facebook
   zmiana czcionki: 
  +  
  domyślna  
  –  


III Społeczna Szkoła Podstawowa STO



583417025

Ulica: (Mapa)

Zajęcia

Udział w rozgrywkach

MiejsceDataDyscyplinaZespół 1Zespół 2Wynik
SP272019-12-03 00:00 [2019/2020]Igrzyska Dzieci, Dwa Ognie Usportowione, Chłopcy, Runda I, Grupa BSP81III SSP STO11 : 23
SP272019-12-03 00:00 [2019/2020]Igrzyska Dzieci, Dwa Ognie Usportowione, Chłopcy, Runda I, Grupa BSP49III SSP STO20 : 21
SP272019-12-03 00:00 [2019/2020]Igrzyska Dzieci, Dwa Ognie Usportowione, Chłopcy, Runda I, Grupa BSP6III SSP STO5 : 27
SP272019-12-03 00:00 [2019/2020]Igrzyska Dzieci, Dwa Ognie Usportowione, Chłopcy, Runda I, Grupa BSP27III SSP STO17 : 11
SP82019-11-27 10:00 [2019/2020]Igrzyska Dzieci, Koszykówka 3 x 3, Dziewczęta, Runda I, Grupa BSP48III SSP STO1 : 0
SP82019-11-27 10:00 [2019/2020]Igrzyska Dzieci, Koszykówka 3 x 3, Dziewczęta, Runda I, Grupa BSP8III SSP STO3 : 2
SP82019-11-27 10:00 [2019/2020]Igrzyska Dzieci, Koszykówka 3 x 3, Dziewczęta, Runda I, Grupa BE.I. School Gda.III SSP STO1 : 2
SP82019-11-27 10:00 [2019/2020]Igrzyska Młodzieży Szkolnej, Koszykówka 3 x 3, Dziewczęta, Runda I, Grupa BSP33III SSP STO6 : 1
SP82019-11-27 10:00 [2019/2020]Igrzyska Młodzieży Szkolnej, Koszykówka 3 x 3, Dziewczęta, Runda I, Grupa BSP48III SSP STO2 : 0
ZSP22019-10-24 00:00 [2019/2020]Igrzyska Dzieci, Unihokej, Chłopcy, I RUNDA, Grupa BSP79III SSP STO0 : 0
ZSP22019-10-24 00:00 [2019/2020]Igrzyska Dzieci, Unihokej, Chłopcy, I RUNDA, Grupa BZSP2III SSP STO2 : 0
ZSP22019-10-24 00:00 [2019/2020]Igrzyska Dzieci, Unihokej, Chłopcy, I RUNDA, Grupa BIII SSP STOSP120 : 0
PZP2019-09-30 00:00 [2019/2020]Igrzyska Dzieci, Dwa Ognie Usportowione, Dziewczęta, RUNDA I, Grupa IVPZPIII SSP STO6 : 1
PZP2019-09-30 00:00 [2019/2020]Igrzyska Dzieci, Dwa Ognie Usportowione, Dziewczęta, RUNDA I, Grupa IVSP42III SSP STO18 : 2
[2019/2020]Igrzyska Młodzieży Szkolnej, Koszykówka 3 x 3, Chłopcy, Runda, Grupa 1, Kolejka 2SP33III SSP STO
SP8 [2019/2020]Igrzyska Dzieci, Dwa Ognie Usportowione, Chłopcy, PÓŁFINAŁY, Grupa ESP79III SSP STO16 : 18
SP8 [2019/2020]Igrzyska Dzieci, Dwa Ognie Usportowione, Chłopcy, PÓŁFINAŁY, Grupa ESP8III SSP STO14 : 15
SP27 [2019/2020]Igrzyska Dzieci, Mini Piłka Siatkowa, Chłopcy, Runda I, Grupa CSP27III SSP STO2 : 0
SP27 [2019/2020]Igrzyska Dzieci, Mini Piłka Siatkowa, Chłopcy, Runda I, Grupa CSP79III SSP STO2 : 0
SP27 [2019/2020]Igrzyska Dzieci, Mini Piłka Siatkowa, Chłopcy, Runda I, Grupa CSP61III SSP STO2 : 0
SP27 [2019/2020]Igrzyska Dzieci, Dwa Ognie Usportowione, Chłopcy, FINAŁSP27III SSP STO19 : 20
SP27 [2019/2020]Igrzyska Dzieci, Dwa Ognie Usportowione, Chłopcy, FINAŁSP79III SSP STO22 : 15
SP42 [2019/2020]Igrzyska Dzieci, Mini Piłka Ręczna, Dziewczęta, RUNDA 1, Grupa ASP42SP815 : 5
SP42 [2019/2020]Igrzyska Dzieci, Mini Piłka Ręczna, Dziewczęta, RUNDA 1, Grupa ASP42III SSP STO21 : 1
SP42 [2019/2020]Igrzyska Dzieci, Mini Piłka Ręczna, Dziewczęta, RUNDA 1, Grupa ASP8III SSP STO11 : 5
SP85 [2019/2020]Igrzyska Dzieci, Mini Piłka Siatkowa, Dziewczęta, Runda I, Grupa ASP85III SSP STO2 : 0
SP85 [2019/2020]Igrzyska Dzieci, Mini Piłka Siatkowa, Dziewczęta, Runda I, Grupa ASP33III SSP STO2 : 0


Zobacz również

Wyszukaj

Zobacz galerię

logo GZSiSS
Gdański Zespół Schronisk i Sportu Szkolnego

Al. Grunwaldzka 244 , 80-314 Gdańsk
tel. 48 58 520 68 50
biuro@ssm.gda.pl

Szkolne Schronisko
Młodzieżowe w Gdańsku

Al. Grunwaldzka 244
80-314 Gdańsk
tel. 48 520 68 51
grunwaldzka@ssm.gda.pl

Filia SSM Wałowa

ul. Wałowa 21
80-858 Gdańsk
tel. 48 58 301 23 13
walowa@ssm.gda.pl

Filia SSM

ul. Kartuska 245B
80-125 Gdańsk
tel. 48 58 302 60 44
kartuska@ssm.gda.pl

Gdański Ośrodek Kultury Fizycznej

ul. Grunwaldzka 244
80-314 Gdańsk
tel. 48 58 520 68 50
biuro@ssm.gda.pl