facebook
   zmiana czcionki: 
  +  
  domyślna  
  –  


Piłka Siatkowa


Finał Mistrzostw Gdańska w Siatkówce Chłopców - Licealiada

W zawodach mogą wziąć udział tylko zespoły szkolne, które zarejestrowane są w Systemie Rejestracji Szkół (www.srs.szs.pl) i dokonają obowiązkowego zgłoszenia (www.srs.szs.pl) zespołu szkolnego do zawodów (1/2 finału wojewódzkiego - Finał Miejski).

Termin rozegrania turnieju:  25.03.2022 r(piątek) Sala Sportowa MRKS ul. Załogowa 1

Kolejność spotkań:

1. 9.00   II LO - VIII LO

2. 10.00  IX LO - XXI LO

3. 11.00  II LO - IX LO

4. 12.00  VIII LO - XXI LO

5. 13.00  II LO - XXI LO

6. 14.00  IX LO - VIII LO

Utworzono: 2022-03-18 21:13

Finał Mistrzostw Gdańska w Siatkówce Dziewcząt - Licealiada

W zawodach mogą wziąć udział tylko zespoły szkolne, które zarejestrowane są w Systemie Rejestracji Szkół (www.srs.szs.pl) i dokonają obowiązkowego zgłoszenia (www.srs.szs.pl) zespołu szkolnego do zawodów (1/2 finału wojewódzkiego - Finał Miejski).

Termin rozegrania turnieju:  23.03.2022 r (środa)  Sala Sportowa MRKS ul. Załogowa 1

Kolejność spotkań:

1. 9.00   II LO - XXI LO

2. 10.00 XXI LO - SEH

3. 11.00 SEH - II LO

Utworzono: 2022-03-18 21:06

Eliminacje Piłka Siatkowa Dziewcząt

W zawodach mogą wziąć udział tylko zespoły szkolne, które zarejestrowane są w Systemie Rejestracji Szkół (www.srs.szs.pl) i dokonają obowiązkowego zgłoszenia (www.srs.szs.pl) zespołu szkolnego do zawodów (1/2 finału wojewódzkiego).

Do finału, który planowany jest na 23.03.2022 r awansują zwycięzcy grup.

Przypominam o konieczności zabrania piłek do rozgrzewki.

Grupa A

Termin rozegrania zawodów: 15.03.2022 (wtorek) Sala MRKS ul. Załogowa 1

  1.    9.00 II LO  – IX LO
  2.  10.00 IX LO - GLA
  3.  11.00  GLA – II LO

Grupa B

Termin rozegrania zawodów: 15.03.2022 (wtorek) Sala MRKS ul. Załogowa 1

  1. 12.00 XXI LO  – XIX LO
  2. 13.00 XIX LO – Z K Wizerunku
  3. 14.00  Z K Wizerunku – XXI LO

 

Grupa C

Termin rozegrania zawodów: 16.03.2022 (środa) Sala MRKS

  1.  12.00  SEH  – VII LO
  2.  13.00 VII LO - ULO
  3.  14.00  ULO – SEH
Utworzono: 2022-03-09 11:06

Eliminacje - piłka siatkowa chłopców

W związku z sytuacją, że Hala Miejska została wyłączona z użytkowania sportowego - Musieliśmy zmienić miejsce rozgrywania zawodów w siatkówce i koszykówce.

Wszystkie zawody będą rozgrywana w Sali Sportowej MRKS ul. Załogowa 1.

Proszę bardzo o zapoznanie się ze zmianami i przypominam o konieczności posiadania własnych piłek do rozgrzewki. 

W zawodach mogą wziąć udział tylko zespoły szkolne, które zarejestrowane są w Systemie Rejestracji Szkół (www.srs.szs.pl) i dokonają obowiązkowego zgłoszenia (www.srs.szs.pl) zespołu szkolnego do zawodów (1/2 finału wojewódzkiego).

Informacje dodatkowe: z grupy do finału, który zaplanowany jest na 25.03.2022 (piątek) awansują zwycięzcy grup.

Grupa A

Termin rozegrania zawodów: 10.03.2022 (czwartek) Sala MRKS ul. Załogowa 1

  1. 9.00        II LO – GLA
  2. 10.00      XIX LO – ULO
  3. 11.00      II LO – ULO                               
  4. 12.00      XIX LO – GLA
  5. 13.00      II LO – XIX LO                           
  6. 14.00      GLA – ULO

Grupa B

Termin rozegrania zawodów: 17.03.2022 (czwartek) Sala MRKS ul. Załogowa 1

  1.   9.00   VIII LO – SEH
  2. 10.00  SEH – VII LO
  3. 11.00  VII LO – VIII LO

 Grupa C

Termin rozegrania zawodów: 17.03.2022 (czwartek) Sala MRKS ul. Załogowa 1

  1. 12.00   IX LO – V LO
  2. 13.00   V LO – III LO
  3. 14.00   III LO – IX LO

Grupa D

Termin rozegrania zawodów: 16.03.2022 (środa) Sala MRKS ul. Załogowa 1

  1.   9.00   XXI LO – Spartakus
  2. 10.00  Spartakus – ZK Wizerunku
  3. 11.00   ZK Wizerunku – XXI LO
Utworzono: 2022-03-02 12:34

Piłka siatkowa dziewcząt i chłopców

W zawodach mogą wziąć udział tylko szkoły, które mają aktualną rejestrację w Systemie Rejestracji Szkół (srs.szs.pl) oraz dokonają obowiązkowego zgłoszenia do rozgrywek Piłka siatkowa oddzielnie dla dziewcząt i chłopców w (srs.szs.pl)

 

Termin zgłoszenia zespołów upływa w dniu 10.12.2021 r. o godz. 23:59

Termin zawodów: zawody dobędą się w okresie od 1.03-28.03.2022




Utworzono: 2021-11-17 23:13

Regulamin dyscypliny

Szkoły przystępujące do współzawodnictwa muszą się zarejestrować przez system rejestracji szkół srs.szs.pl  zgodnie z kalendarzami

                wojewódzkimi nie później niż do 30 września 2021 roku 

 

     I. Uczestnictwo

 

        1.  Zawody przeprowadzane są osobno w kategoriach dziewcząt i chłopców,

        2.  Drużynę stanowią uczniowie szkoły ponadpodstawowej (szkoły dzienne), rocznik 2002 i młodsi, zespół liczy   

             maksymalnie 12 zawodniczek/zawodników (w turnieju), w tym ew. libero.

        3. Organizator zawodów odpowiada za udostępnienie piłek meczowych. Na rozgrzewkę drużyny powinny zgłaszać się                       

            z własnymi piłkami.

     II. Przepisy gry

          Wysokość siatki:  - dziewczęta: 224 cm

                                          - chłopcy:      243 cm
          Spotkanie rozgrywa się do dwóch wygranych setów. Sety rozgrywa się do 25 pkt. przy przynajmniej dwóch punktach

          przewagi jednego z zespołów. Ewentualny trzeci decydujący set rozgrywany jest do 15 pkt., przy przynajmniej dwóch

          punktach przewagi jednego z zespołów.

  III. Punktacja

        1.  Przyznawane punkty:

             za wygrane spotkanie drużyna, która zwyciężyła otrzymuje 2 punkty,

             za przegrane spotkanie drużyna, która przegrała otrzymuje 1 punkt, za walkower drużyna otrzymuje 0 punktów.

 

       2.  O kolejności zespołów decydują kolejno:

            a. większa suma zdobytych punktów,

            b. jeżeli dwie drużyny uzyskają taką samą liczbę punktów o kolejności miejsc decyduje bezpośrednie

                spotkanie pomiędzy zainteresowanymi zespołami,

           c. jeżeli trzy lub więcej drużyn uzyska taką samą liczbę punktów należy utworzyć małą tabelę pomiędzy

               zainteresowanymi zespołami i o kolejności miejsce decyduje:

            - większa suma zdobytych punktów,

            - większa liczba zwycięstw,

            -  lepszy (wyższy) stosunek setów wygranych do przegranych,

            -  lepszy (wyższy) stosunek małych punktów, zdobytych do straconych,

            -  jeśli pomiędzy 2 drużynami nie wyłoniono zwycięzcy to decyduje bezpośrednie spotkanie,

            -  jeśli pomiędzy 3 lub więcej drużynami nie wyłoniono zwycięzcy to decydują kolejno sety, małe punkty

               z dużej tabeli,

            -  jeśli w/w warunki nie pozwoliły na wyłonienie zwycięzcy o kolejności decyduje losowanie pomiędzy

               zainteresowanymi zespołami.

  
Utworzono: 2021-09-01 10:03

Finał Miejski

Wyniki:

1. IX LO - XXI LO    1:2 (19:25, 25:14, 9:15)

2. II LO - VIII LO    2:0 (25:19, 25:18)

3. II LO - IX LO      2:0 (25:19, 30:28)

4. VIII LO - XXI LO 0:2 (17:25, 9:25)

5. II LO - XXI LO     2:0 (25:17, 25:17)

6. IX LO - VIII LO    2:1 (24:26, 25:21, 15:4)


Kolejność:

1. II Liceum Ogólnokształcące    6 pkt

2. XXI Liceum Ogólnokształcące 5 pkt

3. IX Liceum Ogólnokształcące   4 pkt

4. VIII Liceum Ogólnokształcące 3 pkt

Utworzono: 2022-03-25 22:05

Wyniki Eliminacji

Grupa A 

1. II LO - GLA  2:0

2. XIX LO - ULO  2:0

3. II LO - ULO  2:0

4. XIX LO - GLA  2:0

5. II LO - XIX LO 2:0

6. GLA - ULO  2:0 

Kolejność w grupie:

1. II LO    6 pkt - awans do finału

2. XIX LO 5 pkt

3. GLA     4 pkt

4. ULO     3 pkt.

Grupa B

1. VIII LO - SEH 2:0

2. SEH - VII LO  1:2

3. VII LO - VIII LO 0:2

Kolejność w grupie:

1. VIII LO 4 pkt - awans do finału

2. VII LO 3 pkt

3. SEH    2 pkt

Grupa C

1. IX LO - V LO  2:0

2. V LO - III LO 0:2

3. III LO - IX LO 0:2

Kolejność w grupie:

1. IX LO 4 pkt - awans do finału

2. III LO 3 pkt

3. V LO  2 pkt

Grupa D

1. XXI LO – Spartakus 2:0

2. Spartakus – ZK Wizerunku 0:2

3. ZK Wizerunku – XXI LO 0:2

Kolejność w grupie:

1. XXI LO  4 pkt - awans do finału

2. ZK Wizerunku 3 pkt

3. Spartakus 2 pkt

Utworzono: 2022-03-10 16:59

Finał Miejski

Wyniki meczów finałowych:

1. II LO - XXI LO  2:1 (22:25, 25:14, 15:5)

2. XXI LO - SEH  2:0 ( 25:23, 25:10)

3. SEH - II LO     1:2 (27:25, 13:25, 9:15)

Kolejność:

1. II Liceum Ogólnokształcące        4pkt 

2. XXI Liceum Ogólnokształcące    3pkt

3. Szkoły Ekonomiczno Handlowe  2 pkt

Utworzono: 2022-03-23 14:22

Wyniki eliminacji

Grupa A

  1.  II LO  – IX LO  2:0 (25:15, 25:12)
  2.  IX LO - GLA     2:0 (25:9, 25:8)
  3.  GLA – II LO     0:2 (3:25, 11:25) 

Kolejność:

1. II LO - awans do finału,

2. IX LO

3. GLA


Grupa B

  1.  XXI LO  – XIX LO              2:1 (25:6, 22:25, 15:6)
  2.  XIX LO – ZSKW  2:0 (25:11, 25:11)
  3.  ZSKW – XXI LO   0:2(9:25, 8:25)

Kolejność:

1. XXI LO - awans do finału

2. XIX LO

3. ZSKW


Grupa C

  1.   SEH  – VII LO 2:0 (25:11,25:10)
  2.   VII LO - ULO   2:0 (25:14, 25:16) 
  3.   ULO – SEH     0:2 (8:25, 4:25) 

Kolejność:

1. SEH - awans do finału

2. VII LO

3. ULO

Utworzono: 2022-03-15 18:00

 

Zobacz również

Wyszukaj

Zobacz galerię

logo GZSiSS
Gdański Zespół Schronisk i Sportu Szkolnego

Al. Grunwaldzka 244 , 80-314 Gdańsk
tel. 48 58 520 68 50
biuro@ssm.gda.pl

Szkolne Schronisko
Młodzieżowe w Gdańsku

Al. Grunwaldzka 244
80-314 Gdańsk
tel. 48 520 68 51
grunwaldzka@ssm.gda.pl

Filia SSM Wałowa

ul. Wałowa 21
80-858 Gdańsk
tel. 48 58 301 23 13
walowa@ssm.gda.pl

Filia SSM

ul. Kartuska 245B
80-125 Gdańsk
tel. 48 58 302 60 44
kartuska@ssm.gda.pl

Gdański Ośrodek Kultury Fizycznej

ul. Grunwaldzka 244
80-314 Gdańsk
tel. 48 58 520 68 50
biuro@ssm.gda.pl