zmiana czcionki: 
  +  
  domyślna  
  –  


Termin

Kalendarz imprez

<<   |  marzec  |  kwiecień  |  maj  |  czerwiec  |  lipiec  |   >>
poniedziałek
wtorek
środa
czwartek
piątek
sobota
niedziela
2022-4-1

1

kwiecień

pływanie korekcyjne

godz. 13:40 - 14:25

gry zespołowe

godz. 13:40 - 15:10

lekkoatletyka

godz. 14:10 - 16:25

2022-4-2

2

kwiecień

gry i zabawy

godz. 08:00 - 10:00

nauka pływania

godz. 08:00 - 08:45

turystyka i rekreacja dz./ch. zajęcia kierowane do dzieci z róznych dzielnic

godz. 08:00 - 11:45

2022-4-3

3

kwiecień

cheerleading

godz. 11:00 - 12:30

piłka nożna

godz. 16:00 - 22:00

2022-4-4

4

kwiecień

turystyka

godz. 08:50 - 12:10

gimnastyka korekcyjna

godz. 10:45 - 11:30

gry zespołowe

godz. 11:30 - 13:00

2022-4-5

5

kwiecień

piłka nożna

godz. 08:00 - 08:45

sportowo - rekreacyjne

godz. 13:00 - 14:30

gimnastyka korekcyjna

godz. 13:00 - 13:45

2022-4-6

6

kwiecień

szachy

godz. 07:30 - 09:05

szachy

godz. 10:55 - 12:30

lekkoatletyka dz. i ch.

godz. 11:45 - 12:30

2022-4-7

7

kwiecień

gimnastyka korekcyjna

godz. 10:45 - 11:30

rekreacyjne ogólne

godz. 12:55 - 13:40

gimnastyka korekcyjna

godz. 13:45 - 14:30

2022-4-8

8

kwiecień

pływanie korekcyjne

godz. 13:40 - 14:25

gry zespołowe

godz. 13:40 - 15:10

lekkoatletyka

godz. 14:10 - 16:25

2022-4-9

9

kwiecień

gry i zabawy

godz. 08:00 - 10:00

nauka pływania

godz. 08:00 - 08:45

turystyka i rekreacja dz./ch. zajęcia kierowane do dzieci z róznych dzielnic

godz. 08:00 - 11:45

2022-4-10

10

kwiecień

cheerleading

godz. 11:00 - 12:30

piłka nożna

godz. 16:00 - 22:00

2022-4-11

11

kwiecień

turystyka

godz. 08:50 - 12:10

gimnastyka korekcyjna

godz. 10:45 - 11:30

gry zespołowe

godz. 11:30 - 13:00

2022-4-12

12

kwiecień

piłka nożna

godz. 08:00 - 08:45

sportowo - rekreacyjne

godz. 13:00 - 14:30

gimnastyka korekcyjna

godz. 13:00 - 13:45

2022-4-13

13

kwiecień

szachy

godz. 07:30 - 09:05

szachy

godz. 10:55 - 12:30

lekkoatletyka dz. i ch.

godz. 11:45 - 12:30

2022-4-14

14

kwiecień

gimnastyka korekcyjna

godz. 10:45 - 11:30

rekreacyjne ogólne

godz. 12:55 - 13:40

gimnastyka korekcyjna

godz. 13:45 - 14:30

2022-4-15

15

kwiecień

pływanie korekcyjne

godz. 13:40 - 14:25

gry zespołowe

godz. 13:40 - 15:10

lekkoatletyka

godz. 14:10 - 16:25

2022-4-16

16

kwiecień

gry i zabawy

godz. 08:00 - 10:00

nauka pływania

godz. 08:00 - 08:45

turystyka i rekreacja dz./ch. zajęcia kierowane do dzieci z róznych dzielnic

godz. 08:00 - 11:45

2022-4-17

17

kwiecień

cheerleading

godz. 11:00 - 12:30

piłka nożna

godz. 16:00 - 22:00

2022-4-18

18

kwiecień

turystyka

godz. 08:50 - 12:10

gimnastyka korekcyjna

godz. 10:45 - 11:30

gry zespołowe

godz. 11:30 - 13:00

2022-4-19

19

kwiecień

piłka nożna

godz. 08:00 - 08:45

sportowo - rekreacyjne

godz. 13:00 - 14:30

gimnastyka korekcyjna

godz. 13:00 - 13:45

2022-4-20

20

kwiecień

szachy

godz. 07:30 - 09:05

szachy

godz. 10:55 - 12:30

lekkoatletyka dz. i ch.

godz. 11:45 - 12:30

2022-4-21

21

kwiecień

gimnastyka korekcyjna

godz. 10:45 - 11:30

rekreacyjne ogólne

godz. 12:55 - 13:40

gimnastyka korekcyjna

godz. 13:45 - 14:30

2022-4-22

22

kwiecień

pływanie korekcyjne

godz. 13:40 - 14:25

gry zespołowe

godz. 13:40 - 15:10

lekkoatletyka

godz. 14:10 - 16:25

2022-4-23

23

kwiecień

gry i zabawy

godz. 08:00 - 10:00

nauka pływania

godz. 08:00 - 08:45

turystyka i rekreacja dz./ch. zajęcia kierowane do dzieci z róznych dzielnic

godz. 08:00 - 11:45

2022-4-24

24

kwiecień

cheerleading

godz. 11:00 - 12:30

piłka nożna

godz. 16:00 - 22:00

2022-4-25

25

kwiecień

turystyka

godz. 08:50 - 12:10

gimnastyka korekcyjna

godz. 10:45 - 11:30

gry zespołowe

godz. 11:30 - 13:00

2022-4-26

26

kwiecień

piłka nożna

godz. 08:00 - 08:45

sportowo - rekreacyjne

godz. 13:00 - 14:30

gimnastyka korekcyjna

godz. 13:00 - 13:45

2022-4-27

27

kwiecień

szachy

godz. 07:30 - 09:05

szachy

godz. 10:55 - 12:30

lekkoatletyka dz. i ch.

godz. 11:45 - 12:30

2022-4-28

28

kwiecień

gimnastyka korekcyjna

godz. 10:45 - 11:30

rekreacyjne ogólne

godz. 12:55 - 13:40

gimnastyka korekcyjna

godz. 13:45 - 14:30

2022-4-29

29

kwiecień

pływanie korekcyjne

godz. 13:40 - 14:25

gry zespołowe

godz. 13:40 - 15:10

lekkoatletyka

godz. 14:10 - 16:25

2022-4-30

30

kwiecień

gry i zabawy

godz. 08:00 - 10:00

nauka pływania

godz. 08:00 - 08:45

turystyka i rekreacja dz./ch. zajęcia kierowane do dzieci z róznych dzielnic

godz. 08:00 - 11:45



logo GZSiSS
Gdański Zespół Schronisk i Sportu Szkolnego

Al. Grunwaldzka 244 , 80-314 Gdańsk
tel. 48 58 520 68 50
biuro@ssm.gda.pl

Szkolne Schronisko
Młodzieżowe w Gdańsku

Al. Grunwaldzka 244
80-314 Gdańsk
tel. 48 520 68 51
grunwaldzka@ssm.gda.pl

Filia SSM Wałowa

ul. Wałowa 21
80-858 Gdańsk
tel. 48 58 301 23 13
walowa@ssm.gda.pl

Filia SSM

ul. Kartuska 245B
80-125 Gdańsk
tel. 48 58 302 60 44
kartuska@ssm.gda.pl

Gdański Ośrodek Kultury Fizycznej

ul. Grunwaldzka 244
80-314 Gdańsk
tel. 48 58 520 68 50
biuro@ssm.gda.pl