facebook
   zmiana czcionki: 
  +  
  domyślna  
  –  


Mini Piłka Nożna


II Runda

Grupa I 

I mce SP 8  - 7 pkt - awans do półfinału

II mce SP 27 - 5 pkt - awans do półfinału

III mce SP 80 - 2 pkt

IV mce SP 14 - 1 pkt


Grupa J

I mce SP 58 - 7 pkt - awans do półfinału

II mce SP 81 - 6 pkt - awans do półfinału

IV mce SP 46 - 4 pkt

V mce DLS - 0 pkt


Grupa K

I mce II STO - 9 pkt - awans do półfinału

II mce SP 42 - 6 pkt - awans do półfinału

III mce SP 5

IV mce SP 61


Grupa L

I mce SMS Gedania - 9 pkt - awans do półfinału

II mce SP 2 - 6 pkt - awans do półfinału

III mce SP Pozytywna 3 pkt

IV mce GASP 0 pkt


PÓŁFINAŁY

Grupa M

SP 8, SP 2, SP 58, SP 42

Grupa N 

SP II STO, SP 81, SMS Gedania, SP 27

Utworzono: 2019-10-16 18:16

I runda

Grupa A

I mce SP 80 4 pkt - awans do II rundy

II mce SP 14 4 pkt - awans do II rundy

III mce SP 29 0 pkt


Grupa B

I mce SP 8 7pkt - awans do II rundy

II mce SP 27 7 pkt - awans do II rundy

III mce CHSM - 3 pkt

IV mce SP 57 - 0 pkt


Grupa C

I mce SP 46  - 7 pkt - awans do II rundy

II mce DLS  - 6 pkt - awans do II rundy

III mce SP 85  - 4 pkt  

IV mce SP 1 - 0 pkt


Grupa D

I mce SP 58 - 12 pkt - awans do II rundy

II mce SP 81 - 9 pkt - awans do II rundy

III mce SP 47 - 4 pkt

IV mce SP 48 - 4 pkt

V mce Morska SP - 0 pkt


Grupa E

I mce - II STO - 6 pkt - awans do II rundy

II mce - SP 61 - 3 pkt - awans do II rundy

III mce - SP 49 - 0 pkt


Grupa F

I mce SP 42 - 6 pkt - awans do II rundy

II mce SP 5 - 3 pkt - awans do II rundy

III mce OSM - 0 pkt


Grupa G

I mce SP Pozytywna - 6 pkt - awans do II rundy

II mce GASP 3 pkt - 3 pkt - awans do II rundy

III mce Happy Kids - 0 pkt


Grupa H

I mce SMS Gedania - 6 pkt - awans do II rundy

II mce SP 2 - 3 pkt - awans do II rundy

III mce SP Vizja - 0 pkt



II RUNDA


Grupa I 

SP 8, SP 80, SP 27, SP 14

Grupa J

SP 46, SP 58, DLS, SP 81

Grupa K

II STO, SP 42, SP 5, SP 61

Grupa L

SMS Gedania, SP 2, SP Pozytywna, GASP

Utworzono: 2019-10-16 18:05

Termin zgłoszenia do zawodów

W zawodach mogą wziąć udział tylko zespoły szkolne, które zarejestrowane są w Systemie Rejestracji Szkół (srs.szs.pl) i dokonają obowiązkowego zgłoszenia (w srs.szs.pl) zespołu szkolnego do rozgrywek piłki nożnej (szczebla - miejsko/gminnego) termin zgłoszenia zespołów chłopięcych do 04.10.2019 r.


  

Utworzono: 2019-09-03 14:55

I Runda

Do zawodów zgłosiło się 40 zespołów 

Zawody zostaną rozegrane w dniach 15.10.2019 Grupa A; B; C; D oraz 17.10.2019 Grupa E; F; G; H

Wszystkie mecze rozegrane będą na obiektach GOS ul. Grunwaldzka 244.

W jednym oraz drugim dniu rozegrane zostanie I oraz II runda.

W II rundzie zostaną połączone grupy A-B; C-D; E-F; G-H z przepisanym meczem pomiędzy zespołami z tych grup.

W I oraz w II rundzie mecze sędziują nauczyciele (jeśli w danym momencie wszystkie drużyny z danej grupy będą rozgrywać mecz opiekun jednej z drużyn sędziuje jedną połowę a drugi opiekun sędziuje drugą połowę)

Start zawodów godzina 8.30

Grupa A

SP 80, SP 77, SP 4, SP 14, SP 29

Grupa B 

SP 8, SP 27, SP 57, SP 50, CHSM (Montessori)

Grupa C

SP 1, DLS, SP 85, SP 39, SP 46

Grupa D

SP 81, SP 47, Morska SP, SP 48, SP 58

Grupa E

SP 19, SP 49, SP 61, SP 43

Grupa F

SP 5, OSM (Muzyczna), ZSP 2, SP 15, 

Grupa G

SP Pozytywna, HKO Nowy Świat, GASP, SP 56, SP 16

Grupa H

SMS Gedania, SP 2, II STO, TEV, 


w razie nieobecności któregoś z zespołów proszę o jak najszybsze poinformowanie koordynatora

Utworzono: 2019-10-02 19:25

Runda II

 
Grupa JGOSPODARZ :  SSM2019-10-15 00:00
Klasyfikacja
1SP58Szkoła Podstawowa nr 587
2SP81Szkoła Podstawowa nr 816
3SP46Szkoła Podstawowa nr 464
4SP DE LA SALLESzkoła Podstawowa im. Św. Jana de La Salle0

SP46SP810 : 2
SP DE LA SALLESP580 : 1
SP DE LA SALLESP812 : 4
SP46SP581 : 1
SP58SP812 : 0
SP46SP DE LA SALLE3 : 1
 
GRUPA IGOSPODARZ :  SSM2019-10-15 00:00
Klasyfikacja
1SP8Szkoła Podstawowa nr 87
2SP27Szkoła Podstawowa nr 275
3SP80Szkoła Podstawowa nr 802
4SP14Szkoła Podstawowa nr 141

SP80SP272 : 2
SP80SP142 : 2
SP80SP80 : 1
SP27SP143 : 0
SP27SP82 : 2
SP8SP141 : 0
 
Grupa KGOSPODARZ :  SSM2019-10-17 00:00
Klasyfikacja
1II SSP STOII Społeczna Szkoła Podstawowa STO9
2SP42Szkoła Podstawowa nr 426
3SP5Szkoła Podstawowa nr 53
4SP61Szkoła Podstawowa nr 610

II SSP STOSP51 : 0
SP61SP421 : 2
SP61SP51 : 2
II SSP STOSP421 : 0
II SSP STOSP612 : 0
SP5SP420 : 1
 
Grupa LGOSPODARZ :  SSM2019-10-17 00:00
Klasyfikacja
1GedaniaNiepubliczna Szkoła Podstawowa Mistzrostwa Sportowego GKS Gedania 19229
2SP2Szkoła Podstawowa nr 26
3PZPPozytywna Szkoła Podstawowa3
4GASPGdańska Autonomiczna Szkoła Podstawowa0

PZPSP23 : 4
GASPGedania0 : 7
GASPSP21 : 4
PZPGedania0 : 3
PZPGASP2 : 1
SP2Gedania1 : 3

Runda I

 
Grupa AGOSPODARZ :  SSM2019-10-15 00:00
Klasyfikacja
1SP80Szkoła Podstawowa nr 804
2SP14Szkoła Podstawowa nr 144
3SP29Szkoła Podstawowa nr 29 Leonardo"0

SP80SP142 : 2
SP80SP298 : 0
SP14SP293 :2
 
Grupa BGOSPODARZ :  SSM2019-10-15 00:00
Klasyfikacja
1SP27Szkoła Podstawowa nr 277
2SP8Szkoła Podstawowa nr 87
3CH SZK. MontessoriChrześcijańska Szkoła Montessori3
4SP57Szkoła Podstawowa nr 570

SP8SP272 : 2
SP57CH SZK. Montessori0 : 5
SP8SP577 : 0
SP27CH SZK. Montessori6 : 1
SP8CH SZK. Montessori6 : 1
SP27SP5710 : 0
 
Grupa CGOSPODARZ :  SSM2019-10-15 00:00
Klasyfikacja
1SP46Szkoła Podstawowa nr 467
2SP DE LA SALLESzkoła Podstawowa im. Św. Jana de La Salle6
3SP85Szkoła Podstawowa nr 854
4SP1Szkoła Podstawowa nr 10

SP1SP DE LA SALLE0 : 4
SP1SP854 : 5
SP1SP460 :1
SP DE LA SALLESP851 : 0
SP DE LA SALLESP461 : 3
SP85SP461 : 1
 
grupa DGOSPODARZ :  SSM2019-10-15 00:00
Klasyfikacja
1SP58Szkoła Podstawowa nr 5812
2SP81Szkoła Podstawowa nr 819
3SP47Szkoła Podstawowa nr 474
4SP48Szkoła Podstawowa nr 484
5SP MorskaMorska Szkoła Podstawowa0

SP81SP474 : 1
SP81SP Morska3 : 1
SP81SP485 : 0
SP47SP Morska5 : 1
SP47SP481 : 1
SP MorskaSP480 : 1
SP58SP812 : 0
SP58SP472 : 0
SP58SP Morska1 : 0
SP58SP482 : 1
 
Grupa EGOSPODARZ :  SSM2019-10-17 00:00
Klasyfikacja
1II SSP STOII Społeczna Szkoła Podstawowa STO6
2SP61Szkoła Podstawowa nr 613
3SP49Szkoła Podstawowa nr 490

SP49SP610 : 11
SP49II SSP STO1 : 4
SP61II SSP STO0 : 2
 
Grupa FGOSPODARZ :  SSM2019-10-17 00:00
Klasyfikacja
1SP42Szkoła Podstawowa nr 426
2SP5Szkoła Podstawowa nr 53
3OSMOgólnokształcąca Szkoła Muzyczna I i II0

SP5OSM11 : 0
SP5SP420 : 1
SP42OSM5 : 1
 
Grupa GGOSPODARZ :  SSM2019-10-17 00:00
Klasyfikacja
1PZPPozytywna Szkoła Podstawowa6
2GASPGdańska Autonomiczna Szkoła Podstawowa3
3Happy KidsPrywatna Szkoła Podstawowa Happy Kids0

PZPGASP2 : 1
PZPHappy Kids1 : 0
GASPHappy Kids6 : 1
 
Grupa HGOSPODARZ :  SSM2019-10-17 00:00
Klasyfikacja
1GedaniaNiepubliczna Szkoła Podstawowa Mistzrostwa Sportowego GKS Gedania 19226
2SP2Szkoła Podstawowa nr 23
3SP TE VIZJASzkoła Podstawowa Towarzystwa Edukacyjnego "Vizja"0

SP2SP TE VIZJA13 : 0
GedaniaSP23 : 1
GedaniaSP TE VIZJA16 : 0

Regulamin mini piłki nożnej

Szkoły przystępujące do współzawodnictwa muszą się zarejestrować przez system rejestracji szkół srs.szs.pl zgodnie z kalendarzami wojewódzkimi nie później niż do 30 września 2019 roku.

 

I. Uczestnictwo

- drużynę stanowią uczniowie jednej szkoły podstawowej urodzeni w 2007 i młodsi.

- oddzielne zawody dla dziewcząt i chłopców - zespół liczy 12 zawodników w całym turnieju

Gospodarz zawodów ma OBOWIĄZEK zapewnić: piłki do gry, znaczniki dla zespołów.

 

II. Przepisy gry

Zawody rozgrywane są zgodnie z niniejszym regulaminem.

Pozostałe zasady nie określone w regulaminie – zgodnie z przepisami PZPN.

1. Zespół składa się z 5 zawodników w polu + bramkarz,

2. Zawody powinny być rozgrywane na boisku o nawierzchni trawiastej o wymiarach szerokość 20 –32 m

długość 40 – 56 m, bramki: 5 x 2 m, dopuszcza się na niższych szczeblach bramki 3 x2 m.,

3. Czas gry: 2 x 10 - 20 minut + do 5 minut przerwa,

4. Obuwie: zgodne z wymogami obiektu sportowego, na którym odbywać się będzie turniej.

5. Piłka: rozmiar „4”,

6. Pole karne: prostokąt o wymiarach 7 x 15 m ( w przypadku o wymiarach boiska 20 x 40 m, pole bramkowe wyznacza półłuk o promieniu 6 m (pole jak w piłce ręcznej),

7. Bramkarz może chwytać piłkę rękami tylko w polu karnym,

8. Gra bez “spalonego”,

9. Zmiany hokejowe (błędy będą karane w następujący sposób: strata piłki lub rzut wolny pośredni)

10. Rzut karny z 7 m przy bramkach 3 x 2 m lub 9 m przy bramkach 5 x 2 m.

11. Rzut od bramki wybijany jest z tzw. „piątki” (czyli z piłki nieruchomo stojącej na ziemi w obrębie pola karnego). Piłka musi opuścić pole karne.

12. Rzut od bramki wybijany jest z „piątki” tylko w obrębie własnej połowy (piłka musi dotknąć podłoża na własnej połowie).

13. Bramkarz po chwycie piłki z akcji wprowadza piłkę do gry ręką lub nogą tylko w obrębie własnej połowy.

14. Za złe wprowadzenie przez bramkarza przyznaje się drużynie przeciwnej rzut wolny pośredni, wykonywany z linii środkowej boiska z miejsca jej przekroczenia. W tym przypadku nie obowiązuje przepis o „prawie korzyści”.

15. Rozpoczęcie i wznowienie gry ze środka boiska traktowane jest jako rzut wolny pośredni.

16. Piłka z rozpoczęcia/wznowienia gry może zostać zagrana do tyłu.

17. Podczas wykonywania stałych fragmentów gry zawodnicy drużyny przeciwnej musza znajdować się przynajmniej w odległości 5 m od piłki.

18. Stosowane są kary wychowawcze: 1min., 2min. i dyskwalifikacja (wykluczenie z gry- zawodnik ukarany opuszcza boisko na czas kary). Za wybitnie niesportowe zachowanie sędzia może od razu ukarać czerwoną kartką (usuniętego zawodnika nikt nie może zastąpić do końca spotkania).

 

III. Punktacja

Za wygrane spotkanie drużyna otrzymuje 3 punkty, za remis - 1 punkt, za przegrane 0 punktów.

O kolejności zespołów decydują kolejno:

1. większa liczba zdobytych punktów,

2. jeżeli dwie lub więcej drużyn uzyska tę samą liczbę punktów:

a. bezpośrednie spotkanie pomiędzy zainteresowanymi zespołami

b. korzystniejsza różnica między zdobytymi i utraconymi bramkami w spotkaniach tych drużyn,

c. lepsza różnica bramek w całym turnieju,

d. większa liczba zdobytych bramek w całym turnieju,

3. jeżeli powyższe punkty nie przyniosą rozstrzygnięcia należy przeprowadzić rzuty karne między zainteresowanymi zespołami.

W meczach, które muszą wyłonić zwycięzcę, w przypadku remisu, przeprowadza się dogrywkę trwająca 2 x 5 minut. Następnie, jeśli dogrywka nie wyłoni wygranych należy przeprowadzić konkurs rzutów karnych po 5, potem po razie do skutku.

  
Utworzono: 2019-08-27 08:18

Regulamin mini piłki nożnej

Szkoły przystępujące do współzawodnictwa muszą się zarejestrować przez system rejestracji szkół srs.szs.pl zgodnie z kalendarzami wojewódzkimi nie później niż do 30 września 2019 roku.

 

I. Uczestnictwo

- drużynę stanowią uczniowie jednej szkoły podstawowej urodzeni w 2007 i młodsi. - oddzielne zawody dla dziewcząt i chłopców - zespół liczy 12 zawodników w całym turnieju

Gospodarz zawodów ma OBOWIĄZEK zapewnić: piłki do gry, znaczniki dla zespołów.

 

II. Przepisy gry

Zawody rozgrywane są zgodnie z niniejszym regulaminem.

Pozostałe zasady nie określone w regulaminie – zgodnie z przepisami PZPN.

1. Zespół składa się z 5 zawodników w polu + bramkarz,

2. Zawody powinny być rozgrywane na boisku o nawierzchni trawiastej o wymiarach szerokość 20 –32 m

długość 40 – 56 m, bramki: 5 x 2 m, dopuszcza się na niższych szczeblach bramki 3 x2 m.,

3. Czas gry: 2 x 10 - 20 minut + do 5 minut przerwa,

4. Obuwie: zgodne z wymogami obiektu sportowego, na którym odbywać się będzie turniej.

5. Piłka: rozmiar „4”,

6. Pole karne: prostokąt o wymiarach 7 x 15 m ( w przypadku o wymiarach boiska 20 x 40 m, pole bramkowe wyznacza półłuk o promieniu 6 m (pole jak w piłce ręcznej),

7. Bramkarz może chwytać piłkę rękami tylko w polu karnym,

8. Gra bez “spalonego”,

9. Zmiany hokejowe (błędy będą karane w następujący sposób: strata piłki lub rzut wolny pośredni)

10. Rzut karny z 7 m przy bramkach 3 x 2 m lub 9 m przy bramkach 5 x 2 m.

11. Rzut od bramki wybijany jest z tzw. „piątki” (czyli z piłki nieruchomo stojącej na ziemi w obrębie pola karnego). Piłka musi opuścić pole karne.

12. Rzut od bramki wybijany jest z „piątki” tylko w obrębie własnej połowy (piłka musi dotknąć podłoża na własnej połowie).

13. Bramkarz po chwycie piłki z akcji wprowadza piłkę do gry ręką lub nogą tylko w obrębie własnej połowy.

14. Za złe wprowadzenie przez bramkarza przyznaje się drużynie przeciwnej rzut wolny pośredni, wykonywany z linii środkowej boiska z miejsca jej przekroczenia. W tym przypadku nie obowiązuje przepis o „prawie korzyści”.

15. Rozpoczęcie i wznowienie gry ze środka boiska traktowane jest jako rzut wolny pośredni.

16. Piłka z rozpoczęcia/wznowienia gry może zostać zagrana do tyłu.

17. Podczas wykonywania stałych fragmentów gry zawodnicy drużyny przeciwnej musza znajdować się przynajmniej w odległości 5 m od piłki.

18. Stosowane są kary wychowawcze: 1min., 2min. i dyskwalifikacja (wykluczenie z gry- zawodnik ukarany opuszcza boisko na czas kary). Za wybitnie niesportowe zachowanie sędzia może od razu ukarać czerwoną kartką (usuniętego zawodnika nikt nie może zastąpić do końca spotkania).

 

III. Punktacja

Za wygrane spotkanie drużyna otrzymuje 3 punkty, za remis - 1 punkt, za przegrane 0 punktów.

O kolejności zespołów decydują kolejno:

1. większa liczba zdobytych punktów,

2. jeżeli dwie lub więcej drużyn uzyska tę samą liczbę punktów:

a. bezpośrednie spotkanie pomiędzy zainteresowanymi zespołami

b. korzystniejsza różnica między zdobytymi i utraconymi bramkami w spotkaniach tych drużyn,

c. lepsza różnica bramek w całym turnieju,

d. większa liczba zdobytych bramek w całym turnieju,

3. jeżeli powyższe punkty nie przyniosą rozstrzygnięcia należy przeprowadzić rzuty karne między zainteresowanymi zespołami.

W meczach, które muszą wyłonić zwycięzcę, w przypadku remisu, przeprowadza się dogrywkę trwająca 2 x 5

minut. Następnie, jeśli dogrywka nie wyłoni wygranych należy przeprowadzić konkurs rzutów karnych po 5,

potem po razie do skutku.

  
Utworzono: 2019-08-26 15:07

 

Zobacz również

Wyszukaj

Zobacz galerię

logo GZSiSS
Gdański Zespół Schronisk i Sportu Szkolnego

Al. Grunwaldzka 244 , 80-314 Gdańsk
tel. 48 58 520 68 50
biuro@ssm.gda.pl

Szkolne Schronisko
Młodzieżowe w Gdańsku

Al. Grunwaldzka 244
80-314 Gdańsk
tel. 48 520 68 51
grunwaldzka@ssm.gda.pl

Filia SSM Wałowa

ul. Wałowa 21
80-858 Gdańsk
tel. 48 58 301 23 13
walowa@ssm.gda.pl

Filia SSM

ul. Kartuska 245B
80-125 Gdańsk
tel. 48 58 302 60 44
kartuska@ssm.gda.pl

Gdański Ośrodek Kultury Fizycznej

ul. Grunwaldzka 244
80-314 Gdańsk
tel. 48 58 520 68 50
biuro@ssm.gda.pl