facebook
   zmiana czcionki: 
  +  
  domyślna  
  –  


Szkoła Podstawowa nr 27



585507670

Ulica: ul. Srebrniki (Mapa)

Zajęcia

Udział w rozgrywkach

MiejsceDataDyscyplinaZespół 1Zespół 2Wynik
SP272019-12-03 00:00 [2019/2020]Igrzyska Dzieci, Dwa Ognie Usportowione, Chłopcy, Runda I, Grupa BSP81SP4917 : 27
SP272019-12-03 00:00 [2019/2020]Igrzyska Dzieci, Dwa Ognie Usportowione, Chłopcy, Runda I, Grupa BSP81SP626 : 19
SP272019-12-03 00:00 [2019/2020]Igrzyska Dzieci, Dwa Ognie Usportowione, Chłopcy, Runda I, Grupa BSP81SP2722 : 28
SP272019-12-03 00:00 [2019/2020]Igrzyska Dzieci, Dwa Ognie Usportowione, Chłopcy, Runda I, Grupa BSP81III SSP STO11 : 23
SP272019-12-03 00:00 [2019/2020]Igrzyska Dzieci, Dwa Ognie Usportowione, Chłopcy, Runda I, Grupa BSP49SP630 : 10
SP272019-12-03 00:00 [2019/2020]Igrzyska Dzieci, Dwa Ognie Usportowione, Chłopcy, Runda I, Grupa BSP49SP2717 : 25
SP272019-12-03 00:00 [2019/2020]Igrzyska Dzieci, Dwa Ognie Usportowione, Chłopcy, Runda I, Grupa BSP49III SSP STO20 : 21
SP272019-12-03 00:00 [2019/2020]Igrzyska Dzieci, Dwa Ognie Usportowione, Chłopcy, Runda I, Grupa BSP6SP273 : 28
SP272019-12-03 00:00 [2019/2020]Igrzyska Dzieci, Dwa Ognie Usportowione, Chłopcy, Runda I, Grupa BSP6III SSP STO5 : 27
SP272019-12-03 00:00 [2019/2020]Igrzyska Dzieci, Dwa Ognie Usportowione, Chłopcy, Runda I, Grupa BSP27III SSP STO17 : 11
SP272019-11-13 09:00 [2019/2020]Igrzyska Dzieci, Unihokej, Chłopcy, FINAŁ, FinałSP27SP81
SP272019-11-13 09:00 [2019/2020]Igrzyska Dzieci, Unihokej, Chłopcy, FINAŁ, FinałII SSP STOSP35
SP272019-11-06 09:00 [2019/2020]Igrzyska Dzieci, Unihokej, Chłopcy, Runda II , Grupa FSP27II SSP STO6 : 0
SP272019-11-06 09:00 [2019/2020]Igrzyska Dzieci, Unihokej, Chłopcy, Runda II , Grupa FSP27SP125 : 0
SP272019-11-06 09:00 [2019/2020]Igrzyska Dzieci, Unihokej, Chłopcy, Runda II , Grupa FII SSP STOSP122 : 1
SP272019-10-30 10:30 [2019/2020]Igrzyska Dzieci, Dwa Ognie Usportowione, Dziewczęta, FINAŁ, FINAŁSP27SP7927 : 16
SP272019-10-30 10:30 [2019/2020]Igrzyska Dzieci, Dwa Ognie Usportowione, Dziewczęta, FINAŁ, FINAŁSP42GSS19 : 17
SP272019-10-30 10:30 [2019/2020]Igrzyska Dzieci, Dwa Ognie Usportowione, Dziewczęta, FINAŁ, FINAŁGSSSP7918 : 28
SP272019-10-30 10:30 [2019/2020]Igrzyska Dzieci, Dwa Ognie Usportowione, Dziewczęta, FINAŁ, FINAŁSP27SP4220 : 18
SP272019-10-24 00:00 [2019/2020]Igrzyska Dzieci, Unihokej, Chłopcy, I RUNDA, Grupa ASP KAZIMIERZASP270 : 5
SP272019-10-24 00:00 [2019/2020]Igrzyska Dzieci, Unihokej, Chłopcy, I RUNDA, Grupa ASP KAZIMIERZASP163 : 0
SP272019-10-24 00:00 [2019/2020]Igrzyska Dzieci, Unihokej, Chłopcy, I RUNDA, Grupa ASP27SP1616 : 0
SP272019-10-21 00:00 [2019/2020]Igrzyska Dzieci, Dwa Ognie Usportowione, Dziewczęta, PÓŁFINAŁ, Grupa IIPZPSP278 : 15
SP272019-10-21 00:00 [2019/2020]Igrzyska Dzieci, Dwa Ognie Usportowione, Dziewczęta, PÓŁFINAŁ, Grupa IIPZPGSS12 : 17
SP272019-10-21 00:00 [2019/2020]Igrzyska Dzieci, Dwa Ognie Usportowione, Dziewczęta, PÓŁFINAŁ, Grupa IIPZPSP857 : 14
SP272019-10-21 00:00 [2019/2020]Igrzyska Dzieci, Dwa Ognie Usportowione, Dziewczęta, PÓŁFINAŁ, Grupa IISP27GSS22 : 20
SP272019-10-21 00:00 [2019/2020]Igrzyska Dzieci, Dwa Ognie Usportowione, Dziewczęta, PÓŁFINAŁ, Grupa IISP27SP8522 : 13
SP272019-10-21 00:00 [2019/2020]Igrzyska Dzieci, Dwa Ognie Usportowione, Dziewczęta, PÓŁFINAŁ, Grupa IISP85GSS11 : 21
SSM2019-10-15 00:00 [2019/2020]Igrzyska Dzieci, Mini Piłka Nożna, Chłopcy, Runda I, Grupa BSP8SP272 : 2
SSM2019-10-15 00:00 [2019/2020]Igrzyska Dzieci, Mini Piłka Nożna, Chłopcy, Runda I, Grupa BSP27CH SZK. Montessori6 : 1
SSM2019-10-15 00:00 [2019/2020]Igrzyska Dzieci, Mini Piłka Nożna, Chłopcy, Runda I, Grupa BSP27SP5710 : 0
SSM2019-10-15 00:00 [2019/2020]Igrzyska Dzieci, Mini Piłka Nożna, Chłopcy, Runda II, GRUPA ISP80SP272 : 2
SSM2019-10-15 00:00 [2019/2020]Igrzyska Dzieci, Mini Piłka Nożna, Chłopcy, Runda II, GRUPA ISP27SP143 : 0
SSM2019-10-15 00:00 [2019/2020]Igrzyska Dzieci, Mini Piłka Nożna, Chłopcy, Runda II, GRUPA ISP27SP82 : 2
SP272019-10-01 00:00 [2019/2020]Igrzyska Dzieci, Dwa Ognie Usportowione, Dziewczęta, RUNDA I, Grupa IISP27SP3518 : 19
SP272019-10-01 00:00 [2019/2020]Igrzyska Dzieci, Dwa Ognie Usportowione, Dziewczęta, RUNDA I, Grupa IISP27ZSP220 : 8
SP272019-10-01 00:00 [2019/2020]Igrzyska Dzieci, Dwa Ognie Usportowione, Dziewczęta, RUNDA I, Grupa IISP35ZSP212 : 13
SP27 [2019/2020]Igrzyska Dzieci, Dwa Ognie Usportowione, Chłopcy, PÓŁFINAŁY, Grupa FSP35SP4218 : 28
SP27 [2019/2020]Igrzyska Dzieci, Dwa Ognie Usportowione, Chłopcy, PÓŁFINAŁY, Grupa FSP27SP5016 : 11
SP27 [2019/2020]Igrzyska Dzieci, Dwa Ognie Usportowione, Chłopcy, PÓŁFINAŁY, Grupa FSP35SP2714 : 17
SP27 [2019/2020]Igrzyska Dzieci, Dwa Ognie Usportowione, Chłopcy, PÓŁFINAŁY, Grupa FSP42SP5023 : 12
SP27 [2019/2020]Igrzyska Dzieci, Dwa Ognie Usportowione, Chłopcy, PÓŁFINAŁY, Grupa FSP35SP5022 : 19
SP27 [2019/2020]Igrzyska Dzieci, Dwa Ognie Usportowione, Chłopcy, PÓŁFINAŁY, Grupa FSP42SP2716 : 9
SP27 [2019/2020]Igrzyska Dzieci, Dwa Ognie Usportowione, Chłopcy, FINAŁSP27III SSP STO19 : 20
SP27 [2019/2020]Igrzyska Dzieci, Dwa Ognie Usportowione, Chłopcy, FINAŁSP79SP4221 : 13
SP27 [2019/2020]Igrzyska Dzieci, Dwa Ognie Usportowione, Chłopcy, FINAŁSP27SP4219 : 21
SP27 [2019/2020]Igrzyska Dzieci, Dwa Ognie Usportowione, Chłopcy, FINAŁSP79III SSP STO22 : 15
SP27 [2019/2020]Igrzyska Dzieci, Mini Piłka Siatkowa, Chłopcy, Runda I, Grupa CSP79SP612 : 0
SP27 [2019/2020]Igrzyska Dzieci, Mini Piłka Siatkowa, Chłopcy, Runda I, Grupa CSP27III SSP STO2 : 0
SP27 [2019/2020]Igrzyska Dzieci, Mini Piłka Siatkowa, Chłopcy, Runda I, Grupa CSP79III SSP STO2 : 0
SP27 [2019/2020]Igrzyska Dzieci, Mini Piłka Siatkowa, Chłopcy, Runda I, Grupa CSP61SP272 : 0
SP27 [2019/2020]Igrzyska Dzieci, Mini Piłka Siatkowa, Chłopcy, Runda I, Grupa CSP79SP272 : 0
SP27 [2019/2020]Igrzyska Dzieci, Mini Piłka Siatkowa, Chłopcy, Runda I, Grupa CSP61III SSP STO2 : 0
SP85 [2019/2020]Igrzyska Dzieci, Mini Piłka Siatkowa, Dziewczęta, PÓŁFINAŁ, Grupa ASP85SP272 : 0
SP85 [2019/2020]Igrzyska Dzieci, Mini Piłka Siatkowa, Dziewczęta, PÓŁFINAŁ, Grupa ASP27SP432 : 0
SP85 [2019/2020]Igrzyska Dzieci, Mini Piłka Siatkowa, Dziewczęta, FINAŁSP79SP272 : 0
SP85 [2019/2020]Igrzyska Dzieci, Mini Piłka Siatkowa, Dziewczęta, FINAŁSP27SP481 : 2
SP8 [2019/2020]Igrzyska Dzieci, Mini Piłka Siatkowa, Dziewczęta, Runda I, Grupa CSP8SP271 : 2


Zobacz również

Wyszukaj

Zobacz galerię

logo GZSiSS
Gdański Zespół Schronisk i Sportu Szkolnego

Al. Grunwaldzka 244 , 80-314 Gdańsk
tel. 48 58 520 68 50
biuro@ssm.gda.pl

Szkolne Schronisko
Młodzieżowe w Gdańsku

Al. Grunwaldzka 244
80-314 Gdańsk
tel. 48 520 68 51
grunwaldzka@ssm.gda.pl

Filia SSM Wałowa

ul. Wałowa 21
80-858 Gdańsk
tel. 48 58 301 23 13
walowa@ssm.gda.pl

Filia SSM

ul. Kartuska 245B
80-125 Gdańsk
tel. 48 58 302 60 44
kartuska@ssm.gda.pl

Gdański Ośrodek Kultury Fizycznej

ul. Grunwaldzka 244
80-314 Gdańsk
tel. 48 58 520 68 50
biuro@ssm.gda.pl