zmiana czcionki: 
  +  
  domyślna  
  –  


Termin

2020-09-01


gry i zabawy

Czas: 08:25 - 09:10
Grupa wiekowa:7-10 lat
Obiekt:Szkoła Podstawowa nr 49

sportowo - rekreacyjne

Czas: 12:55 - 13:40
Grupa wiekowa:6-9 lat
Obiekt:Szkoła Podstawowa nr 43

piłka nożna

Czas: 13:20 - 15:35
Grupa wiekowa:10-13 lat
Obiekt:Szkoła Podstawowa nr 49

piłka siatkowa

Czas: 13:50 - 15:20
Grupa wiekowa:10-13 lat
Obiekt:Szkoła Podstawowa nr 1

lekkoatletyka

Czas: 13:50 - 15:20
Grupa wiekowa:9-12 lat
Obiekt:Szkoła Podstawowa nr 1

gry zespołowe

Czas: 14:00 - 15:30
Grupa wiekowa:10-14 lat
Obiekt:Szkoła Podstawowa nr 84

gry zespołowe

Czas: 14:30 - 16:00
Grupa wiekowa:10-13 lat
Obiekt:Szkoła Podstawowa nr 65

piłka nożna

Czas: 14:30 - 16:00
Grupa wiekowa:12-14 lat
Obiekt:Szkoła Podstawowa nr 77

gry i zabawy

Czas: 15:00 - 16:30
Grupa wiekowa:7-11 lat
Obiekt:Szkoła Podstawowa nr 19

piłka siatkowa

Czas: 15:30 - 17:00
Grupa wiekowa:13-15 lat
Obiekt:Zespół Szkolno - Przedszkolny nr 7

piłka nożna

Czas: 15:30 - 17:30
Grupa wiekowa:bez ograniczeń wiekowych
Obiekt:Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego nr 2

szachy

Czas: 16:00 - 17:30
Grupa wiekowa:7-14 lat
Obiekt:Szkoła Podstawowa nr 79

kajakarstwo

Czas: 16:00 - 18:00
Grupa wiekowa:bez ograniczeń wiekowych
Obiekt:Szkoła Podstawowa nr 65

sportowo - rekreacyjne

Czas: 16:30 - 18:30
Grupa wiekowa:bez ograniczeń wiekowych
Obiekt:Szkoła Podstawowa nr 72

piłka nożna

Czas: 16:30 - 20:30
Grupa wiekowa:bez ograniczeń wiekowych
Obiekt:Szkoła Podstawowa nr 38

cherleaders

Czas: 16:45 - 18:15
Grupa wiekowa:7-14 lat
Obiekt:Szkoła Podstawowa nr 43

cherleaders

Czas: 17:00 - 18:30
Grupa wiekowa:14-18 lat
Obiekt:X Liceum Ogólnokształcace

cherleaders

Czas: 17:00 - 18:30
Grupa wiekowa:5-18 lat
Obiekt:Szkoła Podstawowa nr 43

zapasy

Czas: 17:00 - 19:00
Grupa wiekowa:bez ograniczeń wiekowych
Obiekt:Szkoła Podstawowa nr 16

pływanie synchroniczne

Czas: 17:15 - 18:00
Grupa wiekowa:bez ograniczeń wiekowych
Obiekt:Szkoła Podstawowa nr 2

smocze łodzie

Czas: 18:00 - 19:30
Grupa wiekowa:12-17 lat
Obiekt:Zespół Szkół Ogólnokształących nr 6

cherleaders

Czas: 18:30 - 20:00
Grupa wiekowa:14-18 lat
Obiekt:X Liceum Ogólnokształcace

cherleaders

Czas: 18:30 - 19:15
Grupa wiekowa:5-18 lat
Obiekt:Szkoła Podstawowa nr 43

akrobatyka

Czas: 18:30 - 20:00
Grupa wiekowa:6-13 lat
Obiekt:Szkoła Podstawowa nr 43

piłka siatkowa

Czas: 19:00 - 21:00
Grupa wiekowa:bez ograniczeń wiekowych
Obiekt:Szkoła Podstawowa nr 80



logo GZSiSS
Gdański Zespół Schronisk i Sportu Szkolnego

Al. Grunwaldzka 244 , 80-314 Gdańsk
tel. 48 58 520 68 50
biuro@ssm.gda.pl

Szkolne Schronisko
Młodzieżowe w Gdańsku

Al. Grunwaldzka 244
80-314 Gdańsk
tel. 48 520 68 51
grunwaldzka@ssm.gda.pl

Filia SSM Wałowa

ul. Wałowa 21
80-858 Gdańsk
tel. 48 58 301 23 13
walowa@ssm.gda.pl

Filia SSM

ul. Kartuska 245B
80-125 Gdańsk
tel. 48 58 302 60 44
kartuska@ssm.gda.pl

Gdański Ośrodek Kultury Fizycznej

ul. Grunwaldzka 244
80-314 Gdańsk
tel. 48 58 520 68 50
biuro@ssm.gda.pl