facebook
   zmiana czcionki: 
  +  
  domyślna  
  –  


Aktualności


2023 | 07 | 27

Dzielnicowe Centra Sportu nie zwalniają podczas wakacji

Co prawda wakacje to okres urlopów i wyjazdów, ale Dzielnicowe Centra Sportu nie zawiesiły swojej działalności i również podczas przerwy letniej zapraszają na swoje zajęcia. Być może jest to dobry okres na rozpoczęcie lub powrót do swojej aktywności fizycznej. Kilka z tych aktywności prezentujemy poniżej. Więcej szczegółów można znaleźć na stronie www.gzsiss.pl. w zakładce „Dzielnicowe Centra Sportu”. Zapraszamy do skorzystania z oferty Gdańskiego Zespołu Schronisk i Sportu Szkolnego skierowanej dla dużych i małych.

Piłka nożna przy Parku Oliwskim

Zajęcia z piłki nożnej odbywają się w środy o godzinie 18.00 na Orliku przy Katedrze Oliwskiej.

Na zajęcia uczęszczają osoby dorosłe, zarówno panie jak i panowie. Podczas treningu ćwiczą wszystkie elementy piłki nożnej. Zajęcia kończą się konkursem rzutów karnych. Widowiskowa dyscyplina sportu do spróbowania dla każdego kto lubi się trochę zmęczyć.

Zajęcia siłowe na Strzyży

2 razy w tygodniu, we wtorki i czwartki, w nowo wyremontowanej siłowni przy al. Grunwaldzkiej 244 spotykają się adepci sportów siłowych. Podczas półtoragodzinnego treningu, Zajęcia łączą w sobie elementy klasycznego treningu siłowego i treningu obwodowego. Ćwiczenia mają za zadanie utrzymać ciało w dobrej kondycji, kształtować właściwe proporcje sylwetki i rozwijać wytrzymałość. Program zajęć dostosowany jest do każdego uczestnika indywidualnie, a nad jego prawidłowym wykonaniem czuwa doświadczony trener. Na zajęcia zapraszamy w wtorki i czwartki w godzinach: 18.00 – 19.30 i 19.30 – 21.00.

Zajęcia biegowe na Oruni.

Regularne treningi biegowe wpływają na poprawę funkcjonowania m.in. serca i naczyń krwionośnych. Co więcej regulują poziom stresu, zwiększają zdolność koncentracji i pomagają w walce z zaburzeniami snu. Na zajęcia z panią Anetą do Szkoły Podstawowej nr 40 zapraszamy w każdy poniedziałek w godz. 18.00 - 20.00

Smocze Łodzie przy Żabim Kruku

Jeśli chcesz powiosłować w doborowym towarzystwie to tylko w Centrum Sportów Wodnych przy Żabim Kruku. Pomiędzy 17.45 a 19.15 w każdy wtorek i czwartek spotykają się miłośnicy wspólnego wiosłowania. Rozgrzewka, kilka okrążeń biegu wokół obiektu, wreszcie wodowanie łódek i w drogę.  Wszystko pod komendę, porządek na wodzie musi być. ale taka taktyka trenera Maksymiliana i Wojtka przynosi rezultaty. Nie daje on zawodnikom zbyt wiele wytchnienia i co rusz zmusza do intensywnej pracy, ale przecież nikt nie narzeka.

Aktywność na świeżym powietrzu w Oliwie

Zapraszamy osoby w każdym wieku na boiska zewnętrzne przy Szkole Podstawowej nr 23 przy ul. Opackiej 7 w Gdańsku. Obiekty przystosowane jest do gier i zabaw sportowych. Z boisk korzystać można bezpłatnie do końca wakacji według poniższego harmonogramu:

Zapraszamy na zajęcia: poniedziałek – piątek w godzinach 16:00 - 20:00. Na terenie obiektu będzie czuwał koordynator.

Pływanie na deskach SUP

 

Nowa i w ostatnim czasie bardzo popularna dyscyplina z rodziny sportów. Na zajęciach uczestnicy od podstaw opanowują techniki pływania na sprzęcie. Jest to sport, który wpływa na poprawę kondycji fizycznej, budowę masy mięśniowej oraz kształtowanie zmysłu równowagi. Treningi drużynowe przyczyniają się do nauki współpracy w grupie oraz wzajemnej odpowiedzialności.

Na zajęcia zapraszamy w każdą środę na przystań przy SP nr 65 ul. Śluza 6. Zajęcia rozpoczynają się o godz. 15.00 i 17.00.

Szczegółowe informacje znajdują się na stronach www.gzsiss.pl w zakładce „Dzielnicowe centra Sportu”. Zapraszamy do skorzystania z oferty.

 

 Zobacz również

Wyszukaj

Zobacz galerię

logo GZSiSS
Gdański Zespół Schronisk i Sportu Szkolnego

Al. Grunwaldzka 244 , 80-314 Gdańsk
tel. 48 58 520 68 50
biuro@ssm.gda.pl
elek. skrzynka podawcza ePUAP: /GZSISS/SkrytkaESP

Szkolne Schronisko
Młodzieżowe w Gdańsku

Al. Grunwaldzka 244
80-314 Gdańsk
tel. 48 520 68 51
grunwaldzka@ssm.gda.pl

Filia SSM Wałowa

ul. Wałowa 21
80-858 Gdańsk
tel. 48 58 301 23 13
walowa@ssm.gda.pl

Filia SSM

ul. Kartuska 245B
80-125 Gdańsk
tel. 48 58 302 60 44
kartuska@ssm.gda.pl

Gdański Ośrodek Kultury Fizycznej

ul. Grunwaldzka 244
80-314 Gdańsk
tel. 48 58 520 68 50
biuro@ssm.gda.pl