zmiana czcionki: 
  +  
  domyślna  
  –  


Termin

Kalendarz imprez

<<   |  maj  |  czerwiec  |  lipiec  |  sierpień  |  wrzesień  |   >>
poniedziałek
wtorek
środa
czwartek
piątek
sobota
niedziela

1

czerwiec

siatkówka plażowa

godz. 15:00 - 17:00

piłka ręczna

godz. 15:30 - 17:30

rugby

godz. 16:00 - 18:00

2

czerwiec

piłka nożna

godz. 14:00 - 16:00

siatkówka plażowa

godz. 15:00 - 17:00

kajakarstwo

godz. 16:00 - 18:00

3

czerwiec

siatkówka plażowa

godz. 15:00 - 17:00

piłka ręczna

godz. 15:30 - 16:30

siatkówka plażowa

godz. 17:00 - 19:00

4

czerwiec

piłka nożna

godz. 14:00 - 16:00

siatkówka plażowa

godz. 15:00 - 17:00

kajakarstwo

godz. 16:00 - 18:00

5

czerwiec

siatkówka plażowa

godz. 15:00 - 17:00

rugby

godz. 16:00 - 18:00

bieganie

godz. 19:00 - 21:00

8

czerwiec

siatkówka plażowa

godz. 15:00 - 17:00

piłka ręczna

godz. 15:30 - 17:30

rugby

godz. 16:00 - 18:00

9

czerwiec

piłka nożna

godz. 14:00 - 16:00

siatkówka plażowa

godz. 15:00 - 17:00

kajakarstwo

godz. 16:00 - 18:00

10

czerwiec

siatkówka plażowa

godz. 15:00 - 17:00

piłka ręczna

godz. 15:30 - 16:30

siatkówka plażowa

godz. 17:00 - 19:00

11

czerwiec

piłka nożna

godz. 14:00 - 16:00

siatkówka plażowa

godz. 15:00 - 17:00

kajakarstwo

godz. 16:00 - 18:00

12

czerwiec

siatkówka plażowa

godz. 15:00 - 17:00

rugby

godz. 16:00 - 18:00

bieganie

godz. 19:00 - 21:00

15

czerwiec

siatkówka plażowa

godz. 15:00 - 17:00

piłka ręczna

godz. 15:30 - 17:30

rugby

godz. 16:00 - 18:00

16

czerwiec

piłka nożna

godz. 14:00 - 16:00

siatkówka plażowa

godz. 15:00 - 17:00

kajakarstwo

godz. 16:00 - 18:00

17

czerwiec

siatkówka plażowa

godz. 15:00 - 17:00

piłka ręczna

godz. 15:30 - 16:30

siatkówka plażowa

godz. 17:00 - 19:00

18

czerwiec

piłka nożna

godz. 14:00 - 16:00

siatkówka plażowa

godz. 15:00 - 17:00

kajakarstwo

godz. 16:00 - 18:00

19

czerwiec

siatkówka plażowa

godz. 15:00 - 17:00

rugby

godz. 16:00 - 18:00

bieganie

godz. 19:00 - 21:00

22

czerwiec

siatkówka plażowa

godz. 15:00 - 17:00

piłka ręczna

godz. 15:30 - 17:30

rugby

godz. 16:00 - 18:00

23

czerwiec

piłka nożna

godz. 14:00 - 16:00

siatkówka plażowa

godz. 15:00 - 17:00

kajakarstwo

godz. 16:00 - 18:00

24

czerwiec

siatkówka plażowa

godz. 15:00 - 17:00

piłka ręczna

godz. 15:30 - 16:30

siatkówka plażowa

godz. 17:00 - 19:00

25

czerwiec

piłka nożna

godz. 14:00 - 16:00

siatkówka plażowa

godz. 15:00 - 17:00

kajakarstwo

godz. 16:00 - 18:00

26

czerwiec

siatkówka plażowa

godz. 15:00 - 17:00

rugby

godz. 16:00 - 18:00

bieganie

godz. 19:00 - 21:00

29

czerwiec

siatkówka plażowa

godz. 15:00 - 17:00

piłka ręczna

godz. 15:30 - 17:30

rugby

godz. 16:00 - 18:00

30

czerwiec

piłka nożna

godz. 14:00 - 16:00

siatkówka plażowa

godz. 15:00 - 17:00

kajakarstwo

godz. 16:00 - 18:00



logo GZSiSS
Gdański Zespół Schronisk i Sportu Szkolnego

Al. Grunwaldzka 244 , 80-314 Gdańsk
tel. 48 58 520 68 50
biuro@ssm.gda.pl

Szkolne Schronisko
Młodzieżowe w Gdańsku

Al. Grunwaldzka 244
80-314 Gdańsk
tel. 48 520 68 51
grunwaldzka@ssm.gda.pl

Filia SSM Wałowa

ul. Wałowa 21
80-858 Gdańsk
tel. 48 58 301 23 13
walowa@ssm.gda.pl

Filia SSM

ul. Kartuska 245B
80-125 Gdańsk
tel. 48 58 302 60 44
kartuska@ssm.gda.pl

Gdański Ośrodek Kultury Fizycznej

ul. Grunwaldzka 244
80-314 Gdańsk
tel. 48 58 520 68 50
biuro@ssm.gda.pl