zmiana czcionki: 
  +  
  domyślna  
  –  


Termin

2020-09-16


gry i zabawy

Czas: 11:10 - 11:55
Grupa wiekowa:7-10 lat
Obiekt:Szkoła Podstawowa nr 49

szachy

Czas: 11:45 - 12:30
Grupa wiekowa:7-14 lat
Obiekt:ZSO nr 10

gry zespołowe

Czas: 13:00 - 14:30
Grupa wiekowa:10-14 lat
Obiekt:Szkoła Podstawowa nr 84

sportowo - rekreacyjne

Czas: 13:40 - 15:10
Grupa wiekowa:6-9 lat
Obiekt:Szkoła Podstawowa nr 43

lekkoatletyka

Czas: 13:50 - 15:20
Grupa wiekowa:9-12 lat
Obiekt:Szkoła Podstawowa nr 1

zajęcia taneczne

Czas: 14:00 - 15:30
Grupa wiekowa:10-14 lat
Obiekt:Szkoła Podstawowa nr 84

piłka nożna

Czas: 14:30 - 18:30
Grupa wiekowa:bez ograniczeń wiekowych
Obiekt:Szkoła Podstawowa nr 67

gry zespołowe

Czas: 14:40 - 16:10
Grupa wiekowa:10-12 lat
Obiekt:Szkoła Podstawowa nr 1

piłka nożna

Czas: 15:10 - 16:40
Grupa wiekowa:7-10 lat
Obiekt:Szkoła Podstawowa nr 49

siatkówka

Czas: 15:30 - 17:00
Grupa wiekowa:12-15 lat
Obiekt:Zespół Szkolno - Przedszkolny nr 7

piłka nożna

Czas: 15:30 - 17:00
Grupa wiekowa:7-14 lat
Obiekt:Szkoła Podstawowa nr 59

zapasy

Czas: 17:00 - 19:00
Grupa wiekowa:bez ograniczeń wiekowych
Obiekt:Szkoła Podstawowa nr 16

piłka nożna

Czas: 17:00 - 19:00
Grupa wiekowa:bez ograniczeń wiekowych
Obiekt:Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego nr 2

zumba

Czas: 17:15 - 19:15
Grupa wiekowa:bez ograniczeń wiekowych
Obiekt:Szkoła Podstawowa nr 38

sportowo - rekreacyjne

Czas: 17:30 - 19:30
Grupa wiekowa:bez ograniczeń wiekowych
Obiekt:Szkoła Podstawowa nr 72

rugby

Czas: 17:45 - 19:45
Grupa wiekowa:bez ograniczeń wiekowych
Obiekt:Szkoła Podstawowa nr 56

gimnastyka dla seniorów

Czas: 17:45 - 18:45
Grupa wiekowa:bez ograniczeń wiekowych
Obiekt:Szkoła Podstawowa nr 61

cherleaders

Czas: 18:00 - 19:30
Grupa wiekowa:7-14 lat
Obiekt:Szkolne Schronisko Młodzieżowe

gimnastyka dla seniorów

Czas: 19:00 - 20:00
Grupa wiekowa:bez ograniczeń wiekowych
Obiekt:Szkoła Podstawowa nr 61

piłka siatkowa

Czas: 19:00 - 21:00
Grupa wiekowa:bez ograniczeń wiekowych
Obiekt:Szkoła Podstawowa nr 80



logo GZSiSS
Gdański Zespół Schronisk i Sportu Szkolnego

Al. Grunwaldzka 244 , 80-314 Gdańsk
tel. 48 58 520 68 50
biuro@ssm.gda.pl

Szkolne Schronisko
Młodzieżowe w Gdańsku

Al. Grunwaldzka 244
80-314 Gdańsk
tel. 48 520 68 51
grunwaldzka@ssm.gda.pl

Filia SSM Wałowa

ul. Wałowa 21
80-858 Gdańsk
tel. 48 58 301 23 13
walowa@ssm.gda.pl

Filia SSM

ul. Kartuska 245B
80-125 Gdańsk
tel. 48 58 302 60 44
kartuska@ssm.gda.pl

Gdański Ośrodek Kultury Fizycznej

ul. Grunwaldzka 244
80-314 Gdańsk
tel. 48 58 520 68 50
biuro@ssm.gda.pl