrzostw Gdańska w Mini Piłce Ręcznej Chłopców

FINAŁ MINI PIŁKI RĘCZNEJ CHŁOPCÓW ODBĘDZIE SIĘ 09.03.2020

Gospodarz SP 33 zbiórka godzina 12.00 pierwszy mecz 12.30


I mecz

SP 33 - SP 35

II mecz

SP 92 - SP 46

III mecz

Przegrani meczy nr I i II ( mecz o III mce )

IV mecz

Wygrani meczy I i II ( mecz o I mce )

PRZYPOMINAM O PONOWNEJ REJESTRACJI SZKÓŁ W SYSTEMIE SRS 1/2 WOJEWÓDZIKICH

Utworzono: 2020-02-27 21:19

KLASYFIKACJA KOŃCOWA PIŁKI RĘCZNEJ DZIEWCZĄT

KLASYFIKACJA KOŃCOWA PIŁKI RĘCZNEJ DZIEWCZĄT

I mce SP 33

II mce SP 42

III mce SP 92

IV mce SP 35 

V-VI mce  SP 8 ; SP 79

VII mce - III STO

Utworzono: 2020-02-24 09:42

PÓŁFINAŁY PIŁKI RĘCZNEJ CHŁOPCÓW

Do finału awansują najlepsze dwa zespoły z każdej grupy 

planowany finał 09 - 11 . 03.2020

Grupa E

Gospodarz SP 92 

termin zawodów 04.03.2020 godzina 9.30

SP 92, SP 35, SP 8, SP 43


Grupa F

Gospodarz SP 33 

termin zawodów 02.03.2020 godzina 12.00

SP 33, SP 42, SP 19, SP 46

Utworzono: 2020-02-24 09:32

FINAŁ PIŁKI RĘCZNEJ DZIEWCZĄT

FINAŁ PIŁKI RĘCZNEJ DZIEWCZĄT

GOSPODARZ SP 33

termin zawodów 18.02.2020 godzina 10.00

Kolejność meczy

I SP 33 - SP 92      11 : 9

II SP 42 - SP 35      15 : 5

III SP 92 - SP 35     15 : 9

IV SP 33 - SP 42      20 : 15


I mce SP 33

II mce SP 42

III mce SP 92

IV mce SP 35


Organizator finału zobowiązany jest do powiadomienia zespołów o terminie zawodów

Zespoły grające w finale proszę o ponowne zarejestrowanie się w systemie srs 1/2 finału wojewódzkiego piłka ręczna dziewcząt igrzysk Dzieci


Utworzono: 2020-02-06 19:37

I runda piłki ręcznej Chłopców

Do zawodów zgłosiło się 14 zespołów które zostały podzielone na 4 grupy po trzy i cztery drużyny.

Do drugiej rundy awansują dwa najlepsze zespoły z każdej z grup.

I runda przewidziana jest 17-19 luty


Grupa A

organizator SP 92

termin 19.02.2020 godzina 9.00

SP 92, DLS, SP Gedania, SP 46

I mce SP 92 - awans do półfinału

II mce SP 46 - awans do półfinału

III mce DLS


Grupa B 

organizator SP 42

termin 17.02.2020 godzina 12.00

SP 42, SP 29, SP 8

I mce SP 42 - awans do półfinału

II mce SP 8 - awans do półfinału


Grupa C 

organizator SP 33

termin 18.02.2020 godzina 9.00

SP 33, TEV, SP 43, 


I mce  SP 33 - awans do półfinału

II mce SP 43 - awans do półfinału


Grupa D 

organizator SP 19 

termin 18.02.2020 godzina 9.00

SP 19, SP 35, SP 61,III STO

I mce SP 35 - awans do półfinału

II mce SP 19 - awans do półfinału

III mce SP 61


Organizatorów grup proszę o informację do koordynatora o terminie zawodów oraz poinformowanie szkół będących w danej grupie

Po zawodach proszę o wysłanie wyników do koordynatora

Utworzono: 2020-02-02 12:06

PÓŁFINAŁ DZIEWCZĄT

GRUPA D

Organizator SP 92 

Termin 05.02.2020 godzina 9.00

SP 92

SP 8

SP 35


Grupa E

Organizator SP 33

Termin zawodów 05.02.2020 godzina 9.00

SP 33

SP 42

SP 79


Do finału awansują po dwa najlepsze zespoły z każdej z grup.

Finał przewiduje w terminie 11.02 2020

Organizatorzy rozgrywek proszeni są o powiadomienie szkół o terminie zawodów oraz przesłanie wyników po zawodach do koordynatora


WYNIKI II RUDY PIŁKI RĘCZNEJ DZIEWCZĄT

GR.D

I mce SP 92 - awans do finału

II mce SP 35 - awans do finału

III mce SP 8


GR.E

I mce SP 42 - awans do finału

II mce SP 33 - awans do finału

III mce SP 79

Utworzono: 2020-01-27 21:26

I runda piłki ręcznej dziewcząt

do zawodów zgłosiło się 9 zespołów które zostały podzielone na 3 grupy po 3 drużyny.

W pierwszej rundzie gramy systemem każdy z każdym. do następnej rundy awansują po dwa najlepsze zespoły.


Grupa A

Gospodarz SP 42  ZMIANA TERMINU ZAWODÓW !!!!! 09.01.2020 godzina 12.00

SP 42, SP 8, III STO


I mce SP 42 - awans do półfinału

II mce SP 8 - awans do półfinału

III mce III STO


Grupa B

Gospodarz SP 33  termin 13.12.2019 godzina 9.00

SP 33, SP 35, SP 85


I mce SP 33 - awans do półfinału

II mce SP 35 - awans do półfinału

SP 85 nie stawiło się na zawodach


Grupa C

Gospodarz SP 92 termin 11.12.2019 godzina 9.00

SP 92, SP 48, SP 79


I mce SP 92 - awans do półfinału

II mce SP 79 - awans do półfinału

SP 48 nie stawiło się na zawodach

Utworzono: 2019-12-03 13:35

TERMIN ZAWODÓW MINI PIŁKI RĘCZNEJ

Termin zapisów do rozgrywek mini piłki ręcznej dziewcząt mija dnia 25.11.2019 godzina 20.00

Po tym terminie NIE BĘDZIE MOŻLIWOŚCI DOPISANIA ZESPOŁU !!!

na dzień 25.11.2019 zgłosiło się 9 zespołów :

SP 85, SP 33, SP 92, III STO, SP 48, SP 79, SP 35, ZS-P 2, SP 8


Termin zapisów do rozgrywek mini piłki ręcznej CHŁOPCÓW mija dnia 20.01.2020 r. godzina 22.00

Po tym terminie NIE BĘDZIE MOŻLIWOŚCI DOPISANIA ZESPOŁU !!!


Utworzono: 2019-11-20 09:43

Regulamin mini piłki ręcznej

Szkoły przystępujące do współzawodnictwa muszą się zarejestrować przez system rejestracji szkół srs.szs.pl zgodnie z kalendarzami wojewódzkimi nie później niż do 30 września 2019 roku.

I. Uczestnictwo

- drużynę stanowią uczniowie jednej szkoły podstawowej urodzeni w 2007 i młodsi.

- zespół liczy do 14 zawodników.

II. Przepisy gry

Zawody rozgrywane są zgodnie z niniejszym regulaminem. Pozostałe zasady nie określone w regulaminie – zgodnie z przepisami ZPRP.

- Należy grać na boisku o wymiarach długość od 32 do 40 m i szerokość od 16 do 20 m.

- Na boisku może znajdować się łącznie z bramkarzem 7 zawodników,

- Piłka: zaleca się granie piłkami nr 1 (junior), ale dopuszczalne są dla chłopców również piłki nr 2 (damskie) tj.

dla dziewcząt obwód piłki 50-52cm, a dla chłopców 54-56cm.

- Czas gry 2x12minut z 5min przerwą

- Dowolny system ustawienia obrony podczas całego meczu.

- Zmiany zawodników możliwe są w dowolnym momencie meczu, a nie tylko wtedy, gdy drużyna zmieniająca

zawodnika jest w posiadaniu piłki.

- Czas wykluczenia zawodnika 1 min.

- Obowiązuje kategoryczny zakaz używania środków klejących piłkę.

- Drużyna ma prawo wziąć 1-minutowy czas w każdej połowie meczu.

III. Punktacja

Za wygrane spotkanie drużyna otrzymuje 2 punkty, za remis - 1 punkt, za przegrane 0 punktów.

O kolejności zespołów decydują kolejno:

1. większa liczba zdobytych punktów;

2. jeżeli dwie lub więcej drużyn uzyska tę samą liczbę punktów:

a. większa liczba punktów zdobytych w zawodach pomiędzy zainteresowanymi zespołami (bezpośredni mecz/e);

b. większa dodatnia różnica bramek z zawodów pomiędzy zainteresowanymi zespołami;

c. większa liczba zdobytych bramek w zawodach pomiędzy zainteresowanymi zespołami;

d. większa dodatnia (mniejsza ujemna) różnica bramek ze wszystkich zawodów;

e. większa liczba zdobytych bramek we wszystkich zawodach;

3. losowanie.

 
Utworzono: 2019-08-27 08:16

 

Zobacz również

Wyszukaj

Zobacz galerię

logo GZSiSS
Gdański Zespół Schronisk i Sportu Szkolnego

Al. Grunwaldzka 244 , 80-314 Gdańsk
tel. 48 58 520 68 50
biuro@ssm.gda.pl

Szkolne Schronisko
Młodzieżowe w Gdańsku

Al. Grunwaldzka 244
80-314 Gdańsk
tel. 48 520 68 51
grunwaldzka@ssm.gda.pl

Filia SSM Wałowa

ul. Wałowa 21
80-858 Gdańsk
tel. 48 58 301 23 13
walowa@ssm.gda.pl

Filia SSM

ul. Kartuska 245B
80-125 Gdańsk
tel. 48 58 302 60 44
kartuska@ssm.gda.pl

Gdański Ośrodek Kultury Fizycznej

ul. Grunwaldzka 244
80-314 Gdańsk
tel. 48 58 520 68 50
biuro@ssm.gda.pl