facebook
   zmiana czcionki: 
  +  
  domyślna  
  –  


Aktualności


2021 | 07 | 24

Dzielnicowe Centra Sportu nie zwalniają podczas wakacji

Co prawda wakacje to okres urlopów i wyjazdów, ale Dzielnicowe Centra Sportu nie zawiesiły swojej działalności i również podczas wakacji zapraszają na swoje zajęcia. Być może jest to dobry okres na rozpoczęcie lub powrót do swojej aktywności fizycznej. Kilka z tych aktywności prezentujemy poniżej. Więcej szczegółów można znaleźć na stronie www.gokf.gda.pl. Zapraszamy do skorzystania z oferty Gdańskiego Zespołu Schronisk i Sportu Szkolnego.

 

Przy Moście Siennickim wioślarstwo dla młodzieży i dorosłych

Aż miło było popatrzeć jak dzieci korzystając z kajaków i supów stawiały pierwsze kroki na wodzie. Pogoda wyśmienita i tylko rodzice z żalem wpatrywali się jak ich pociechy co rusz wpadały do wody… sami pewnie też skorzystaliby z tego dobrodziejstwa ochłody. Na kajakarstwo przy Siennickiej zarówno młodzież jak i dorosłych zaprasza pani Monika.

Zajęcia odbywają się we wtorki, czwartki i piątki w godz. 9.00 – 11.00. Zapraszamy do Centrum Sportów Wodnych na Przystań Wioślarską przy ul. Siennickiej 5. 

Ręczna plażowa przy molo

Zajęcia z plażowej piłki ręcznej odbywają się w środy o godzinie 19.00 na plaży na Brzeźnie, wejście numer 54.

Na zajęcia uczęszczają osoby dorosłe, zarówno panie jak i panowie. Podczas treningu ćwiczą wszystkie elementy plażowej piłki ręcznej. Uczą się zdobywania bramek za dwa punkty poprzez wykonanie rzutu po kręceniu czy po wrzutce. Widowiskowa dyscyplina sportu do spróbowania dla każdego kto lubi się trochę zmęczyć.

Siatkówka plażowa na Strzyży

2 razy w tygodniu na boiskach Gdańskiego Zespołu Schronisk i Sportu Szkolnego przy al. Grunwaldzkiej 244 spotykają się adepci plażowej odmiany piłki siatkowej. Podczas dwugodzinnego treningu, tuz po rozgrzewce poznają zasady gry, technikę, a przede wszystkim mają możliwość gry. Nie lada wyzwaniem dla sportowców są w ostatnim czasie temperatury panujące podczas zajęć. Na zajęcia zapraszamy w poniedziałki i środy w godzinach: 17.00 – 19.00

Zajęcia biegowe DCS w Parku Oruńskim i Św. Wojciechu. 

Na szczęście upały trochę odpuściły i w tym tygodniu temperatury nie będą już tak wysokie jak podczas ostatnich zajęć w ramach DCS. W poniedziałek uczestnicy walczyli z własnymi słabościami w Sanktuarium Świętego Wojciecha. W czwartek intensywny trening pod okiem pani Anety odbyli w Parku Oruńskim. Tak czy siak dwa dobre treningi za nimi. Tak trzymać 

Zapraszamy na zajęcia: Park Oruński czwartki 18.00 - 20.00, Sanktuarium św. Wojciecha poniedziałki 18.30 - 19.30.

Smocze Łodzie przy Moście Siennickim

Jeśli chcesz powiosłować w doborowym towarzystwie to tylko w Centrum Sportów Wodnych przy Siennickiej 5. Pomiędzy 17.00 a 19.00 w każdy zwartek spotykają się miłośnicy wspólnego wiosłowania. Rozgrzewka, kilka okrążeń biegu wokół obiektu, wreszcie wodowanie łódek i w drogę…  Wszystko pod komendę, porządek na wodzie musi być. ale taka taktyka trenera Kluska przynosi rezultaty. Nie daje on zawodnikom zbyt wiele wytchnienia i co rusz zmusza do intensywnej pracy, ale przecież nikt nie narzeka.

 Szczegółowe informacje znajdują się na stronach www.gokf.gda.pl. Zapraszamy do skorzystania z oferty.

    

 Zobacz również

Wyszukaj

Zobacz galerię

logo GZSiSS
Gdański Zespół Schronisk i Sportu Szkolnego

Al. Grunwaldzka 244 , 80-314 Gdańsk
tel. 48 58 520 68 50
biuro@ssm.gda.pl
elek. skrzynka podawcza ePUAP: /GZSISS/SkrytkaESP

Szkolne Schronisko
Młodzieżowe w Gdańsku

Al. Grunwaldzka 244
80-314 Gdańsk
tel. 48 520 68 51
grunwaldzka@ssm.gda.pl

Filia SSM Wałowa

ul. Wałowa 21
80-858 Gdańsk
tel. 48 58 301 23 13
walowa@ssm.gda.pl

Filia SSM

ul. Kartuska 245B
80-125 Gdańsk
tel. 48 58 302 60 44
kartuska@ssm.gda.pl

Gdański Ośrodek Kultury Fizycznej

ul. Grunwaldzka 244
80-314 Gdańsk
tel. 48 58 520 68 50
biuro@ssm.gda.pl