zmiana czcionki: 
  +  
  domyślna  
  –  


Termin

Kalendarz imprez

<<   |  styczeń  |  luty  |  marzec  |  kwiecień  |  maj  |   >>
poniedziałek
wtorek
środa
czwartek
piątek
sobota
niedziela
2022-2-1

1

luty

piłka nożna

godz. 08:00 - 08:45

sportowo - rekreacyjne

godz. 13:00 - 14:30

gimnastyka korekcyjna

godz. 13:00 - 13:45

2022-2-2

2

luty

szachy

godz. 07:30 - 09:05

szachy

godz. 10:55 - 12:30

lekkoatletyka dz. i ch.

godz. 11:45 - 12:30

2022-2-3

3

luty

gimnastyka korekcyjna

godz. 10:45 - 11:30

rekreacyjne ogólne

godz. 12:55 - 13:40

gimnastyka korekcyjna

godz. 13:45 - 14:30

2022-2-4

4

luty

pływanie korekcyjne

godz. 13:40 - 14:25

gry zespołowe

godz. 13:40 - 15:10

lekkoatletyka

godz. 14:10 - 16:25

2022-2-5

5

luty

gry i zabawy

godz. 08:00 - 10:00

nauka pływania

godz. 08:00 - 08:45

turystyka i rekreacja dz./ch. zajęcia kierowane do dzieci z róznych dzielnic

godz. 08:00 - 11:45

2022-2-6

6

luty

cheerleading

godz. 11:00 - 12:30

piłka nożna

godz. 16:00 - 22:00

2022-2-7

7

luty

turystyka

godz. 08:50 - 12:10

gimnastyka korekcyjna

godz. 10:45 - 11:30

gry zespołowe

godz. 11:30 - 13:00

2022-2-8

8

luty

piłka nożna

godz. 08:00 - 08:45

sportowo - rekreacyjne

godz. 13:00 - 14:30

gimnastyka korekcyjna

godz. 13:00 - 13:45

2022-2-9

9

luty

szachy

godz. 07:30 - 09:05

szachy

godz. 10:55 - 12:30

lekkoatletyka dz. i ch.

godz. 11:45 - 12:30

2022-2-10

10

luty

gimnastyka korekcyjna

godz. 10:45 - 11:30

rekreacyjne ogólne

godz. 12:55 - 13:40

gimnastyka korekcyjna

godz. 13:45 - 14:30

2022-2-11

11

luty

pływanie korekcyjne

godz. 13:40 - 14:25

gry zespołowe

godz. 13:40 - 15:10

lekkoatletyka

godz. 14:10 - 16:25

2022-2-12

12

luty

gry i zabawy

godz. 08:00 - 10:00

nauka pływania

godz. 08:00 - 08:45

turystyka i rekreacja dz./ch. zajęcia kierowane do dzieci z róznych dzielnic

godz. 08:00 - 11:45

2022-2-13

13

luty

cheerleading

godz. 11:00 - 12:30

piłka nożna

godz. 16:00 - 22:00

2022-2-14

14

luty

turystyka

godz. 08:50 - 12:10

gimnastyka korekcyjna

godz. 10:45 - 11:30

gry zespołowe

godz. 11:30 - 13:00

2022-2-15

15

luty

piłka nożna

godz. 08:00 - 08:45

sportowo - rekreacyjne

godz. 13:00 - 14:30

gimnastyka korekcyjna

godz. 13:00 - 13:45

2022-2-16

16

luty

szachy

godz. 07:30 - 09:05

szachy

godz. 10:55 - 12:30

lekkoatletyka dz. i ch.

godz. 11:45 - 12:30

2022-2-17

17

luty

gimnastyka korekcyjna

godz. 10:45 - 11:30

rekreacyjne ogólne

godz. 12:55 - 13:40

gimnastyka korekcyjna

godz. 13:45 - 14:30

2022-2-18

18

luty

pływanie korekcyjne

godz. 13:40 - 14:25

gry zespołowe

godz. 13:40 - 15:10

lekkoatletyka

godz. 14:10 - 16:25

2022-2-19

19

luty

gry i zabawy

godz. 08:00 - 10:00

nauka pływania

godz. 08:00 - 08:45

turystyka i rekreacja dz./ch. zajęcia kierowane do dzieci z róznych dzielnic

godz. 08:00 - 11:45

2022-2-20

20

luty

cheerleading

godz. 11:00 - 12:30

piłka nożna

godz. 16:00 - 22:00

2022-2-21

21

luty

turystyka

godz. 08:50 - 12:10

gimnastyka korekcyjna

godz. 10:45 - 11:30

gry zespołowe

godz. 11:30 - 13:00

2022-2-22

22

luty

piłka nożna

godz. 08:00 - 08:45

sportowo - rekreacyjne

godz. 13:00 - 14:30

gimnastyka korekcyjna

godz. 13:00 - 13:45

2022-2-23

23

luty

szachy

godz. 07:30 - 09:05

szachy

godz. 10:55 - 12:30

lekkoatletyka dz. i ch.

godz. 11:45 - 12:30

2022-2-24

24

luty

gimnastyka korekcyjna

godz. 10:45 - 11:30

rekreacyjne ogólne

godz. 12:55 - 13:40

gimnastyka korekcyjna

godz. 13:45 - 14:30

2022-2-25

25

luty

pływanie korekcyjne

godz. 13:40 - 14:25

gry zespołowe

godz. 13:40 - 15:10

lekkoatletyka

godz. 14:10 - 16:25

2022-2-26

26

luty

gry i zabawy

godz. 08:00 - 10:00

nauka pływania

godz. 08:00 - 08:45

turystyka i rekreacja dz./ch. zajęcia kierowane do dzieci z róznych dzielnic

godz. 08:00 - 11:45

2022-2-27

27

luty

cheerleading

godz. 11:00 - 12:30

piłka nożna

godz. 16:00 - 22:00

2022-2-28

28

luty

turystyka

godz. 08:50 - 12:10

gimnastyka korekcyjna

godz. 10:45 - 11:30

gry zespołowe

godz. 11:30 - 13:00



logo GZSiSS
Gdański Zespół Schronisk i Sportu Szkolnego

Al. Grunwaldzka 244 , 80-314 Gdańsk
tel. 48 58 520 68 50
biuro@ssm.gda.pl

Szkolne Schronisko
Młodzieżowe w Gdańsku

Al. Grunwaldzka 244
80-314 Gdańsk
tel. 48 520 68 51
grunwaldzka@ssm.gda.pl

Filia SSM Wałowa

ul. Wałowa 21
80-858 Gdańsk
tel. 48 58 301 23 13
walowa@ssm.gda.pl

Filia SSM

ul. Kartuska 245B
80-125 Gdańsk
tel. 48 58 302 60 44
kartuska@ssm.gda.pl

Gdański Ośrodek Kultury Fizycznej

ul. Grunwaldzka 244
80-314 Gdańsk
tel. 48 58 520 68 50
biuro@ssm.gda.pl