facebook
   zmiana czcionki: 
  +  
  domyślna  
  –  


Lekkoatletyka

Drużynowa Lekkoatletyka dziewcząt i chłopców


Program Minutowy

10:00  100m chł ( 3 serie)  / skok w dal dz. /    kula dz

10:40   100m dz (2 serie) / skok w dal chł / kula chł

11:00    300m dz (s serie) /   skok wzwyż chł + dz

11:20   300m chł ( 3 serie)

11:40   100m FINAŁ chł

11:50  100m FINAŁ dz

12:00   600m dz 

12:15   600m chł

12:30   1000m dz

12:45  1000m chł

13:00 4x100m dz

13:15 4x100m chł

13:30 zakończenie zawodów 

Utworzono: 2022-05-16 09:28

Mistrzostwa Gdańska w Indywidualnej Lekkoatletyce - IMS

W zawodach mogą wziąć udział tylko zespoły szkolne, które zarejestrowane są w Systemie Rejestracji Szkół (www.srs.szs.pl) i dokonają obowiązkowego zgłoszenia zespołu szkolnego do zawodów (1/2 finału wojewódzkiego).

W systemie SRS w polu "dodatkowe informacje" proszę podać w jakiej konkurencji startuje dany zawodnik .



Termin zapisów: 11.05.2022 r. do godziny 22.00

Termin zawodów 18.05.2022 r.

Miejsce zawodów: Gdański Stadion Lekkoatletyczny Al. Grunwaldzka 244.

Weryfikacja zgłoszeń 9.30


Utworzono: 2022-04-10 12:53

Regulamin dyscypliny

Szkoły przystępujące do współzawodnictwa są zobowiązane zarejestrować się przez system rejestracji szkół www.srs.szs.pl zgodnie z kalendarzami wojewódzkimi nie później niż do 30 września 2021 roku.

 

I. Uczestnictwo:

-  drużynę stanowią uczniowie szkoły urodzeni w latach 2007 – 2008,

-  zespół liczy maksymalnie 16 zawodniczek/zawodników,

-  zawodniczka/k ma prawo startu w dwóch konkurencjach i sztafecie (z wyłączeniem biegów 600 m, 1000 m K i M),

-  szkoła ma prawo wystawić nie więcej niż 3 zawodników w 1 konkurencji i jedną sztafetę (w skoku w dal max. 2 zawodników).

 

Sposób realizacji:

-  biegi w seriach na czas,

- 100 m w seriach + finał

-  w konkurencjach technicznych po 4 próby.

 

II. Program zawodów:

Na zawodach niższego szczebla niż wojewódzki, organizatorzy ustalają program dostosowany do możliwości bazowych wybierając konkurencje z poniżej wymienionych:

 

Konkurencje dziewcząt:

Blok szybkościowy: 100 m, 300 m.

Blok wytrzymałościowy: 600 m, 1000 m.

Blok skocznościowy: skok w dal, skok wzwyż.

Blok rzutów: pchnięcie kulą (3 kg.

Sztafeta 4 x 100 m.

 

Konkurencje chłopców:

Blok szybkościowy: 100 m, 300 m.

Blok wytrzymałościowy: 600 m, 1000 m.

Blok skocznościowy: skok w dal, skok wzwyż.

Blok rzutów: pchnięcie kulą (5 kg),

Sztafeta 4 x 100 m.

 

 

III. Punktacja:

-  osiągnięte w bezpośredniej rywalizacji wyniki przelicza się na punkty wg wzoru: 1miejsce - 12pkt ; 2 miejsce 10 pkt; 3 miejsce -9 pkt; 4 miejsce 7pkt; 5 miejsce 6 pkt; 6 miejsce - 5 pkt; 7 miejsce - 4 pkt ; 8 miejsce - 3 pkt ; 9 miejsce - 2 pkt ; 10 miejsce 1 pkt

-  na wynik drużyny składa się 12 (lub mniej) wyników tj. po 2 najlepsze wyniki z każdego z bloków (szybkościowy, wytrzymałościowy, skocznościowy, rzutowy) oraz 4 najlepsze z pozostałych (w tym ewentualnie sztafeta jeśli punkty za nią uzyskane są wyższe od 4 pozostałych),

-  przy jednakowej liczbie punktów uzyskanych przez szkoły zajmujące miejsca od I do III o wyższej lokacie decydują: 

- ilość pierwszych miejsc

- ilość drugich miejsce

- ilość trzecich miejsc

 

Utworzono: 2022-04-21 22:51

 

Zobacz również

Wyszukaj

Zobacz galerię

logo GZSiSS
Gdański Zespół Schronisk i Sportu Szkolnego

Al. Grunwaldzka 244 , 80-314 Gdańsk
tel. 48 58 520 68 50
biuro@ssm.gda.pl

Szkolne Schronisko
Młodzieżowe w Gdańsku

Al. Grunwaldzka 244
80-314 Gdańsk
tel. 48 520 68 51
grunwaldzka@ssm.gda.pl

Filia SSM Wałowa

ul. Wałowa 21
80-858 Gdańsk
tel. 48 58 301 23 13
walowa@ssm.gda.pl

Filia SSM

ul. Kartuska 245B
80-125 Gdańsk
tel. 48 58 302 60 44
kartuska@ssm.gda.pl

Gdański Ośrodek Kultury Fizycznej

ul. Grunwaldzka 244
80-314 Gdańsk
tel. 48 58 520 68 50
biuro@ssm.gda.pl