facebook
   zmiana czcionki: 
  +  
  domyślna  
  –  


Szkoła Podstawowa nr 42



583024604

Ulica: ul. Czajkowskiego Piotra (Mapa)

Zajęcia

Udział w rozgrywkach

MiejsceDataDyscyplinaZespół 1Zespół 2Wynik
ZSP22019-12-02 00:00 [2019/2020]Igrzyska Dzieci, Dwa Ognie Usportowione, Chłopcy, Runda I, Grupa DSP42SP3327 : 25
ZSP22019-12-02 00:00 [2019/2020]Igrzyska Dzieci, Dwa Ognie Usportowione, Chłopcy, Runda I, Grupa DZSP2SP425 : 27
ZSP22019-12-02 00:00 [2019/2020]Igrzyska Dzieci, Dwa Ognie Usportowione, Chłopcy, Runda I, Grupa DPZPSP4222 : 32
SP272019-10-30 10:30 [2019/2020]Igrzyska Dzieci, Dwa Ognie Usportowione, Dziewczęta, FINAŁ, FINAŁSP42GSS19 : 17
SP272019-10-30 10:30 [2019/2020]Igrzyska Dzieci, Dwa Ognie Usportowione, Dziewczęta, FINAŁ, FINAŁSP27SP4220 : 18
SP82019-10-22 00:00 [2019/2020]Igrzyska Dzieci, Dwa Ognie Usportowione, Dziewczęta, PÓŁFINAŁ, Grupa ISP79SP4215 : 15
SP82019-10-22 00:00 [2019/2020]Igrzyska Dzieci, Dwa Ognie Usportowione, Dziewczęta, PÓŁFINAŁ, Grupa ISP42SP3526 : 16
SP82019-10-22 00:00 [2019/2020]Igrzyska Dzieci, Dwa Ognie Usportowione, Dziewczęta, PÓŁFINAŁ, Grupa ISP42SP817 : 8
SSM2019-10-18 00:00 [2019/2020]Igrzyska Młodzieży Szkolnej, Piłka Nożna, Chłopcy, Runda I, Grupa AGedaniaSP4215 : 1
SSM2019-10-18 00:00 [2019/2020]Igrzyska Młodzieży Szkolnej, Piłka Nożna, Chłopcy, Runda I, Grupa ASP18SP421 : 3
SSM2019-10-18 00:00 [2019/2020]Igrzyska Młodzieży Szkolnej, Piłka Nożna, Chłopcy, Runda I, Grupa AZSP2SP425 : 0
SSM2019-10-17 00:00 [2019/2020]Igrzyska Dzieci, Mini Piłka Nożna, Chłopcy, Runda I, Grupa FSP5SP420 : 1
SSM2019-10-17 00:00 [2019/2020]Igrzyska Dzieci, Mini Piłka Nożna, Chłopcy, Runda I, Grupa FSP42OSM5 : 1
SSM2019-10-17 00:00 [2019/2020]Igrzyska Dzieci, Mini Piłka Nożna, Chłopcy, Runda II, Grupa KSP61SP421 : 2
SSM2019-10-17 00:00 [2019/2020]Igrzyska Dzieci, Mini Piłka Nożna, Chłopcy, Runda II, Grupa KII SSP STOSP421 : 0
SSM2019-10-17 00:00 [2019/2020]Igrzyska Dzieci, Mini Piłka Nożna, Chłopcy, Runda II, Grupa KSP5SP420 : 1
PZP2019-09-30 00:00 [2019/2020]Igrzyska Dzieci, Dwa Ognie Usportowione, Dziewczęta, RUNDA I, Grupa IVPZPSP428 : 11
PZP2019-09-30 00:00 [2019/2020]Igrzyska Dzieci, Dwa Ognie Usportowione, Dziewczęta, RUNDA I, Grupa IVSP42III SSP STO18 : 2
SP27 [2019/2020]Igrzyska Dzieci, Dwa Ognie Usportowione, Chłopcy, PÓŁFINAŁY, Grupa FSP35SP4218 : 28
SP27 [2019/2020]Igrzyska Dzieci, Dwa Ognie Usportowione, Chłopcy, PÓŁFINAŁY, Grupa FSP42SP5023 : 12
SP27 [2019/2020]Igrzyska Dzieci, Dwa Ognie Usportowione, Chłopcy, PÓŁFINAŁY, Grupa FSP42SP2716 : 9
SP27 [2019/2020]Igrzyska Dzieci, Dwa Ognie Usportowione, Chłopcy, FINAŁSP79SP4221 : 13
SP27 [2019/2020]Igrzyska Dzieci, Dwa Ognie Usportowione, Chłopcy, FINAŁSP27SP4219 : 21
SP33 [2019/2020]Igrzyska Dzieci, Mini Piłka Ręczna, Dziewczęta, PÓŁFINAŁY, GRUPA ESP33SP4214 : 18
SP33 [2019/2020]Igrzyska Dzieci, Mini Piłka Ręczna, Dziewczęta, PÓŁFINAŁY, GRUPA ESP79SP421 : 15
SP33 [2019/2020]Igrzyska Dzieci, Mini Piłka Ręczna, Dziewczęta, FINAŁSP35SP425 : 15
SP33 [2019/2020]Igrzyska Dzieci, Mini Piłka Ręczna, Dziewczęta, FINAŁSP33SP4220 : 15
SP33 [2019/2020]Igrzyska Dzieci, Mini Piłka Ręczna, Chłopcy, PÓŁFINAŁY, GRUPA FSP19SP4211 : 15
SP33 [2019/2020]Igrzyska Dzieci, Mini Piłka Ręczna, Chłopcy, PÓŁFINAŁY, GRUPA FSP33SP4223 : 11
SP33 [2019/2020]Igrzyska Dzieci, Mini Piłka Ręczna, Chłopcy, PÓŁFINAŁY, GRUPA FSP42SP465 : 13
SP42 [2019/2020]Igrzyska Dzieci, Mini Piłka Ręczna, Dziewczęta, RUNDA 1, Grupa ASP42SP815 : 5
SP42 [2019/2020]Igrzyska Dzieci, Mini Piłka Ręczna, Dziewczęta, RUNDA 1, Grupa ASP42III SSP STO21 : 1
SP42 [2019/2020]Igrzyska Dzieci, Mini Piłka Ręczna, Dziewczęta, RUNDA 1, Grupa ASP8III SSP STO11 : 5
SP42 [2019/2020]Igrzyska Dzieci, Mini Piłka Ręczna, Chłopcy, RUNDA I, Grupa BSP42SP816 : 8
SP85 [2019/2020]Igrzyska Dzieci, Mini Piłka Siatkowa, Dziewczęta, Runda I, Grupa ASP85SP422 : 0
SP85 [2019/2020]Igrzyska Dzieci, Mini Piłka Siatkowa, Dziewczęta, Runda I, Grupa ASP42SP332 : 0
SP85 [2019/2020]Igrzyska Dzieci, Mini Piłka Siatkowa, Dziewczęta, Runda I, Grupa ASP42SP332 : 0
SP85 [2019/2020]Igrzyska Dzieci, Mini Piłka Siatkowa, Dziewczęta, PÓŁFINAŁ, Grupa BSP48SP422 : 1
SP85 [2019/2020]Igrzyska Dzieci, Mini Piłka Siatkowa, Dziewczęta, PÓŁFINAŁ, Grupa BSP79SP422 : 0
SP85 [2019/2020]Igrzyska Dzieci, Mini Piłka Siatkowa, Dziewczęta, PÓŁFINAŁ, Grupa BSP42SP82 : 1


Zobacz również

Wyszukaj

Zobacz galerię

logo GZSiSS
Gdański Zespół Schronisk i Sportu Szkolnego

Al. Grunwaldzka 244 , 80-314 Gdańsk
tel. 48 58 520 68 50
biuro@ssm.gda.pl

Szkolne Schronisko
Młodzieżowe w Gdańsku

Al. Grunwaldzka 244
80-314 Gdańsk
tel. 48 520 68 51
grunwaldzka@ssm.gda.pl

Filia SSM Wałowa

ul. Wałowa 21
80-858 Gdańsk
tel. 48 58 301 23 13
walowa@ssm.gda.pl

Filia SSM

ul. Kartuska 245B
80-125 Gdańsk
tel. 48 58 302 60 44
kartuska@ssm.gda.pl

Gdański Ośrodek Kultury Fizycznej

ul. Grunwaldzka 244
80-314 Gdańsk
tel. 48 58 520 68 50
biuro@ssm.gda.pl