zmiana czcionki: 
  +  
  domyślna  
  –  


Termin

2020-03-04


Licealiada, Piłka Siatkowa, Chłopcy, II etap, Grupa D, Kolejka 2


I LO : IX LO
XX LO : IX LO
I LO : SOiT

Licealiada, Koszykówka, Chłopcy, Finał


SMS LO MG : X LO
GLA : XIX LO
SMS LO MG : XIX LO
X LO : XIX LO
X LO : GLA
GLA : SMS LO MG

piłka ręczna

Czas: 09:30 - 11:00
Grupa wiekowa:7-12 lat
Obiekt:Szkoła Podstawowa nr 35

rekreacyjne dz./ch.

Czas: 12:55 - 13:15
Grupa wiekowa:7-10 lat
Obiekt:Szkoła Podstawowa nr 19

piłka nożna

Czas: 13:30 - 15:00
Grupa wiekowa:9-11 lat
Obiekt:Szkoła Podstawowa nr 56

gry i zabawy

Czas: 13:50 - 14:35
Grupa wiekowa:6-9 lat
Obiekt:Szkoła Podstawowa nr 43

rekreacyjne ogólne

Czas: 13:55 - 14:40
Grupa wiekowa:7-12 lat
Obiekt:Szkoła Podstawowa nr 19

piłka nożna

Czas: 14:10 - 17:10
Grupa wiekowa:12-18 lat
Obiekt:Szkoła Podstawowa nr 28

piłka siatkowa

Czas: 14:15 - 15:45
Grupa wiekowa:8-10
Obiekt:Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 8

gry zespołowe

Czas: 14:20 - 15:50
Grupa wiekowa:10-15 lat
Obiekt:Szkoła Podstawowa nr 65

gimnastyka kompensacyjna

Czas: 14:40 - 16:10
Grupa wiekowa:10-15 lat
Obiekt:Szkoła Podstawowa nr 92

turystyka

Czas: 14:40 - 15:30
Grupa wiekowa:10-15 lat
Obiekt:Szkoła Podstawowa nr 45

gry zespołowe

Czas: 14:40 - 16:10
Grupa wiekowa:10-16 lat
Obiekt:Szkoła Podstawowa nr 1

gry zespołowe

Czas: 15:00 - 16:30
Grupa wiekowa:10-14 lat
Obiekt:Szkoła Podstawowa nr 55

gry zespołowe

Czas: 15:00 - 16:30
Grupa wiekowa:13-19 lat
Obiekt:ZSO 5

lekkoatletyka

Czas: 15:15 - 16:45
Grupa wiekowa:10-12 lat
Obiekt:Szkoła Podstawowa nr 80

lekkoatletyka

Czas: 15:15 - 16:45
Grupa wiekowa:13-16 lat
Obiekt:Szkoła Podstawowa nr 80

zajęcia plastyczne

Czas: 15:15 - 18:15
Grupa wiekowa:7-14 lat
Obiekt:Szkoła Podstawowa nr 49

lekkoatletyka dz. i ch.

Czas: 15:20 - 16:50
Grupa wiekowa:10-14 lat
Obiekt:Szkoła Podstawowa nr 17

koszykówka

Czas: 15:30 - 17:00
Grupa wiekowa:12-14 lat
Obiekt:Szkoła Podstawowa nr 46

piłka nożna

Czas: 15:30 - 17:00
Grupa wiekowa:6-15 lat
Obiekt:Szkoła Podstawowa nr 59

gimnastyka kompensacyjna

Czas: 15:40 - 17:00
Grupa wiekowa:12-15 lat
Obiekt:Szkoła Podstawowa nr 19

gimnastyka kompensacyjna

Czas: 15:50 - 16:25
Grupa wiekowa:9-11 lat
Obiekt:Szkoła Podstawowa nr 1

piłka nożna

Czas: 16:00 - 17:30
Grupa wiekowa:12-14 lat
Obiekt:Szkoła Podstawowa nr 56

lekkoatletyka

Czas: 16:00 - 18:15
Grupa wiekowa:8-10, 11-15 lat
Obiekt:Szkoła Podstawowa nr 8

gimnastyka dla seniorów

Czas: 16:00 - 18:00
Grupa wiekowa:bez ograniczeń wiekowych
Obiekt:Szkoła Podstawowa nr 61

siłownia

Czas: 16:00 - 18:00
Grupa wiekowa:bez ograniczeń wiekowych
Obiekt:IX Liceum Ogólnokształcące

smocze łodzie

Czas: 16:30 - 18:45
Grupa wiekowa:11-15 lat
Obiekt:Szkoła Podstawowa nr 65

rekreacyjne dz./ch.

Czas: 16:30 - 18:00
Grupa wiekowa:7-14 lat
Obiekt:Szkoła Podstawowa nr 19

piłka siatkowa

Czas: 16:45 - 19:00
Grupa wiekowa:12-14 lat
Obiekt:Szkoła Podstawowa nr 45

piłka nozna ch.

Czas: 17:00 - 18:00
Grupa wiekowa:6-8 lat
Obiekt:Zespół Szkół Sportowych i Ogólnokształcących

piłka nożna

Czas: 17:00 - 19:00
Grupa wiekowa:bez ograniczeń wiekowych
Obiekt:Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego nr 2

piłka ręczna

Czas: 17:00 - 18:00
Grupa wiekowa:bez ograniczeń wiekowych
Obiekt:Szkoła Podstawowa nr 19

cherleaders

Czas: 17:30 - 19:00
Grupa wiekowa:6-13 lat
Obiekt:Szkoła Podstawowa nr 24

piłka nożna

Czas: 17:30 - 19:30
Grupa wiekowa:bez ograniczeń wiekowych
Obiekt:Szkoła Podstawowa nr 67

piłka nożna ch.

Czas: 18:00 - 19:15
Grupa wiekowa:8-10
Obiekt:Zespół Szkół Sportowych i Ogólnokształcących

gimnastyka kompensacyjna

Czas: 18:00 - 19:30
Grupa wiekowa:8-12 lat
Obiekt:Szkoła Podstawowa nr 42

piłka siatkowa

Czas: 18:00 - 20:00
Grupa wiekowa:bez ograniczeń wiekowych
Obiekt:Szkoła Podstawowa nr 19

piłka siatkowa

Czas: 18:30 - 20:30
Grupa wiekowa:bez ograniczeń wiekowych
Obiekt:Szkoła Podstawowa nr 72

siatkówka

Czas: 18:30 - 20:30
Grupa wiekowa:bez ograniczeń wiekowych
Obiekt:Szkoła Podstawowa nr 61

bieganie

Czas: 19:00 - 21:00
Grupa wiekowa:bez ograniczeń wiekowych
Obiekt:Szkoła Podstawowa nr 40

zumba

Czas: 19:00 - 20:00
Grupa wiekowa:bez ograniczeń wiekowych
Obiekt:Szkoła Podstawowa nr 38

piłka nozna ch.

Czas: 19:15 - 20:30
Grupa wiekowa:8-10
Obiekt:Zespół Szkół Sportowych i Ogólnokształcących



logo GZSiSS
Gdański Zespół Schronisk i Sportu Szkolnego

Al. Grunwaldzka 244 , 80-314 Gdańsk
tel. 48 58 520 68 50
biuro@ssm.gda.pl

Szkolne Schronisko
Młodzieżowe w Gdańsku

Al. Grunwaldzka 244
80-314 Gdańsk
tel. 48 520 68 51
grunwaldzka@ssm.gda.pl

Filia SSM Wałowa

ul. Wałowa 21
80-858 Gdańsk
tel. 48 58 301 23 13
walowa@ssm.gda.pl

Filia SSM

ul. Kartuska 245B
80-125 Gdańsk
tel. 48 58 302 60 44
kartuska@ssm.gda.pl

Gdański Ośrodek Kultury Fizycznej

ul. Grunwaldzka 244
80-314 Gdańsk
tel. 48 58 520 68 50
biuro@ssm.gda.pl