facebook
   zmiana czcionki: 
  +  
  domyślna  
  –  


Badminton drużynowy


Termin zgłoszenia do zawodów

UWAGA   !!!

Ulega zmianie termin przeprowadzenia  rozgrywek  Gdańskiej Olimpiady Młodzieży w Badmintona Drużynowego.

Szkoły zarejestrowane w systemie rejestracji szkół (srs.szs.pl) zobowiązane są dokonać zgłoszenia zespołu szkolnego do zawodów ( SRS 1/2 finału wojewódzkiego )  w terminie do 11.10.2019   06.10.2019 r. do godz. 22:00

MIEJSCE:         HALA KLUBU BADMINTONA „GARNIZON”  (  mapka w załączeniu )

ul. Juliusza Słowackiego 7 A; 80-257 Gd-Wrzeszcz

Każdy zespół szkolny przyjeżdża z własnym kompletem rakietek i lotek

TERMIN:

LICEALIADA                -           18.10.2019 - 08.10.2019 (wtorek)    (dziewczęta i chłopcy)

godz. 9:00      -           weryfikacja zespołów

godz. 9:30      -           rozpoczęcie gier


Wyniki dziewcząt:

1. Liceum Gortata

2. XIX LO

3. Zespół Szkół Kształtowania Wizerunku

4. V LO

5. II LO

6. VIII LO

7. XXIV


Wyniki chłopców:

1. Szkoła Gortata

2. II LO

3. VIII LO

4. V LO

5. Zespół Szkół Kreowania Wizerunku




  
Utworzono: 2019-09-17 13:37

Runda

 
Grupa 1GOSPODARZ :  
 
Kolejka 1GOSPODARZ :  
II LOXXIV LO
 
Kolejka 2GOSPODARZ :  
II LOXXIV LO
 
Grupa 2GOSPODARZ :  
 
Kolejka 1GOSPODARZ :  
VIII LOZSKW
VIII LOV LO
 
Kolejka 2GOSPODARZ :  
V LOV LO
V LOV LO

Regulamin drużynowego badmintona

Szkoły przystępujące do współzawodnictwa muszą obowiązkowo zarejestrować się przez system rejestracji szkół srs.szs.pl     nie później niż do 30 września 2019 r.

 

I. Uczestnictwo

W zawodach biorą udział drużyny dziewcząt i chłopców.

Drużynę stanowią uczniowie jednej szkoły ponadpodstawowej, rocznik 2000 i młodsi (szkoły dzienne).

 

   Zespół liczy:

   - 2 dziewczyny + 1 zawodniczka rezerwowa,

   - 2 chłopców  +   1 zawodnik rezerwowy,   

   - obowiązuje ten sam skład przez cały turniej.

II. Sposób przeprowadzenia zawodów

  1. Kolejność gier:           I rzut                        II rzut                                     III rzut

                                              A – X                                                                      A – Y

                                                                          Gra podwójna

                                              B – Y                                                                       B – X

   2. Mecz rozgrywany jest do trzech wygranych punktów.

   3. Gry rozgrywane są do trzech wygranych setów (set będzie wygrany przez zawodnika lub parę,  którzy pierwsi zdobędą 11 punktów) oprócz stanu gdy obaj zawodnicy zdobędą 10 pkt, wtedy set będzie wygrany przez pierwszego zawodnika, który w trakcie gry uzyska prowadzenie 2 pkt.

   4. Zawodnik rezerwowy może występować w danym meczu tylko w grze podwójnej, a w kolejnym meczu może być zawodnikiem podstawowym.

   5. System wyłaniania mistrza uzależniony jest od liczby uczestniczących drużyn.

 

  
Utworzono: 2019-08-27 20:09

 

Zobacz również

Wyszukaj

Zobacz galerię

logo GZSiSS
Gdański Zespół Schronisk i Sportu Szkolnego

Al. Grunwaldzka 244 , 80-314 Gdańsk
tel. 48 58 520 68 50
biuro@ssm.gda.pl

Szkolne Schronisko
Młodzieżowe w Gdańsku

Al. Grunwaldzka 244
80-314 Gdańsk
tel. 48 520 68 51
grunwaldzka@ssm.gda.pl

Filia SSM Wałowa

ul. Wałowa 21
80-858 Gdańsk
tel. 48 58 301 23 13
walowa@ssm.gda.pl

Filia SSM

ul. Kartuska 245B
80-125 Gdańsk
tel. 48 58 302 60 44
kartuska@ssm.gda.pl

Gdański Ośrodek Kultury Fizycznej

ul. Grunwaldzka 244
80-314 Gdańsk
tel. 48 58 520 68 50
biuro@ssm.gda.pl