zmiana czcionki: 
  +  
  domyślna  
  –  


Termin

Kalendarz imprez

<<   |  styczeń  |  luty  |  marzec  |  kwiecień  |  maj  |   >>
poniedziałek
wtorek
środa
czwartek
piątek
sobota
niedziela

1

luty

gry zespołowe

godz. 11:30 - 13:00

gry zespołowe

godz. 12:15 - 13:45

sportowo - rekreacyjne

godz. 13:50 - 14:35

2

luty

gry i zabawy

godz. 08:25 - 09:10

sportowo - rekreacyjne

godz. 12:55 - 13:40

piłka nożna

godz. 13:20 - 15:35

3

luty

gry i zabawy

godz. 11:10 - 11:55

szachy

godz. 11:45 - 12:30

gry zespołowe

godz. 13:00 - 14:30

4

luty

gry i zabawy

godz. 10:00 - 11:30

gry zespołowe

godz. 12:15 - 13:45

szachy

godz. 13:00 - 15:30

5

luty

sportowo - rekreacyjne

godz. 12:55 - 13:40

piłka siatkowa

godz. 13:50 - 15:20

piłka nożna

godz. 14:30 - 16:00

6

luty

wioślarstwo

godz. 08:00 - 11:00

turystyka

godz. 09:00 - 12:00

lekkoatletyka

godz. 10:00 - 11:30

7

luty

piłka nożna

godz. 17:00 - 20:00

8

luty

gry zespołowe

godz. 11:30 - 13:00

gry zespołowe

godz. 12:15 - 13:45

sportowo - rekreacyjne

godz. 13:50 - 14:35

9

luty

gry i zabawy

godz. 08:25 - 09:10

sportowo - rekreacyjne

godz. 12:55 - 13:40

piłka nożna

godz. 13:20 - 15:35

10

luty

gry i zabawy

godz. 11:10 - 11:55

szachy

godz. 11:45 - 12:30

gry zespołowe

godz. 13:00 - 14:30

11

luty

gry i zabawy

godz. 10:00 - 11:30

gry zespołowe

godz. 12:15 - 13:45

szachy

godz. 13:00 - 15:30

12

luty

sportowo - rekreacyjne

godz. 12:55 - 13:40

piłka siatkowa

godz. 13:50 - 15:20

piłka nożna

godz. 14:30 - 16:00

13

luty

wioślarstwo

godz. 08:00 - 11:00

turystyka

godz. 09:00 - 12:00

lekkoatletyka

godz. 10:00 - 11:30

14

luty

piłka nożna

godz. 17:00 - 20:00

15

luty

gry zespołowe

godz. 11:30 - 13:00

gry zespołowe

godz. 12:15 - 13:45

sportowo - rekreacyjne

godz. 13:50 - 14:35

16

luty

gry i zabawy

godz. 08:25 - 09:10

sportowo - rekreacyjne

godz. 12:55 - 13:40

piłka nożna

godz. 13:20 - 15:35

17

luty

gry i zabawy

godz. 11:10 - 11:55

szachy

godz. 11:45 - 12:30

gry zespołowe

godz. 13:00 - 14:30

18

luty

gry i zabawy

godz. 10:00 - 11:30

gry zespołowe

godz. 12:15 - 13:45

szachy

godz. 13:00 - 15:30

19

luty

sportowo - rekreacyjne

godz. 12:55 - 13:40

piłka siatkowa

godz. 13:50 - 15:20

piłka nożna

godz. 14:30 - 16:00

20

luty

wioślarstwo

godz. 08:00 - 11:00

turystyka

godz. 09:00 - 12:00

lekkoatletyka

godz. 10:00 - 11:30

21

luty

piłka nożna

godz. 17:00 - 20:00

22

luty

gry zespołowe

godz. 11:30 - 13:00

gry zespołowe

godz. 12:15 - 13:45

sportowo - rekreacyjne

godz. 13:50 - 14:35

23

luty

gry i zabawy

godz. 08:25 - 09:10

sportowo - rekreacyjne

godz. 12:55 - 13:40

piłka nożna

godz. 13:20 - 15:35

24

luty

gry i zabawy

godz. 11:10 - 11:55

szachy

godz. 11:45 - 12:30

gry zespołowe

godz. 13:00 - 14:30

25

luty

gry i zabawy

godz. 10:00 - 11:30

gry zespołowe

godz. 12:15 - 13:45

szachy

godz. 13:00 - 15:30

26

luty

sportowo - rekreacyjne

godz. 12:55 - 13:40

piłka siatkowa

godz. 13:50 - 15:20

piłka nożna

godz. 14:30 - 16:00

27

luty

wioślarstwo

godz. 08:00 - 11:00

turystyka

godz. 09:00 - 12:00

lekkoatletyka

godz. 10:00 - 11:30

28

luty

piłka nożna

godz. 17:00 - 20:00



logo GZSiSS
Gdański Zespół Schronisk i Sportu Szkolnego

Al. Grunwaldzka 244 , 80-314 Gdańsk
tel. 48 58 520 68 50
biuro@ssm.gda.pl

Szkolne Schronisko
Młodzieżowe w Gdańsku

Al. Grunwaldzka 244
80-314 Gdańsk
tel. 48 520 68 51
grunwaldzka@ssm.gda.pl

Filia SSM Wałowa

ul. Wałowa 21
80-858 Gdańsk
tel. 48 58 301 23 13
walowa@ssm.gda.pl

Filia SSM

ul. Kartuska 245B
80-125 Gdańsk
tel. 48 58 302 60 44
kartuska@ssm.gda.pl

Gdański Ośrodek Kultury Fizycznej

ul. Grunwaldzka 244
80-314 Gdańsk
tel. 48 58 520 68 50
biuro@ssm.gda.pl