facebook
   zmiana czcionki: 
  +  
  domyślna  
  –  


Mini Piłka Nożna


I Runda mini piłki nożnej chłopców

W związku ze zgłoszeniem się dużej ilości zespołów zawody zostaną rozegrane w dwóch turach.


Mecze grup A, B, C, D mecze rozpoczną się o godz. 9.00 (weryfikacja zespołów godzina 8.30)

Mecze grup E oraz F rozpoczną się o godz. 12.00  (weryfikacja zespołów godzina 11.30)

Miejsce rozgrywek ulica grunwaldzka 244.


Grupa A : SP 80, III STO, SP 3, SP 45

Grupa B: GASP, SP 65, II STO, SP 89

Grupa C: SP 48, SP 85, SP 2, SP 56

Grupa D: SP 79, SP 27, DLS, SP 58

Grupa E: SP 81, SP 39, SP 29, SP 6, SP 12

Grupa F: SP Pozytywna, SP 8, SP 69, SP 18, SP 84


Do kolejnej rundy awansują po dwa najlepsze zespoły z każdej grupy.

Utworzono: 2022-10-09 14:22

Eliminacje piłki nożnej chłopców - Igrzyska Dzieci

UCZESTNICTWO

Data i termin eliminacji: 11.10.2022r.(wtorek)

Miejsce: Stadion LA i Rugby ul. Grunwaldzka 244 Gdańsk

Organizator: GZSiSS

Szkoły chcące przystąpić do zawodów zobowiązane są zarejestrować się w systemie rejestracji szkół (srs.szs.pl) i dokonać zgłoszenia do 6.10.2022

Szkoły które zgłoszą się po terminie nie będą mogły uczestniczyć w zawodach


Utworzono: 2022-09-11 20:31

Wyniki I rundy eliminacji mini piłki nożnej

GRUPA A

1.     SP 80 – SP 6 (3-1)

2.     SP 45 – SP 79 (0-8)

3.     SP 80 – SP 45 (6-0)

4.     SP 6 – SP 79 (0-1)

5.     SP 80 – SP 79 (2-1)

6.     SP 6 – SP 45 (7-1)

 

GRUPA B

1.     GASP – SP 65 (9-0)

2.     II STO – SP 27 (1-3)

3.     GASP – II STO (1-2)

4.     SP 65 – SP 27 (0-7)

5.     GASP – SP 27 (4-1)

6.     SP 65 – II STO (0-7)

 

GRUPA C

1.     SP 85 – SP 2 (4-1)

2.     SP 56 – SP 81 (1-6)

3.     SP 85 – SP 56 (6-0)

4.     SP 2 – SP 81 (1-0)

5.     SP 85 – SP 81 (6-2)

6.     SP 2 – SP 56 (5-0)

 

GRUPA D

1.     SP 29 – SP 69 (0-9)

2.     SP 18 – SP POZYTYWNA (3-1)

3.     SP 29 – SP 18 (0-13)

4.     SP 69 – SP POZYTYWNA (1-4)

5.     SP 29 – SP POZYTYWNA (1-15)

6.     SP 69 – SP 18 (0-4)


Awans do kolejnej rundy:

  1. Szkoła Podstawowa nr 2
  2. Szkoła Podstawowa nr 18
  3. Szkoła Podstawowa nr 27
  4. Szkoła Podstawowa nr 79
  5. Szkoła Podstawowa nr 80
  6. Szkoła Podstawowa nr 85
  7. Pozytywna Szkoła Podstawowa
  8. Gdańska Autonomiczna Szkoła Podstawowa
Utworzono: 2022-10-12 09:31

Runda

RundaGOSPODARZ :  
Klasyfikacja
1V LOV Liceum Ogólnokształcące 0
2X LOX Liceum Ogólnokształcace0
3XV LOXV Liceum Ogólnokształcące 0
4PSBPaństwowe Szkoły Budownictwa0
5SOiTSzkoły Okrętowe i Techniczne"Conradinum" 0
6XXI LOXXI Liceum Ogólnokształcące 0
7SpartakusLiceum Ogólnokształcące Mundurowe Spartakus0
8OSMOgólnokształcąca Szkoła Muzyczna I i II0
9SMS LO MGSzkoła Mistrzostwa Sportowego Liceum Ogólnokształcące Marcina Gortata0
10SMS Szkoła Mistrzostwa Sportowego 0

Runda

 
RundaGOSPODARZ :  
Klasyfikacja
1V LOV Liceum Ogólnokształcące 0
2X LOX Liceum Ogólnokształcace0
3XV LOXV Liceum Ogólnokształcące 0
4PSBPaństwowe Szkoły Budownictwa0
5SOiTSzkoły Okrętowe i Techniczne"Conradinum" 0
6XXI LOXXI Liceum Ogólnokształcące 0
7SpartakusLiceum Ogólnokształcące Mundurowe Spartakus0
8OSMOgólnokształcąca Szkoła Muzyczna I i II0
9SMS LO MGSzkoła Mistrzostwa Sportowego Liceum Ogólnokształcące Marcina Gortata0
10SMS Szkoła Mistrzostwa Sportowego 0

Regulamin dyscypliny

Szkoły przystępujące do współzawodnictwa muszą się zarejestrować przez system rejestracji szkół  srs.szs.pl zgodnie z  kalendarzami wojewódzkimi 

 

                                                                              

     I. Uczestnictwo

1.     Drużynę stanowią uczniowie jednej szkoły podstawowej urodzeni w 2010 i młodsi, oddzielne zawody dla dziewcząt i chłopców.

2.     Zespół liczy maksymalnie 12 zawodniczek /zawodników (w całym turnieju).

3.     Gospodarz zawodów ma obowiązek zapewnić: piłki do gry, znaczniki dla zespołów. Na rozgrzewkę drużyny powinny zgłaszać się z własnymi piłkami.

 

     II. Przepisy gry

        Zawody rozgrywane są zgodnie z niniejszym regulaminem. Pozostałe zasady nie określone w regulaminie –          zgodnie z przepisami PZPN. 

1.      Zespół składa się z 5 zawodników w polu + bramkarz,

2.      Zawody powinny być rozgrywane na boisku o nawierzchni trawiastej o wymiarach szerokość 20 –32 m, długość 40 – 56 m, bramki: 5 x 2 m, dopuszcza się na niższych szczeblach bramki 3 x2 m.,

3.      Czas gry: 2 x 10 - 20 minut + do 5 minut przerwa,

4.      Obuwie: zgodne z wymogami obiektu sportowego, na którym odbywać się będzie turniej.

5.      Piłka: rozmiar „4”,

6.      Pole karne: prostokąt o wymiarach 7 x 15 m (w przypadku o wymiarach boiska 20 x 40 m, pole bramkowe wyznacza półłuk o promieniu 6 m (pole jak w piłce ręcznej).

7.      Bramkarz może chwytać piłkę rękami tylko w polu karnym.

8.      Gra bez “spalonego”.

9.      Zmiany hokejowe (błędy będą karane w następujący sposób: strata piłki lub rzut wolny pośredni), 10. Rzut karny z 7 m przy bramkach 3 x 2 m lub 9 m przy bramkach 5 x 2 m.

11.   Rzut od bramki wybijany jest z tzw. „piątki” (czyli z piłki nieruchomo stojącej na ziemi w obrębie pola karnego).  

12.   Rzut od bramki wybijany jest z „piątki” tylko w obrębie własnej połowy (piłka musi dotknąć podłoża na własnej połowie).

13.   Bramkarz po chwycie piłki z akcji wprowadza piłkę do gry ręką lub nogą tylko w obrębie własnej połowy. 

14.   Za złe wprowadzenie przez bramkarza przyznaje się drużynie przeciwnej rzut wolny pośredni, wykonywany z linii środkowej boiska z miejsca jej przekroczenia. W tym przypadku nie obowiązuje przepis o „prawie korzyści”.

15.   Rozpoczęcie i wznowienie gry ze środka boiska traktowane jest jako rzut wolny pośredni.

16.   Piłka z rozpoczęcia/wznowienia gry może zostać zagrana do tyłu.

17.   Podczas wykonywania stałych fragmentów gry zawodnicy drużyny przeciwnej musza znajdować się przynajmniej w odległości 5 m od piłki.

18.   Wybicie piłki z autu powinno być wykonane nogą z linii bocznej boiska (piłka stojąca).

19.   Stosowane są kary wychowawcze: 1min., 2min. i dyskwalifikacja (wykluczenie z gry- zawodnik ukarany opuszcza boisko na czas kary). Za wybitnie niesportowe zachowanie sędzia może od razu ukarać czerwoną kartką (usuniętego zawodnika nikt nie może zastąpić do końca spotkania). 

 

     III. Punktacja

         Za wygrane spotkanie drużyna otrzymuje 3 punkty, za remis - 1 punkt, za przegrane 0 punktów.  O kolejności zespołów decydują kolejno: 

1.  większa liczba zdobytych punktów,

2.  jeżeli dwie lub więcej drużyn uzyska tę samą liczbę punktów:

a.  bezpośrednie spotkanie pomiędzy zainteresowanymi zespołami 

b. korzystniejsza różnica między zdobytymi i utraconymi bramkami w spotkaniach tych drużyn,

c.  lepsza różnic bramek w całym turnieju, 

d. większa liczba zdobytych bramek w całym turnieju,

3.  jeżeli powyższe punkty nie przyniosą rozstrzygnięcia należy przeprowadzić rzuty karne między zainteresowanymi zespołami. W meczach, które muszą wyłonić zwycięzcę, w przypadku remisu, przeprowadza się dogrywkę trwająca 2 x 5 minut. Następnie, jeśli dogrywka nie wyłoni wygranych należy przeprowadzić konkurs rzutów karnych po 5, potem po razie do skutku.

 

 

 

Utworzono: 2022-08-26 10:37

 

Zobacz również

Wyszukaj

Zobacz galerię

logo GZSiSS
Gdański Zespół Schronisk i Sportu Szkolnego

Al. Grunwaldzka 244 , 80-314 Gdańsk
tel. 48 58 520 68 50
biuro@ssm.gda.pl

Szkolne Schronisko
Młodzieżowe w Gdańsku

Al. Grunwaldzka 244
80-314 Gdańsk
tel. 48 520 68 51
grunwaldzka@ssm.gda.pl

Filia SSM Wałowa

ul. Wałowa 21
80-858 Gdańsk
tel. 48 58 301 23 13
walowa@ssm.gda.pl

Filia SSM

ul. Kartuska 245B
80-125 Gdańsk
tel. 48 58 302 60 44
kartuska@ssm.gda.pl

Gdański Ośrodek Kultury Fizycznej

ul. Grunwaldzka 244
80-314 Gdańsk
tel. 48 58 520 68 50
biuro@ssm.gda.pl