facebook
   zmiana czcionki: 
  +  
  domyślna  
  –  


Unihokej


UNIHOKEJ CHŁOPCÓW

Gr A

Sp81-Sp16 (6:2)

SP16-Sp 48 (2:5)

Sp16-SP III STO (1:3)

SP48-SP 81 (1:1)

Sp48-SP III STO(1:2)

SP III STO-SP 81 (1:2)

1msc-SP81  Awans do półfinału

2msc-Sp III STO Awans do półfinału

3msc-Sp 48

4msc-SP16

 

Gr. B

Sp2-Sp18 (1:1)

Sp35-Sp12 (5:0)

Sp2-Sp35 (1:7)

Sp12-Sp18 (2:4)

Sp12-Sp2 (3:1)

Sp18-Sp35 (1:2)

1msc-SP35 Awans do półfinału

2msc-SP18 Awans do półfinału

3msc- SP12

4msc-SP2

 

Półfinał

SP35-SP III STO (7:0)

SP18-SP 81 (2:2) k. (3:2)

Mecz o III msc: SP81-SP III STO (0:0) k. (3:2)

Finał: SP18-SP35 (1:3)

Klasyfikacja końcowa

1 miejsce - SP 35
2 miejsce - SP 18
3 miejsce - SP 81
4 miejsce - SP III STO

5-6 miejsce - SP 48, SP 12
7-8 miejsce - SP 2, SP 16

 


Utworzono: 2019-11-08 10:56

MECZ

UNIHOKEJ DZIEWCZĄT

Eliminacje DZIEWCZĄT:

Gr.A

SP 12-SP18 (0:2)

Sp 12-Sp35 (0:4) 1.SP 35

Sp18-Sp35 (0:6)

1msc.-SP35 awans do finału

2msc.-SP18 awans do finału

3msc.-SP12


Gr. B
Sp III STO-Sp81 (0:3)

Sp III STO-Sp48 (0:0)

Sp 81-Sp48 (10:1)

1msc.- Sp 81 awans do finału

2msc.-SP  III STO awans do finału

3msc.-SP12


Półfinał:
SP81-Sp18 (2:1)

Sp III STO-Sp35 

 

Mecz o III miejsce:

SP 18-Sp III STO (2:0)

 

Finał:

Sp81-Sp35 (6:3)

 

I miejsce-SP81

II miejsce-Sp35

III miejsce- Sp 18

IV miejsce- Sp III STO

V-VI miejsce Sp48, Sp12

Utworzono: 2019-11-08 10:57

FINAŁ CHŁOPCÓW

Finał Unihokeja Chłopców odbędzie się dnia 4.11.2019 (poniedziałek) w Szkole Podstawowej nr 18
Godzina rozpoczęcia: 9:30

FINALIŚCI

GR.A
A1 - SP 81

A2 - III STO

Gr. B

B1 - SP 35

B2 - SP 18


1mecz- A1-B2

2mecz- B1-A2


Mecz o trzecie miejsce

Finał

Utworzono: 2019-10-29 17:44

Runda I Unihokej Dziewcząt

Do zawodów zgłosiło się 6 zespołów, które zostały podzielone na 2 grupy po 3 drużyny

W pierwszej rundzie gramy każdy z każdym, do drugiej rundy awansują po dwa najlepsze zespoły.

Finał zostanie rozegrany tego samego dnia.


TERMIN:

28.10.2019. SZKOŁA PODSTAWOWA nr 48
GODZINA: 9:00

Grupy zostaną rozlosowane w dniu zawodów.


Szkoły zgłoszone:
SP48, SP18, SP12, SP35, SP81, IIISTO

Utworzono: 2019-10-24 16:21

Runda I chłopców

I RUNDA unihokeja Chłopców

Do zawodów zgłosiło się 10 zespołów które zostały podzielone na 2 grupy 

W pierwszej rundzie gramy każdy z każdym, do finału awansują po dwa najlepsze zespoły.

W pierwszej rundzie sędziują opiekunowie drużyn.


Grupa A

Gospodarz SP 81

29.10.2019 zbiórka godzina 9.00

SP 81, SP48, SP16, SP1, III STO


Grupa B 

Gospodarz SP 18

30.10.2019 zbiórka godzina 9.00

SP18, SP35, SP2, SP24, SP12


Drużyny które nie będą mogły uczestniczyć w zawodach proszę o jak najszybsze poinformowanie organizatora danej grupy oraz koordynatora rozgrywek.




Utworzono: 2019-10-24 16:01

Termin zgłoszenia do zawodów

W zawodach mogą wziąć udział tylko zespoły szkolne, które zarejestrowane są w Systemie Rejestracji Szkół (srs.szs.pl) i dokonają obowiązkowego zgłoszenia (w srs.szs.pl) zespołu szkolnego do zawodów (1/2 finału wojewódzkiego) – termin zgłoszenia zespołów  do 2.10.2019 r.

Do  rozgrywek zgłosiły się następujące zespoły szkolne:

Rozgrywki dziewcząt ( 8 zespołów):   SP 4, SP 8, SP 12, SP 18, SP 24, SP 35, SP 48, SP 81,

Rozgrywki chłopców ( 10 zespołów): SP 1, SP 2, SP 4, SP 12, SP 16, SP 18, SP 24, SP 35, SP 48, SP 81,

Utworzono: 2019-09-18 10:18

Regulamin unihokeja

Szkoły przystępujące do współzawodnictwa muszą obowiązkowo zarejestrować się przez system rejestracji szkół srs.szs.pl     nie później niż do 30 września 2019 r.

1. Uczestnictwo

    - drużynę stanowią uczniowie  szkoły urodzeni w 2005 - 2006

    - zespół składa się z 12 zawodników w tym 5 zawodników w polu + bramkarz i  6 rezerwowych zawodników.

    - zawody rozgrywane są oddzielnie dla dziewcząt i chłopców.

2. Przepisy gry          
Wymiary boiska szer. 18-20 m dł. 36-40 m. 
- czas gry: 3 tercje x 5-10 minut + 2 minuty przerwy (zgodnie z ustaleniami organizatora)    
- ostatnia minuta meczu jest zatrzymywana na każdy gwizdek sędziego.      
- pole bramkowe: szerokość 5 m długość 4 m,         
- pole przed bramkowe szerokość 2,5 m długość 1 m (linia bramkowa znajduje się 3,5 m od linii końcowej boiska)
- bramki 160 x 115 cm (dopuszcza się bramki klubowe 140 x 105 cm)

3. Punktacja  
Za wygrane spotkanie drużyna otrzymuje 2 punkty, za remis 1 punkt, za przegrana 0 punktów. 

O kolejności zespołów decydują kolejno:

a. większa liczba zdobytych punktów

b. jeżeli dwie lub więcej drużyn uzyska tę samą liczbę punktów:       
- większa liczba zdobytych punktów w zawodach pomiędzy zainteresowanymi zespołami (bezpośredni mecz /-e),

- większa, dodatnia różnica między zdobytymi i utraconymi bramkami w spotkaniach tych drużyn,
- lepsza różnica bramek w całym turnieju,
- większa liczba zdobytych bramek w całym turnieju,

c. jeżeli powyższe punkty nie przyniosą rozstrzygnięcia należy przeprowadzić rzuty karne między zainteresowanymi drużynami.

  
Utworzono: 2019-08-28 10:53

 

Zobacz również

Wyszukaj

Zobacz galerię

logo GZSiSS
Gdański Zespół Schronisk i Sportu Szkolnego

Al. Grunwaldzka 244 , 80-314 Gdańsk
tel. 48 58 520 68 50
biuro@ssm.gda.pl

Szkolne Schronisko
Młodzieżowe w Gdańsku

Al. Grunwaldzka 244
80-314 Gdańsk
tel. 48 520 68 51
grunwaldzka@ssm.gda.pl

Filia SSM Wałowa

ul. Wałowa 21
80-858 Gdańsk
tel. 48 58 301 23 13
walowa@ssm.gda.pl

Filia SSM

ul. Kartuska 245B
80-125 Gdańsk
tel. 48 58 302 60 44
kartuska@ssm.gda.pl

Gdański Ośrodek Kultury Fizycznej

ul. Grunwaldzka 244
80-314 Gdańsk
tel. 48 58 520 68 50
biuro@ssm.gda.pl