zmiana czcionki: 
  +  
  domyślna  
  –  


Termin

2020-03-26


INFORMACJE
Odwołane spotkanie w sprawie rozgrywek miedzyszkolnych

Spotkanie planowane na 26 marca br. o godzinie 12.00 dotyczące przyszłorocznych rozgrywek międzyszkolnych tzw. Gdańskiej Olimpiady Młodzieży zostaje odwołane. O terminie spotkania będziemy informować w terminie późniejszym

mar
26
2020 |03|26
czwartek
godz.12:00

gry i zabawy

Czas: 10:00 - 11:30
Grupa wiekowa:7-11 lat
Obiekt:Szkoła Podstawowa nr 19

gry i zabawy

Czas: 12:55 - 13:40
Grupa wiekowa:6-8 lat
Obiekt:Szkoła Podstawowa nr 49

turystyka

Czas: 13:40 - 15:10
Grupa wiekowa:bez ograniczeń wiekowych
Obiekt:Szkoła Podstawowa nr 89

piłka nożna

Czas: 13:45 - 15:15
Grupa wiekowa:10-14 lat
Obiekt:Szkoła Podstawowa nr 77

koszykówka dz./ch.

Czas: 13:50 - 14:35
Grupa wiekowa:7-13 lat
Obiekt:Szkoła Podstawowa nr 43

gry zespołowe

Czas: 13:55 - 15:25
Grupa wiekowa:11-14 lat
Obiekt:Szkoła Podstawowa nr 84

cherleaders

Czas: 14:30 - 16:00
Grupa wiekowa:9-13 lat
Obiekt:ZSO nr 10

piłka nożna

Czas: 14:35 - 16:05
Grupa wiekowa:9-11 lat
Obiekt:Szkoła Podstawowa nr 56

gry zespołowe

Czas: 14:40 - 16:10
Grupa wiekowa:10-16 lat
Obiekt:Szkoła Podstawowa nr 1

turystyka

Czas: 14:40 - 16:10
Grupa wiekowa:11-13 lat
Obiekt:Szkoła Podstawowa nr 49

piłka nożna

Czas: 14:50 - 16:20
Grupa wiekowa:7-10 lat
Obiekt:Szkoła Podstawowa nr 49

rekreacyjne ogólne

Czas: 14:50 - 15:35
Grupa wiekowa:7-12 lat
Obiekt:Szkoła Podstawowa nr 19

lekkoatletyka

Czas: 15:15 - 18:15
Grupa wiekowa:10-12 lat
Obiekt:Szkoła Podstawowa nr 80

lekkoatletyka

Czas: 15:15 - 18:15
Grupa wiekowa:13-16 lat
Obiekt:Szkoła Podstawowa nr 80

gry i zabawy

Czas: 15:30 - 17:00
Grupa wiekowa:12-15 lat
Obiekt:Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 2

cherleaders

Czas: 15:30 - 17:00
Grupa wiekowa:14-18 lat
Obiekt:X Liceum Ogólnokształcace

rekreacyjne dz./ch.

Czas: 15:30 - 17:00
Grupa wiekowa:7-14 lat
Obiekt:Szkoła Podstawowa nr 19

piłka siatkowa

Czas: 15:30 - 17:45
Grupa wiekowa:8-10
Obiekt:Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 8

gimnastyka kompensacyjna

Czas: 15:30 - 16:15
Grupa wiekowa:9-11 lat
Obiekt:Szkoła Podstawowa nr 1

gry i zabawy

Czas: 15:30 - 17:00
Grupa wiekowa:9-12 lat
Obiekt:Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 2

turystyka

Czas: 15:40 - 17:10
Grupa wiekowa:9-15 lat
Obiekt:Szkoła Podstawowa nr 19

nauka pływania

Czas: 15:45 - 18:00
Grupa wiekowa:7-18 lat
Obiekt:Szkoła Podstawowa nr 42

lekkoatletyka

Czas: 16:00 - 17:30
Grupa wiekowa:12-18 lat
Obiekt:Gdański Ośrodek Sportu

lekkoatletyka

Czas: 16:00 - 17:30
Grupa wiekowa:8-12 lat
Obiekt:Szkoła Podstawowa nr 27

siłownia

Czas: 16:00 - 17:30
Grupa wiekowa:bez ograniczeń wiekowych
Obiekt:Szkoła Podstawowa nr 67

kajakarstwo

Czas: 16:00 - 18:00
Grupa wiekowa:bez ograniczeń wiekowych
Obiekt:Szkoła Podstawowa nr 65

piłka nożna

Czas: 16:05 - 17:35
Grupa wiekowa:12-14 lat
Obiekt:Szkoła Podstawowa nr 56

nauka pływania/pływanie korekcyjne dz./ch.

Czas: 16:15 - 20:00
Grupa wiekowa:10-16 lat
Obiekt:XV Liceum Ogólnokształcące

nauka pływania

Czas: 16:15 - 17:45
Grupa wiekowa:7-18 lat
Obiekt:XV Liceum Ogólnokształcące

koszykówka

Czas: 16:15 - 17:45
Grupa wiekowa:8-14 lat
Obiekt:Szkoła Podstawowa nr 60

akrobatyka, zapasy

Czas: 16:30 - 18:00
Grupa wiekowa:12-18 lat
Obiekt:Szkoła Podstawowa nr 67

piłka nożna

Czas: 16:30 - 18:30
Grupa wiekowa:bez ograniczeń wiekowych
Obiekt:IX Liceum Ogólnokształcące

piłka nożna ch.

Czas: 17:00 - 18:30
Grupa wiekowa:10-12 lat
Obiekt:Zespół Szkół Sportowych i Ogólnokształcących

cherleaders

Czas: 17:00 - 18:30
Grupa wiekowa:7-13 lat
Obiekt:Szkoła Podstawowa nr 43

cherleaders

Czas: 17:00 - 18:30
Grupa wiekowa:7-18 lat
Obiekt:Szkoła Podstawowa nr 43

cherleaders

Czas: 17:00 - 20:00
Grupa wiekowa:bez ograniczeń wiekowych
Obiekt:X Liceum Ogólnokształcace

smocze łodzie

Czas: 17:30 - 19:45
Grupa wiekowa:14-19 lat
Obiekt:Zespół Szkół Ogólnokształących nr 6

turystyka

Czas: 17:30 - 19:45
Grupa wiekowa:8-15 lat
Obiekt:Szkoła Podstawowa nr 19

zumba

Czas: 17:30 - 18:30
Grupa wiekowa:bez ograniczeń wiekowych
Obiekt:Szkoła Podstawowa nr 38

pływanie korekcyjne

Czas: 17:45 - 20:00
Grupa wiekowa:7-18 lat
Obiekt:XV Liceum Ogólnokształcące

smocze łodzie

Czas: 18:00 - 19:30
Grupa wiekowa:12-17 lat
Obiekt:Zespół Szkół Ogólnokształących nr 6

smocze łodzie

Czas: 18:00 - 19:30
Grupa wiekowa:14-19 lat
Obiekt:Zespół Szkół Ogólnokształących nr 6

bieganie

Czas: 18:00 - 20:00
Grupa wiekowa:bez ograniczeń wiekowych
Obiekt:Szkoła Podstawowa nr 17

piłka siatkowa

Czas: 18:00 - 20:00
Grupa wiekowa:bez ograniczeń wiekowych
Obiekt:Szkoła Podstawowa nr 92

piłka nożna ch.

Czas: 18:30 - 20:00
Grupa wiekowa:10-12 lat
Obiekt:Zespół Szkół Sportowych i Ogólnokształcących

cherleaders

Czas: 18:30 - 20:00
Grupa wiekowa:14-19 lat
Obiekt:X Liceum Ogólnokształcace

zumba

Czas: 18:30 - 19:30
Grupa wiekowa:bez ograniczeń wiekowych
Obiekt:Szkoła Podstawowa nr 38

pływanie synchroniczne

Czas: 18:45 - 19:30
Grupa wiekowa:7-17 lat
Obiekt:Szkoła Podstawowa nr 42

pływanie synchroniczne

Czas: 18:45 - 19:30
Grupa wiekowa:7-17 lat
Obiekt:Szkoła Podstawowa nr 42

fitness

Czas: 19:00 - 21:00
Grupa wiekowa:bez ograniczeń wiekowych
Obiekt:Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 2

siatkówka

Czas: 19:00 - 21:00
Grupa wiekowa:bez ograniczeń wiekowych
Obiekt:Szkoła Podstawowa nr 80

piłka nożna

Czas: 19:00 - 21:00
Grupa wiekowa:bez ograniczeń wiekowych
Obiekt:Szkoła Podstawowa nr 80

badminton

Czas: 19:00 - 20:30
Grupa wiekowa:bez ograniczeń wiekowych
Obiekt:Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 2

nauka pływania

Czas: 19:15 - 20:45
Grupa wiekowa:7-18 lat
Obiekt:Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 1

pływanie synchroniczne

Czas: 19:30 - 20:15
Grupa wiekowa:7-17 lat
Obiekt:Szkoła Podstawowa nr 42

pływanie synchroniczne

Czas: 19:30 - 20:15
Grupa wiekowa:7-17 lat
Obiekt:Szkoła Podstawowa nr 42

piłka siatkowa

Czas: 20:00 - 22:00
Grupa wiekowa:bez ograniczeń wiekowych
Obiekt:Szkoła Podstawowa nr 6



logo GZSiSS
Gdański Zespół Schronisk i Sportu Szkolnego

Al. Grunwaldzka 244 , 80-314 Gdańsk
tel. 48 58 520 68 50
biuro@ssm.gda.pl

Szkolne Schronisko
Młodzieżowe w Gdańsku

Al. Grunwaldzka 244
80-314 Gdańsk
tel. 48 520 68 51
grunwaldzka@ssm.gda.pl

Filia SSM Wałowa

ul. Wałowa 21
80-858 Gdańsk
tel. 48 58 301 23 13
walowa@ssm.gda.pl

Filia SSM

ul. Kartuska 245B
80-125 Gdańsk
tel. 48 58 302 60 44
kartuska@ssm.gda.pl

Gdański Ośrodek Kultury Fizycznej

ul. Grunwaldzka 244
80-314 Gdańsk
tel. 48 58 520 68 50
biuro@ssm.gda.pl