zmiana czcionki:
+
domyślna
–
| wysoki kontrast:
O nas
Informacje
Kontakt
Zamówienia publiczne
RODO
Aktualności
Rekrutacja
Akcja Lato
Miasteczko wakacyjne
Obóz sportowy
Kontakt
Pływalnie
BOISKA
WRZESZCZAŃSKA
KARTUSKA
PAGANINIEGO
SSM GRUNWALDZKA
MICHAŁOWSKIEGO
MIAŁKI SZLAK
Termin
Dziś
Jutro
Pojutrze
Tydzień
Wszystko
Kalendarz imprez
<<
|
wrzesień
|
październik
|
listopad
|
grudzień
|
styczeń
|
>>
poniedziałek
wtorek
środa
czwartek
piątek
sobota
niedziela
1
październik
2
październik
smocze łodzie
godz.
17:45 - 19:45
smocze łodzie
godz.
17:45 - 19:45
pokaż więcej
3
październik
Mistrzostwa Gdańska w Szachach Drużynowych - Igrzyska Dzieci
Mistrzostwa Gdańska w Szachach Drużynowych - Igrzyska Dzieci
organizacja
Mistrzostwa Gdańska w Szachach Drużynowych
Mistrzostwa Gdańska w Szachach Drużynowych
Licealiada
Mistrzostwa Gdańska w Szachach Drużynowych
Mistrzostwa Gdańska w Szachach Drużynowych
Igrzyska Młodzieży Szkolnej
pokaż więcej
4
październik
Mistrzostwa Gdańska w Badmintonie Drużynowym
Mistrzostwa Gdańska w Badmintonie Drużynowym
Igrzyska Dzieci
Mistrzostwa Gdańska w Badmintonie Drużynowym
Mistrzostwa Gdańska w Badmintonie Drużynowym
Igrzyska Młodzieży Szkolnej
pokaż więcej
5
październik
Mistrzostwa Gdańska w Badmintonie Drużynowym
Mistrzostwa Gdańska w Badmintonie Drużynowym
Licealiada
pokaż więcej
6
październik
7
październik
8
październik
9
październik
smocze łodzie
godz.
17:45 - 19:45
smocze łodzie
godz.
17:45 - 19:45
pokaż więcej
10
październik
Eliminacje piłki nożnej chłopców - Igrzyska Dzieci
Eliminacje piłki nożnej chłopców - Igrzyska Dzieci
organizacja
pokaż więcej
11
październik
Eliminacje piłki nożnej chłopców - Igrzyska Młodzieży Szkolnej
Eliminacje piłki nożnej chłopców - Igrzyska Młodzieży Szkolnej
organizacja
pokaż więcej
12
październik
Eliminacje piłki nożnej chłopców - Licealiada
Eliminacje piłki nożnej chłopców - Licealiada
organizacja
pokaż więcej
13
październik
14
październik
15
październik
16
październik
smocze łodzie
godz.
17:45 - 19:45
smocze łodzie
godz.
17:45 - 19:45
pokaż więcej
17
październik
stretching
godz.
17:30 - 18:30
smocze łodzie
godz.
17:45 - 19:45
smocze łodzie
godz.
17:45 - 19:45
pokaż więcej
18
październik
I runda Mistrzostw Gdańska w Unihokeju chłopców
I runda Mistrzostw Gdańska w Unihokeju chłopców
I runda
pokaż więcej
19
październik
stretching
godz.
17:30 - 18:30
smocze łodzie
godz.
17:45 - 19:45
smocze łodzie
godz.
17:45 - 19:45
pokaż więcej
20
październik
21
październik
22
październik
23
październik
smocze łodzie
godz.
17:45 - 19:45
smocze łodzie
godz.
17:45 - 19:45
pokaż więcej
24
październik
stretching
godz.
17:30 - 18:30
smocze łodzie
godz.
17:45 - 19:45
smocze łodzie
godz.
17:45 - 19:45
pokaż więcej
25
październik
Finał - unihokej dziewcząt - Igrzyska Młodzieży Szkolnej
Finał - unihokej dziewcząt - Igrzyska Młodzieży Szkolnej
Finał - unihokej dziewcząt - Igrzyska Młodzieży Szkolnej
pokaż więcej
26
październik
Mistrzostwa Gdańska w Unihokeju Dziewcząt i Chłopców.
Mistrzostwa Gdańska w Unihokeju Dziewcząt i Chłopców.
Licealiada
pokaż więcej
27
październik
Finał - unihokej dziewcząt - Igrzyska Dzieci
Finał - unihokej dziewcząt - Igrzyska Dzieci
Finał - unihokej dziewcząt - Igrzyska Dzieci
pokaż więcej
28
październik
29
październik
30
październik
smocze łodzie
godz.
17:45 - 19:45
smocze łodzie
godz.
17:45 - 19:45
pokaż więcej
31
październik
stretching
godz.
17:30 - 18:30
smocze łodzie
godz.
17:45 - 19:45
smocze łodzie
godz.
17:45 - 19:45
pokaż więcej