facebook
   zmiana czcionki: 
  +  
  domyślna  
  –  


Zespół Szkolno - Przedszkolny nr 2




Ulica: ul. Czajkowskiego Piotra (Mapa)

Zajęcia

Udział w rozgrywkach

MiejsceDataDyscyplinaZespół 1Zespół 2Wynik
ZSP22019-12-02 00:00 [2019/2020]Igrzyska Dzieci, Dwa Ognie Usportowione, Chłopcy, Runda I, Grupa DPZPZSP219 : 16
ZSP22019-12-02 00:00 [2019/2020]Igrzyska Dzieci, Dwa Ognie Usportowione, Chłopcy, Runda I, Grupa DSP42SP3327 : 25
ZSP22019-12-02 00:00 [2019/2020]Igrzyska Dzieci, Dwa Ognie Usportowione, Chłopcy, Runda I, Grupa DPZPSP3321 : 22
ZSP22019-12-02 00:00 [2019/2020]Igrzyska Dzieci, Dwa Ognie Usportowione, Chłopcy, Runda I, Grupa DZSP2SP425 : 27
ZSP22019-12-02 00:00 [2019/2020]Igrzyska Dzieci, Dwa Ognie Usportowione, Chłopcy, Runda I, Grupa DPZPSP4222 : 32
ZSP22019-12-02 00:00 [2019/2020]Igrzyska Dzieci, Dwa Ognie Usportowione, Chłopcy, Runda I, Grupa DSP33ZSP236 : 14
SP82019-11-27 10:00 [2019/2020]Igrzyska Dzieci, Koszykówka 3 x 3, Dziewczęta, Runda I, Grupa ASP85ZSP26 : 1
SP82019-11-27 10:00 [2019/2020]Igrzyska Dzieci, Koszykówka 3 x 3, Dziewczęta, Runda I, Grupa AZSP2SP462 : 1
SP82019-11-27 10:00 [2019/2020]Igrzyska Dzieci, Koszykówka 3 x 3, Dziewczęta, FINAŁSP48ZSP25 : 0
SP82019-11-27 10:00 [2019/2020]Igrzyska Dzieci, Koszykówka 3 x 3, Dziewczęta, FINAŁSP8ZSP21 : 2
ZSP22019-10-24 00:00 [2019/2020]Igrzyska Dzieci, Unihokej, Chłopcy, I RUNDA, Grupa BSP79ZSP21 : 0
ZSP22019-10-24 00:00 [2019/2020]Igrzyska Dzieci, Unihokej, Chłopcy, I RUNDA, Grupa BSP79III SSP STO0 : 0
ZSP22019-10-24 00:00 [2019/2020]Igrzyska Dzieci, Unihokej, Chłopcy, I RUNDA, Grupa BSP79SP121 : 2
ZSP22019-10-24 00:00 [2019/2020]Igrzyska Dzieci, Unihokej, Chłopcy, I RUNDA, Grupa BZSP2III SSP STO2 : 0
ZSP22019-10-24 00:00 [2019/2020]Igrzyska Dzieci, Unihokej, Chłopcy, I RUNDA, Grupa BZSP2SP121 : 2
ZSP22019-10-24 00:00 [2019/2020]Igrzyska Dzieci, Unihokej, Chłopcy, I RUNDA, Grupa BIII SSP STOSP120 : 0
SSM2019-10-18 00:00 [2019/2020]Igrzyska Młodzieży Szkolnej, Piłka Nożna, Chłopcy, Runda I, Grupa AGedaniaZSP25 : 0
SSM2019-10-18 00:00 [2019/2020]Igrzyska Młodzieży Szkolnej, Piłka Nożna, Chłopcy, Runda I, Grupa ASP18ZSP20 : 12
SSM2019-10-18 00:00 [2019/2020]Igrzyska Młodzieży Szkolnej, Piłka Nożna, Chłopcy, Runda I, Grupa AZSP2SP425 : 0
SSM2019-10-17 00:00 [2019/2020]Igrzyska Dzieci, Mini Piłka Nożna, Chłopcy, Runda I, Grupa HZSP2SP TE VIZJA13 : 0
SSM2019-10-17 00:00 [2019/2020]Igrzyska Dzieci, Mini Piłka Nożna, Chłopcy, Runda I, Grupa HGedaniaZSP23 : 1
SSM2019-10-17 00:00 [2019/2020]Igrzyska Dzieci, Mini Piłka Nożna, Chłopcy, Runda II, Grupa LPZPZSP23 : 4
SSM2019-10-17 00:00 [2019/2020]Igrzyska Dzieci, Mini Piłka Nożna, Chłopcy, Runda II, Grupa LGASPZSP21 : 4
SSM2019-10-17 00:00 [2019/2020]Igrzyska Dzieci, Mini Piłka Nożna, Chłopcy, Runda II, Grupa LZSP2Gedania1 : 3
SP272019-10-01 00:00 [2019/2020]Igrzyska Dzieci, Dwa Ognie Usportowione, Dziewczęta, RUNDA I, Grupa IISP27ZSP220 : 8
SP272019-10-01 00:00 [2019/2020]Igrzyska Dzieci, Dwa Ognie Usportowione, Dziewczęta, RUNDA I, Grupa IISP35ZSP212 : 13


Zobacz również

Wyszukaj

Zobacz galerię

logo GZSiSS
Gdański Zespół Schronisk i Sportu Szkolnego

Al. Grunwaldzka 244 , 80-314 Gdańsk
tel. 48 58 520 68 50
biuro@ssm.gda.pl

Szkolne Schronisko
Młodzieżowe w Gdańsku

Al. Grunwaldzka 244
80-314 Gdańsk
tel. 48 520 68 51
grunwaldzka@ssm.gda.pl

Filia SSM Wałowa

ul. Wałowa 21
80-858 Gdańsk
tel. 48 58 301 23 13
walowa@ssm.gda.pl

Filia SSM

ul. Kartuska 245B
80-125 Gdańsk
tel. 48 58 302 60 44
kartuska@ssm.gda.pl

Gdański Ośrodek Kultury Fizycznej

ul. Grunwaldzka 244
80-314 Gdańsk
tel. 48 58 520 68 50
biuro@ssm.gda.pl