zmiana czcionki: 
  +  
  domyślna  
  –  


Termin

2023-05-03


animacja czasu wolnego, gry i zabawy

Czas: 08:45 - 16:15
Grupa wiekowa:7-11 lat
Obiekt:Gdański Zespół Schronisk i Sportu Szkolnego

turystyka

Czas: 09:00 - 15:00
Grupa wiekowa:7-12 lat
Obiekt:Gdański Zespół Schronisk i Sportu Szkolnego

piłka siatkowa

Czas: 13:30 - 15:00
Grupa wiekowa:11-14 lat
Obiekt:Szkoła Podstawowa nr 77

rekreacyjne ogólne

Czas: 13:50 - 14:45
Grupa wiekowa:7-14 lat
Obiekt:Szkoła Podstawowa nr 19

piłka nożna

Czas: 14:30 - 16:30
Grupa wiekowa:8-12 lat
Obiekt:Szkoła Podstawowa nr 67

piłka siatkowa

Czas: 14:30 - 15:30
Grupa wiekowa:9-19 lat
Obiekt:Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 8

rugby

Czas: 14:35 - 16:35
Grupa wiekowa:9-14 lat
Obiekt:Szkoła Podstawowa nr 56

rekreacyjne ogólne

Czas: 14:45 - 17:00
Grupa wiekowa:7-14 lat
Obiekt:Szkoła Podstawowa nr 19

rekreacyjne ogólne

Czas: 14:45 - 15:30
Grupa wiekowa:7-14 lat
Obiekt:Szkoła Podstawowa nr 19

sporty siłowe

Czas: 15:00 - 17:15
Grupa wiekowa:15-19 lat
Obiekt:Gdański Zespół Schronisk i Sportu Szkolnego

zajęcia ruchowe/gry i zabawy

Czas: 15:00 - 16:30
Grupa wiekowa:6-13 lat
Obiekt:Szkoła Podstawowa nr 84

piłka siatkowa

Czas: 15:15 - 17:30
Grupa wiekowa:14-19 lat
Obiekt:II Liceum Ogólnokształcące

lekkoatletyka

Czas: 15:30 - 18:30
Grupa wiekowa:10-16 lat
Obiekt:Szkoła Podstawowa nr 80

sporty siłowe

Czas: 15:30 - 17:00
Grupa wiekowa:14-19 lat
Obiekt:Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 1

szachy

Czas: 15:30 - 16:15
Grupa wiekowa:6-14 lat
Obiekt:Szkoła Podstawowa nr 35

piłka nożna

Czas: 15:30 - 17:00
Grupa wiekowa:7-14 lat
Obiekt:Szkoła Podstawowa nr 59

gimnastyka kompensacyjna

Czas: 15:30 - 17:00
Grupa wiekowa:9-14 lat
Obiekt:Szkoła Podstawowa nr 19

piłka siatkowa

Czas: 15:30 - 17:30
Grupa wiekowa:9-19 lat
Obiekt:Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 8

gry zespołowe

Czas: 15:45 - 17:15
Grupa wiekowa:12-15 lat
Obiekt:Szkoła Podstawowa nr 19

lekkoatletyka

Czas: 16:00 - 18:15
Grupa wiekowa:10-17 lat
Obiekt:Szkoła Podstawowa nr 8

szermierka

Czas: 16:00 - 17:30
Grupa wiekowa:6-14 lat
Obiekt:Gdańska Szkoła Szermierki

gimnastyka korekcyjna

Czas: 16:00 - 16:45
Grupa wiekowa:7-13 lat
Obiekt:Szkoła Podstawowa nr 80

gimnastyka

Czas: 16:00 - 17:30
Grupa wiekowa:7-15 lat
Obiekt:Szkoła Podstawowa nr 19

nauka pływania

Czas: 16:00 - 16:40
Grupa wiekowa:7-18 lat
Obiekt:Szkoła Podstawowa nr 81

piłka nożna

Czas: 16:30 - 18:30
Grupa wiekowa:13-30 lat
Obiekt:Szkoła Podstawowa nr 67

gimnastyka dla seniorów

Czas: 16:30 - 17:30
Grupa wiekowa:50-80 lat
Obiekt:Szkoła Podstawowa nr 61

gimnastyka korekcyjna

Czas: 16:30 - 17:15
Grupa wiekowa:7-12 lat
Obiekt:Zespół Szkolno - Przedszkolny nr 2

szachy

Czas: 16:30 - 18:00
Grupa wiekowa:7-15 lat
Obiekt:Szkoła Podstawowa nr 79

nauka pływania

Czas: 16:40 - 17:20
Grupa wiekowa:7-18 lat
Obiekt:Szkoła Podstawowa nr 81

piłka nożna

Czas: 17:00 - 19:00
Grupa wiekowa:6-9 lat
Obiekt:Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego nr 2

cheerleading

Czas: 17:00 - 19:30
Grupa wiekowa:7-15 lat
Obiekt:Gdański Zespół Schronisk i Sportu Szkolnego

lekkoatletyka

Czas: 17:15 - 19:30
Grupa wiekowa:12-26 lat
Obiekt:Państwowe Szkoły Budownictwa

sporty wodne dz./ch.

Czas: 17:15 - 19:30
Grupa wiekowa:13-17 lat
Obiekt:Szkoła Podstawowa nr 65

gimnastyka korekcyjna

Czas: 17:15 - 18:00
Grupa wiekowa:7-12 lat
Obiekt:Zespół Szkolno - Przedszkolny nr 2

lekkoatletyka

Czas: 17:15 - 19:30
Grupa wiekowa:9-14 lat
Obiekt:Państwowe Szkoły Budownictwa

piłka nożna

Czas: 17:30 - 19:00
Grupa wiekowa:6-10 lat
Obiekt:Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego nr 2

piłka siatkowa

Czas: 17:30 - 19:30
Grupa wiekowa:dorośli
Obiekt:Zespół Szkolno - Przedszkolny nr 5

piłka siatkowa dz.

Czas: 17:45 - 20:00
Grupa wiekowa:14-17 lat
Obiekt:Państwowe Szkoły Budownictwa

gimnastyka dla seniorów

Czas: 17:45 - 18:45
Grupa wiekowa:50-80 lat
Obiekt:Szkoła Podstawowa nr 61

piłka nożna

Czas: 18:00 - 20:00
Grupa wiekowa:15-40 lat
Obiekt:Szkoła "Fregata"

gimnastyka korekcyjna

Czas: 18:00 - 18:45
Grupa wiekowa:7-12 lat
Obiekt:Zespół Szkolno - Przedszkolny nr 2

zapasy

Czas: 18:00 - 20:00
Grupa wiekowa:9-18 lat
Obiekt:Szkoła Podstawowa nr 16

trening siłowy

Czas: 18:00 - 20:00
Grupa wiekowa:dorośli
Obiekt:Szkoła Podstawowa nr 19

gimnastyka dla seniorów

Czas: 19:00 - 20:00
Grupa wiekowa:50-80 lat
Obiekt:Szkoła Podstawowa nr 61

pływanie korekcyjne

Czas: 19:15 - 20:00
Grupa wiekowa:7-14 lat
Obiekt:Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 1

bieganie

Czas: 19:15 - 21:15
Grupa wiekowa:dorośli
Obiekt:Ujeścisko 01

cheerleading

Czas: 19:30 - 21:00
Grupa wiekowa:15-32
Obiekt:Gdański Zespół Schronisk i Sportu Szkolnego



logo GZSiSS
Gdański Zespół Schronisk i Sportu Szkolnego

Al. Grunwaldzka 244 , 80-314 Gdańsk
tel. 48 58 520 68 50
biuro@ssm.gda.pl
elek. skrzynka podawcza ePUAP: /GZSISS/SkrytkaESP

Szkolne Schronisko
Młodzieżowe w Gdańsku

Al. Grunwaldzka 244
80-314 Gdańsk
tel. 48 520 68 51
grunwaldzka@ssm.gda.pl

Filia SSM Wałowa

ul. Wałowa 21
80-858 Gdańsk
tel. 48 58 301 23 13
walowa@ssm.gda.pl

Filia SSM

ul. Kartuska 245B
80-125 Gdańsk
tel. 48 58 302 60 44
kartuska@ssm.gda.pl

Gdański Ośrodek Kultury Fizycznej

ul. Grunwaldzka 244
80-314 Gdańsk
tel. 48 58 520 68 50
biuro@ssm.gda.pl