facebook
   zmiana czcionki: 
  +  
  domyślna  
  –  


Szkoła Podstawowa nr 8



583036579

Ulica: ul. Dragana Marcina (Mapa)

Zajęcia

Udział w rozgrywkach

MiejsceDataDyscyplinaZespół 1Zespół 2Wynik
SP82019-12-04 00:00 [2019/2020]Igrzyska Dzieci, Dwa Ognie Usportowione, Chłopcy, Runda I, Grupa ASP8SP5035 : 15
SP82019-12-04 00:00 [2019/2020]Igrzyska Dzieci, Dwa Ognie Usportowione, Chłopcy, Runda I, Grupa ASP8SP2940 : 10
SP82019-12-04 00:00 [2019/2020]Igrzyska Dzieci, Dwa Ognie Usportowione, Chłopcy, Runda I, Grupa ASP50SP2926 : 25
SP82019-11-27 10:00 [2019/2020]Igrzyska Dzieci, Koszykówka 3 x 3, Dziewczęta, Runda I, Grupa ASP85SP465 : 1
SP82019-11-27 10:00 [2019/2020]Igrzyska Dzieci, Koszykówka 3 x 3, Dziewczęta, Runda I, Grupa ASP85ZSP26 : 1
SP82019-11-27 10:00 [2019/2020]Igrzyska Dzieci, Koszykówka 3 x 3, Dziewczęta, Runda I, Grupa AZSP2SP462 : 1
SP82019-11-27 10:00 [2019/2020]Igrzyska Dzieci, Koszykówka 3 x 3, Dziewczęta, Runda I, Grupa BE.I. School Gda.SP80 : 2
SP82019-11-27 10:00 [2019/2020]Igrzyska Dzieci, Koszykówka 3 x 3, Dziewczęta, Runda I, Grupa BSP48III SSP STO1 : 0
SP82019-11-27 10:00 [2019/2020]Igrzyska Dzieci, Koszykówka 3 x 3, Dziewczęta, Runda I, Grupa BE.I. School Gda.SP481 : 5
SP82019-11-27 10:00 [2019/2020]Igrzyska Dzieci, Koszykówka 3 x 3, Dziewczęta, Runda I, Grupa BSP8III SSP STO3 : 2
SP82019-11-27 10:00 [2019/2020]Igrzyska Dzieci, Koszykówka 3 x 3, Dziewczęta, Runda I, Grupa BE.I. School Gda.III SSP STO1 : 2
SP82019-11-27 10:00 [2019/2020]Igrzyska Dzieci, Koszykówka 3 x 3, Dziewczęta, Runda I, Grupa BSP8SP480 : 6
SP82019-11-27 10:00 [2019/2020]Igrzyska Dzieci, Koszykówka 3 x 3, Dziewczęta, FINAŁSP85SP86 : 0
SP82019-11-27 10:00 [2019/2020]Igrzyska Dzieci, Koszykówka 3 x 3, Dziewczęta, FINAŁSP48ZSP25 : 0
SP82019-11-27 10:00 [2019/2020]Igrzyska Dzieci, Koszykówka 3 x 3, Dziewczęta, FINAŁSP8ZSP21 : 2
SP82019-11-27 10:00 [2019/2020]Igrzyska Dzieci, Koszykówka 3 x 3, Dziewczęta, FINAŁSP85SP481 : 2
SP82019-11-27 10:00 [2019/2020]Igrzyska Młodzieży Szkolnej, Koszykówka 3 x 3, Dziewczęta, Runda I, Grupa ASP46SP8511 : 2
SP82019-11-27 10:00 [2019/2020]Igrzyska Młodzieży Szkolnej, Koszykówka 3 x 3, Dziewczęta, Runda I, Grupa ASP46SP811 : 1
SP82019-11-27 10:00 [2019/2020]Igrzyska Młodzieży Szkolnej, Koszykówka 3 x 3, Dziewczęta, Runda I, Grupa ASP85SP80 : 5
SP82019-11-27 10:00 [2019/2020]Igrzyska Młodzieży Szkolnej, Koszykówka 3 x 3, Dziewczęta, Runda I, Grupa BSP33SP488 : 5
SP82019-11-27 10:00 [2019/2020]Igrzyska Młodzieży Szkolnej, Koszykówka 3 x 3, Dziewczęta, Runda I, Grupa BSP33III SSP STO6 : 1
SP82019-11-27 10:00 [2019/2020]Igrzyska Młodzieży Szkolnej, Koszykówka 3 x 3, Dziewczęta, Runda I, Grupa BSP48III SSP STO2 : 0
SP82019-11-27 10:00 [2019/2020]Igrzyska Młodzieży Szkolnej, Koszykówka 3 x 3, Dziewczęta, FINAŁSP46SP484 : 3
SP82019-11-27 10:00 [2019/2020]Igrzyska Młodzieży Szkolnej, Koszykówka 3 x 3, Dziewczęta, FINAŁSP33SP86 : 2
SP82019-11-27 10:00 [2019/2020]Igrzyska Młodzieży Szkolnej, Koszykówka 3 x 3, Dziewczęta, FINAŁSP48SP84 : 2
SP82019-11-27 10:00 [2019/2020]Igrzyska Młodzieży Szkolnej, Koszykówka 3 x 3, Dziewczęta, FINAŁSP46SP332 : 4
SP82019-10-25 00:00 [2019/2020]Igrzyska Dzieci, Unihokej, Chłopcy, I RUNDA, Grupa DSP35SP811 : 0
SP82019-10-25 00:00 [2019/2020]Igrzyska Dzieci, Unihokej, Chłopcy, I RUNDA, Grupa DSP35CH SZK. Montessori10 : 0
SP82019-10-25 00:00 [2019/2020]Igrzyska Dzieci, Unihokej, Chłopcy, I RUNDA, Grupa DSP8CH SZK. Montessori1 : 0
SP82019-10-22 00:00 [2019/2020]Igrzyska Dzieci, Dwa Ognie Usportowione, Dziewczęta, PÓŁFINAŁ, Grupa ISP79SP4215 : 15
SP82019-10-22 00:00 [2019/2020]Igrzyska Dzieci, Dwa Ognie Usportowione, Dziewczęta, PÓŁFINAŁ, Grupa ISP79SP3529 : 14
SP82019-10-22 00:00 [2019/2020]Igrzyska Dzieci, Dwa Ognie Usportowione, Dziewczęta, PÓŁFINAŁ, Grupa ISP79SP813 : 9
SP82019-10-22 00:00 [2019/2020]Igrzyska Dzieci, Dwa Ognie Usportowione, Dziewczęta, PÓŁFINAŁ, Grupa ISP42SP3526 : 16
SP82019-10-22 00:00 [2019/2020]Igrzyska Dzieci, Dwa Ognie Usportowione, Dziewczęta, PÓŁFINAŁ, Grupa ISP42SP817 : 8
SP82019-10-22 00:00 [2019/2020]Igrzyska Dzieci, Dwa Ognie Usportowione, Dziewczęta, PÓŁFINAŁ, Grupa ISP8SP3516 : 8
SSM2019-10-18 00:00 [2019/2020]Igrzyska Młodzieży Szkolnej, Piłka Nożna, Chłopcy, Runda I, Grupa DSP1SP81 : 1
SSM2019-10-18 00:00 [2019/2020]Igrzyska Młodzieży Szkolnej, Piłka Nożna, Chłopcy, Runda I, Grupa DSP8SP502 : 0
SSM2019-10-18 00:00 [2019/2020]Igrzyska Młodzieży Szkolnej, Piłka Nożna, Chłopcy, Runda I, Grupa DSP8SP597 : 1
SSM2019-10-15 00:00 [2019/2020]Igrzyska Dzieci, Mini Piłka Nożna, Chłopcy, Runda I, Grupa BSP8SP272 : 2
SSM2019-10-15 00:00 [2019/2020]Igrzyska Dzieci, Mini Piłka Nożna, Chłopcy, Runda I, Grupa BSP8SP577 : 0
SSM2019-10-15 00:00 [2019/2020]Igrzyska Dzieci, Mini Piłka Nożna, Chłopcy, Runda I, Grupa BSP8CH SZK. Montessori6 : 1
SSM2019-10-15 00:00 [2019/2020]Igrzyska Dzieci, Mini Piłka Nożna, Chłopcy, Runda II, GRUPA ISP80SP80 : 1
SSM2019-10-15 00:00 [2019/2020]Igrzyska Dzieci, Mini Piłka Nożna, Chłopcy, Runda II, GRUPA ISP27SP82 : 2
SSM2019-10-15 00:00 [2019/2020]Igrzyska Dzieci, Mini Piłka Nożna, Chłopcy, Runda II, GRUPA ISP8SP141 : 0
SP82019-10-01 00:00 [2019/2020]Igrzyska Dzieci, Dwa Ognie Usportowione, Dziewczęta, RUNDA I, Grupa ISP85SP6119:8
SP82019-10-01 00:00 [2019/2020]Igrzyska Dzieci, Dwa Ognie Usportowione, Dziewczęta, RUNDA I, Grupa ISP8SP857:11
SP82019-10-01 00:00 [2019/2020]Igrzyska Dzieci, Dwa Ognie Usportowione, Dziewczęta, RUNDA I, Grupa ISP8SP6115:10
SP8 [2019/2020]Igrzyska Dzieci, Mini Piłka Siatkowa, Dziewczęta, Runda I, Grupa CSP8SP271 : 2
SP8 [2019/2020]Igrzyska Dzieci, Dwa Ognie Usportowione, Chłopcy, PÓŁFINAŁY, Grupa ESP79III SSP STO16 : 18
SP8 [2019/2020]Igrzyska Dzieci, Dwa Ognie Usportowione, Chłopcy, PÓŁFINAŁY, Grupa ESP79SP815 : 13
SP8 [2019/2020]Igrzyska Dzieci, Dwa Ognie Usportowione, Chłopcy, PÓŁFINAŁY, Grupa ESP8III SSP STO14 : 15
SP42 [2019/2020]Igrzyska Dzieci, Mini Piłka Ręczna, Dziewczęta, RUNDA 1, Grupa ASP42SP815 : 5
SP42 [2019/2020]Igrzyska Dzieci, Mini Piłka Ręczna, Dziewczęta, RUNDA 1, Grupa ASP8III SSP STO11 : 5
SP42 [2019/2020]Igrzyska Dzieci, Mini Piłka Ręczna, Chłopcy, RUNDA I, Grupa BSP42SP816 : 8
SP85 [2019/2020]Igrzyska Dzieci, Mini Piłka Siatkowa, Dziewczęta, PÓŁFINAŁ, Grupa BSP48SP82 : 0
SP85 [2019/2020]Igrzyska Dzieci, Mini Piłka Siatkowa, Dziewczęta, PÓŁFINAŁ, Grupa BSP79SP82 : 0
SP85 [2019/2020]Igrzyska Dzieci, Mini Piłka Siatkowa, Dziewczęta, PÓŁFINAŁ, Grupa BSP42SP82 : 1
SP85 [2019/2020]Igrzyska Dzieci, Mini Piłka Siatkowa, Chłopcy, PÓŁFINAŁY, Grupa ASP85SP82 : 0
SP85 [2019/2020]Igrzyska Dzieci, Mini Piłka Siatkowa, Chłopcy, PÓŁFINAŁY, Grupa ASP8SP612 : 1
SP85 [2019/2020]Igrzyska Dzieci, Mini Piłka Siatkowa, Chłopcy, FINAŁSP79SP82 : 0
SP85 [2019/2020]Igrzyska Dzieci, Mini Piłka Siatkowa, Chłopcy, FINAŁSP8SP431 : 2
ZSP5 [2019/2020]Igrzyska Dzieci, Mini Piłka Ręczna, Chłopcy, PÓŁFINAŁY, Grupa ESP8SP439 : 3
ZSP5 [2019/2020]Igrzyska Dzieci, Mini Piłka Ręczna, Chłopcy, PÓŁFINAŁY, Grupa ESP8ZSP56 :19
ZSP5 [2019/2020]Igrzyska Dzieci, Mini Piłka Ręczna, Chłopcy, PÓŁFINAŁY, Grupa ESP35SP89 : 6
ZSP5 [2019/2020]Igrzyska Dzieci, Mini Piłka Ręczna, Dziewczęta, PÓŁFINAŁY, Grupa DZSP5SP815 : 3
ZSP5 [2019/2020]Igrzyska Dzieci, Mini Piłka Ręczna, Dziewczęta, PÓŁFINAŁY, Grupa DSP8SP353 : 11
SP8 [2019/2020]Igrzyska Dzieci, Mini Piłka Siatkowa, Chłopcy, Runda I, Grupa BSP8SP142 : 1
SP8 [2019/2020]Igrzyska Dzieci, Mini Piłka Siatkowa, Chłopcy, Runda I, Grupa BSP8ZSP52 : 0
SP8 [2019/2020]Igrzyska Dzieci, Mini Piłka Siatkowa, Chłopcy, Runda I, Grupa BSP14ZSP52 : 0


Zobacz również

Wyszukaj

Zobacz galerię

logo GZSiSS
Gdański Zespół Schronisk i Sportu Szkolnego

Al. Grunwaldzka 244 , 80-314 Gdańsk
tel. 48 58 520 68 50
biuro@ssm.gda.pl

Szkolne Schronisko
Młodzieżowe w Gdańsku

Al. Grunwaldzka 244
80-314 Gdańsk
tel. 48 520 68 51
grunwaldzka@ssm.gda.pl

Filia SSM Wałowa

ul. Wałowa 21
80-858 Gdańsk
tel. 48 58 301 23 13
walowa@ssm.gda.pl

Filia SSM

ul. Kartuska 245B
80-125 Gdańsk
tel. 48 58 302 60 44
kartuska@ssm.gda.pl

Gdański Ośrodek Kultury Fizycznej

ul. Grunwaldzka 244
80-314 Gdańsk
tel. 48 58 520 68 50
biuro@ssm.gda.pl