zmiana czcionki: 
  +  
  domyślna  
  –  


Termin

Kalendarz imprez

<<   |  październik  |  listopad  |  grudzień  |  styczeń  |  luty  |   >>
poniedziałek
wtorek
środa
czwartek
piątek
sobota
niedziela

2

listopad

gry zespołowe

godz. 11:30 - 13:00

gry zespołowe

godz. 12:15 - 13:45

sportowo - rekreacyjne

godz. 13:50 - 14:35

3

listopad

gry i zabawy

godz. 08:25 - 09:10

sportowo - rekreacyjne

godz. 12:55 - 13:40

piłka nożna

godz. 13:20 - 15:35

4

listopad

gry i zabawy

godz. 11:10 - 11:55

szachy

godz. 11:45 - 12:30

gry zespołowe

godz. 13:00 - 14:30

5

listopad

gry i zabawy

godz. 10:00 - 11:30

gry zespołowe

godz. 12:15 - 13:45

szachy

godz. 13:00 - 15:30

6

listopad

sportowo - rekreacyjne

godz. 12:55 - 13:40

piłka siatkowa

godz. 13:50 - 15:20

piłka nożna

godz. 14:30 - 16:00

7

listopad

wioślarstwo

godz. 08:00 - 11:00

turystyka

godz. 09:00 - 12:00

lekkoatletyka

godz. 10:00 - 11:30

9

listopad

gry zespołowe

godz. 11:30 - 13:00

gry zespołowe

godz. 12:15 - 13:45

sportowo - rekreacyjne

godz. 13:50 - 14:35

10

listopad

gry i zabawy

godz. 08:25 - 09:10

sportowo - rekreacyjne

godz. 12:55 - 13:40

piłka nożna

godz. 13:20 - 15:35

11

listopad

gry i zabawy

godz. 11:10 - 11:55

szachy

godz. 11:45 - 12:30

gry zespołowe

godz. 13:00 - 14:30

12

listopad

gry i zabawy

godz. 10:00 - 11:30

gry zespołowe

godz. 12:15 - 13:45

szachy

godz. 13:00 - 15:30

13

listopad

sportowo - rekreacyjne

godz. 12:55 - 13:40

piłka siatkowa

godz. 13:50 - 15:20

piłka nożna

godz. 14:30 - 16:00

14

listopad

wioślarstwo

godz. 08:00 - 11:00

turystyka

godz. 09:00 - 12:00

lekkoatletyka

godz. 10:00 - 11:30

16

listopad

gry zespołowe

godz. 11:30 - 13:00

gry zespołowe

godz. 12:15 - 13:45

sportowo - rekreacyjne

godz. 13:50 - 14:35

17

listopad

gry i zabawy

godz. 08:25 - 09:10

sportowo - rekreacyjne

godz. 12:55 - 13:40

piłka nożna

godz. 13:20 - 15:35

18

listopad

gry i zabawy

godz. 11:10 - 11:55

szachy

godz. 11:45 - 12:30

gry zespołowe

godz. 13:00 - 14:30

19

listopad

gry i zabawy

godz. 10:00 - 11:30

gry zespołowe

godz. 12:15 - 13:45

szachy

godz. 13:00 - 15:30

20

listopad

sportowo - rekreacyjne

godz. 12:55 - 13:40

piłka siatkowa

godz. 13:50 - 15:20

piłka nożna

godz. 14:30 - 16:00

21

listopad

wioślarstwo

godz. 08:00 - 11:00

turystyka

godz. 09:00 - 12:00

lekkoatletyka

godz. 10:00 - 11:30

23

listopad

gry zespołowe

godz. 11:30 - 13:00

gry zespołowe

godz. 12:15 - 13:45

sportowo - rekreacyjne

godz. 13:50 - 14:35

24

listopad

gry i zabawy

godz. 08:25 - 09:10

sportowo - rekreacyjne

godz. 12:55 - 13:40

piłka nożna

godz. 13:20 - 15:35

25

listopad

gry i zabawy

godz. 11:10 - 11:55

szachy

godz. 11:45 - 12:30

gry zespołowe

godz. 13:00 - 14:30

26

listopad

gry i zabawy

godz. 10:00 - 11:30

gry zespołowe

godz. 12:15 - 13:45

szachy

godz. 13:00 - 15:30

27

listopad

sportowo - rekreacyjne

godz. 12:55 - 13:40

piłka siatkowa

godz. 13:50 - 15:20

piłka nożna

godz. 14:30 - 16:00

28

listopad

wioślarstwo

godz. 08:00 - 11:00

turystyka

godz. 09:00 - 12:00

lekkoatletyka

godz. 10:00 - 11:30

30

listopad

gry zespołowe

godz. 11:30 - 13:00

gry zespołowe

godz. 12:15 - 13:45

sportowo - rekreacyjne

godz. 13:50 - 14:35



logo GZSiSS
Gdański Zespół Schronisk i Sportu Szkolnego

Al. Grunwaldzka 244 , 80-314 Gdańsk
tel. 48 58 520 68 50
biuro@ssm.gda.pl

Szkolne Schronisko
Młodzieżowe w Gdańsku

Al. Grunwaldzka 244
80-314 Gdańsk
tel. 48 520 68 51
grunwaldzka@ssm.gda.pl

Filia SSM Wałowa

ul. Wałowa 21
80-858 Gdańsk
tel. 48 58 301 23 13
walowa@ssm.gda.pl

Filia SSM

ul. Kartuska 245B
80-125 Gdańsk
tel. 48 58 302 60 44
kartuska@ssm.gda.pl

Gdański Ośrodek Kultury Fizycznej

ul. Grunwaldzka 244
80-314 Gdańsk
tel. 48 58 520 68 50
biuro@ssm.gda.pl