facebook
   zmiana czcionki: 
  +  
  domyślna  
  –  



Aktualności


2021 | 05 | 05

Najlepsi młodzi lekkoatleci przed miejskim finałem „Czwartków lekkoatletycznych”

Dobiegają końca zmagania najmłodszych lekkoatletów w ramach "Czwartków Lekkoatletycznych". Ostatnim akcentem gdańskich startów będzie finał miejski, który odbędzie się już 6 maja 2021 r. na Gdańskim Stadionie Lekkoatletycznym.

Aby wziąć udział w wielkim finale, każdy z uczestników obu edycji, jesiennej i wiosennej, powinien wystartować w minimum 5 zawodach. Tylko taka ilość występów daje prawo startu w finale Gdańska. Natomiast, aby awansować do finału ogólnopolskiego trzeba zaliczyć 5 startów w eliminacjach oraz wystąpić w finale miejskim.Zwieńczeniem całego cyklu zawodów rozgrywanych przez okres jesienno - wiosenny będzie finał ogólnopolski planowany na czerwiec w Łodzi.

Organizator, którym jak zwykle jest Gdański Zespół Schronisk i Sportu Szkolnego zaplanował początek zawodów na godz. 11.00.

Uczestnikom życzymy wielu rekordów życiowych a kibicom niezapomnianych wrażeń. Zapraszamy!

Poniżej prezentujemy czołowych zawodników zakwalifikowanych do finału miejskiego.

1000 metrów chłopców 2008r

  1. Sikorski Filip               ZSP8                151 pkt
  2. Smyk Filip                   SP 27               108 pkt
     

1000 metrów chłopców 2009

  1. Laskowski Adam         SP 27               286pkt
  2. Walas Daniel              SP 75               240pkt
  3. Kieliszczyk Kuba         SP 80               144pkt
  4. Mieczkowski Łukasz   SP80               126pkt

1000 metrów chłopców 2010r

  1. Krajewski Filip            SP 23               204pkt
  2. Mazurowski Paweł     ZSP8                190pkt
  3. Borensztejn Szymon  SP 23               182pkt
  4. Kurkowski Błażej        SP 27               144pkt

300 metrów chłopców 2008r

  1. Szwedka Nataniel       SP75               533pkt
  2. Zemojtel Kuba            SP27               60pkt

300 metrów dziewcząt. 2008r

  1. Zaleska Julia               SP 75               506pkt
  2. Pietrzak Hanna           SP 75               292pkt
  3. Żurawska Marta         ZSP8                230pkt

300 metrów chłopców. 2009r

  1. Laskowski Michał       SP 27               272pkt
  2. Michalak Dominik      SP80               57pkt

300 metrów dziewcząt.2009r

  1. Dancewicz Milena      ZSP8                366pkt
  2. Szwedka Gloria           SP75               317pkt
  3. Grochowska Klaudia  ZSP8                259pkt
  4. Glińska Zofia               ZSP8                104pkt

 

300 metrów chłopców. 2010

  1. Skup Wiktor               SP80               168pkt
  2. Sprengel Aleksander  SP27               120pkt
  3. Flis Adam                    SP27               102pkt

 

300 metrów dziewcząt.2010

  1. Cholewa Aleksandra ZSP8                177pkt

60 metrów chłopców.2008

  1. Słoński Filip                 ZSP8                661pkt
  2. Paszczyk Mateusz      ZSP8                494pkt
  3. Rohde Dawid              ZSP8                370pkt
  4. Trzciński Jakub                       SP23                173pkt

60 metrów dziewcząt.2008

  1. Grabowska Julia         SP47               742pkt
  2. Świątkowska Natalia SP75               599pkt
  3. Kopyłek Aleksandra   SP5                  588pkt
  4. Benc Oliwia                SP75               519

60 metrów chłopców.2009

  1. Rudowski Hubert       SP80               403pkt
  2. Pającki Jacek              ZSP8                368pkt
  3. Mańkowski Mikołaj    SP80               342pkt
  4. Rauchut Piotr             sp75                209pkt

60 metrów dziewcząt.2009

  1. Wojda Patrycja           SP27               590pkt
  2. Żenni Alicja                 ZSP8                425pkt
  3. Adamczyk Emilia        STO3               406pkt
  4. Kulesza Inka               ZSP8                384pkt

60 metrów chłopców. 2010

  1. Biliński Jakub              SP75               362pkt
  2. Plata Marcel               Montessori     300pkt
  3. Wojda Aleksander      SP27               255pkt

60 metrów chłopców.2010

  1. Stenka Natalia            SP75               397pkt
  2. Jankowska Alicja        SP23               379pkt
  3. Brzóska Milena           ZSP8                374pkt
  4. Chęć Liwia                  SP80               311pkt

600 metrów dziewcząt 2008

  1. Puzdrowska Anastazja           SP27                165pkt
  2. Wierzbanowska Emilia          ZSP8                141pkt
  3. Kryszeń Marta                        ZSP8                123pkt
  4. Szczepańska Matylda             SP27                123pkt
     

600 metrów dziewcząt 2009

  1. Kaczmarczyk Patrycja SP75               299pkt
  2. Łaguna Anna              ZSP2                279pkt
  3. Bielawska Patrycja     SP75               258pkt
     

600 metrów dziewcząt 2010

  1. Januszkiewicz Kinga   SP27               224pkt
  2. Leik Marta                  ZSP8                218pkt
  3. Gierasik Zosia             ZSP8                200pkt
  4. Zablewska Gaja          SP80               162pkt

Pchnięcie kulą chłopców.

  1. Słoński Filip                 ZSP8                677pkt

Rzut piłeczką palantową chłopców. 2008

1. Szwedka Nataniel               SP75               427pkt

2. Trzciński Jakub                   SP23               335pkt

3. Paszczzyk Filip                    ZSP8                303pkt

 

Rzut piłeczką palantową dziewcząt.2008r

1. Sprengel Lena                     SP27               472pkt

3. Szczepańska Matylda         SP27               282pkt

4. Puzdrowska Anastazja       SP27               252pkt

 

Rzut piłeczką palantową chłopców.2009

1. Rauchut Piotr                     SP 75               409pkt

2. Walas Daniel                      SP75               334pkt

3. Mieczkowski Łukasz           SP80               206pkt

 

Rzut piłeczką palantową dziewcząt 2009r

1. Grochowska Klaudia          ZSP8                462pkt

 

Rzut piłeczką palantową chłopców 2010

1. Kożuchowski Alan              ZSP8                393pkt

2. Sosnowski Maksymilian     SP75               334pkt

3. Kurkowski Błażej                SP27               274pkt

 

Skok w dal chłopców 2008r

  1. Smyk Filip                   SP27               267pkt
  2. Zemojtel Kuba            SP27               250pkt

Skok w dal dziewcząt.2008r

  1. Świątkowska Natalia  SP75               682pkt
  2. Zaleska Julia               SP75               501pkt
  3. Pietrzak Hanna           SP75               470pkt
  4. Benc Oliwia                SP75               462pkt

Skok w dal chłopców 2009r

  1. Mańkowski Mikołaj    SP80               487pkt
  2. Rudowski Hubert       SP80               479pkt
  3. Kieliszczyk Kuba         SP80               473pkt

Skok w dal dziewcząt.2009r

  1. Adamczyk Emilia        STO3               597pkt
  2. Kaczmarczyk Patrycja SP75               550pkt
  3. Wojda Patrycja           SP27               505pkt
  4. Bielawska Patrycja     SP75               482pkt

Skok w dal chłopców 2010

  1. Skup Wiktor               SP80               386pkt
  2. Biliński Kuba               SP75               380pkt
  3. Urbański Kuba            ZSP8                368pkt
  4. Wojda Aleksander      SP27               329pkt

Skok w dal dziewcząt 2010r

  1. Stenka Natalia SP75                500pkt
  2. Januszkiewicz Kinga   SP27               466pkt
  3. Jankowska Alicja        SP23               445pkt
  4. Zablewska Gaja          SP80               417pkt

    

 

Zobacz również

Wyszukaj

Zobacz galerię

logo GZSiSS
Gdański Zespół Schronisk i Sportu Szkolnego

Al. Grunwaldzka 244 , 80-314 Gdańsk
tel. 48 58 520 68 50
biuro@ssm.gda.pl

Szkolne Schronisko
Młodzieżowe w Gdańsku

Al. Grunwaldzka 244
80-314 Gdańsk
tel. 48 520 68 51
grunwaldzka@ssm.gda.pl

Filia SSM Wałowa

ul. Wałowa 21
80-858 Gdańsk
tel. 48 58 301 23 13
walowa@ssm.gda.pl

Filia SSM

ul. Kartuska 245B
80-125 Gdańsk
tel. 48 58 302 60 44
kartuska@ssm.gda.pl

Gdański Ośrodek Kultury Fizycznej

ul. Grunwaldzka 244
80-314 Gdańsk
tel. 48 58 520 68 50
biuro@ssm.gda.pl