zmiana czcionki: 
  +  
  domyślna  
  –  


Termin

2020-02-10


nauka pływania

Czas: 09:15 - 10:00
Grupa wiekowa:7-14 lat
Obiekt:Szkoła Podstawowa nr 47

szachy

Czas: 11:25 - 15:10
Grupa wiekowa:6-12 lat
Obiekt:ZSO nr 10

zajęcia taneczne

Czas: 13:00 - 14:30
Grupa wiekowa:10-14 lat
Obiekt:Szkoła Podstawowa nr 84

gry zespołowe

Czas: 13:30 - 15:00
Grupa wiekowa:10-15 lat
Obiekt:Szkoła Podstawowa nr 65

piłka nożna

Czas: 14:15 - 16:30
Grupa wiekowa:12-18 lat
Obiekt:Szkoła Podstawowa nr 28

lekkoatletyka

Czas: 14:30 - 16:00
Grupa wiekowa:8-13 lat
Obiekt:Szkoła Podstawowa nr 1

gimnastyka korekcyjna

Czas: 14:40 - 15:25
Grupa wiekowa:10-13 lat
Obiekt:Szkoła Podstawowa nr 92

gimnastyka korekcyjna

Czas: 14:40 - 16:15
Grupa wiekowa:9-11 lat
Obiekt:Szkoła Podstawowa nr 2

turystyka

Czas: 14:45 - 17:00
Grupa wiekowa:10-12 lat
Obiekt:Szkoła Podstawowa nr 86

gry zespołowe

Czas: 14:45 - 16:15
Grupa wiekowa:10-14 lat
Obiekt:Szkoła Podstawowa nr 84

koszykówka

Czas: 14:45 - 15:30
Grupa wiekowa:7-13 lat
Obiekt:Szkoła Podstawowa nr 43

piłka nożna

Czas: 14:45 - 15:30
Grupa wiekowa:7-13 lat
Obiekt:Szkoła Podstawowa nr 49

gry zespołowe

Czas: 14:50 - 16:20
Grupa wiekowa:11-14 lat
Obiekt:Szkoła Podstawowa nr 84

rekreacyjne ogólne

Czas: 14:50 - 15:35
Grupa wiekowa:7-12 lat
Obiekt:Szkoła Podstawowa nr 19

piłka siatkowa

Czas: 15:00 - 16:30
Grupa wiekowa:12-14 lat
Obiekt:Szkoła Podstawowa nr 55

lekkoatletyka

Czas: 15:00 - 18:00
Grupa wiekowa:8-10, 11-15 lat
Obiekt:Szkoła Podstawowa nr 8

piłka nożna

Czas: 15:10 - 16:40
Grupa wiekowa:10-12 lat
Obiekt:Szkoła Podstawowa nr 92

lekkoatletyka dz. i ch.

Czas: 15:10 - 16:10
Grupa wiekowa:7-10 lat
Obiekt:Szkoła Podstawowa nr 8

lekkoatletyka

Czas: 15:15 - 16:45
Grupa wiekowa:10-12 lat
Obiekt:Szkoła Podstawowa nr 80

piłka siatkowa

Czas: 15:15 - 17:30
Grupa wiekowa:12-14 lat
Obiekt:Szkoła Podstawowa nr 45

lekkoatletyka

Czas: 15:15 - 16:45
Grupa wiekowa:13-16 lat
Obiekt:Szkoła Podstawowa nr 80

pilka siatkowa dz./chł

Czas: 15:20 - 17:35
Grupa wiekowa:16-19 lat
Obiekt:XV Liceum Ogólnokształcące

gimnastyka kompensacyjna

Czas: 15:25 - 16:10
Grupa wiekowa:10-13 lat
Obiekt:Szkoła Podstawowa nr 92

gimnastyka korekcyjna

Czas: 15:30 - 16:15
Grupa wiekowa:10-12 lat
Obiekt:Szkoła Podstawowa nr 80

koszykówka

Czas: 15:30 - 17:00
Grupa wiekowa:12-14 lat
Obiekt:Szkoła Podstawowa nr 46

lekkoatletyka

Czas: 15:30 - 18:00
Grupa wiekowa:12-18 lat
Obiekt:Państwowe Szkoły Budownictwa

piłka nożna

Czas: 15:30 - 17:00
Grupa wiekowa:6-15 lat
Obiekt:Szkoła Podstawowa nr 59

piłka nożna

Czas: 15:30 - 17:00
Grupa wiekowa:7-13 lat
Obiekt:Szkoła Podstawowa nr 49

piłka siatkowa

Czas: 15:30 - 17:45
Grupa wiekowa:8-10
Obiekt:Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 8

mini piłka siatkowa dz./ch.

Czas: 15:30 - 17:00
Grupa wiekowa:8-13 lat
Obiekt:Szkoła Podstawowa nr 1

gry i zabawy

Czas: 15:30 - 17:00
Grupa wiekowa:9-12 lat
Obiekt:Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 2

gimnastyka kompensacyjna

Czas: 15:40 - 17:10
Grupa wiekowa:12-15 lat
Obiekt:Szkoła Podstawowa nr 19

piłka siatkowa dz.

Czas: 16:00 - 18:15
Grupa wiekowa:12-14 lat
Obiekt:Państwowe Szkoły Budownictwa

rekreacyjne dz./ch.

Czas: 16:00 - 17:30
Grupa wiekowa:7-14 lat
Obiekt:Szkoła Podstawowa nr 19

siłownia

Czas: 16:00 - 17:30
Grupa wiekowa:bez ograniczeń wiekowych
Obiekt:Szkoła Podstawowa nr 67

gimnastyka dla seniorów

Czas: 16:00 - 18:00
Grupa wiekowa:bez ograniczeń wiekowych
Obiekt:Szkoła Podstawowa nr 61

siłownia

Czas: 16:00 - 18:00
Grupa wiekowa:bez ograniczeń wiekowych
Obiekt:IX Liceum Ogólnokształcące

trening siłowy z elementami gimnastyki

Czas: 16:00 - 18:00
Grupa wiekowa:bez ograniczeń wiekowych
Obiekt:Szkoła Podstawowa nr 19

piłka siatkowa

Czas: 16:15 - 17:00
Grupa wiekowa:8-12 lat
Obiekt:Szkoła Podstawowa nr 1

koszykówka

Czas: 16:15 - 17:45
Grupa wiekowa:8-14 lat
Obiekt:Szkoła Podstawowa nr 60

rugby

Czas: 16:25 - 18:25
Grupa wiekowa:bez ograniczeń wiekowych
Obiekt:Szkoła Podstawowa nr 56

cherleaders

Czas: 16:30 - 18:00
Grupa wiekowa:14-19 lat
Obiekt:ZSO nr 10

piłka nożna

Czas: 16:30 - 20:30
Grupa wiekowa:bez ograniczeń wiekowych
Obiekt:Szkoła Podstawowa nr 38

pływanie korekcyjne

Czas: 17:00 - 17:45
Grupa wiekowa:7-16
Obiekt:Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 1

piłka nożna

Czas: 17:00 - 19:00
Grupa wiekowa:bez ograniczeń wiekowych
Obiekt:Szkoła Podstawowa nr 35

piłka ręczna

Czas: 17:00 - 18:00
Grupa wiekowa:bez ograniczeń wiekowych
Obiekt:Szkoła Podstawowa nr 19

piłka nożna

Czas: 17:00 - 19:00
Grupa wiekowa:bez ograniczeń wiekowych
Obiekt:Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego nr 2

siatkówka

Czas: 17:30 - 19:30
Grupa wiekowa:bez ograniczeń wiekowych
Obiekt:Szkoła Podstawowa nr 61

piłka nożna

Czas: 17:30 - 19:30
Grupa wiekowa:bez ograniczeń wiekowych
Obiekt:Szkoła Podstawowa nr 67

gimnastyka kompensacyjna

Czas: 18:00 - 19:30
Grupa wiekowa:8-12 lat
Obiekt:Szkoła Podstawowa nr 42

piłka siatkowa

Czas: 18:00 - 19:30
Grupa wiekowa:bez ograniczeń wiekowych
Obiekt:Szkoła Podstawowa nr 19

futsal

Czas: 19:30 - 21:30
Grupa wiekowa:bez ograniczeń wiekowych
Obiekt:Szkoła Podstawowa nr 19



logo GZSiSS
Gdański Zespół Schronisk i Sportu Szkolnego

Al. Grunwaldzka 244 , 80-314 Gdańsk
tel. 48 58 520 68 50
biuro@ssm.gda.pl

Szkolne Schronisko
Młodzieżowe w Gdańsku

Al. Grunwaldzka 244
80-314 Gdańsk
tel. 48 520 68 51
grunwaldzka@ssm.gda.pl

Filia SSM Wałowa

ul. Wałowa 21
80-858 Gdańsk
tel. 48 58 301 23 13
walowa@ssm.gda.pl

Filia SSM

ul. Kartuska 245B
80-125 Gdańsk
tel. 48 58 302 60 44
kartuska@ssm.gda.pl

Gdański Ośrodek Kultury Fizycznej

ul. Grunwaldzka 244
80-314 Gdańsk
tel. 48 58 520 68 50
biuro@ssm.gda.pl