facebook
   zmiana czcionki: 
  +  
  domyślna  
  –  


Unihokej


Termin zgłoszenia do zawodów

W zawodach mogą wziąć udział tylko zespoły szkolne, które zarejestrowane są w Systemie Rejestracji Szkół (srs.szs.pl) i dokonają obowiązkowego zgłoszenia (w srs.szs.pl) zespołu szkolnego do zawodów (1/2 finału wojewódzkiego) termin zgłoszenia zespołów do 18.09.2019 r.

KOORDYNATOR ROZGRYWEK: STEFAN GIERWATOWSKI

TEL. 502831607 EMAIL: s.gierwatowski.gokf@wp.pl

Nauczyciel - opiekun ma obowiązek przebywania z młodzieżą przez cały czas trwania zawodów, a także w trakcie przerw pomiędzy meczami. Odpowiada on za wszelkie zniszczenia i uszkodzenia mienia wyrządzone przez uczestników w trakcie zawodów. (REGULAMIN GDAŃSKIEJ OLIMPIADY MŁODZIEŻY ART II PKT 14)

 
Utworzono: 2019-09-03 15:06

finał

DO ROZGRYWEK ZGŁOSIŁO SIĘ  10 SZKÓŁ PONADGINAZJALNCH: II,III V,VIII,IX, XIX,XXI,XXIV, ZSM,ZSŁ

Gramy na duże bramki. Drużyna biorąca udział musi posiadać sprzęt do gry, obowiązuje strój bramkarski.(kask)


TERMIN:  Zmiana terminu 10.10.2019 (czwartek)

MIEJSCE:  Hala XXIV LO - Gdańsk Osowa ul. Wodnika 57     

Weryfikacja zespołów i losowanie kolejności meczy godz. 9.00 rozpoczęcie gier godz. 9.30

 

SYSTEM ROZGRYWEK

Zespoły chłopców zostaną podzielone na trzy grupy ,rozegrane zostaną mecze, w których zespół zagra ,,każdym z każdym” w grupie
Awans do finału: dwa pierwsze zespoły z grupy. w którym  zespoły z pierwszych miejsc zagrają mecze o  miejsca 1-3,

3 zespoły z drugiego miejsca zagrają mecze o miejsca 4-6

GRUPA A : XXI, III, XXIV

GRUPA B : IX, II, V

GRUPA C : VIII, XIX, ZSM, ZSŁ

 

 Kolejność końcowa finału Licealiady Chłopców

1m - II LO

2m - XXI LO

3m - III LO

4m - V LO

5m - XIX LO

6m -  VIII LO

7m - 10m  ZSM, IX, XXIV, ZSŁ

 
Utworzono: 2019-09-25 22:23

II runda

 
Miejsca 1-3GOSPODARZ :  XXIV LO2019-10-10 11:00
Klasyfikacja
1II LOII Liceum Ogólnokształcące3
2XXI LOXXI Liceum Ogólnokształcące 3
3III LOIII Liceum Ogólnokształcałcące0

II LOXXI LO0:0
II LOIII LO6:1
XXI LOIII LO2:0
 
Miejsca 4-6GOSPODARZ :  XXIV LO2019-10-10 11:00
Klasyfikacja
1V LOV Liceum Ogólnokształcące 4
2XIX LOXIX Liceum Ogólnokształcące 2
3VIII LOVIII Liceum Ogólnokształcące0

V LOXIX LO3:0
XIX LOVIII LO2:1
V LOVIII LO2:0

I runda

 
Grupa AGOSPODARZ :  XXIV LO2019-10-10 09:30
Klasyfikacja
1XXI LOXXI Liceum Ogólnokształcące 2
2III LOIII Liceum Ogólnokształcałcące2
3XXIV LOXXIV Liceum Ogólnokształcące0

III LOXXIV LO1:0
XXI LOIII LO2:0
XXI LOXXI LO3:0
 
Grupa BGOSPODARZ :  XXIV LO2019-10-10 09:30
Klasyfikacja
1IX LOIX Liceum Ogólnokształcące3
2II LOII Liceum Ogólnokształcące2
3V LOV Liceum Ogólnokształcące 1

II LOV LO2:0
IX LOII LO1:4
V LOIX LO1:1
 
Grupa CGOSPODARZ :  XXIV LO2019-10-10 09:30
Klasyfikacja
1VIII LOVIII Liceum Ogólnokształcące4
2XIX LOXIX Liceum Ogólnokształcące 4
3ZSMZespół Szkół Morskich3
4ZSŁZespół Szkół Łączności1

VIII LOZSŁ3:0
XIX LOZSM1:0
ZSŁZSM0:0
VIII LOXIX LO2:0
XIX LOZSŁ2:0
ZSMVIII LO1:0

finał

 DO ROZGRYWEK ZGŁOSIŁO SIĘ  6 SZKÓŁ PONADGINAZJALNCH: II, V ,IX, XIX, XXIV, ZSM

Gramy na duże bramki. Drużyna biorąca udział musi posiadać sprzęt do gry, obowiązuje strój bramkarski.(kask)


TERMIN:  07.10.2019  (poniedziałek)

MIEJSCE:  Hala XXIV LO -Gdańsk Osowa ul. Wodnika 57     

Weryfikacja zespołów i losowanie kolejności meczy godz. 10.00. rozpoczęcie gier godz. 10.30

 

SYSTEM ROZGRYWEK

    Zespoły dziewcząt zostaną podzielone na dwie grupy. Rozegrane zostaną mecze, w których zespół zagra ,,każdym z każdym” w grupie
    Awans do finału: dwa pierwsze zespoły z grupy. w którym  zespoły z pierwszych i drugich  miejsc zagrają mecze o  miejsca 1-4,2 zespoły z trzeciego miejsca zagrają mecze o miejsca 5-6


    GRUPA A : IX, XXIV, XIX

    GRUPA B :  V,II, ZSM


     Kolejność końcowa finału Licealiady dziewczat

    1m -V

    2m -IX

    3m - XXIV

    4m - ZSM

    5m - II

    6m - XIX

     
    Utworzono: 2019-09-25 22:39

    II runda

    II rundaGOSPODARZ :  XXIV LO2019-10-07 00:00
    Klasyfikacja
    1V LOV Liceum Ogólnokształcące 4
    2XIX LOXIX Liceum Ogólnokształcące 2
    3XXIV LOXXIV Liceum Ogólnokształcące2
    4IX LOIX Liceum Ogólnokształcące2
    5II LOII Liceum Ogólnokształcące0
    6ZSMZespół Szkół Morskich0

    XIX LOII LO5:0
    IX LOZSM3:0
    XXIV LOV LO2:3
    XXIV LOZSM4:0
    V LOIX LO2:1

    I runda

     
    Grupa AGOSPODARZ :  XXIV LO2019-10-07 00:00
    Klasyfikacja
    1IX LOIX Liceum Ogólnokształcące4
    2XXIV LOXXIV Liceum Ogólnokształcące2
    3XIX LOXIX Liceum Ogólnokształcące 0

    XXIV LOXIX LO3:1
    IX LOXXIV LO2:0
    XIX LOIX LO0:4
     
    Grupa BGOSPODARZ :  XXIV LO2019-10-07 00:00
    Klasyfikacja
    1V LOV Liceum Ogólnokształcące 3
    2ZSMZespół Szkół Morskich3
    3II LOII Liceum Ogólnokształcące0

    II LOZSM0:3
    V LOII LO5:0
    ZSMV LO2:2

    Regulamin unihokeja

    Szkoły przystępujące do współzawodnictwa muszą obowiązkowo zarejestrować się przez system rejestracji szkół srs.szs.pl     nie później niż do 30 września 2019 r.

     

    I.  Uczestnictwo                                                                                          

    1. drużynę stanowią uczniowie szkoły ponadpodstawowej, rocznik 2000 i młodsi (szkoły dzienne).
    2. zespół składa się z 12 zawodników w tym 5 zawodników w polu + bramkarz i 6 rezerwowych graczy.
    3. zawody rozgrywane są oddzielnie dla dziewcząt i chłopców.

    II.  Przepisy gry
         - wymiary boiska szer. 18-20 m dł. 36-40 m.
         - czas gry: 3 tercje x 5-10 minut + 2 minuty przerwy (zgodnie z ustaleniami organizatora).
         - pole bramkowe: szerokość 5 m x długość 4 m,
         - pole przed bramkowe szerokość 2,5 m długość 1 m (linia bramkowa znajduje się 3,5 m od linii końcowej boiska)
         - bramki 160 x 115 cm ( dopuszcza się bramki klubowe 140 x 105 cm)


    III.  Punktacja
           Za wygrane spotkanie drużyna otrzymuje 2 punkty, za remis -  l  punkt, za przegrana- 0 punktów. O kolejności zespołów decydują kolejno:
    a. większa liczba zdobytych punktów
    b. jeżeli dwie lub więcej drużyn uzyska tę samą liczbę punktów:
       - większa liczba zdobytych punktów w zawodach pomiędzy zainteresowanymi zespołami,
       - większa, dodatnia różnica między zdobytymi i utraconymi bramkami w spotkaniach tych drużyn,
       - lepsza różnica bramek w całym turnieju,
       - większa liczba zdobytych bramek w całym turnieju,
    c. jeżeli powyższe punkty nie przyniosą rozstrzygnięcia należy przeprowadzić rzuty karne między zainteresowanymi zespołami.

      
    Utworzono: 2019-08-27 19:57

     

    Zobacz również

    Wyszukaj

    Zobacz galerię

    logo GZSiSS
    Gdański Zespół Schronisk i Sportu Szkolnego

    Al. Grunwaldzka 244 , 80-314 Gdańsk
    tel. 48 58 520 68 50
    biuro@ssm.gda.pl

    Szkolne Schronisko
    Młodzieżowe w Gdańsku

    Al. Grunwaldzka 244
    80-314 Gdańsk
    tel. 48 520 68 51
    grunwaldzka@ssm.gda.pl

    Filia SSM Wałowa

    ul. Wałowa 21
    80-858 Gdańsk
    tel. 48 58 301 23 13
    walowa@ssm.gda.pl

    Filia SSM

    ul. Kartuska 245B
    80-125 Gdańsk
    tel. 48 58 302 60 44
    kartuska@ssm.gda.pl

    Gdański Ośrodek Kultury Fizycznej

    ul. Grunwaldzka 244
    80-314 Gdańsk
    tel. 48 58 520 68 50
    biuro@ssm.gda.pl