facebook
   zmiana czcionki: 
  +  
  domyślna  
  –  


X Liceum Ogólnokształcace



583419775 , 583414915

Ulica: ul. Kościuszki Tadeusza (Mapa)

Zajęcia

Udział w rozgrywkach

MiejsceDataDyscyplinaZespół 1Zespół 2Wynik
2019-12-17 12:30 [2019/2020]Licealiada, Koszykówka, Dziewczęta, Runda II, Grupa B, Kolejka 2VII LOX LO36:25
ZSE2019-11-27 14:00 [2019/2020]Licealiada, Koszykówka, Chłopcy, Runda I, Grupa B, Kolejka 1ZSEX LO22:77
ZSE2019-11-27 13:00 [2019/2020]Licealiada, Koszykówka, Chłopcy, Runda I, Grupa B, Kolejka 1X LOSOiT65:36
[2019/2020]Licealiada, Koszykówka, Chłopcy, Runda I, Grupa B, Kolejka 2X LOGLA40:48
[2019/2020]Licealiada, Koszykówka, Chłopcy, Runda I, Grupa B, Kolejka 3II LOX LO26:46
[2019/2020]Licealiada, Koszykówka, Chłopcy, FinałSMS LO MGX LO55:32
[2019/2020]Licealiada, Koszykówka, Chłopcy, FinałX LOXIX LO40:38
[2019/2020]Licealiada, Koszykówka, Chłopcy, FinałX LOGLA34:49
[2019/2020]Licealiada, Koszykówka, Chłopcy, Runda II, Grupa A, Kolejka 1XV LOX LO37:52
[2019/2020]Licealiada, Koszykówka, Chłopcy, Runda II, Grupa A, Kolejka 2SMS LO MGX LO55:32
[2019/2020]Licealiada, Koszykówka, Chłopcy, Runda II, Grupa A, Kolejka 2ZSŁX LO26:67
[2019/2020]Licealiada, Koszykówka, Dziewczęta, Runda II, Grupa B, Kolejka 1I LOX LO50:30
[2019/2020]Licealiada, Koszykówka, Dziewczęta, Runda II, Grupa B, Kolejka 1X LOIII LO8:65
[2019/2020]Licealiada, Koszykówka, Dziewczęta, Runda I, Grupa ASMS LO MGX LO60:12
[2019/2020]Licealiada, Koszykówka, Dziewczęta, Runda I, Grupa AX LOVIII LO20:0
[2019/2020]Licealiada, Piłka Siatkowa, Chłopcy, I etap grupowy, Grupa B, Kolejka 1X LOVIII LO0:2
[2019/2020]Licealiada, Piłka Siatkowa, Chłopcy, I etap grupowy, Grupa B, Kolejka 1XXIV LOX LO0:2
[2019/2020]Licealiada, Piłka Siatkowa, Chłopcy, II etap, Grupa C, Kolejka 2PSBX LO
[2019/2020]Licealiada, Piłka Siatkowa, Chłopcy, II etap, Grupa C, Kolejka 2X LOXXI LO
[2019/2020]Licealiada, Piłka Siatkowa, Chłopcy, II etap, Grupa C, Kolejka 1V LOX LO2:1
[2021/2022]Igrzyska Dzieci, Mini Piłka Nożna, Chłopcy, Runda, Grupa 2, Kolejka 1OSMX LO
[2021/2022]Igrzyska Dzieci, Mini Piłka Nożna, Chłopcy, Runda, Grupa 2, Kolejka 2X LOV LO
[2021/2022]Igrzyska Dzieci, Mini Piłka Nożna, Chłopcy, Runda, Grupa 2, Kolejka 2X LOV LO
[2021/2022]Igrzyska Dzieci, Mini Piłka Nożna, Chłopcy, Runda, Grupa 2, Kolejka 1OSMX LO
[2021/2022]Igrzyska Dzieci, Mini Piłka Nożna, Chłopcy, Runda, Grupa 2, Kolejka 2X LOV LO
[2021/2022]Igrzyska Dzieci, Mini Piłka Nożna, Chłopcy, Runda, Grupa 2, Kolejka 2X LOV LO
[2019/2020]Licealiada, Koszykówka 3 x 3, Chłopcy, I runda, Grupa CX LOVIII LO9:6
[2019/2020]Licealiada, Koszykówka 3 x 3, Chłopcy, I runda, Grupa CIII LOX LO13:7


Zobacz również

Wyszukaj

Zobacz galerię

logo GZSiSS
Gdański Zespół Schronisk i Sportu Szkolnego

Al. Grunwaldzka 244 , 80-314 Gdańsk
tel. 48 58 520 68 50
biuro@ssm.gda.pl

Szkolne Schronisko
Młodzieżowe w Gdańsku

Al. Grunwaldzka 244
80-314 Gdańsk
tel. 48 520 68 51
grunwaldzka@ssm.gda.pl

Filia SSM Wałowa

ul. Wałowa 21
80-858 Gdańsk
tel. 48 58 301 23 13
walowa@ssm.gda.pl

Filia SSM

ul. Kartuska 245B
80-125 Gdańsk
tel. 48 58 302 60 44
kartuska@ssm.gda.pl

Gdański Ośrodek Kultury Fizycznej

ul. Grunwaldzka 244
80-314 Gdańsk
tel. 48 58 520 68 50
biuro@ssm.gda.pl