zmiana czcionki: 
  +  
  domyślna  
  –  


Termin

Kalendarz imprez

<<   |  styczeń  |  luty  |  marzec  |  kwiecień  |  maj  |   >>
poniedziałek
wtorek
środa
czwartek
piątek
sobota
niedziela

3

luty

siatkówka plażowa

godz. 15:00 - 17:00

piłka ręczna

godz. 15:30 - 17:30

rugby

godz. 16:00 - 18:00

4

luty

piłka nożna

godz. 14:00 - 16:00

siatkówka plażowa

godz. 15:00 - 17:00

kajakarstwo

godz. 16:00 - 18:00

5

luty

siatkówka plażowa

godz. 15:00 - 17:00

piłka ręczna

godz. 15:30 - 16:30

siatkówka plażowa

godz. 17:00 - 19:00

6

luty

piłka nożna

godz. 14:00 - 16:00

siatkówka plażowa

godz. 15:00 - 17:00

kajakarstwo

godz. 16:00 - 18:00

7

luty

siatkówka plażowa

godz. 15:00 - 17:00

rugby

godz. 16:00 - 18:00

bieganie

godz. 19:00 - 21:00

10

luty

siatkówka plażowa

godz. 15:00 - 17:00

piłka ręczna

godz. 15:30 - 17:30

rugby

godz. 16:00 - 18:00

11

luty

piłka nożna

godz. 14:00 - 16:00

siatkówka plażowa

godz. 15:00 - 17:00

kajakarstwo

godz. 16:00 - 18:00

12

luty

siatkówka plażowa

godz. 15:00 - 17:00

piłka ręczna

godz. 15:30 - 16:30

siatkówka plażowa

godz. 17:00 - 19:00

13

luty

piłka nożna

godz. 14:00 - 16:00

siatkówka plażowa

godz. 15:00 - 17:00

kajakarstwo

godz. 16:00 - 18:00

14

luty

siatkówka plażowa

godz. 15:00 - 17:00

rugby

godz. 16:00 - 18:00

bieganie

godz. 19:00 - 21:00

17

luty

siatkówka plażowa

godz. 15:00 - 17:00

piłka ręczna

godz. 15:30 - 17:30

rugby

godz. 16:00 - 18:00

18

luty

piłka nożna

godz. 14:00 - 16:00

siatkówka plażowa

godz. 15:00 - 17:00

kajakarstwo

godz. 16:00 - 18:00

19

luty

siatkówka plażowa

godz. 15:00 - 17:00

piłka ręczna

godz. 15:30 - 16:30

siatkówka plażowa

godz. 17:00 - 19:00

20

luty

piłka nożna

godz. 14:00 - 16:00

siatkówka plażowa

godz. 15:00 - 17:00

kajakarstwo

godz. 16:00 - 18:00

21

luty

siatkówka plażowa

godz. 15:00 - 17:00

rugby

godz. 16:00 - 18:00

bieganie

godz. 19:00 - 21:00

24

luty

siatkówka plażowa

godz. 15:00 - 17:00

piłka ręczna

godz. 15:30 - 17:30

rugby

godz. 16:00 - 18:00

25

luty

piłka nożna

godz. 14:00 - 16:00

siatkówka plażowa

godz. 15:00 - 17:00

kajakarstwo

godz. 16:00 - 18:00

26

luty

siatkówka plażowa

godz. 15:00 - 17:00

piłka ręczna

godz. 15:30 - 16:30

siatkówka plażowa

godz. 17:00 - 19:00

27

luty

piłka nożna

godz. 14:00 - 16:00

siatkówka plażowa

godz. 15:00 - 17:00

kajakarstwo

godz. 16:00 - 18:00

28

luty

siatkówka plażowa

godz. 15:00 - 17:00

rugby

godz. 16:00 - 18:00

bieganie

godz. 19:00 - 21:00



logo GZSiSS
Gdański Zespół Schronisk i Sportu Szkolnego

Al. Grunwaldzka 244 , 80-314 Gdańsk
tel. 48 58 520 68 50
biuro@ssm.gda.pl

Szkolne Schronisko
Młodzieżowe w Gdańsku

Al. Grunwaldzka 244
80-314 Gdańsk
tel. 48 520 68 51
grunwaldzka@ssm.gda.pl

Filia SSM Wałowa

ul. Wałowa 21
80-858 Gdańsk
tel. 48 58 301 23 13
walowa@ssm.gda.pl

Filia SSM

ul. Kartuska 245B
80-125 Gdańsk
tel. 48 58 302 60 44
kartuska@ssm.gda.pl

Gdański Ośrodek Kultury Fizycznej

ul. Grunwaldzka 244
80-314 Gdańsk
tel. 48 58 520 68 50
biuro@ssm.gda.pl