zmiana czcionki: 
  +  
  domyślna  
  –  


Termin

2021-05-12


gimnastyka korekcyjna

Czas: 09:50 - 11:30
Grupa wiekowa:6-14 lat
Obiekt:Zespół Szkolno - Przedszkolny nr 5

gry i zabawy

Czas: 11:10 - 11:55
Grupa wiekowa:7-10 lat
Obiekt:Szkoła Podstawowa nr 49

szachy

Czas: 11:45 - 12:45
Grupa wiekowa:6-10 lat
Obiekt:ZSO nr 10

lekkoatletyka

Czas: 13:50 - 15:20
Grupa wiekowa:9-12 lat
Obiekt:Szkoła Podstawowa nr 1

bieganie

Czas: 14:00 - 16:00
Grupa wiekowa:6-10 lat
Obiekt:Szkoła Podstawowa nr 80

piłka siatkowa

Czas: 14:00 - 16:00
Grupa wiekowa:6-9 lat
Obiekt:Szkoła Podstawowa nr 61

piłka nożna

Czas: 14:30 - 18:30
Grupa wiekowa:6-10 lat
Obiekt:Szkoła Podstawowa nr 67

sportowo - rekreacyjne

Czas: 14:45 - 17:10
Grupa wiekowa:7-10 lat
Obiekt:Szkoła Podstawowa nr 19

piłka nożna

Czas: 15:00 - 10:00
Grupa wiekowa:6-10 lat
Obiekt:Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego nr 2

piłka nożna

Czas: 15:10 - 16:40
Grupa wiekowa:7-10 lat
Obiekt:Szkoła Podstawowa nr 49

sportowo - rekreacyjne

Czas: 15:15 - 16:15
Grupa wiekowa:6-9 lat
Obiekt:Szkoła Podstawowa nr 61

lekkoatletyka

Czas: 15:30 - 18:00
Grupa wiekowa:10-18 lat
Obiekt:Państwowe Szkoły Budownictwa

piłka nożna

Czas: 15:30 - 17:00
Grupa wiekowa:7-14 lat
Obiekt:Szkoła Podstawowa nr 59

gry zespołowe

Czas: 15:30 - 17:00
Grupa wiekowa:8-10, 11-15 lat
Obiekt:Szkoła Podstawowa nr 1

gimnastyka kompensacyjna

Czas: 15:40 - 17:10
Grupa wiekowa:7-14 lat
Obiekt:Szkoła Podstawowa nr 19

lekkoatletyka

Czas: 16:00 - 18:15
Grupa wiekowa:10-16 lat
Obiekt:Szkoła Podstawowa nr 8

piłka siatkowa plażowa

Czas: 16:00 - 18:00
Grupa wiekowa:bez ograniczeń wiekowych
Obiekt:Plaża wejscie

kajakarstwo

Czas: 16:00 - 18:00
Grupa wiekowa:bez ograniczeń wiekowych
Obiekt:Szkoła Podstawowa nr 65

rekreacyjne dz./ch.

Czas: 16:30 - 18:00
Grupa wiekowa:7-18 lat
Obiekt:Szkoła Podstawowa nr 19

sporty wodne dz./ch.

Czas: 16:30 - 18:45
Grupa wiekowa:9-17 lat
Obiekt:Zespół Szkół Ogólnokształących nr 6

pilka siatkowa dz./chł

Czas: 17:00 - 19:15
Grupa wiekowa:12-14 lat
Obiekt:Szkoła Podstawowa nr 45

zapasy

Czas: 17:00 - 19:00
Grupa wiekowa:6-10 lat
Obiekt:Szkoła Podstawowa nr 16

rugby

Czas: 17:15 - 19:15
Grupa wiekowa:6-10 lat
Obiekt:Szkoła Podstawowa nr 56

sportowo - rekreacyjne

Czas: 17:30 - 19:30
Grupa wiekowa:6-10 lat
Obiekt:Szkoła Podstawowa nr 72

cheerleaders dz.

Czas: 18:00 - 19:30
Grupa wiekowa:7-13 lat
Obiekt:Szkolne Schronisko Młodzieżowe

cherleaders

Czas: 18:00 - 19:30
Grupa wiekowa:7-14 lat
Obiekt:Szkolne Schronisko Młodzieżowe

piłka ręczna

Czas: 18:00 - 20:00
Grupa wiekowa:bez ograniczeń wiekowych
Obiekt:Zespół Szkolno - Przedszkolny nr 5

bieganie

Czas: 19:00 - 21:00
Grupa wiekowa:bez ograniczeń wiekowych
Obiekt:Plaża, wejście nr 50



logo GZSiSS
Gdański Zespół Schronisk i Sportu Szkolnego

Al. Grunwaldzka 244 , 80-314 Gdańsk
tel. 48 58 520 68 50
biuro@ssm.gda.pl

Szkolne Schronisko
Młodzieżowe w Gdańsku

Al. Grunwaldzka 244
80-314 Gdańsk
tel. 48 520 68 51
grunwaldzka@ssm.gda.pl

Filia SSM Wałowa

ul. Wałowa 21
80-858 Gdańsk
tel. 48 58 301 23 13
walowa@ssm.gda.pl

Filia SSM

ul. Kartuska 245B
80-125 Gdańsk
tel. 48 58 302 60 44
kartuska@ssm.gda.pl

Gdański Ośrodek Kultury Fizycznej

ul. Grunwaldzka 244
80-314 Gdańsk
tel. 48 58 520 68 50
biuro@ssm.gda.pl