facebook
   zmiana czcionki: 
  +  
  domyślna  
  –  



Sztafetowe Biegi Przełajowe


Finał Gdańska w Sztafetowych Biegach Przełajowych

 SZTAFETOWE BIEGI PRZEŁAJOWE

UCZESTNICTWO

Szkoły chcące przystąpić do zawodów zobowiązane są zarejestrować się w systemie rejestracji szkół (srs.szs.pl) i dokonać zgłoszenia zespołu szkolnego do zawodów  1/2 finału wojewódzkiego) w terminie do 24.09.2021 r.

- w zawodach startują reprezentacje szkolne, oddzielnie dziewcząt i chłopców

- reprezentacja szkoły składa się z 6 dziewcząt/chłopców (po jednej sztafecie w każdej kategorii)

Gdańska Licealiada                                         rocznik 2001 i młodsi   

Gdańskie Igrzyska Młodzieży Szkolnej:             rocznik 2007 - 2008

Gdańskie Igrzyska Dzieci:                                rocznik 2009 i młodsi

MIEJSCE:         Park Jana Pawła II w Gdańsku przy Al. Rzeczypospolitej (mapka w załączeniu)

TERMINY: 

SZTAFETY   DZIEWCZĄT                     29.09.2021 r. (ŚRODA)

Gdańska Licealiada                              – dystans - 1000 m

            Weryfikacja godz.:          9:30

                        START godz.:                10:30

Gdańskie Igrzyska Młodzieży Szkolnej  – dystans - 1000 m

            Weryfikacja godz.:        11:00

                        START godz.:                11:30

Gdańskie Igrzyska Dzieci                      – dystans - 600 m

            Weryfikacja godz.:        12:00

                        START godz.:                12:30

SZTAFETY   CHŁOPCÓW                    30.09.2020 r. (CZWARTEK)

Gdańska Licealiada                              – dystans - 1000 m

            Weryfikacja godz.:          9:30

                        START godz.:                10:30

Gdańskie Igrzyska Młodzieży Szkolnej  – dystans - 1000 m

            Weryfikacja godz.:        11:00

                        START godz.:                11:30

Gdańskie Igrzyska Dzieci                      – dystans - 800 m

            Weryfikacja godz.:        12:00

                        START godz.:                12:30

 

ZALECANE SĄ KOSZULKI W JEDNYM KOLORZE Z NR 1 - 6      

lub na piersi karta (wymiar oznaczenia nie mniejszy niż karta A5). 

SP 99/1…./6

 

Każda szkoła zobowiązana jest posiadać własną pałeczkę sztafetową.

Brak listy zgłoszeniowej wygenerowanej w SRS lub brak prawidłowego oznaczenia zawodników będzie skutkowało niedopuszczeniem sztafety do zawodów.

 

ZASADY BEZPIECZEŃSTWA PODCZAS ZAWODÓW SZS ORGANIZOWANYCH W RAMACH WSPÓŁZAWODNICTWA SPORTOWEGO SZKÓŁ 

patrz: Zasady Bezpieczeństwa na Zawodach

 

OŚWIADCZENIE UCZESTNIKA ZAWODÓW SZS - (zał. nr 1)

patrz: Oświadczenie uczestnika zawodów

 

  
Utworzono: 2021-08-27 09:00

Klasyfikacja końcowa chlopców

  1. Szkoła Podstawowa 81
  2. Szkoła Podstawowa 75
  3. Szkoła Podstawowa 12
  4. MORSKA Szkoła Podstawowa 
  5. Szkoła Podstawowa GEDANENSIS
  6. Szkoła Podstawowa 8
  7. Szkoła Podstawowa 85
  8. Szkoła Podstawowa 1
  9. Szkoła Podstawowa 77
  10. Szkoła Podstawowa 39
  11. Szkoła Podstawowa 35
  12. Szkoła Podstawowa 80
  13. Szkoła Podstawowa 19
  14. Szkoła Podstawowa 46
  15. Szkoła Podstawowa 20
  
Utworzono: 2021-09-30 23:53

Klasyfikacja końcowa dziewcząt

  1. Szkoła Podstawowa nr 8
  2. Szkoła Podstawowa nr 81
  3. Szkoła Podstawowa nr 75
  4. Szkoła Podstawowa nr 48
  5. Szkoła Podstawowa nr 27
  6. Szkoła Podstawowa nr 1
  7. Szkoła Podstawowa nr 80
  8. Szkoła Podstawowa nr 39
  9. Zespół Szkolno Przedszkolny nr 2
  10. Szkoła Podstawowa nr 19
  11. Szkoła Podstawowa nr 85
  12. Szkoła Podstawowa nr 12
  13. Szkoła Podstawowa nr 79
  14. Szkoła Podstawowa nr 46
  15. Szkoła Podstawowa GEDANENSIS
  16. Szkoła Podstawowa nr 35
  
Utworzono: 2021-09-29 21:03

Regulamin dyscypliny

Szkoły przystępujące do współzawodnictwa muszą się zarejestrować przez system rejestracji szkół   srs.szs.pl  zgodnie z     

                     kalendarzami wojewódzkimi nie później niż do 30 września 2021 roku.


 

     1. Uczestnictwo

          1. W zawodach startują reprezentacje szkół oddzielnie dziewcząt i chłopców

          2. Reprezentacja składa się z 6 uczennic/uczniów danej szkoły, roczniki 2007 – 2008

     2. Program zawodów
    Biegi sztafetowe na dystansach uzależnionych od ukształtowania terenu i innych warunków:


    - dziewczęta             6 x   800 - 1000 m
    - chłopcy                    6 x   800 - 1000 m

 

    3. Sposób przeprowadzenia zawodów
  1.  Bieg zostanie rozegrany w formie sztafety, zawodnicy startujący na pierwszej zmianie biegną ze startu wspólnego.
  2.  Strefa zmiany wynosi 20 m (10 m przed i za linią startu).

  
Utworzono: 2021-09-01 08:57

 

Zobacz również

Wyszukaj

Zobacz galerię

logo GZSiSS
Gdański Zespół Schronisk i Sportu Szkolnego

Al. Grunwaldzka 244 , 80-314 Gdańsk
tel. 48 58 520 68 50
biuro@ssm.gda.pl

Szkolne Schronisko
Młodzieżowe w Gdańsku

Al. Grunwaldzka 244
80-314 Gdańsk
tel. 48 520 68 51
grunwaldzka@ssm.gda.pl

Filia SSM Wałowa

ul. Wałowa 21
80-858 Gdańsk
tel. 48 58 301 23 13
walowa@ssm.gda.pl

Filia SSM

ul. Kartuska 245B
80-125 Gdańsk
tel. 48 58 302 60 44
kartuska@ssm.gda.pl

Gdański Ośrodek Kultury Fizycznej

ul. Grunwaldzka 244
80-314 Gdańsk
tel. 48 58 520 68 50
biuro@ssm.gda.pl