zmiana czcionki: 
  +  
  domyślna  
  –  


Termin

2021-03-26


gimnastyka korekcyjna

Czas: 13:50 - 14:35
Grupa wiekowa:10-13 lat
Obiekt:Szkoła Podstawowa nr 80

lekkoatletyka

Czas: 13:50 - 15:20
Grupa wiekowa:9-12 lat
Obiekt:Szkoła Podstawowa nr 1

sporty wodne dz./ch.

Czas: 14:30 - 16:30
Grupa wiekowa:8-12 lat
Obiekt:Zespół Szkół Ogólnokształących nr 6

rekreacyjne ogólne

Czas: 14:45 - 16:15
Grupa wiekowa:11-13 lat
Obiekt:Szkoła Podstawowa nr 19

sportowo - rekreacyjne

Czas: 14:45 - 16:15
Grupa wiekowa:7-10 lat
Obiekt:Szkoła Podstawowa nr 19

gimnastyka kompensacyjna

Czas: 14:45 - 16:15
Grupa wiekowa:7-14 lat
Obiekt:Szkoła Podstawowa nr 19

turystyka

Czas: 14:50 - 19:20
Grupa wiekowa:7-18 lat
Obiekt:Szkoła Podstawowa nr 19

gry zespołowe

Czas: 15:30 - 17:00
Grupa wiekowa:8-10, 11-15 lat
Obiekt:Szkoła Podstawowa nr 1

lekkoatletyka

Czas: 16:00 - 18:15
Grupa wiekowa:10-16 lat
Obiekt:Szkoła Podstawowa nr 8

trening siłowy

Czas: 16:00 - 18:00
Grupa wiekowa:15-19 lat
Obiekt:Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 1

spinning

Czas: 16:00 - 18:00
Grupa wiekowa:bez ograniczeń wiekowych
Obiekt:Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 1

piłka siatkowa plażowa

Czas: 16:00 - 18:00
Grupa wiekowa:bez ograniczeń wiekowych
Obiekt:Plaża wejscie

sporty wodne dz./ch.

Czas: 16:30 - 19:30
Grupa wiekowa:9-17 lat
Obiekt:Zespół Szkół Ogólnokształących nr 6

pilka siatkowa dz./chł

Czas: 17:00 - 19:15
Grupa wiekowa:14-17 lat
Obiekt:Państwowe Szkoły Budownictwa

zapasy

Czas: 17:00 - 19:00
Grupa wiekowa:6-10 lat
Obiekt:Szkoła Podstawowa nr 16

cheerleaders dz.

Czas: 17:00 - 18:30
Grupa wiekowa:7-13 lat
Obiekt:Szkolne Schronisko Młodzieżowe

cherleaders

Czas: 17:00 - 18:30
Grupa wiekowa:7-14 lat
Obiekt:Szkolne Schronisko Młodzieżowe

piłka siatkowa

Czas: 17:00 - 19:00
Grupa wiekowa:bez ograniczeń wiekowych
Obiekt:Szkoła Podstawowa nr 89

piłka nożna

Czas: 17:30 - 20:00
Grupa wiekowa:bez ograniczeń wiekowych
Obiekt:Szkoła "Fregata"

nauka pływania

Czas: 18:30 - 19:15
Grupa wiekowa:7-18 lat
Obiekt:Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 1

piłka ręczna

Czas: 19:00 - 21:00
Grupa wiekowa:bez ograniczeń wiekowych
Obiekt:Zespół Szkolno - Przedszkolny nr 5

pływanie korekcyjne

Czas: 19:15 - 20:00
Grupa wiekowa:7-16
Obiekt:Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 1



logo GZSiSS
Gdański Zespół Schronisk i Sportu Szkolnego

Al. Grunwaldzka 244 , 80-314 Gdańsk
tel. 48 58 520 68 50
biuro@ssm.gda.pl

Szkolne Schronisko
Młodzieżowe w Gdańsku

Al. Grunwaldzka 244
80-314 Gdańsk
tel. 48 520 68 51
grunwaldzka@ssm.gda.pl

Filia SSM Wałowa

ul. Wałowa 21
80-858 Gdańsk
tel. 48 58 301 23 13
walowa@ssm.gda.pl

Filia SSM

ul. Kartuska 245B
80-125 Gdańsk
tel. 48 58 302 60 44
kartuska@ssm.gda.pl

Gdański Ośrodek Kultury Fizycznej

ul. Grunwaldzka 244
80-314 Gdańsk
tel. 48 58 520 68 50
biuro@ssm.gda.pl