facebook
   zmiana czcionki: 
  +  
  domyślna  
  –  


Badminton drużynowy


Klasyfikacja zawodów

Klasyfikacja dziewcząt:

  1. SP III STO
  2. SP 1
  3. SOKRATES
  4. SP 89


Klasyfikacja chłopców:

  1. SP 8
  2. SP III STO
  3. SP 89
  4. SP 1
Utworzono: 2019-10-15 13:51

Termin zgłoszenia do zawodów

UWAGA   !!!

Z uwagi na małą ilość zgłoszeń do Turnieju Igrzysk Młodzieży Szkolnej ulega zmianie termin przeprowadzenia  rozgrywek  Gdańskiej Olimpiady Młodzieży w Badmintona Drużynowego.
Planowany na dzień 10 października (czwartek) Turniej Igrzysk Dzieci odbędzie się razem z Turniejem Igrzysk Młodzieży Szkolnej w dniu 9 października br. (środa).

 

 IGRZYSKA DZIECI  razem z     IGRZYSKAMI MŁODZIEŻY SZKOLNEJ     

TERMIN: -      09.10.2019 (środa)     (dziewczęta i chłopcy)

godz. 9:00      -           weryfikacja zespołów

godz. 9:30      -           rozpoczęcie gier

MIEJSCE:         HALA KLUBU BADMINTONA „GARNIZON”  mapka dojazdu

ul. Juliusza Słowackiego 7 A; 80-257 Gd-Wrzeszcz

Każdy zespół szkolny przyjeżdża z własnym kompletem rakietek i lotek

Szkoły zarejestrowane w systemie rejestracji szkół (srs.szs.pl) zobowiązane są dokonać zgłoszenia zespołu szkolnego do zawodów (SRS 1/2 finału wojewódzkiego)  w terminie do 07.10.2019 r. do godz. 22:00

 


Utworzono: 2019-09-17 12:56

Regulamin drużynowego badmintona

Szkoły przystępujące do współzawodnictwa muszą się zarejestrować przez system rejestracji szkół   srs.szs.pl  zgodnie z kalendarzami wojewódzkimi nie później niż do 30 września 2019 roku.

I. Uczestnictwo

     1.  W zawodach biorą udział drużyny dziewcząt i chłopców.

     2. drużynę stanowią uczniowie jednej szkoły podstawowej urodzonych w 2007 i  młodsi.

Zespół liczy:

    - 2 dziewczynki + 1 zawodniczka rezerwowa,
    - 2 chłopców + zawodnik rezerwowy,

 3. obowiązuje ten sam skład przez cały turniej.                         

II. Sposób przeprowadzenia zawodów

  1. Kolejność gier:

           I rzut                            II rzut                          III rzut

           A – X                                                               A – Y

                                          Gra podwójna

           B – Y                                                               B – X

      2. Mecz rozgrywany jest do trzech wygranych punktów.

      3. Każda gra rozgrywana do dwóch wygranych setów. Sety rozgrywane do 11 pkt (bez prawa

podwyższania)

      4. Zawodnik może być wymieniony w takcie meczu na rezerwowego, który gra na jego miejscu do końca

          spotkania.

      5. System wyłaniania mistrza uzależniony jest od liczby uczestniczących drużyn.

  
Utworzono: 2019-08-27 09:02

 

Zobacz również

Wyszukaj

Zobacz galerię

logo GZSiSS
Gdański Zespół Schronisk i Sportu Szkolnego

Al. Grunwaldzka 244 , 80-314 Gdańsk
tel. 48 58 520 68 50
biuro@ssm.gda.pl

Szkolne Schronisko
Młodzieżowe w Gdańsku

Al. Grunwaldzka 244
80-314 Gdańsk
tel. 48 520 68 51
grunwaldzka@ssm.gda.pl

Filia SSM Wałowa

ul. Wałowa 21
80-858 Gdańsk
tel. 48 58 301 23 13
walowa@ssm.gda.pl

Filia SSM

ul. Kartuska 245B
80-125 Gdańsk
tel. 48 58 302 60 44
kartuska@ssm.gda.pl

Gdański Ośrodek Kultury Fizycznej

ul. Grunwaldzka 244
80-314 Gdańsk
tel. 48 58 520 68 50
biuro@ssm.gda.pl