facebook
   zmiana czcionki: 
  +  
  domyślna  
  –  


Dwa Ognie Usportowione


FINAŁ DWÓCH OGNI CHŁOPCÓW

FINAŁ DWÓCH OGNI CHŁOPCÓW

Organizator SP 27

UWAGA ZMIANA TERMINU ZAWODÓW !!!

data zawodów 05.02.2020 zbiórka godzina 9.00

I mecz SP 27 - III STO

II mecz SP 79 - ZSP nr 2

III mecz  przegrani półfinałów (mecz o trzecie miejsce)

IV mecz wygrani półfinałów (mecz o pierwsze miejsce)


I mce SP 79

II mce III STO

III mce ZSP nr 2

IV mce SP 27

Utworzono: 2020-01-27 21:21

półfinał chłopców

w drugiej rundzie gramy systemem każdy z każdym. Do finału awansują po dwa najlepsze zespoły z każdej grupy


Grupa E

Organizator SP 8  termin 17.12.2019 godzina 9.30

SP 8, SP 79, III STO, SP 33


I mce  III STO - awans do finału

II mce SP 79 - awans do finału

III mce SP 8 

SP 33 nie stawiło się na zawodach (poinformowali organizatora)


Grupa F

Organizator SP 27 termin 16.12.2019 godzina 9.00

SP 27, SP 42, SP 50, SP 35


I mce SP 42 - awans do finału

II mce SP 27 - awans do finału

III mce SP 35

IV mce SP 50

Utworzono: 2019-12-04 14:12

I runda Chłopców

TERMIN ZGŁOSZEŃ 04.11.2019 do godziny 15.00

Do zawodów zgłosiło się 20 zespołów, które zostały podzielone na 4 grupy po 5 drużyn

W pierwszej rundzie gramy systemem każdy z każdym. Do drugiej rundy awansują po dwa najlepsze zespoły z każdej z grup.

W pierwszej rundzie mecze sędziują nauczyciele. 

Wyniki z zawodów proszę przesłać do koordynatora rozgrywek.

Przypominam  czytaniu regulaminu 

Pierwsza runda zostanie rozegrana 27 - 30.11.2019


Grupa A

Gospodarz SP 8 termin 04.12.2019 godzina 9.00

SP8, Fregata, SP 50, SP 39, SP 29


I mce SP 8 - awans do półfinału

II mce SP 50 - awans do półfinału

III mce SP 29

Fregata - dyskwalifikacja

SP 39 nie stawiło się na zawodach oraz nie poinformowało organizatora


Grupa B

Gospodarz SP 27  termin 03.12.2019  godzina 9.00

SP 27, III STO, SP 6, SP 49, SP 81


I mce SP 27 - awans do półfinału

II mce III STO - awans do półfinału

III mce SP 49

IV mce SP 81

V mce SP 6


Grupa C 

Gospodarz SP 18 termin 04.12.2019 godzina 9.00

SP 18, SP 79, SP 48, SP 35, GSS


I mce SP 79 - awans do półfinału

II mce SP 35 - awans do półfinału

III mce GSS

IV mce SP 18

SP 48 nie stawiło się na zawodach (szkoła poinformowała organizatora)


Grupa D

Gospodarz SP 2 termin 02.12.2019 godzina 9.00

SP 2, SP 33, SP 42, SP Pozytywna, SP 85


I mce SP 42 - awans do półfinału

II mce SP 33 - awans do półfinału

III mce SP pozytywna

IV mce SP 2

SP 85 nie stawiło się na zawodach

Utworzono: 2019-10-31 13:18

FINAŁ DZIEWCZĄT

Gospodarz SP 27 

zbiórka 30.10.2019 godzina 10.30

I SP 27 - SP 79   27 : 16

II SP 42 - GSS   19 : 17

III  GSS - SP 79  18 : 28

IV SP 27 - SP 42  20 : 18


 I MCE SP 27

II MCE SP 42

III mce SP 79

IV mce GSS

V - VI  SP 8 / SP 85

VII - VIII SP 35 / SP Pozytwna

IX - XII  SP 2 / SP 48/ SP 61/ III STO

Utworzono: 2019-10-23 21:20

PÓŁFINAŁ DZIEWCZĄT

półfinał

Grupa I

I mce SP 42  - 5 pkt - awans do finału

II mce SP 79  - 5 pkt - awans do finału

III mce SP 8 - 2 pkt 

IV mce SP 35


Grupa II

I mce SP 27  - 6 pkt - awans do finału

II mce GSS - 4 pkt - awans do finału

III mce SP 85 - 2 pkt

IV mce SP Pozytywna - 0 pkt

Utworzono: 2019-10-23 21:17

II Runda Dziewcząt

Wyniki I RUNDY 

Grupa I 

I mce SP 85  4 pkt - awans do półfinału

II mce SP 8   2 pkt - awans do półfinału

III mce SP 61  0 pkt

SP 14 nie stawiło się na zawodach oraz nie poinformowało o nieobecności


Grupa II 

I mce SP 27  2 pkt - awans do półfinału (stosunek małych pkt)

II mce SP 35  2 pkt - awans do półfinału (stosunek małych pkt)

III mce SP 2  2 pkt (stosunek małych pkt)

SP 33 nie stawiło się na zawodach oraz nie poinformowało o nieobecności


Grupa III

I mce SP 79  4pkt - awans do półfinału

II mce GSS   2 pkt - awans do półfinału

III mce SP 48 0 pkt

SP 39 zostało zdyskwalifikowane (nieuprawnieni zawodnicy)


Grupa IV

I mce ZSP 2  4 pkt - awans do półfinału

II mce PSP   2 pkt - awans do półfinału

III mce  III STO 0 pkt

DLS nie stawiło się na zawodach (szkoła poinformowała o nieobecności)

SP 50 nie stawiło się na zawodach ( szkoła nie poinformowała o nieobecności) 



II RUNDA 


grupa I Gospodarz SP 8

22.10.2019 (wtorek)  zbiórka godzina 9.00

SP 8; SP 35; SP 79; ZSP 2


grupa II Gospodarz SP 27

21.10.2019 (poniedziałek) zbiórka godzina 9.00

SP 27; SP 85; Pozytywna SP; Gdańska Szkoła Szermierki

Utworzono: 2019-10-14 16:05

Termin zgłoszenia do zawodów Dziewczęta
W zawodach mogą wziąć udział tylko zespoły szkolne, które zarejestrowane są w Systemie Rejestracji Szkół (srs.szs.pl) i dokonają obowiązkowego zgłoszenia (w srs.szs.pl) zespołu szkolnego do zawodów (1/2 finału wojewódzkiego) termin zgłoszenia zespołów dziewczęcych  do 23.09.2019 r.
  
Utworzono: 2019-09-03 14:53

Runda I

 
Grupa AGOSPODARZ :  SP82019-12-04 00:00
Klasyfikacja
1SP8Szkoła Podstawowa nr 84
2SP50Szkoła Podstawowa nr 502
3SP29Szkoła Podstawowa nr 29 Leonardo"0

SP8SP5035 : 15
SP8SP2940 : 10
SP50SP2926 : 25
 
Grupa BGOSPODARZ :  SP272019-12-03 00:00
Klasyfikacja
1SP27Szkoła Podstawowa nr 278
2III SSP STOIII Społeczna Szkoła Podstawowa STO6
3SP49Szkoła Podstawowa nr 494
4SP81Szkoła Podstawowa nr 812
5SP6Szkoła Podstawowa nr 60

SP81SP4917 : 27
SP81SP626 : 19
SP81SP2722 : 28
SP81III SSP STO11 : 23
SP49SP630 : 10
SP49SP2717 : 25
SP49III SSP STO20 : 21
SP6SP273 : 28
SP6III SSP STO5 : 27
SP27III SSP STO17 : 11
 
Grupa CGOSPODARZ :  SP182019-12-04 00:00
Klasyfikacja
1SP79Szkoła Podstawowa nr 795
2SP35Szkoła Podstawowa nr 354
3GSSGdańska Szkoła Szermierki3
4SP18Szkoła Podstawowa nr 180

GSSSP3511 : 20
GSSSP7913 : 13
GSSSP1821 : 7
SP35SP7916 : 19
SP35SP1833 : 14
SP79SP1817 : 13
 
Grupa DGOSPODARZ :  SP22019-12-02 00:00
Klasyfikacja
1SP42Szkoła Podstawowa nr 426
2SP33Szkoła Podstawowa nr 334
3PZPPozytywna Szkoła Podstawowa2
4SP2Szkoła Podstawowa nr 20

PZPSP219 : 16
SP42SP3327 : 25
PZPSP3321 : 22
SP2SP425 : 27
PZPSP4222 : 32
SP33SP236 : 14

I runda Dwóch ogni dziewcząt

Grupa I

Gospodarz SP 8 termin 08.10.2019 zbiórka godzina 9.00

SP 8, SP 85, SP 61, SP 14


Grupa II

Gospodarz SP 27 termin 08.10.2019 zbiórka godzina 9.00

SP 27, SP 33, SP 2, SP 35


Grupa III

Gospodarz SP 48 termin 09.10.2019 zbiórka 9.00

SP 48, SP 79, Gdańska Szkoła Szermierki, SP 39


Grupa IV

Gospodarz SP Pozytywna termin 07.10.2019 godzina 9.30

PSP, ZSP2, DLS, III STO, SP 50

Utworzono: 2019-09-30 22:27

DWA OGNIE USPORTOWIONE

Do zawodów zgłosiło się 17 szkół. W pierwszej rundzie zespoły zostały podzielone na 4 grupy po 4-5 zespołów. Do następnego etapu awansują 2 najlepsze. W grupach gramy systemem "każdy z każdym", w rundzie finałowej systemem pucharowym. Opiekunowie wszystkich zespołów  sędziują mecze. Przypominam o dokładnym przeczytaniu regulaminu.

Ważne!

Gospodarz zobowiązany jest do poinformowania pozostałych zespołów o terminie zawodów. Jeżeli drużyna z jakiegokolwiek powodu nie będzie mogła uczestniczyć w zawodach musi ten fakt zgłosić do koordynatora rozgrywek. Gospodarze zbierają przed zawodami wszystkie zgłoszenia i przekazuje je koordynatorowi. Po ukończonych zawodach proszę o jak najszybsze wysłanie wyników na adres email k.skalskigokf@wp.pl

Utworzono: 2019-09-29 11:17

RUNDA I

 
Grupa IGOSPODARZ :  SP8
Klasyfikacja
1SP85Szkoła Podstawowa nr 854
2SP8Szkoła Podstawowa nr 82
3SP61Szkoła Podstawowa nr 610

SP85SP6119:8
SP8SP857:11
SP8SP6115:10
 
Grupa IIGOSPODARZ :  SP27
Klasyfikacja
1SP27Szkoła Podstawowa nr 272
2SP35Szkoła Podstawowa nr 352
3SP2Szkoła Podstawowa nr 22

SP27SP3518 : 19
SP27SP220 : 8
SP35SP212 : 13
 
Grupa IIIGOSPODARZ :  SP48
Klasyfikacja
1SP79Szkoła Podstawowa nr 794
2GSSGdańska Szkoła Szermierki2
3SP48Szkoła Podstawowa nr 480

SP48GSS
GSSSP79
SP79GSS
 
Grupa IVGOSPODARZ :  PZP
Klasyfikacja
1SP42Szkoła Podstawowa nr 424
2PZPPozytywna Szkoła Podstawowa2
3III SSP STOIII Społeczna Szkoła Podstawowa STO0

PZPSP428 : 11
PZPIII SSP STO6 : 1
SP42III SSP STO18 : 2

PÓŁFINAŁ

 
Grupa IGOSPODARZ :  SP82019-10-22 00:00
Klasyfikacja
1SP42Szkoła Podstawowa nr 425
2SP79Szkoła Podstawowa nr 795
3SP8Szkoła Podstawowa nr 82
4SP35Szkoła Podstawowa nr 350

SP79SP4215 : 15
SP79SP3529 : 14
SP79SP813 : 9
SP42SP3526 : 16
SP42SP817 : 8
SP8SP3516 : 8
 
Grupa IIGOSPODARZ :  SP272019-10-21 00:00
Klasyfikacja
1SP27Szkoła Podstawowa nr 276
2GSSGdańska Szkoła Szermierki4
3SP85Szkoła Podstawowa nr 852
4PZPPozytywna Szkoła Podstawowa0

PZPSP278 : 15
PZPGSS12 : 17
PZPSP857 : 14
SP27GSS22 : 20
SP27SP8522 : 13
SP85GSS11 : 21

FINAŁ

 
FINAŁGOSPODARZ :  SP272019-10-30 10:30
Klasyfikacja
1SP27Szkoła Podstawowa nr 274
2SP42Szkoła Podstawowa nr 422
3SP79Szkoła Podstawowa nr 792
4GSSGdańska Szkoła Szermierki0

SP27SP7927 : 16
SP42GSS19 : 17
GSSSP7918 : 28
SP27SP4220 : 18

Regulamin dwóch ogni usportowionych

„DWA OGNIE USPORTOWIONE„

 

Szkoły przystępujące do współzawodnictwa muszą obowiązkowo zarejestrować się przez system rejestracji szkół srs.szs.pl nie później niż do 30 września 2019 r.

Regulamin poprawiony, obowiązuje od roku szkolnego 2019/2020

I. Uczestnictwo

- Drużynę stanowią uczniowie jednej szkoły podstawowej urodzeni w roczniku 2009 i młodsi.

- Zespół składa się z 10 zawodników - 6 zawodników grających w polu, + „Matka” oraz 3-ch rezerwowych.

- W Finale Wojewódzkim startują Mistrzowie Półfinałów Wojewódzkich.

- Sędziowie: dwóch sędziów oraz sędzia (uczeń) obsługujący tablicę punktową.

II. Przepisy gry

1. Gra toczy się na boisku o wymiarach 14x7 metrów (boisko do mini piłki siatkowej) podzielonym na dwie równe połowy. Poza boiskiem wytyczone pole poruszania się „Matek”, (plan boiska w załączeniu).

2. Gra odbywa się piłką do mini siatkówki.

3. Czas gry 2 x 6 - 8 minut plus 2 minuty przerwy. Po pierwszej połowie zespoły zmieniają strony boiska.

4. Przed rozpoczęciem gry dokonuje się losowania (zespół który wygrał losowanie ma prawo rozpocząć grę, lub wybrać połowę boiska).

5. Grę rozpoczyna „matka” podaniem piłki do swojego zawodnika.

6. Zmiany zawodników tzw. „lotne”, dopuszczalna jest dowolna ilość zmian.

7. Jednorazowo zespół może wykonać na swojej połowie 2 podania, kolejne musi być wykonane jako podanie do „Matki” lub próba zbicia przeciwnika.

8. Zawodnik z piłką w rękach nie może zrobić więcej niż 3 kroki, (nie dotyczy „Matki”- dowolna ilość kroków).

9. Jeżeli zawodnik rzucający piłkę przekroczy linię środkową boiska, piłka przechodzi na rzecz przeciwnika.                Nie dotyczy to przekroczenia linii po oddanym rzucie (grę wznawia się podaniem piłki do własnego zespołu z tego samego miejsca gdzie nastąpiło przekroczenie linii).

10. Jeżeli podczas wykonywania podania lub chwytu piłki we własnym zespole, piłka lub zawodnik z piłką wyjdzie poza linię boczną lub końcową, to zespół traci piłkę (grę wznawiaj „Matka” zespołu przeciwnego).

11. Jeżeli rzucona piłka przekroczy linię boczną (aut), przechodzi ona na rzecz przeciwnika (grę wznawia się podaniem piłki do własnego zespołu z tego miejsca gdzie piłka przekroczyła linię).

12. Jeśli piłka po rzucie uderzy w ścianę za „Matką” i wróci na boisko, piłka oddawana jest „Matce”, niezależnie czy piłka wróci lub nie na boisko przeciwnika.

13. Niedozwolona jest gra na czas, w związku z tym mogą być wykonane tylko trzy przerzuty między zawodnikami a „Matką”. Czwarty rzut musi być próbą zbicia zawodnika drużyny przeciwnej.

14. Podanie piłki z autu przez „Matkę” do swojego zawodnika wlicza się w łączną ilość podań w zespole.

15. Sędzia ocenia czy zawodnik będący „Matką” stosuje grę na czas.

16. Jeżeli sędzia stwierdzi, że zespół gra na czas odgwizduje stratę piłkę na rzecz przeciwnika (grę wznawia „Matka” przeciwnego zespołu).

17. Punkty zdobywa się poprzez trafienie piłką zawodnika lub kilku zawodników zespołu przeciwnego, przy czym piłka po trafieniu musi upaść na podłoże (w przypadku gdy odbita piłka jest złapana przez zawodnika tego samego lub przeciwnego zespołu punktu się nie przyznaje).

18. Jeżeli piłka trafi więcej niż jednego zawodnika i następnie upadnie na podłoże to za każdego trafionego zawodnika przyznaje się jeden punkt.

19. Polem trafienia jest ciało zawodnika z wyłączeniem głowy.

20. Gdy piłka trafia zawodnika w głowę, a następnie innego zawodnika w dowolną część ciała to oba trafienia są nieważne, a rzut uznany jest jako nieprawidłowy.

21. Po nieprawidłowym rzucie w głowę grę rozpoczyna „Matka” zespołu który wykonał rzut.

22. Jeżeli zawodnik uciekając przed zbiciem przekroczy pole własnej drużyny, zalicza się to jako zbicie i punkt dla drużyny która wykonała rzut.

23. Jeżeli zawodnik po chwycie piłki rzuconej przez przeciwnika opuści pole gry lub chwyt nastąpi poza polem gry zalicza się to jako zbicie i punkt dla drużyny która wykonała rzut.

24. Jeżeli zawodnik po chwycie piłki opuści ją na podłoże (kozłuje) następuje strata piłki.

25. Po trafieniu zawodnika grę rozpoczyna zawodnik trafiony ostatnio, wykonując podanie do zawodnika własnego zespołu lub do „Matki”.

26. Sędzia liczący punkty jest zobowiązany podawać wynik na bieżąco (po zdobyciu każdego kolejnego punktu).

III. Punktacja:

1. Za wygrane spotkanie drużyna otrzymuje 2 punkty, za remis 1 punkt, za przegraną 0 punktów.

2. O kolejności zespołów decyduje:

a) większa liczba zdobytych punktów,

b) jeżeli dwie lub więcej drużyn uzyska tą samą liczbę punktów:

- wynik bezpośredniego spotkania pomiędzy zainteresowanymi drużynami,

- różnica małych punktów (zbić zdobytych i utraconych w spotkaniach tych drużyn),

- większa liczba zbić zdobytych w turnieju.

 

 

 

 

Plan boiska – Dwa Ognie

  
Utworzono: 2019-08-26 14:37

 

Zobacz również

Wyszukaj

Zobacz galerię

logo GZSiSS
Gdański Zespół Schronisk i Sportu Szkolnego

Al. Grunwaldzka 244 , 80-314 Gdańsk
tel. 48 58 520 68 50
biuro@ssm.gda.pl

Szkolne Schronisko
Młodzieżowe w Gdańsku

Al. Grunwaldzka 244
80-314 Gdańsk
tel. 48 520 68 51
grunwaldzka@ssm.gda.pl

Filia SSM Wałowa

ul. Wałowa 21
80-858 Gdańsk
tel. 48 58 301 23 13
walowa@ssm.gda.pl

Filia SSM

ul. Kartuska 245B
80-125 Gdańsk
tel. 48 58 302 60 44
kartuska@ssm.gda.pl

Gdański Ośrodek Kultury Fizycznej

ul. Grunwaldzka 244
80-314 Gdańsk
tel. 48 58 520 68 50
biuro@ssm.gda.pl