zmiana czcionki: 
  +  
  domyślna  
  –  


Termin

Kalendarz imprez

<<   |  grudzień  |  styczeń  |  luty  |  marzec  |  kwiecień  |   >>
poniedziałek
wtorek
środa
czwartek
piątek
sobota
niedziela

2

styczeń

gry i zabawy

godz. 10:00 - 11:30

gry i zabawy

godz. 12:55 - 13:40

turystyka

godz. 13:40 - 15:10

3

styczeń

rekreacyjne ogólne

godz. 08:00 - 08:45

nauka pływania

godz. 08:15 - 09:00

turystyka

godz. 08:30 - 10:00

4

styczeń

nauka pływania/pływanie korekcyjne dz./ch.

godz. 08:00 - 09:00

pływanie korekcyjne

godz. 08:00 - 09:00

nauka pływania

godz. 08:00 - 09:30

6

styczeń

nauka pływania

godz. 09:15 - 10:00

szachy

godz. 11:25 - 15:10

zajęcia taneczne

godz. 13:00 - 14:30

7

styczeń

piłka nożna

godz. 13:00 - 14:30

gry i zabawy

godz. 13:50 - 15:20

gimnastyka korekcyjna

godz. 13:50 - 14:35

8

styczeń

piłka ręczna

godz. 09:30 - 11:00

rekreacyjne dz./ch.

godz. 12:55 - 13:15

piłka nożna

godz. 13:30 - 15:00

9

styczeń

gry i zabawy

godz. 10:00 - 11:30

gry i zabawy

godz. 12:55 - 13:40

turystyka

godz. 13:40 - 15:10

10

styczeń

rekreacyjne ogólne

godz. 08:00 - 08:45

nauka pływania

godz. 08:15 - 09:00

turystyka

godz. 08:30 - 10:00

11

styczeń

nauka pływania/pływanie korekcyjne dz./ch.

godz. 08:00 - 09:00

pływanie korekcyjne

godz. 08:00 - 09:00

nauka pływania

godz. 08:00 - 09:30

13

styczeń

nauka pływania

godz. 09:15 - 10:00

szachy

godz. 11:25 - 15:10

zajęcia taneczne

godz. 13:00 - 14:30

14

styczeń

piłka nożna

godz. 13:00 - 14:30

gry i zabawy

godz. 13:50 - 15:20

gimnastyka korekcyjna

godz. 13:50 - 14:35

15

styczeń

piłka ręczna

godz. 09:30 - 11:00

rekreacyjne dz./ch.

godz. 12:55 - 13:15

piłka nożna

godz. 13:30 - 15:00

16

styczeń

gry i zabawy

godz. 10:00 - 11:30

gry i zabawy

godz. 12:55 - 13:40

turystyka

godz. 13:40 - 15:10

17

styczeń

rekreacyjne ogólne

godz. 08:00 - 08:45

nauka pływania

godz. 08:15 - 09:00

turystyka

godz. 08:30 - 10:00

18

styczeń

nauka pływania/pływanie korekcyjne dz./ch.

godz. 08:00 - 09:00

pływanie korekcyjne

godz. 08:00 - 09:00

nauka pływania

godz. 08:00 - 09:30

20

styczeń

nauka pływania

godz. 09:15 - 10:00

szachy

godz. 11:25 - 15:10

zajęcia taneczne

godz. 13:00 - 14:30

21

styczeń

piłka nożna

godz. 13:00 - 14:30

gry i zabawy

godz. 13:50 - 15:20

gimnastyka korekcyjna

godz. 13:50 - 14:35

22

styczeń

piłka ręczna

godz. 09:30 - 11:00

rekreacyjne dz./ch.

godz. 12:55 - 13:15

piłka nożna

godz. 13:30 - 15:00

23

styczeń

gry i zabawy

godz. 10:00 - 11:30

gry i zabawy

godz. 12:55 - 13:40

turystyka

godz. 13:40 - 15:10

24

styczeń

rekreacyjne ogólne

godz. 08:00 - 08:45

nauka pływania

godz. 08:15 - 09:00

turystyka

godz. 08:30 - 10:00

25

styczeń

nauka pływania/pływanie korekcyjne dz./ch.

godz. 08:00 - 09:00

pływanie korekcyjne

godz. 08:00 - 09:00

nauka pływania

godz. 08:00 - 09:30

27

styczeń

nauka pływania

godz. 09:15 - 10:00

szachy

godz. 11:25 - 15:10

zajęcia taneczne

godz. 13:00 - 14:30

28

styczeń

piłka nożna

godz. 13:00 - 14:30

gry i zabawy

godz. 13:50 - 15:20

gimnastyka korekcyjna

godz. 13:50 - 14:35

29

styczeń

piłka ręczna

godz. 09:30 - 11:00

rekreacyjne dz./ch.

godz. 12:55 - 13:15

piłka nożna

godz. 13:30 - 15:00

30

styczeń

gry i zabawy

godz. 10:00 - 11:30

gry i zabawy

godz. 12:55 - 13:40

turystyka

godz. 13:40 - 15:10

31

styczeń

rekreacyjne ogólne

godz. 08:00 - 08:45

nauka pływania

godz. 08:15 - 09:00

turystyka

godz. 08:30 - 10:00



logo GZSiSS
Gdański Zespół Schronisk i Sportu Szkolnego

Al. Grunwaldzka 244 , 80-314 Gdańsk
tel. 48 58 520 68 50
biuro@ssm.gda.pl

Szkolne Schronisko
Młodzieżowe w Gdańsku

Al. Grunwaldzka 244
80-314 Gdańsk
tel. 48 520 68 51
grunwaldzka@ssm.gda.pl

Filia SSM Wałowa

ul. Wałowa 21
80-858 Gdańsk
tel. 48 58 301 23 13
walowa@ssm.gda.pl

Filia SSM

ul. Kartuska 245B
80-125 Gdańsk
tel. 48 58 302 60 44
kartuska@ssm.gda.pl

Gdański Ośrodek Kultury Fizycznej

ul. Grunwaldzka 244
80-314 Gdańsk
tel. 48 58 520 68 50
biuro@ssm.gda.pl