zmiana czcionki: 
  +  
  domyślna  
  –  


Termin

2021-05-13


szachy

Czas: 12:50 - 15:50
Grupa wiekowa:6-10 lat
Obiekt:ZSO nr 10

piłka nożna

Czas: 13:00 - 16:00
Grupa wiekowa:12-18 lat
Obiekt:Szkoła Podstawowa nr 28

piłka nożna

Czas: 13:45 - 15:15
Grupa wiekowa:6-10 lat
Obiekt:Szkoła Podstawowa nr 77

animacja czasu wolnego, gry i zabawy

Czas: 13:45 - 14:45
Grupa wiekowa:6-10 lat
Obiekt:Zespół Szkolno - Przedszkolny nr 5

piłka nożna

Czas: 13:50 - 15:20
Grupa wiekowa:10-14 lat
Obiekt:Szkoła Podstawowa nr 56

gimnastyka korekcyjno - kompensacyjna

Czas: 13:50 - 14:35
Grupa wiekowa:11-16 lat
Obiekt:Szkoła Podstawowa nr 1

piłka siatkowa

Czas: 14:00 - 16:00
Grupa wiekowa:6-9 lat
Obiekt:Szkoła Podstawowa nr 61

turystyka

Czas: 14:00 - 15:30
Grupa wiekowa:9-12 lat
Obiekt:Szkoła Podstawowa nr 49

gry i zabawy

Czas: 14:30 - 16:00
Grupa wiekowa:6-12 lat
Obiekt:Szkoła Podstawowa nr 89

zajęcia ogólnorozwojowe

Czas: 14:30 - 16:00
Grupa wiekowa:6-9 lat
Obiekt:Szkoła Podstawowa nr 77

gimnastyka korekcyjno - kompensacyjna

Czas: 14:40 - 16:10
Grupa wiekowa:11-16 lat
Obiekt:Szkoła Podstawowa nr 1

rekreacyjne ogólne

Czas: 14:40 - 15:25
Grupa wiekowa:6-14 lat
Obiekt:Zespół Szkolno - Przedszkolny nr 5

animacja czasu wolnego, gry i zabawy

Czas: 14:45 - 15:45
Grupa wiekowa:11-15 lat
Obiekt:Zespół Szkolno - Przedszkolny nr 5

lekkoatletyka

Czas: 15:00 - 18:15
Grupa wiekowa:10-16 lat
Obiekt:Szkoła Podstawowa nr 8

sportowo - rekreacyjne

Czas: 15:15 - 16:15
Grupa wiekowa:6-9 lat
Obiekt:Szkoła Podstawowa nr 61

sportowo - rekreacyjne

Czas: 15:30 - 17:30
Grupa wiekowa:6-10 lat
Obiekt:Szkoła Podstawowa nr 72

gry i zabawy

Czas: 15:30 - 17:00
Grupa wiekowa:8-14 lat
Obiekt:Szkoła Podstawowa nr 19

rekreacyjne dz./ch.

Czas: 15:40 - 17:10
Grupa wiekowa:7-18 lat
Obiekt:Szkoła Podstawowa nr 19

lekkoatletyka

Czas: 15:45 - 18:45
Grupa wiekowa:10-18 lat
Obiekt:Szkoła Podstawowa nr 80

lekkoatletyka

Czas: 16:00 - 17:30
Grupa wiekowa:10-18 lat
Obiekt:Gdański Ośrodek Sportu

lekkoatletyka

Czas: 16:00 - 17:30
Grupa wiekowa:8-15 lat
Obiekt:Szkoła Podstawowa nr 27

siłownia

Czas: 16:00 - 18:00
Grupa wiekowa:bez ograniczeń wiekowych
Obiekt:Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 1

kajakarstwo

Czas: 16:00 - 18:00
Grupa wiekowa:bez ograniczeń wiekowych
Obiekt:Szkoła Podstawowa nr 65

sporty wodne dz./ch.

Czas: 16:30 - 18:30
Grupa wiekowa:12-14 lat
Obiekt:Zespół Szkół Ogólnokształących nr 6

trening siłowy

Czas: 16:30 - 18:00
Grupa wiekowa:15-19 lat
Obiekt:Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 1

cherleaders

Czas: 16:45 - 18:15
Grupa wiekowa:7-14 lat
Obiekt:Szkoła Podstawowa nr 43

cherleaders

Czas: 17:00 - 20:00
Grupa wiekowa:14-19 lat
Obiekt:Szkoła Podstawowa nr 45

cherleaders

Czas: 17:00 - 18:30
Grupa wiekowa:5-18 lat
Obiekt:Szkoła Podstawowa nr 43

piłka ręczna plażowa

Czas: 17:00 - 19:00
Grupa wiekowa:bez ograniczeń wiekowych
Obiekt:Plaża wejscie 72

piłka siatkowa plażowa

Czas: 17:00 - 19:00
Grupa wiekowa:bez ograniczeń wiekowych
Obiekt:Szkolne Schronisko Młodzieżowe

smocze łodzie

Czas: 17:30 - 19:45
Grupa wiekowa:9-17 lat
Obiekt:Zespół Szkół Ogólnokształących nr 6

siłownia

Czas: 17:30 - 19:45
Grupa wiekowa:9-17 lat
Obiekt:Szkoła Podstawowa nr 1

wioślarstwo

Czas: 17:30 - 19:30
Grupa wiekowa:bez ograniczeń wiekowych
Obiekt:Zespół Szkół Ogólnokształących nr 6

smocze łodzie

Czas: 17:45 - 19:45
Grupa wiekowa:7-18 lat
Obiekt:Zespół Szkół Ogólnokształących nr 6

smocze łodzie

Czas: 17:45 - 19:45
Grupa wiekowa:bez ograniczeń wiekowych
Obiekt:Zespół Szkół Ogólnokształących nr 6

gimnastyka

Czas: 18:00 - 19:30
Grupa wiekowa:6-9 lat
Obiekt:Szkoła Podstawowa nr 43

bieganie

Czas: 18:00 - 20:00
Grupa wiekowa:bez ograniczeń wiekowych
Obiekt:Park Oruński

piłka siatkowa

Czas: 18:00 - 20:00
Grupa wiekowa:bez ograniczeń wiekowych
Obiekt:Zespół Szkolno - Przedszkolny nr 5

piłka nożna

Czas: 18:30 - 20:30
Grupa wiekowa:6-10 lat
Obiekt:Szkoła Podstawowa nr 80

bieganie

Czas: 19:00 - 21:00
Grupa wiekowa:bez ograniczeń wiekowych
Obiekt:Mostek przy Parafii Św. Wojciecha

nauka pływania

Czas: 19:15 - 20:45
Grupa wiekowa:7-14 lat
Obiekt:Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 1



logo GZSiSS
Gdański Zespół Schronisk i Sportu Szkolnego

Al. Grunwaldzka 244 , 80-314 Gdańsk
tel. 48 58 520 68 50
biuro@ssm.gda.pl

Szkolne Schronisko
Młodzieżowe w Gdańsku

Al. Grunwaldzka 244
80-314 Gdańsk
tel. 48 520 68 51
grunwaldzka@ssm.gda.pl

Filia SSM Wałowa

ul. Wałowa 21
80-858 Gdańsk
tel. 48 58 301 23 13
walowa@ssm.gda.pl

Filia SSM

ul. Kartuska 245B
80-125 Gdańsk
tel. 48 58 302 60 44
kartuska@ssm.gda.pl

Gdański Ośrodek Kultury Fizycznej

ul. Grunwaldzka 244
80-314 Gdańsk
tel. 48 58 520 68 50
biuro@ssm.gda.pl