facebook
   zmiana czcionki: 
  +  
  domyślna  
  –  


Aktualności


2018 | 12 | 19

Turniej finałowy tenisa stołowego chłopców

Szkoły zarejestrowane w systemie rejestracji szkół (srs.szs.pl) zobowiązane są dokonać zgłoszenia zespołu szkolnego do zawodów (SRS 1/2 finału wojewódzkiego) w terminie do 26.10.2018 r. do godz. 23:00

Szkoły nie zgłoszone w terminie nie będą mogły brać udziału w zawodach.
Jeżeli chcą Państwo otrzymywać informację o zawodach lub zgłosić chęć organizacji zawodów proszę o wysłanie wiadomości na e-mail: k.skalskigokf@wp.pl

MIEJSCE:  Hala Szkoły Podstawowej nr 18 (ZSO nr 10) Gdańsk-Brzeźno ul. Krasickiego 10

TERMIN ROZGRYWEK:        7 listopada 2018 r. (środa)

Chłopcy   (odprawa zespołów - 8:30)   ropoczecie gier  9:00

Dziewczęta  (odprawa zespołów - 9:15)   ropoczecie gier  9:45

Wejście na halę sportową obowiązkowo w obuwiu zmiennym

ZAREJESTROWANE SZKOŁY

DZIEWCZĘTA

 

CHŁOPCY

Lp.

Nazwa szkoły

 

Lp.

Nazwa szkoły

1

Szkoła Podstawowa nr 18

 

1

Szkoła Podstawowa nr 18

2

Szkoła Podstawowa nr 1

 

2

Szkoła Podstawowa nr 1

3

Gimnazjum Gedanensis

 

3

Szkoła Podstawowa nr 2

4

Szkoła Podstawowa nr 42

 

4

Szkoła Podstawowa nr 43

5

Szkoła Podstawowa nr 85

 

5

Szkoła Podstawowa nr 50

6

Szkoła Podstawowa nr 92

 

6

Szkoła podstawowa nr 19

7

Szkoła Podstawowa nr 33

 

7

Szkoła Podstawowa nr 42

8

Szkoła Podstawowa nr 80

 

8

Szkoła Podstawowa nr 67

9

Szkoła Podstawowa nr 15

 

9

Szkoła Podstawowa nr 85

10

II Społeczna Szkoła Podstawowa STO

 

10

Szkoła Podstawowa nr 33

11

Szkoła Podstawowa nr 5

 

11

Gimnazjum Gedanensis

12

 

 

12

Gimnazjum nr 34

13

 

 

13

Szkoła Podstawowa nr 92

 

 

 

14

II Społeczna Szkoła Podstawowa STO

 

 

 

15

Gimnazjum Nr 18



KLASYFIKACJA FINAŁU IGRZYSK MŁODZIEŻY SZKOLNEJ W DRUŻYNOWYM TENISIE STOŁOWYM

  

1 miejsce - Szkoła Podstawowa nr 50 w Gdańsku
2 miejsce - Podstawowa Szkoła Gedanensis
3 miejsce - Szkoła Podstawowa nr 5 
4 miejsce - Szkoła Podstawowa nr 80 w Gdańsku

5. SP 12
6. SP 42
7. SP 86
8. SP 85

9-10. SP 1 / SP18

11-12. SP 58 / SP 92


Zwycięskie zespoły awansowały do finału wojewódzkiego, który odbedzie sie 27 listopada
w Sali sportowej SP 28 w Gdyni, Babie Doły, ul. Zielona 53
 
 

Zobacz również

Wyszukaj

Zobacz galerię

logo GZSiSS
Gdański Zespół Schronisk i Sportu Szkolnego

Al. Grunwaldzka 244 , 80-314 Gdańsk
tel. 48 58 520 68 50
biuro@ssm.gda.pl

Szkolne Schronisko
Młodzieżowe w Gdańsku

Al. Grunwaldzka 244
80-314 Gdańsk
tel. 48 520 68 51
grunwaldzka@ssm.gda.pl

Filia SSM Wałowa

ul. Wałowa 21
80-858 Gdańsk
tel. 48 58 301 23 13
walowa@ssm.gda.pl

Filia SSM

ul. Kartuska 245B
80-125 Gdańsk
tel. 48 58 302 60 44
kartuska@ssm.gda.pl

Gdański Ośrodek Kultury Fizycznej

ul. Grunwaldzka 244
80-314 Gdańsk
tel. 48 58 520 68 50
biuro@ssm.gda.pl