zmiana czcionki: 
  +  
  domyślna  
  –  


Termin

2020-10-01


gry i zabawy

Czas: 10:00 - 11:30
Grupa wiekowa:7-11 lat
Obiekt:Szkoła Podstawowa nr 19

gry zespołowe

Czas: 12:15 - 13:45
Grupa wiekowa:10-13 lat
Obiekt:Szkoła Podstawowa nr 84

szachy

Czas: 13:00 - 15:30
Grupa wiekowa:7-14 lat
Obiekt:ZSO nr 10

zajęcia taneczne

Czas: 13:10 - 14:40
Grupa wiekowa:10-14 lat
Obiekt:Szkoła Podstawowa nr 84

piłka nożna

Czas: 14:30 - 16:00
Grupa wiekowa:12-14 lat
Obiekt:Szkoła Podstawowa nr 77

gry zespołowe

Czas: 14:40 - 16:10
Grupa wiekowa:10-12 lat
Obiekt:Szkoła Podstawowa nr 1

zapasy

Czas: 15:00 - 16:30
Grupa wiekowa:6-12 lat
Obiekt:Szkoła Podstawowa nr 67

piłka siatkowa

Czas: 15:30 - 17:00
Grupa wiekowa:13-15 lat
Obiekt:Zespół Szkolno - Przedszkolny nr 7

gry i zabawy

Czas: 15:30 - 17:00
Grupa wiekowa:7-11 lat
Obiekt:Szkoła Podstawowa nr 19

kajakarstwo

Czas: 16:00 - 18:00
Grupa wiekowa:bez ograniczeń wiekowych
Obiekt:Szkoła Podstawowa nr 65

lekkoatletyka

Czas: 16:15 - 17:45
Grupa wiekowa:10-18 lat
Obiekt:Gdański Ośrodek Sportu

trening siłowy

Czas: 16:30 - 18:00
Grupa wiekowa:15-19 lat
Obiekt:Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 1

cheerleaders dz.

Czas: 16:30 - 18:00
Grupa wiekowa:9-14 lat
Obiekt:ZSO nr 10

spinning

Czas: 16:30 - 18:30
Grupa wiekowa:bez ograniczeń wiekowych
Obiekt:IX Liceum Ogólnokształcące

cherleaders

Czas: 16:45 - 18:15
Grupa wiekowa:7-14 lat
Obiekt:Szkoła Podstawowa nr 43

cherleaders

Czas: 17:00 - 18:30
Grupa wiekowa:14-18 lat
Obiekt:X Liceum Ogólnokształcace

cherleaders

Czas: 17:00 - 18:30
Grupa wiekowa:5-18 lat
Obiekt:Szkoła Podstawowa nr 43

smocze łodzie

Czas: 18:00 - 19:30
Grupa wiekowa:12-17 lat
Obiekt:Zespół Szkół Ogólnokształących nr 6

piłka siatkowa

Czas: 18:00 - 20:00
Grupa wiekowa:bez ograniczeń wiekowych
Obiekt:Szkoła Podstawowa nr 80

piłka siatkowa

Czas: 18:00 - 20:00
Grupa wiekowa:bez ograniczeń wiekowych
Obiekt:Szkoła Podstawowa nr 92

cherleaders

Czas: 18:30 - 20:00
Grupa wiekowa:16-19 lat
Obiekt:X Liceum Ogólnokształcace

akrobatyka

Czas: 18:30 - 20:00
Grupa wiekowa:6-13 lat
Obiekt:Szkoła Podstawowa nr 43

piłka siatkowa

Czas: 21:00 - 23:00
Grupa wiekowa:bez ograniczeń wiekowych
Obiekt:Szkoła Podstawowa nr 38



logo GZSiSS
Gdański Zespół Schronisk i Sportu Szkolnego

Al. Grunwaldzka 244 , 80-314 Gdańsk
tel. 48 58 520 68 50
biuro@ssm.gda.pl

Szkolne Schronisko
Młodzieżowe w Gdańsku

Al. Grunwaldzka 244
80-314 Gdańsk
tel. 48 520 68 51
grunwaldzka@ssm.gda.pl

Filia SSM Wałowa

ul. Wałowa 21
80-858 Gdańsk
tel. 48 58 301 23 13
walowa@ssm.gda.pl

Filia SSM

ul. Kartuska 245B
80-125 Gdańsk
tel. 48 58 302 60 44
kartuska@ssm.gda.pl

Gdański Ośrodek Kultury Fizycznej

ul. Grunwaldzka 244
80-314 Gdańsk
tel. 48 58 520 68 50
biuro@ssm.gda.pl