zmiana czcionki: 
  +  
  domyślna  
  –  


Termin

Kalendarz imprez

<<   |  listopad  |  grudzień  |  styczeń  |  luty  |  marzec  |   >>
poniedziałek
wtorek
środa
czwartek
piątek
sobota
niedziela
2021-12-1

1

grudzień

szachy

godz. 07:30 - 09:05

szachy

godz. 10:55 - 12:30

lekkoatletyka dz. i ch.

godz. 11:45 - 12:30

2021-12-2

2

grudzień

gimnastyka korekcyjna

godz. 10:45 - 11:30

rekreacyjne ogólne

godz. 12:55 - 13:40

animacja czasu wolnego, gry i zabawy

godz. 13:45 - 14:45

2021-12-3

3

grudzień

pływanie korekcyjne

godz. 13:40 - 14:25

gry zespołowe

godz. 13:40 - 15:10

lekkoatletyka

godz. 14:10 - 16:25

2021-12-4

4

grudzień

gry i zabawy

godz. 07:30 - 10:30

szermierka

godz. 08:00 - 11:00

nauka pływania

godz. 08:00 - 08:45

2021-12-5

5

grudzień

piłka nożna

godz. 08:00 - 12:00

cheerleading

godz. 11:00 - 12:30

2021-12-6

6

grudzień

turystyka

godz. 08:50 - 12:10

gimnastyka korekcyjna

godz. 10:45 - 11:30

gry zespołowe

godz. 11:30 - 13:00

2021-12-7

7

grudzień

piłka nożna

godz. 08:00 - 08:45

sportowo - rekreacyjne

godz. 13:00 - 14:30

gimnastyka korekcyjna

godz. 13:00 - 13:45

2021-12-8

8

grudzień

szachy

godz. 07:30 - 09:05

szachy

godz. 10:55 - 12:30

lekkoatletyka dz. i ch.

godz. 11:45 - 12:30

2021-12-9

9

grudzień

gimnastyka korekcyjna

godz. 10:45 - 11:30

rekreacyjne ogólne

godz. 12:55 - 13:40

animacja czasu wolnego, gry i zabawy

godz. 13:45 - 14:45

2021-12-10

10

grudzień

pływanie korekcyjne

godz. 13:40 - 14:25

gry zespołowe

godz. 13:40 - 15:10

lekkoatletyka

godz. 14:10 - 16:25

2021-12-11

11

grudzień

gry i zabawy

godz. 07:30 - 10:30

szermierka

godz. 08:00 - 11:00

nauka pływania

godz. 08:00 - 08:45

2021-12-12

12

grudzień

piłka nożna

godz. 08:00 - 12:00

cheerleading

godz. 11:00 - 12:30

2021-12-13

13

grudzień

turystyka

godz. 08:50 - 12:10

gimnastyka korekcyjna

godz. 10:45 - 11:30

gry zespołowe

godz. 11:30 - 13:00

2021-12-14

14

grudzień

piłka nożna

godz. 08:00 - 08:45

sportowo - rekreacyjne

godz. 13:00 - 14:30

gimnastyka korekcyjna

godz. 13:00 - 13:45

2021-12-15

15

grudzień

szachy

godz. 07:30 - 09:05

szachy

godz. 10:55 - 12:30

lekkoatletyka dz. i ch.

godz. 11:45 - 12:30

2021-12-16

16

grudzień

gimnastyka korekcyjna

godz. 10:45 - 11:30

rekreacyjne ogólne

godz. 12:55 - 13:40

animacja czasu wolnego, gry i zabawy

godz. 13:45 - 14:45

2021-12-17

17

grudzień

pływanie korekcyjne

godz. 13:40 - 14:25

gry zespołowe

godz. 13:40 - 15:10

lekkoatletyka

godz. 14:10 - 16:25

2021-12-18

18

grudzień

gry i zabawy

godz. 07:30 - 10:30

szermierka

godz. 08:00 - 11:00

nauka pływania

godz. 08:00 - 08:45

2021-12-19

19

grudzień

piłka nożna

godz. 08:00 - 12:00

cheerleading

godz. 11:00 - 12:30

2021-12-20

20

grudzień

turystyka

godz. 08:50 - 12:10

gimnastyka korekcyjna

godz. 10:45 - 11:30

gry zespołowe

godz. 11:30 - 13:00

2021-12-21

21

grudzień

piłka nożna

godz. 08:00 - 08:45

sportowo - rekreacyjne

godz. 13:00 - 14:30

gimnastyka korekcyjna

godz. 13:00 - 13:45

2021-12-22

22

grudzień

szachy

godz. 07:30 - 09:05

szachy

godz. 10:55 - 12:30

lekkoatletyka dz. i ch.

godz. 11:45 - 12:30

2021-12-23

23

grudzień

gimnastyka korekcyjna

godz. 10:45 - 11:30

rekreacyjne ogólne

godz. 12:55 - 13:40

animacja czasu wolnego, gry i zabawy

godz. 13:45 - 14:45

2021-12-24

24

grudzień

pływanie korekcyjne

godz. 13:40 - 14:25

gry zespołowe

godz. 13:40 - 15:10

lekkoatletyka

godz. 14:10 - 16:25

2021-12-25

25

grudzień

gry i zabawy

godz. 07:30 - 10:30

szermierka

godz. 08:00 - 11:00

nauka pływania

godz. 08:00 - 08:45

2021-12-26

26

grudzień

piłka nożna

godz. 08:00 - 12:00

cheerleading

godz. 11:00 - 12:30

2021-12-27

27

grudzień

turystyka

godz. 08:50 - 12:10

gimnastyka korekcyjna

godz. 10:45 - 11:30

gry zespołowe

godz. 11:30 - 13:00

2021-12-28

28

grudzień

piłka nożna

godz. 08:00 - 08:45

sportowo - rekreacyjne

godz. 13:00 - 14:30

gimnastyka korekcyjna

godz. 13:00 - 13:45

2021-12-29

29

grudzień

szachy

godz. 07:30 - 09:05

szachy

godz. 10:55 - 12:30

lekkoatletyka dz. i ch.

godz. 11:45 - 12:30

2021-12-30

30

grudzień

gimnastyka korekcyjna

godz. 10:45 - 11:30

rekreacyjne ogólne

godz. 12:55 - 13:40

animacja czasu wolnego, gry i zabawy

godz. 13:45 - 14:45

2021-12-31

31

grudzień

pływanie korekcyjne

godz. 13:40 - 14:25

gry zespołowe

godz. 13:40 - 15:10

lekkoatletyka

godz. 14:10 - 16:25



logo GZSiSS
Gdański Zespół Schronisk i Sportu Szkolnego

Al. Grunwaldzka 244 , 80-314 Gdańsk
tel. 48 58 520 68 50
biuro@ssm.gda.pl

Szkolne Schronisko
Młodzieżowe w Gdańsku

Al. Grunwaldzka 244
80-314 Gdańsk
tel. 48 520 68 51
grunwaldzka@ssm.gda.pl

Filia SSM Wałowa

ul. Wałowa 21
80-858 Gdańsk
tel. 48 58 301 23 13
walowa@ssm.gda.pl

Filia SSM

ul. Kartuska 245B
80-125 Gdańsk
tel. 48 58 302 60 44
kartuska@ssm.gda.pl

Gdański Ośrodek Kultury Fizycznej

ul. Grunwaldzka 244
80-314 Gdańsk
tel. 48 58 520 68 50
biuro@ssm.gda.pl