zmiana czcionki: 
  +  
  domyślna  
  –  


Termin

2021-11-17


INFORMACJE

szachy

Czas: 07:30 - 09:05
Grupa wiekowa:6-14 lat
Obiekt:ZSO nr 10

szachy

Czas: 10:55 - 12:30
Grupa wiekowa:6-14 lat
Obiekt:ZSO nr 10

lekkoatletyka dz. i ch.

Czas: 11:45 - 12:30
Grupa wiekowa:9-13 lat
Obiekt:Szkoła Podstawowa nr 17

lekkoatletyka dz. i ch.

Czas: 13:40 - 14:25
Grupa wiekowa:9-13 lat
Obiekt:Szkoła Podstawowa nr 17

rekreacyjne ogólne

Czas: 13:50 - 14:35
Grupa wiekowa:7-15 lat
Obiekt:Szkoła Podstawowa nr 19

gimnastyka korekcyjna

Czas: 14:00 - 14:45
Grupa wiekowa:7-10 lat
Obiekt:Szkoła Podstawowa nr 84

piłka nożna

Czas: 14:15 - 17:15
Grupa wiekowa:10-18 lat
Obiekt:Szkoła Podstawowa nr 28

gry zespołowe

Czas: 14:25 - 15:55
Grupa wiekowa:9-14 lat
Obiekt:Szkoła Podstawowa nr 56

piłka nożna

Czas: 14:30 - 18:30
Grupa wiekowa:10-25 lat
Obiekt:Szkoła Podstawowa nr 67

piłka nożna

Czas: 14:30 - 16:00
Grupa wiekowa:12-14 lat
Obiekt:Szkoła Podstawowa nr 77

gry zespołowe

Czas: 14:30 - 16:00
Grupa wiekowa:8-13 lat
Obiekt:Szkoła Podstawowa nr 65

turystyka z elementami rękodzieła

Czas: 14:45 - 16:15
Grupa wiekowa:10-15 lat
Obiekt:Szkoła Podstawowa nr 89

rekreacyjne ogólne

Czas: 14:45 - 15:30
Grupa wiekowa:7-15 lat
Obiekt:Szkoła Podstawowa nr 19

lekkoatletyka/gry zespołowe/zajęcia taneczno-rytmiczne

Czas: 14:55 - 15:40
Grupa wiekowa:8-10 lat
Obiekt:Szkoła Podstawowa nr 49

piłka siatkowa

Czas: 15:00 - 17:15
Grupa wiekowa:15-18 lat
Obiekt:II Liceum Ogólnokształcące

sporty siłowe

Czas: 15:00 - 17:15
Grupa wiekowa:15-19 lat
Obiekt:Gdański Zespół Schronisk i Sportu Szkolnego

piłka nożna

Czas: 15:00 - 17:30
Grupa wiekowa:7-14 lat
Obiekt:Szkoła Podstawowa nr 59

rugby

Czas: 15:10 - 17:10
Grupa wiekowa:9-17 lat
Obiekt:Szkoła Podstawowa nr 56

lekkoatletyka

Czas: 15:30 - 17:00
Grupa wiekowa:10-18 lat
Obiekt:Szkoła Podstawowa nr 80

gry zespołowe

Czas: 15:30 - 17:00
Grupa wiekowa:12-14 lat
Obiekt:Zespół Szkolno - Przedszkolny nr 7

piłka nożna

Czas: 15:30 - 17:00
Grupa wiekowa:16-19 lat
Obiekt:X Liceum Ogólnokształcace

gimnastyka kompensacyjna

Czas: 15:30 - 17:00
Grupa wiekowa:7-14 lat
Obiekt:Szkoła Podstawowa nr 19

rekreacyjne ogólne

Czas: 15:30 - 16:15
Grupa wiekowa:7-15 lat
Obiekt:Szkoła Podstawowa nr 19

piłka siatkowa

Czas: 15:30 - 17:00
Grupa wiekowa:9-14 lat
Obiekt:Szkoła Podstawowa nr 19

trening siłowy

Czas: 15:40 - 17:10
Grupa wiekowa:15-19 lat
Obiekt:Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 1

lekkoatletyka

Czas: 16:00 - 19:00
Grupa wiekowa:10-16 lat
Obiekt:Szkoła Podstawowa nr 8

animacja czasu wolnego, gry i zabawy

Czas: 16:00 - 20:00
Grupa wiekowa:10-17 lat
Obiekt:Wrzeszczańska 29 - boisko

pływanie korekcyjne

Czas: 16:00 - 16:40
Grupa wiekowa:7-10 lat
Obiekt:Pływalnia Gdańsk Orunia

gimnastyka

Czas: 16:00 - 17:30
Grupa wiekowa:7-16 lat
Obiekt:Szkoła Podstawowa nr 19

nauka pływania

Czas: 16:00 - 16:45
Grupa wiekowa:7-17 lat
Obiekt:Szkoła Podstawowa nr 81

piłka nożna

Czas: 16:00 - 18:00
Grupa wiekowa:8-14 lat
Obiekt:Szkoła Podstawowa nr 72

kajakarstwo

Czas: 16:00 - 18:00
Grupa wiekowa:od 8 lat
Obiekt:Szkoła Podstawowa nr 65

lekkoatletyka

Czas: 16:15 - 17:45
Grupa wiekowa:10-16 lat
Obiekt:Państwowe Szkoły Budownictwa

lekkoatletyka

Czas: 16:15 - 19:15
Grupa wiekowa:11-24 lat
Obiekt:Państwowe Szkoły Budownictwa

szachy

Czas: 16:15 - 17:45
Grupa wiekowa:6-14 lat
Obiekt:Szkoła Podstawowa nr 79

rekreacyjne ogólne

Czas: 16:15 - 17:00
Grupa wiekowa:7-15 lat
Obiekt:Szkoła Podstawowa nr 19

wioślarstwo

Czas: 16:30 - 18:30
Grupa wiekowa:12-14 lat
Obiekt:Zespół Szkół Ogólnokształących nr 6

pływanie korekcyjne

Czas: 16:40 - 17:20
Grupa wiekowa:7-10 lat
Obiekt:Pływalnia Gdańsk Orunia

nauka pływania

Czas: 16:45 - 17:30
Grupa wiekowa:7-17 lat
Obiekt:Szkoła Podstawowa nr 81

lekkoatletyka

Czas: 17:00 - 18:30
Grupa wiekowa:10-18 lat
Obiekt:Szkoła Podstawowa nr 80

piłka nożna

Czas: 17:00 - 19:00
Grupa wiekowa:15-19 lat
Obiekt:Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego nr 2

zapasy

Czas: 17:00 - 20:00
Grupa wiekowa:9-18 lat
Obiekt:Szkoła Podstawowa nr 16

piłka siatkowa

Czas: 17:00 - 19:00
Grupa wiekowa:dorośli
Obiekt:Szkoła Podstawowa nr 80

zajęcia ruchowe/gry i zabawy

Czas: 17:15 - 19:15
Grupa wiekowa:6-14 lat
Obiekt:Szkoła Podstawowa nr 52

piłka nożna

Czas: 17:15 - 19:30
Grupa wiekowa:7-18 lat
Obiekt:Szkoła Podstawowa nr 16

piłka siatkowa dz.

Czas: 17:30 - 19:45
Grupa wiekowa:14-17 lat
Obiekt:Państwowe Szkoły Budownictwa

gry zespołowe

Czas: 17:30 - 19:30
Grupa wiekowa:bez ograniczeń wiekowych
Obiekt:Szkoła Podstawowa nr 72

gimnastyka korekcyjno - kompensacyjna

Czas: 17:40 - 18:25
Grupa wiekowa:8-16 lat
Obiekt:Zespół Szkolno - Przedszkolny nr 2

szermierka

Czas: 17:45 - 20:45
Grupa wiekowa:6 - 100 lat
Obiekt:Gdańska Szkoła Szermierki

cheerleading

Czas: 18:00 - 19:30
Grupa wiekowa:7-13 lat
Obiekt:Gdański Zespół Schronisk i Sportu Szkolnego

cheerleading

Czas: 18:00 - 19:30
Grupa wiekowa:7-13 lat
Obiekt:Gdański Zespół Schronisk i Sportu Szkolnego

piłka ręczna

Czas: 18:00 - 20:00
Grupa wiekowa:bez ograniczeń wiekowych
Obiekt:Szkoła Podstawowa nr 92

gimnastyka

Czas: 18:00 - 20:00
Grupa wiekowa:dorośli
Obiekt:Szkoła Podstawowa nr 61

gimnastyka korekcyjno - kompensacyjna

Czas: 18:30 - 19:15
Grupa wiekowa:8-16 lat
Obiekt:Zespół Szkolno - Przedszkolny nr 2

bieganie

Czas: 19:00 - 21:00
Grupa wiekowa:bez ograniczeń wiekowych
Obiekt:Plaża, wejście nr 50

piłka nożna

Czas: 19:00 - 21:00
Grupa wiekowa:dorośli
Obiekt:Szkoła Podstawowa nr 80

piłka siatkowa

Czas: 19:00 - 21:00
Grupa wiekowa:dorośli
Obiekt:Szkoła Podstawowa nr 80

gimnastyka korekcyjno - kompensacyjna

Czas: 19:20 - 20:05
Grupa wiekowa:8-16 lat
Obiekt:Zespół Szkolno - Przedszkolny nr 2

piłka siatkowa

Czas: 21:00 - 23:00
Grupa wiekowa:16 - 100 lat
Obiekt:Szkoła Podstawowa nr 38



logo GZSiSS
Gdański Zespół Schronisk i Sportu Szkolnego

Al. Grunwaldzka 244 , 80-314 Gdańsk
tel. 48 58 520 68 50
biuro@ssm.gda.pl

Szkolne Schronisko
Młodzieżowe w Gdańsku

Al. Grunwaldzka 244
80-314 Gdańsk
tel. 48 520 68 51
grunwaldzka@ssm.gda.pl

Filia SSM Wałowa

ul. Wałowa 21
80-858 Gdańsk
tel. 48 58 301 23 13
walowa@ssm.gda.pl

Filia SSM

ul. Kartuska 245B
80-125 Gdańsk
tel. 48 58 302 60 44
kartuska@ssm.gda.pl

Gdański Ośrodek Kultury Fizycznej

ul. Grunwaldzka 244
80-314 Gdańsk
tel. 48 58 520 68 50
biuro@ssm.gda.pl