facebook
   zmiana czcionki: 
  +  
  domyślna  
  –  


Sztafetowe Biegi Przełajowe


Klasyfikacja Igrzysk Młodzieży Szkolnej

Gdańskie Igrzyska Młodzieży Szkolnej

  1. SP 48
  2. SP 81
  3. SP 80
  4. SP 85
  5. Pozytywna SP
  6. SP 2
  7. Gdańska Szkoła Szermierki
  8. SP 46
  9. OSM
  10. SP 20
  
Utworzono: 2019-09-23 13:35

Klasyfikacja końcowa

  1. SP 81
  2. SP 80
  3. SP 8
  4. SP 85
  5. ZSP 2
  6. SP 2
  7. GSS
  8. SP 47
  9. SP 46
  10. OSM
  11. SP 23
  12. SP 20
  13. SP 55
Utworzono: 2019-09-19 21:32

Termin zgłoszenia do zawodów

W zawodach mogą wziąć udział tylko zespoły szkolne, które zarejestrowane są w Systemie Rejestracji Szkół (srs.szs.pl) i dokonają obowiązkowego zgłoszenia (w srs.szs.pl) zespołu szkolnego do zawodów (1/2 finału wojewódzkiego) termin zgłoszenia zespołów do 18.09.2019 r.

 

Gdański Zespół Schronisk i Sportu Szkolnego zaprasza uczniów szkół podstawowych i ponadpodstawowych na Mistrzostwa Gdańska w Sztafetowych Biegach Przełajowych dziewcząt i chłopców.

Zawody odbędą się w Parku im. Jana Pawła II na Zaspie 19 i 20 września br. Początek zawodów każdorazowo o godz. 9.30. Pierwszego dnia spotykają się wszystkie roczniki dziewcząt, a drugiego zapraszamy dziewczęta. Szczegółowy program znajduje się w dalszej części artykułu.

Szkoły chcące przystąpić do zawodów zobowiązane są zarejestrować się w systemie rejestracji szkół (srs.szs.pl) i dokonać zgłoszenia zespołu szkolnego do zawodów  (1/2 finału wojewódzkiego) w terminie do 18.09.2019 r.

W zawodach startują reprezentacje szkolne, oddzielnie dziewcząt i chłopców.

Reprezentacja szkoły składa się z 10 uczniów/uczennic (po jednej sztafecie w każdej kategorii)

 

Gdańskie Igrzyska Młodzieży Szkolnej:             rocznik 2005 - 2006     


MIEJSCE:         Park Jana Pawła II w Gdańsku  przy Al. Rzeczypospolitej  (mapka w załączeniu)

 

TERMINY: 

SZTAFETY   DZIEWCZĄT                     19.09.2019 r. (CZWARTEK)

Gdańska Licealiada                              – dystans - 1000 m

            Weryfikacja godz.:          9:30

                        START godz.:                10:00

Gdańskie Igrzyska Młodzieży Szkolnej  – dystans - 1000 m

            Weryfikacja godz.:        10:30

                        START godz.:                11:00

Gdańskie Igrzyska Dzieci                      – dystans - 750 m

            Weryfikacja godz.:        11:30

                        START godz.:                12:00

 

SZTAFETY   CHŁOPCÓW                    20.09.2019 r. (PIĄTEK)

Gdańska Licealiada                              – dystans - 1300 m

            Weryfikacja godz.:        9:30

                        START godz.:                10:00

Gdańskie Igrzyska Młodzieży Szkolnej  – dystans - 1300 m

                        Weryfikacja godz.:        10:30

                        START godz.:                11:00

Gdańskie Igrzyska Dzieci                      – dystans - 750 m

            Weryfikacja godz.:        11:30

                        START godz.:                12:00


Każdy reprezentant szkoły uczestniczącej w biegu sztafetowym ma obowiązek posiadać

na piersiach widoczne oznaczenie  szkoły  i  numeru zmiany  na której pobiegnie

 

SP 99/1

(wymiar oznaczenia nie mniejszy niż karta A5 ). 

 

 

Każda szkoła zobowiązana jest posiadać swoją pałeczkę sztafetową.

Brak listy zgłoszeniowej wygenerowanej w SRS lub brak prawidłowego oznaczenia zawodników będzie skutkowało niedopuszczeniem sztafety do zawodów.

 

Utworzono: 2019-09-03 15:00

Regulamin sztafetowych biegów przełajowych

Szkoły przystępujące do współzawodnictwa muszą obowiązkowo zarejestrować się przez system rejestracji szkół srs.szs.pl     nie później niż do 30 września 2019 r.

 

1. Uczestnictwo

    - w zawodach startują reprezentacje szkół oddzielnie dziewcząt i chłopców

    - reprezentacja składa się z 10 uczniów/uczennic danej szkoły urodzeni w 2005 - 2006

2. Program zawodów
Biegi sztafetowe na dystansach uzależnionych od uksztaltowania terenu i innych warunków:
- dziewczęta 10 x  800 - 1000 m
- chłopcy                 10 x 1200 –1500 m

3. Sposób przeprowadzenia zawodów
- bieg zostanie rozegrany w formie sztafety, zawodnicy startujący na pierwszej zmianie biegną ze startu  

       wspólnego.
- strefa zmiany wynosi 20 m (10 m przed i za linią startu).

 

Do finału wojewódzkiego awansują dwa najlepsze zespoły z mistrzostw Gdańska

 

  1. UWAGA NUMERY STARTOWE POWINNY BYĆ ZAZNACZONE PISMEM ARABSKIM

 

Powiat M. Gdańsk  I                       - I Zespół  Gdańsk  – numer startowy - od 1(1)- do 1 (10)

Powiat M. Gdańsk  XXI                   - II Zespół  Gdańsk – numer startowy - od21(1)-do21 (10)

  
Utworzono: 2019-08-28 10:49

 

Zobacz również

Wyszukaj

Zobacz galerię

logo GZSiSS
Gdański Zespół Schronisk i Sportu Szkolnego

Al. Grunwaldzka 244 , 80-314 Gdańsk
tel. 48 58 520 68 50
biuro@ssm.gda.pl

Szkolne Schronisko
Młodzieżowe w Gdańsku

Al. Grunwaldzka 244
80-314 Gdańsk
tel. 48 520 68 51
grunwaldzka@ssm.gda.pl

Filia SSM Wałowa

ul. Wałowa 21
80-858 Gdańsk
tel. 48 58 301 23 13
walowa@ssm.gda.pl

Filia SSM

ul. Kartuska 245B
80-125 Gdańsk
tel. 48 58 302 60 44
kartuska@ssm.gda.pl

Gdański Ośrodek Kultury Fizycznej

ul. Grunwaldzka 244
80-314 Gdańsk
tel. 48 58 520 68 50
biuro@ssm.gda.pl